ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТА УКРАЇНИ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
24-27 серпня 2009р. м. Дніпропетровськ
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К-1 1000м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-1-ЗСУ | ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 4.06.57 | 4.01.28 | 3.58.82 | 20 | Левченко Н.Г. |
2 | Копистинський Роман | 08.12.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак-1 | СДЮШОР | 4.11.50 | 4.00.00 | 4.00.12 | 18 | Бутенко,Нагаєв,Настюк |
3 | Лапін Олег | 25.04.79 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-2 | МДЮСШ ДОШВСМ | 4.08.58 | 4.02.54 | 4.02.13 | 17 | Турпітка,Загреба |
4 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо-2 | КОШВСМ-1 | 4.07.30 | 4.05.12 | 4.03.93 | 16 | бр.Семикіних |
5 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопіольська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 4.07.47 | 4.03.00 | 4.07.00 | 15 | Павлов |
6 | Тернових Євген | 26.05.87 | МС | Одеська | Южне | Динамо-1 | Хімік ШВСМ | 4.21.33 | 4.07.29 | 4.08.84 | 14 | Мальков,Лучник |
7 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | Спартак-1 | СК Локомотив СК Олімп ДШВСМ | 4.14.72 | 4.04.60 | 4.09.39 | 13 | Кліменко,Топіха | |
8 | Штепа Сергій | 30.10.71 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-1 | ПОШВСМ | 4.15.53 | 4.07.93 | 4.20.10 | 12 | Кічасов,Онищенко,Нагорний |
9 | Коваленко Денис | 16.05.87 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДШВСМ | 4.12.33 | 4.05.10 | 4.33.08 | 11 | Мазур.Трепетьон |
10 | Іванов Андрій | 16.07.90 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8ДОШВСМ | 4.12.88 | 4.04.57 | 4.05.00 | 10 | Радченко |
11 | Ясиненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 4.25.70 | 4.16.30 | 4.07.31 | 9 | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. |
12 | Більченко Максим | 03.08.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-3 | МДЮСШ ДОШВСМ | 4.12.22 | 4.23.58 | 4.07.61 | 8 | Турпітка,Москаленко |
13 | Мороз Дмитро | 06.05.83 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак-1 | ОШВСМ | 4.16.90 | 4.09.04 | 4.08.43 | 7 | Ніколаєв,Скиба |
14 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | ФСТУ-2 | ДОШВСМ КДЮСШ | 4.17.91 | 4.05.44 | 4.09.33 | 6 | Джига,Веретенніков |
15 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | МС | Київ | ФСТУ-3 | Мала флотилія СК Скіф | 4.15.27 | 4.14.50 | 4.12.62 | 5 | Самуйленко,Спичак | |
16 | Товпишко Олег | 23.08.85 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | КДЮШОР | 4.21.14 | 4.07.58 | 4.14.67 | 4 | Архипенко О.С. |
17 | Сазонов Ілля | 74 | МС | Сумська | Суми | Спартак-2 | 4.20.34 | 4.18.87 | 4.26.33 | 3 | Мазур С.В. | |
18 | Луцик Микола | 90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-2 | ШВСМ | 4.29.77 | 4.21.90 | 4.28.15 | 2 | Набережний Ю.Л. |
19 | Мазур Роман | 05.01.90 | МС | Івано-Франківська | Бурштин | ФСТУ-2 | ШВСМ | 4.25.55 | 4.21.79 | 1 | Нагаєв,Маковій | |
20 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | ФСТУ-3 | Локомотив | 4.24.27 | 4.24.79 | 1 | Жирнов В.Г. | ||
21 | Катеруша Кирило | 08.06.91 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодольск | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 4.28.65 | 4.35.09 | 1 | Веретеннікови,Бондарюк | |
22 | Малахов Олег | 04.08.86 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДШВСМ | 4.23.01 | 4.25.73 | 1 | ІваненкоТрепетьон | |
23 | Плєтєнь Ігор | 02.01.90 | МС | Одеська | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 4.19.73 | 4.27.04 | 1 | Мариморич,Кравчук, Задрановський | |
24 | Лисенко Віктор | 23.02.90 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | 4.36.57 | 4.41.72 | 1 | Лесяк Є.В. | ||
25 | Зарубін Володимир | 26.05.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 4.24.20 | 4.33.16 | 1 | Кірсанов С.ф.,Барболін С.В. | |
27 | Черняєв Юрій | 18.05.78 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 Фалькон | 4.38.54 | 5.21.20 | 1 | Задрановський | |
28 | Скіртін Євген | 04.10.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ ЦОП | 4.49.85 | 1 | Яремчук В.В.,Коваль Л.С. | ||
29 | Курченко Роман | 75 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | ДЮСШ | 4.50.88 | 1 | Архіпенко,Бобильова | ||
С-1 1000м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Рівне | Динамо-1 | ШВСМ | 4.41.91 | 4.30.53 | 4.33.42 | 20 | Набережний Ю. |
2 | Матвійчук Микола | 26.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 4.49.44 | 4.33.95 | 4.37.74 | 18 | Набережний Ю. |
2 | Матвійчук Микола | 26.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 4.49.44 | 4.33.95 | 4.37.74 | 18 | Набережний Ю. |
3 | Шим анський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.37.31 | 4.34.09 | 4.36.78 | 17 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. |
4 | Кошман Михайло | 12.06.91 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР | 4.38.68 | 4.30.79 | 4.37.95 | 16 | Затулівітер А.,Цомпель О.А |
5 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ-2 | СДЮШОР Ніка-сільмаш | 4.43.87 | 4.40.37 | 4.38.94 | 15 | Прохорук,Сорокін |
6 | Присяжнюк Ігор | 12.02.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ | 4.35.38 | 4.35.01 | 4.39.11 | 14 | Кравчук,Ткачов,Бутенко |
7 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ-2 | СДЮШОР | 4.41.59 | 4.34.94 | 4.43.53 | 13 | Напольський К.. |
8 | Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 4.44.75 | 4.36.35 | 4.52.38 | 12 | Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. |
9 | Сірик Дмитро | 30.09.89 | МС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 4.57.42 | 4.32.26 | 5.06.91 | 11 | Баранов,Григорьєва,Мінгель |
10 | Шшеметило Едуард | 14.08.90 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 4.41.80 | 4.36.20 | 4.41.69 | 10 | Камерілов,Семенюк |
11 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп | 4.40.64 | 4.51.35 | 4.42.03 | 9 | Шевченко Т.Ю. |
12 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ | 4.38.95 | 4.46.21 | 4.48.63 | 8 | Ніколаєв |
13 | Мельнічук Костянтин | 05.07.87 | МС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ ФСК Хімік | 5.13.03 | 4.51.11 | 4.49.84 | 7 | Мариморич,Кравчук |
14 | Левченко Олександр | 24.05.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо-1 | СДЮШОР | 4.43.48 | 4.47.54 | 4.51.49 | 6 | Андрєєв В.В. |
15 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.42.03 | 4.46.07 | 4.52.96 | 5 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. |
16 | Солтик Сергій | 14.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 4.58.21 | 4.46.84 | 4.53.70 | 4 | Жиляєв С.Л. |
17 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-3 | СДЮШОР | 4.55.04 | 4.50.88 | 5.05.39 | 3 | Андрєєв В.В. |
18 | Довмат Ігор | 13.08.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-2 | ШВСМ | 5.05.65 | 4ю52.36 | 5.11.83 | 2 | Набережний Ю. |
19 | Фандюшин Ігор | 02.12.91 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос | ДЮСШ | 4.50.74 | 4.47.56 | 1 | Веретеннікови Л.І.,О.Ф,Бондарюк | |
20 | Періг Микола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак-2 | ШВСМ СК Альбатрос | 4.43.11 | 4.51.61 | 1 | Батомункоєв С. | |
21 | Янчук Олексій | 16.01.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 4.48.40 | 4.58.13 | 1 | Жиляєв,Жиляєва | |
22 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ ЦОП | 5.14.81 | 4.59.20 | 1 | Майстер | |
23 | Гаврилейко Ігор | 07.03.90 | МС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.52.97 | 4.59.23 | 1 | Мацапура,Камерілов,Верчук | |
24 | Покотило Віталій | 90 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ Веслярик | 5.00.30 | 5.04.38 | 1 | Дець,Бундз | |
25 | Ромась Володимир | 07.06.85 | КМС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-3 | ВК Гірник ДЮСШ-3 | 458.91 | 5.26.44 | 1 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
26 | Лапюк Максим | 11.08.89 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-2 | ШВСМ | 5.00.81 | 5.41.13 | 1 | Харченко Л.П..Кібальніков О.,Андрущенко,Глущенко | |
27 | Самусь Станіслав | 10.06.90 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ--3 | СДЮШОР ШВСМ | 4.57.23 | 5.50.01 | 1 | Баранов,Григорьєва,Мінгель | |
28 | Шардаков Артем | 12.06.91 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 5.30.81 | 1 | Семикіна | ||
29 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ-8 | 5.15.91 | 1 | Клімов,Веретенніков | ||
30 | Таран Сергій | 15.09.91 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 Фалькон | 5.32.45 | 1 | Задрановський | ||
К-1 1000м Жінки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Жук Людмила | 19.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ-1 | ОШВСМ ДЮСШ | 4.40.25 | 4.39.62 | 20 | Грязнов | |
2 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетик | 4.40.92 | 4.40.29 | 18 | Венгер,Венгер | |
3 | Галушко Людмила | 01.01.84 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 4.45.05 | 4.40.44 | 17 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | ||
4 | Слюсар Вікторія | 20.08.87 | МС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.46.63 | 4.44.86 | 16 | Борис,Мацапура,Гайдамака | |
5 | Городнюк Надія | 03.12.84 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.48.78 | 4.47.84 | 4.46.41 | 15 | Борис,Мацапура,Моргун |
6 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ШВСМ | 4.47.39 | 4.51.61 | 14 | Самостійно | |
7 | Косицька Влада | 16.09.90 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ ЦДЮСШ | 4.44.68 | 4.55.66 | 13 | Баканічев О.В. | ||
8 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ-2 | ДЮСШ ОШВСМ | 5.00.80 | 4.50.15 | 5.01.35 | 12 | Грязнов,Пугач |
9 | Гроцька Наталія | 15.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-1 | 5.03.34 | 4.49.76 | 5.02.75 | 11 | Майстер | |
10 | Мамалига Наталія | 20.12.87 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 5.18.32 | 4.50.39 | 10 | Веретеннікови,Бондарюк,Рябов | |
11 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | КМС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.54.69 | 4.51.22 | 9 | Борис,Мацапура,Іванов | |
12 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак-1 | ШВСМ | 5.01.39 | 4.57.92 | 8 | Іванов,Осмоловська | |
13 | Топіха Ольга | 01.01.89 | КМС | Київ | Спартак-2 | ДШВСМ СК Локомотив | 5.00.15 | 5.01.76 | 7 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | ||
14 | Мухаметаліна Асія | 01.10.90 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 5.02.02 | 5.10.60 | 6 | Шевченко,Мухаметаліна | |
К-2 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Штепа Сергій Цуркан Віталій | 30.10.71 09.03.84 | МС МС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 3.42.65 | 40 | Кічасов,Онищенко,Нагорний Левченко М.Г.,Качалов В.О. | ||
2 | Іванченко Ігор Копистинський Роман | 15.12.89 08.12.84 | МС МС | Миколаївська Вінницька | Миколаїв Вінниця | Спаратк-1 | Ц ОП СДЮШОР ВУФК ВУФК | 3.45.96 | 36 | Сімонов О.Сімонова І.Моторний Бутенко,Нагаєв,Настюк | ||
3 | Клименко Олександр Малахов Олег | 03.09.87 04.08.86 | МС МС | Київська Сумська | Київ Суми | Спартак-1 | СК Локомотив СК ОлімпДШВСМ ДШВСМ ДЮСШ У | 3.46.16 | 34 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. Іваненко В.О.,Трепетьон С.О. | ||
4 | Калініченко Анатолій Тараненко Олександр | 13.11.76 27.05.78 | МС МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ЦОП | 3.50.68 | 32 | Кравчук А.І.,Лесь С.Г. | ||
5 | Волков Ігор Каплун Дмитро | 10.12.90 01.03.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1-яхт клуб ВМС | 3.50.84 | 30 | Кірсанов С.П.,Барболін С.В. | ||
6 | Романюк Олег Мазур Роман | 31.01.88 05.01.89 | МС МС | Тернопіольська | Тернопіль Бурштин | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ШВСМ Альбатрос | 3.53.87 | 28 | Павлов М.А.,Куземко М.С. Маковій В.Д. | ||
7 | Коваль Леонід Войчук Микола | 26.09.81 11.12.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП | 3.56.18 | 26 | Яремчук В.В., Яремчук В.В.,Коваль Л.С. | ||
8 | Городнюк Денис Овсянніков Едуард | 13.03.97 15.03.91 | МС ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-3 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ДЮСШ-3 | 4.00.23 | 24 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Підклада О.В. | ||
9 | Михайлицький Артем Протащук Олександр | 04.12.90 29.03.90 | КМС ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-3 | КДЮСШ Віхрь | 4.01.34 | Масюков Є.І. | |||
Бойко Валерій Фоловський Андрій | КМС МС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | ДЮСШ | н\ст. | Архипенко О.С.Бобильова М. | |||||
С-2 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Джалілов Руслан Крук Петро | 24.01.82 20.03.85 | МСМК МСМК | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ЗСУ | ШВСМ | 4.05.64 | 40 | Веретенніков,Сорокін,Бондарюк Максимчук,Сорокін | ||
2 | Сазонов Володимир Шпак Олексій | 16.05.74 20.06.77 | МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.07.82 | 36 | Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
3 | Янчук Олексій Кондратюк Микола | 16.01.87 12.01.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 4.10.25 | 34 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С., Майстер А.О. | ||
4 | Кравченко Микола Пожар Денис | 19.11.82 07.01.82 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 ЗС-Спартак | ШВСМ | 4.13.57 | 32 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. | ||
5 | Гуцалюк Віктор Голюк Віталій | 20.07.84 19.04.91 | МС МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 4.17.16 | 30 | Напольський К.О. Ткачов О.Д. | ||
6 | Голубов Олдександр Ісаков Юрій | 22.03.85 21.07.86 | КМС МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ФСК Хімік | 4.17.56 | 28 | Маріморіч А.А.,Голубов А.К. Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. | ||
7 | Кошман Михайло Андрєєв Артем | 12.06.91 02.05.87 | МС МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР | 4.18.72 | 26 | Затулівітер А.,Цомпель О.А Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. | ||
8 | Сівков Антон Сівков Олександр | 08.04.90 08.04.90 | КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ДЮСШ-3 ВК Гірник ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 4.19.28 | 24 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
К-2 1000м Жінки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила | 28.08.84 01.01.84 | МС МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 4.16.62 | 40 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. | |||
2 | Слюсар Вікторія Жук Людмила | 20.08.87 19.04.84 | МС МС | Полтавська Черкаська | Комсомольськ Умань | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ | 4.16.92 | 36 | Борис ,Мацапура,Гайдамака Грязнов В.Г.,Дубінін С.О. | ||
3 | Лісова Катерина Литвенчук Людмила | 13.05.86 25.10.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ЦОП МЦФВУМ ШВСМ | 4.17.93 | 34 | Жиляжєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | ||
4 | Герасимова Олена Петрухіна Оксана | 01.09.86 27.11.86 | МС МС | Донецька Херсонська | Маріуполь Херсон | ФСТУ-2 | ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик ШВСМ | 4.20.93 | 32 | Венгер В.,Венгер З. Петрухін М.,Афанасьєв С.А. | ||
5 | Пивовар Марина Кукса Ірина | 10.06.86 10.06.88 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник | 4.24.27 | 30 | Борис А.,Мацапура М.І.,Кучер П. Борис А.І.,Мацапура М.І. | ||
6 | Городнюк Надія Вигорчук Юлія | 03.12.84 24.05.90 | МС КМС | Полтаська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.24.83 | 28 | Борис,Мацапура,Моргун Борис,Мацапура,Іванов | ||
7 | Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 15.09.89 03.05.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 4.26.62 | 26 | Жиляєв С.Л.,ЖиляєваН.С. | ||
8 | Золотарьова Тетяна Жилюк Наталія | 06.01.92 28.10.92 | КМС КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак-2 | ШВСМ СК Альбатрос Коледж ФВ | 4.37.67 | 24 | Зелінська О.І.,Матвієнко І.С. | ||
9 | Мінгель Олена Нтчяжук Наталія | 14.01.85 24.10.88 | КМС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Умань | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 4.57.39 | 22 | Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач | ||
К-4 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Лапін Олег Джига Денис Фесун Сергій Варивода Євген | 25.04.89 14.11.84 22.02.82 17.11.83 | МС МС МС МС | Дніпропетровська Дніпропетровська Тернопільська Херсонська | Дніпропетровськ Новомосковськ Тернопіль Херсон | ФСТУ-2 | ДОШВСМ МДЮСШ ДОШВСМ КДЮСШ ТОК ШВСМ Буревісник ШВСМ | 3.20.88 | 80 | Турпітка А.Т. Забреба В.М. Джига В. Павлов М., Борзуков А.,Бистоов С. | ||
2 | Копистинський Роман Іванченко Ігор Мороз Дмитро Клименко Олександр | 08.12.84 15.12.89 06.05.83 03.09.87 | МС МС МС МС | Вінницька Миколаївська Житомирська | Вінниця Миколаїв Житомир Київ | Спартак-1 | ДШВСМ | 3.25.55 | 72 | Бутенко С.Л. Сімонов О.Г. Ніколаєв В.В. Топіха В.Л.,Клименко В.Л. | ||
3 | Козак Роман Ясиненко Віталій Романюк Олег Мазур Роман | 12.11.86 06.01.85 31.01.88 05.01.89 | МС МС МС МС | Львівська Миколаївська Тернопільська Івано-Франківька | Добротвір Миколаїв Тернопіль Бурштин | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ Добротвір СДЮШОР з в.на б\к ДЮСШ Буревісник ДЮСШ | 3.28.27 | 67 | Макар І.С. Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. Павлов М.А.,Куземко В.С., Маковій В.Д. | ||
4 | Мамаєвський Василь Моторний Сергій Войцеховський Стан. Синегрибов Віталій | 23.12.84 25.02.79 14.10.82 19.04.85 | КМС МС КМС МС | Миколаївська Миколаївська Миколаївська Одеська | Миколаїв Миколаїв Миколаїв Южне | ЗСУ | СДЮШОР б-би СДЮШОР з б-би СДЮШОР з б-би СДЮШОР | 3.31.84 | 64 | Моторний С.В., Моторний С.В.,Шевченко О.В. Моторний С.В. Бескровний О.Л.,Сорокін В.М. | ||
С-4 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Джалілов Руслан Крук Петро Камерілов Денис Повх Роман | 24.01.82 20.03.85 24.07.89 06.08.86 | МСМК МСМКМСМК МС | Дніпропетровська Рівненська Полтавська Полтавська | Зеленодольськ Дубно Полтава Полтава | ЗСУ | ШВСМ | 3.44.20 | 80 | Веретенніков,Сорокін,Бондарюк Максимчук,Сорокін Камерілов,Сорокін,Семенюк | ||
2 | Ціпан Вадим Голубов Олександр Ісаков Юрій Сажай Борис | 30.08.86 22.03.85 21.07.86 19.01.88 | МС КМС МС КМС | Рівненська Одеська Одеська Одеська | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік | 3.44.36 | 72 | Набережний Ю. Мариморич А.А.,Голубов А.К. Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. Мариморич А.А.,Жилкін О.Л. | |||
3 | Апшай Максим Шиманський Станіслав Сазонов Володимир Шпак Олексій | 02.07.89 01.01.85 16.05.74 20.06.77 | КМС МС МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ПОШВСМ ВК Гірник ДЮСШ-3 | 3.46.13 | 68 | Мацапура М.,Ханчевський Ю. Мацапура М.,Підклада О. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
4 | Левченко Олександр Мельничук Костянти Присяжнюк Ігор Біленький Михайло | 116.12.87 05.07.87 01.01.77 07.06.86 | МС МС МС МС | Миколаївська Одеська Вінницька Миколаївська-Черкаська | Миколаїв Одеса Вінниця Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ | 3.46.34 | 64 | Левченко М.Г.,Ніколаєви Мариморич,Кравчук,Павлюк Кравчук,Напольський Ніколаєв В.П. | ||
5 | Головченко Гліб Гаврилейко Ігор Сівков Антон Сівков Олександр | 22.04.91 07.03.90 08.04.90 08.04.90 | КМС МС КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 3.54.10 | 60 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. Мацапура,Камерілов,Верчук Мацапура,Ханчевський Мацапура,Ханчевський | ||
6 | Авраам Родіон Гринько Дмитро Шеметило Едуард Цехош Вячеслав | 06.07.90 25.06.83 14.08.90 03.10.81 | МС КМС МС МС | Моклаївська Волинська Полтавська Волинська | Миколаїв Луцьк Полтава Ковель | Колос | ЦОП ВУФК ШВСМ СДЮШОР Олімп ДЮСШ СДЮШОР Олімп | 4.03.91 | 56 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв С.П., Шевченко Т.Ю. Камерілов О.Є. Камерілов О.Є.,Шевченко Т.Ю. | ||
7 | Кравченко Микола Пожар Денис Бєлєнький Антон Скороход Олександр | 19.11.82 07.01.82 16.07.88 12.02.89 | МС МС МС МС | Херсонська Херсонська Херсонська Херсон-Черкаська | Херсон Херсон Херсон Херсон | Спартак-1 ЗС-Спартак Спартак -1 Спартак-1 | ШВСМ | 4.17.53 | 52 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко,Глущенко,Сінкевич Кравченко,Глущенко,Тараненко | ||
К-4 1000м Жінки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Гроцька Наталія Муравйова Ірина Непомняща Ганна Павлик Ольга | 15.12.87 12.06.85 18.07.87 01.06.86 | МС МС МС МС | Хмельницька Одеська Одеська Київська | Хмельницький Одеса Одеса Київ | Динамо-1 Динамо-1 Джинамо-1 Динамо-ФСТУ | ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ДШВСМ КДЮСШ | 3.50.18 | 80 | Майстер Мурадосилов,Кравчук Бескровний,Мариморич Дубінін | ||
2 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила Косицька Влада Осмоловська Яна | 28.08.84 01.01.84 16.09.90 07.10.87 | МС МС МС МС | Київська Київська Київська Херсонська | Київ Київ Київ Цюрупинськ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ СЧК Локомотив ДШВСМ | 3.51.97 | 72 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. Баканічев О.В. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
3 | Слюсар Вікторія Жук Людмила Пивовар Марина Кукса Ірина | 20.08.87 19.04.84 10.06.86 10.06.88 | МС МС МС МС | Полтавська Черкаська Полтавська Полтавська | Комсомолськ Умань Комсомольськ Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ-1 ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ПОШВСМ ВК Гірник | 3.53.26 | 68 | Борис,Мацапура,Гайдамака Грязнов,Дубінін Борис,Мацапура,Кучер Борис,Мацапура | ||
4 | Лісова Катерина Литвенчук Людмила Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 13.05.86 25.10.87 15.09.89 03.05.88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 3.53.44 | 64 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | ||
5 | Сарапулова Ілона Горднюк Надія Іванова Олександра Антипова Ольга | 07.06.91 03.12.84 02.12.91 06.09.91 | КМС МС МС МС | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 3.54.07 | 60 | Мацапура О.М.,Лобойченко Борис,Мацапура,Моргун Мацапура,Лобойченко Борис,Мацапура,Пацюрко | ||
6 | Герасимова лена Петрухіна Оксана Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 01.09.86 27.11.86 14.01.85 24.10.88 | МС МС КМС КМС | Донецька Херсонська Чернігівська Черкаська | Маріуполь Херсон Чернігів Умань | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетік ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 4.01.15 | 56 | Венгер,Венгер Петрухін,Афанасьєв Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач | ||
7 | Мухаметаліна Асія Дякова Тетяна Дмитрук Анастасія Василевська Марія | 28.10.90 09.04.91 01.11.90 08.01.89 | МС КМС КМС МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.04.44 | 52 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна | ||
К-1 500м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-1-ЗСУ | ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 1.48.61 | 1.50.95 | 1.47.47 | 20 | Левченко Н.Г. |
2 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 1.49.16 | 2.50.43 | 1.48.96 | 18 | Веретенніков О. Бондарюк С. |
3 | Лапін Олег | 25.04.79 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-2 | МДЮСШ ДОШВСМ | 1.53.29 | 1.51.63 | 1.48.15 | 17 | Турпітка,Загреба |
4 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ-2 | ШВСМ | 1.55.68 | 1.51.79 | 1.50.67 | 16 | Бозуков А. |
5 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо-2 | КОШВСМ-1 | 1.53.17 | 1.51.06 | 1.50.85 | 15 | бр.Семикіних |
6 | Іванов Андрій | 16.07.90 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8ДОШВСМ | 1.57.93 | 1.54.13 | 1.51.68 | 14 | Радченко |
7 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопіольська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.54.43 | 1.52.15 | 1.52.75 | 13 | Павлов |
8 | Мороз Дмитро | 06.05.83 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак-1 | ОШВСМ | 1.56.56 | 1.53.63 | 1.52.94 | 12 | Ніколаєв,Скиба |
9 | Товпишко Олег | 23.08.85 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | КДЮШОР | 1.56.41 | 1.52.85 | 1.55.14 | 11 | Архипенко О.С. |
10 | Ясиненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 1.55.21 | 1.57.58 | 1.52.06 | 10 | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. |
11 | Волков Ігор | 10.12.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС | 2.08.22 | 1.54.93 | 1.52.77 | 9 | Кірсанов С.Ф.,Барболін С.В. |
12 | Штепа Сергій | 30.10.71 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-1 | ПОШВСМ | 1.56.39 | 1.54.75 | 1.54.30 | 8 | Кічасов,Онищенко,Нагорний |
13 | Калініченко Анатолій | 13.11.76 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ЦОП | 1.55.88 | 1.55.17 | 1.54.63 | 7 | Крапвчук А.І.,Лесь С.Г. |
14 | Мазур Роман | 05.01.90 | МС | Івано-Франківська | Бурштин | ФСТУ-2 | ШВСМ | 1.56.93 | 1.56.86 | 1.54.81 | 6 | Нагаєв,Маковій |
15 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | МС | Київ | ФСТУ-3 | Мала флотилія СК Скіф | 2.00.59 | 1.59.07 | 1.56.57 | 5 | Самуйленко,Спичак | |
16 | Каплун Дмитро | 01.03.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС | 1.56.70 | 1.56.46 | 1.57.88 | 4 | Кірсанов С.Ф.,Барболін С.В. |
17 | Плєтєнь Ігор | 02.01.90 | МС | Одеська | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.57.89 | 1.58.42 | 1.58.87 | 3 | Мариморич,Кравчук, Задрановський |
18 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДШВСМ | 1.57.48 | 1.57.26 | 1.59.167 | 2 | Мазур.Трепетьон |
19 | Луцик Микола | 90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-2 | ШВСМ | 1.58.95 | 1.57.47 | 1 | Набережний Ю.Л. | |
20 | Катеруша Кирило | 08.06.91 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодольск | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 1.58.09 | 1.59.05 | 1 | Веретеннікови,Бондарюк | |
21 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | ФСТУ-3 | Локомотив | 1.59.86 | 1.59.27 | 1 | Жирнов В.Г. | ||
22 | Адушкін Роман | 21.02.89 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ЦОП | 2.00.29 | 1.58.88 | 1 | Кравчук А.І. | |
23 | Сазонов Ілля | 74 | МС | Сумська | Суми | Спартак-2 | 1.57.66 | 1.59.97 | 1 | Мазур С.В. | ||
24 | Малахов Олег | 04.08.86 | МС | Сумська | Суми | Спартак-1 | ДШВСМ | 1.55.38 | 2.01.10 | 1 | ІваненкоТрепетьон | |
25 | Данюк Олександр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 1.59.14 | 2.02.42 | 1 | Міщук А.,Данюк О. | |
26 | Кушта Микола | 28.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 1.57.59 | 2.10.07 | 1 | Міщук А.М. | |
27 | Скіртін Євген | 04.10.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ ЦОП | 2.08.02 | 2.11.00 | 1 | Яремчук В.В.,Коваль Л.С. | |
28 | Зарубін Володимир | 26.05.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 2.05.30 | 1 | Кірсанов С.ф.,Барболін С.В. | ||
29 | Лисенко Віктор | 23.02.90 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | 2.09.20 | 1 | Лесяк Є.В. | |||
30 | Левченко Олег | 23.06.90 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-3 | ВК Гірник ДЮСШ-3 | 2.17.05 | 1 | Мацапура | ||
31 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | Спартак-1 | СК Локомотив СК Олімп ДШВСМ | 2.09.79 | 1 | Кліменко,Топіха | |||
32 | Курченко Роман | 75 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | ДЮСШ | 2.10.75 | 1 | Архіпенко,Бобильова | ||
С-1 500м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олександр | 02.08.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 2.06.70 | 2.00.43 | 20 | Максимчук А.В.,Сорокін В.М. | |
2 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ-2 | СДЮШОР Ніка-сільмаш | 2.06.51 | 2.00.78 | 18 | Прохорук,Сорокін | |
3 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Динамо-1 | ШВСМ | 2.09.26 | 2.00.10 | 2.01.50 | 17 | Набережний Ю. | |
4 | Присяжнюк Ігор | 12.02.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ | 2.10.43 | 2.00.71 | 2.03.22 | 16 | Кравчук,Ткачов,Бутенко |
5 | Матвійчук Микола | 26.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 2.07.49 | 2.02.14 | 2.03.55 | 15 | Набережний Ю. |
6 | Шим анський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.03.88 | 2.03.92 | 14 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
7 | Сірик Дмитро | 30.09.89 | МС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 2.11.85 | 2.01.32 | 2.04.36 | 13 | Баранов,Григорьєва,Мінгель |
8 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ | 2.09.55 | 2.01.22 | 2.06.42 | 12 | Ніколаєв |
9 | Мельнічук Костянтин | 05.07.87 | МС | Одеська | Одеса | Динамо | ШВСМ ФСК Хімік | 2.08.06 | 2.01.43 | 2.07.93 | 11 | Мариморич,Кравчук |
10 | Андрєєв Артем | 31899 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 2.09.62 | 2.04.20 | 2.03.33 | 10 | Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. |
11 | Періг Микола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак-2 | ШВСМ СК Альбатрос | 2.08.46 | 2.07.95 | 2.05.02 | 9 | Батомункоєв С. |
12 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп | 2.13.28 | 2.04.36 | 2.05.43 | 8 | Шевченко Т.Ю. |
13 | Авраам Родіон | 06.07.90 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Колос | ЦОП ВУФК ШВСМ | 2.15.19 | 2.05.54 | 2.05.64 | 7 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв Є.П. |
14 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ-8 | 2.12.56 | 2.06.48 | 2.07.57 | 6 | Клімов,Веретенніков |
15 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-3 | СДЮШОР | 2.12.58 | 2.05.74 | 2.08.67 | 5 | Андрєєв В.В. |
16 | Солтик Сергій | 14.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 2.16.92 | 2.10.08 | 2.17.13 | 4 | Жиляєв С.Л. |
17 | Лапюк Максим | 11.08.89 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-2 | ШВСМ | 2.09.44 | 2.01.55 | 2.31.23 | 3 | Харченко Л.П..Кібальніков О.,Андрущенко,Глущенко |
18 | Довмат Ігор | 13.08.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-2 | ШВСМ | 2.10.89 | 2.09.89 | н\ст. | Набережний Ю. | |
19 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.15.29 | 2.11.38 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | |
20 | Покотило Віталій | 90 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ Веслярик | 2.15.60 | 2.18.80 | 1 | Дець,Бундз | |
21 | Гаврилейко Ігор | 07.03.90 | МС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.14.43 | 2.25.63 | 1 | Мацапура,Камерілов,Верчук | |
22 | Самусь Станіслав | 10.06.90 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ--3 | СДЮШОР ШВСМ | 2.18.47 | 1 | Баранов,Григорьєва,Мінгель | ||
23 | Климнюк Серігій | 14.02.76 | МСМК | Київська | Вишгород | Динамо-1 | КДЮСШ | 2.20.07 | 1 | Бобильова,трепетьон,Кухаренко | ||
24 | Ромась Володимир | 07.06.85 | КМС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-3 | ВК Гірник ДЮСШ-3 | 2.21.21 | 1 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | ||
25 | Рихтюк Павло | 16.02.89 | МС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 2.26.26 | 1 | Камерілов,семенюк | ||
26 | Таран Сергій | 15.09.91 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 Фалькон | 2.34.56 | 1 | Задрановський | ||
К-1 500м Жінки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Павлик Ольга | 01.06.86 | МС | Київська | Київ-Вишгород | Динамо-1 ФСТУ | ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ | 2.09.74 | 2.07.08 | 20 | Дубінін С.О. | |
2 | Жук Людмила | 19.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ-1 | ОШВСМ ДЮСШ | 2.10.57 | 2.09.10 | 18 | Грязнов | |
3 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 2.17.88 | 2.16.00 | 2.10.23 | 17 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | |
4 | Слюсар Вікторія | 20.08.87 | МС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.15.43 | 2.08.61 | 2.10.47 | 16 | Борис,Мацапура,Гайдамака |
5 | Косицька Влада | 16.09.90 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ ЦДЮСШ | 2.08.66 | 2.11.32 | 15 | Баканічев О.В. | ||
6 | Лісова Катерина | 13.05.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 2.15.09 | 2.15.26 | 2.12.16 | 14 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. |
7 | Галушко Людмила | 01.01.84 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 2.15.08 | 2.13.02 | 2.12.90 | 13 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | |
8 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетик | 2.13.63 | 2.10.24 | 2.15.14 | 12 | Венгер,Венгер |
9 | Непомняща Ганна | 18.07.87 | МС | Одеська | Южне | Динамо-1 | ШВСМ Хімік | 2.26.20 | 2.10.08 | 2.15.36 | 11 | Бескровний,Мариморич,Шевченко |
10 | Мамалига Наталія | 20.12.87 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 2.38.53 | 2.26.59 | 2.14.21 | 10 | Веретеннікови,Бондарюк,Рябов |
11 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ШВСМ | 2.16.66 | 2.12.46 | 2.14.39 | 9 | Самостійно |
12 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ-2 | ДЮСШ ОШВСМ | 2.17.71 | 2.11.21 | 2.18.63 | 8 | Грязнов,Пугач |
13 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | КМС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.18.03 | 2.19.14 | 2.19.28 | 7 | Борис,Мацапура,Іванов |
14 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак-1 | ШВСМ | 2.18.74 | 2.22.31 | 2.20.92 | 6 | Іванов,Осмоловська |
15 | Топіха Ольга | 01.01.89 | КМС | Київ | Спартак-2 | ДШВСМ СК Локомотив | 2.17.89 | 2.19.29 | 2.21.57 | 5 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | |
16 | Литвенчук Людмила | 25.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 2.32.66 | 2.20.81 | 2.28.00 | 4 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. |
17 | Мухаметаліна Асія | 01.10.90 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.24.51 | 2.21.00 | н\ст. | Шевченко,Мухаметаліна | |
К-2 500м Чоловіки Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Фесун Сергій Варивода Євген | 22.02.82 17.11.83 | МС МС | Тернопільська Херсонська | Тернопіль Херсон | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ Буревісник ШВСМ | 1.41.53 | 1.39.32 | 40 | Павлов М.А. Борзуков А. | |
2 | Горін Олександр Тернових Євген | 01.07.90 26.05.87 | МС МС | Одеська | Южне | Динамо-1 | Хімік ШВСМ | 1.43.18 | 1.39.77 | 36 | Лесяк,Мальков,Лучнік Мальков,Лучнік | |
3 | Штепа Сергій Цуркан Віталій | 30.10.71 09.03.84 | МС МС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 1.41.02 | 1.41.63 | 34 | Кічасов,Онищенко,Нагорний Левченко М.Г.,Качалов В.О. | |
4 | Коваль Леонід Войчук Микола | 26.09.81 11.12.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП | 1.44.43 | 1.42.21 | 32 | Яремчук В.В., Яремчук В.В.,Коваль Л.С. | |
5 | Калініченко Анатолій Тараненко Олександр | 13.11.76 27.05.78 | МС МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ЦОП | 1.45.34 | 1.44.15 | 1.43.11 | 30 | Кравчук А.І.,Лесь С.Г. |
6 | Сапаров Агндрій Поляков Артем | 22.06.86 21.03.91 | МС КМС | Одеська | Одеса Южне | Динамо-1 | ШВСМ Хімік ШВСМ | 1.43.65 | 1.45.34 | 28 | Бескровний О.Л. Мальков,Лучнік,Голубов | |
7 | Волков Ігор Каплун Дмитро | 10.12.90 01.03.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1-яхт клуб ВМС | 1.48.19 | 1.43.72 | 1.45.99 | 26 | Кірсанов С.П.,Барболін С.В. |
8 | Городнюк Денис Овсянніков Едуард | 13.03.97 15.03.91 | МС ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-3 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ДЮСШ-3 | 1.44.76 | 1.44.99 | 1.46.73 | 24 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Підклада О.В. |
9 | Іванченко Ігор Ткачук Олександр | 15.12.89 08.05.83 | МС МС | Миколаївська Житомирська | Миколаїв Житомир | Спаратк-1 | Ц ОП СДЮШОР ВУФК ШВСМ | 1.44.61 | 1.46.80 | 22 | Сімонов О.Сімонова І.Моторний Ніколдаєв,Бутенко,Скиба | |
10 | Мороз Дмитро Коваленко Сергій | 06.05.83 16.05.87 | КМС МС | Житомирська Сумська | Житомир Суми | Спатак-1 | ОШВСМ ДШВСМ | 1.53.01 | 1.48.15 | 20 | Ніколаєв В.,Скиба О. Трепетьон,Мазур | |
11 | Бондаренко Іван Балик Дмитро | 23.05.87 18.09.88 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 1.48.01 | 1.48.49 | 18 | Радченко Л.С. | |
12 | Романюк Олег Мазур Роман | 31.01.88 05.01.89 | МС МС | Тернопіольська | Тернопіль Бурштин | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ШВСМ Альбатрос | 1.47.67 | 1.48.78 | 16 | Павлов М.А.,Куземко М.С. Маковій В.Д. | |
13 | Козак Роман Поладян Арсен | 12.11.86 19.01.87 | МС МС | Львівська Харківська | Добротвір Харків | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ Добротвір КДЮСШ Темп | 1.56.40 | 1.52.64 | 14 | Макар Трухачов | |
14 | Юрченко Олександр Юрченко Олексій | 02.12.89 23.07.90 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-3 | МДЮСШ ДОШВСМ | 1.55.61 | 1.53.68 | 12 | Яковець В.Б. | |
15 | Клименко Олександр Малахов Олег | 03.09.87 04.08.86 | МС МС | Київська Сумська | Київ Суми | Спартак-1 | СК Локомотив СК ОлімпДШВСМ ДШВСМ ДЮСШ У | 1.45.71 | 1.54.17 | 10 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. ваненко В.О.,Трепетьон С.О. | |
16 | Кушта Микола Данюк Олександр | 28.10.87 05.11.87 | МС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 2.06.91 | 2 | Міщук А.М. Міщук А.М.,Данюк О.П. | ||
Бойко Валерій Фоловський Андрій | КМС МС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | ДЮСШ | н\ст. | Архипенко О.С.Бобильова М. | |||||
С-2 500м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Джалілов Руслан Камерілов Денис | 24.01.82 24.07.89 | МСМК МСМК | Дніпропетровська Полтавська | Дніпропетровськ Полтава | ЗСУ-Колос | ШВСМ | 1.50.50 | 40 | Веретенніков,Сорокін,БондарюкКмерілов,Семенюк,Сорокін | ||
2 | Сазонов Володимир Шпак Олексій | 16.05.74 20.06.77 | МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.51.70 | 36 | Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
3 | Гуцалюк Віктор Голюк Віталій | 20.07.84 19.04.91 | МС МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 1.52.59 | 34 | Напольський К.О. Ткачов О.Д. | ||
4 | Янчук Олексій Кондратюк Микола | 16.01.87 12.01.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 1.52.90 | 32 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С., Майстер А.О. | ||
5 | Голубов Олдександр Ісаков Юрій | 22.03.85 21.07.86 | КМС МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ФСК Хімік | 1.53.48 | 30 | Маріморіч А.А.,Голубов А.К. Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. | ||
6 | Левченко Олександр Ціпан Вадим | 24.12.87 30.08.86 | КМС МС | Миколаївська Рівненська | Миколаїв Березне | Динамо-1 | СДЮШОР ШВСМ | 2.01.75 | 28 | Ніколаєв Набарежний Ю. | ||
7 | Сівков Антон Сівков Олександр | 08.04.90 08.04.90 | КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ДЮСШ-3 ВК Гірник ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 2.02.07 | 26 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
8 | Левченко Ігор Самусь Станіслав | 24.05.90 10.06.91 | КМС КМС | Миколаївська Чернігівська | Миколаїв Чернігів | ФСТУ-3 | СДЮШОР | 2.03.50 | 24 | Андрєєв В.В. Баранов,Мінгель | ||
К-2 500м Жінки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Слюсар Вікторія Жук Людмила | 20.08.87 19.04.84 | МС МС | Полтавська Черкаська | Комсомольськ Умань | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ | 1.59.81 | 1.54.45 | 40 | Борис ,Мацапура,Гайдамака Грязнов В.Г.,Дубінін С.О. | |
2 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила | 28.08.84 01.01.84 | МС МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 1.57.64 | 1.54.60 | 36 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||
3 | Василевська Марія Дмитрук Анастасія | 08.01.89 01.11.90 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос -ЗСУ Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 1.58.99 | 1.56.36 | 34 | Шевченко,Мухаметаліна | |
4 | Гроцька Наталія Муравйова Ірина | 15.01.87 12.06.85 | МС МС | Хмельницька Одеська | Хмельницький Одеса | Динамо-1 | ШВСМ | 1.59.21 | 1.58.17 | 32 | Майстер Мурадосилов,Кравчук | |
5 | Пивовар Марина Кукса Ірина | 10.06.86 10.06.88 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник | 1.59.36 | 1.58.48 | 30 | Борис А.,Мацапура М.І.,Кучер П. Борис А.І.,Мацапура М.І. | |
6 | Городнюк Надія Сарапулова Ілона | 03.12.84 07.06.91 | МС КМС | Полтаська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.09.67 | 2.03.06 | 1.59.39 | 28 | Борис,Мацапура,Моргун Мацапура,Лобойченко |
7 | Непомняща Ганна Павлик Ольга | 18.07.87 01.06.86 | МС МС | Одеська Київська | Одеса Вишгород-Київ | Динамо-1 Д-ФСТУ | ФСК Хімік ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ | 2.01.61 | 2.00.00 | 26 | Шевченко,Бескровний Дубінін | |
8 | Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 15.09.89 03.05.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 2.03.76 | 2.04.47 | 2.03.09 | 24 | Жиляєв С.Л.,ЖиляєваН.С. |
9 | Герасимова Олена Петрухіна Оксана | 01.09.86 27.11.86 | МС МС | Донецька Херсонська | Маріуполь Херсон | ФСТУ-2 | ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик ШВСМ | 2.01.01 | 2.04.98 | 2.03.29 | 22 | Венгер В.,Венгер З. Петрухін М.,Афанасьєв С.А. |
10 | Золотарьова Тетяна Жилюк Наталія | 06.01.92 28.10.92 | КМС КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак-2 | ШВСМ СК Альбатрос Коледж ФВ | 2.10.85 | 2.07.28 | 20 | Зелінська О.І.,Матвієнко І.С. | |
11 | Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 14.01.85 24.10.88 | КМС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Умань | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 2.14.56 | 2.07.67 | 18 | Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач | |
К-4 500м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Копистинський Роман Іванченко Ігор Мороз Дмитро Клименко Олександр | 08.12.84 15.12.89 06.05.83 03.09.87 | МС МС МС МС | Вінницька Миколаївська Житомирська | Вінниця Миколаїв Житомир Київ | Спартак-1 | ДШВСМ | 1.29.66 | 80 | Бутенко С.Л. Сімонов О.Г. Ніколаєв В.В. Топіха В.Л.,Клименко В.Л. | ||
2 | Лапін Олег Джига Денис Фесун Сергій Варивода Євген | 25.04.89 14.11.84 22.02.82 17.11.83 | МС МС МС МС | Дніпропетровська Дніпропетровська Тернопільська Херсонська | Дніпропетровськ Новомосковськ Тернопіль Херсон | ФСТУ-2 | ДОШВСМ МДЮСШ ДОШВСМ КДЮСШ ТОК ШВСМ Буревісник ШВСМ | 1.30.48 | 72 | Турпітка А.Т. Забреба В.М. Джига В. Павлов М., Борзуков А.,Бистоов С. | ||
3 | Козак Роман Ясиненко Віталій Романюк Олег Мазур Роман | 12.11.86 06.01.85 31.01.88 05.01.89 | МС МС МС МС | Львівська Миколаївська Тернопільська Івано-Франківька | Добротвір Миколаїв Тернопіль Бурштин | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ Добротвір СДЮШОР з в.на б\к ДЮСШ Буревісник ДЮСШ | 1.30.79 | 68 | Макар І.С. Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. Павлов М.А.,Куземко В.С., Маковій В.Д. | ||
4 | Сапаров Агндрій Поляков Артем Поляков Артур Горін Олександр | 22.06.86 21.03.91 31.08.89 01.07.90 | МС КМС МС МС | Одеська | Одеса Южне Южне Южне | Динамо-1 | ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 1.31.85 | 64 | Бескровний О.Л, Мальков С.,Лучнік М.,Голубов О. Малько,Лучнік,Голубов Лесяк Є.В.,Мальков,Голубов | ||
5 | Мамаєвський Василь Моторний Сергій Войцеховський Стан. Синегрибов Віталій | 23.12.84 25.02.79 14.10.82 19.04.85 | КМС МС КМС МС | Миколаївська Миколаївська Миколаївська Одеська | Миколаїв Миколаїв Миколаїв Южне | ЗСУ | СДЮШОР б-би СДЮШОР з б-би СДЮШОР з б-би СДЮШОР | 1.38.84 | 60 | Моторний С.В., Моторний С.В.,Шевченко О.В. Моторний С.В. Бескровний О.Л.,Сорокін В.М. | ||
С-4 500м Чоловіки Швидкість вітру - 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Джалілов Руслан Крук Петро Камерілов Денис Повх Роман | 24.01.82 20.03.85 24.07.89 06.08.86 | МСМК МСМКМСМК МС | Дніпропетровська Рівненська Полтавська Полтавська | Зеленодольськ Дубно Полтава Полтава | ЗСУ | ШВСМ | 1.39.78 | 80 | Веретенніков,Сорокін,Бондарюк Максимчук,Сорокін Камерілов,Сорокін,Семенюк | ||
2 | Кравченко Микола т Пожар Денис Бєлєнький Антон Скороход Олександр | 19.11.82 07.01.82 16.07.88 12.02.89 | МС МС МС МС | Херсонська Херсонська Херсонська Херсон-Черкаська | Херсон Херсон Херсон Херсон | Спартак-1 ЗС-Спартак Спартак -1 Спартак-1 | ШВСМ | 1.40.84 | 72 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко,Глущенко,Сінкевич Кравченко,Глущенко,Тараненко | ||
3 | Ціпан Вадим Голубов Олександр Ісаков Юрій Сажай Борис | 30.08.86 22.03.85 21.07.86 19.01.88 | МС КМС МС КМС | Рівненська Одеська Одеська Одеська | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік | 1.41.41 | 68 | Набережний Ю. Мариморич А.А.,Голубов А.К. Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. Мариморич А.А.,Жилкін О.Л. | |||
4 | Левченко Олександр Мельничук Костянти Присяжнюк Ігор Біленький Михайло | 116.12.87 05.07.87 01.01.77 07.06.86 | МС МС МС МС | Миколаївська Одеська Вінницька Миколаївська-Черкаська | Миколаїв Одеса Вінниця Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ | 1.42.13 | 64 | Левченко М.Г.,Ніколаєви Мариморич,Кравчук,Павлюк Кравчук,Напольський Ніколаєв В.П. | ||
5 | Авраам Родіон Гринько Дмитро Шеметило Едуард Цехош Вячеслав | 06.07.90 25.06.83 14.08.90 03.10.81 | МС КМС МС МС | Моклаївська Волинська Полтавська Волинська | Миколаїв Луцьк Полтава Ковель | Колос | ЦОП ВУФК ШВСМ СДЮШОР Олімп ДЮСШ СДЮШОР Олімп | 1.42.67 | 60 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв С.П., Шевченко Т.Ю. Камерілов О.Є. Камерілов О.Є.,Шевченко Т.Ю. | ||
6 | Апшай Максим Шиманський Станіслав Сазонов Володимир Шпак Олексій | 02.07.89 01.01.85 16.05.74 20.06.77 | КМС МС МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ПОШВСМ ВК Гірник ДЮСШ-3 | 1.53.28 | 56 | Мацапура М.,Ханчевський Ю. Мацапура М.,Підклада О. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
7 | Головченко Гліб Гаврилейко Ігор Сівков Антон Сівков Олександр | 22.04.91 07.03.90 08.04.90 08.04.90 | КМС МС КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.53.55 | 52 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. Мацапура,Камерілов,Верчук Мацапура,Ханчевський Мацапура,Ханчевський | ||
К-4 1000м Жінки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Гроцька Наталія Муравйова Ірина Непомняща Ганна Павлик Ольга | 15.12.87 12.06.85 18.07.87 01.06.86 | МС МС МС МС | Хмельницька Одеська Одеська Київська | Хмельницький Одеса Одеса Київ | Динамо-1 Динамо-1 Джинамо-1 Динамо-ФСТУ | ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ДШВСМ КДЮСШ | 1.45.34 | 80 | Майстер Мурадосилов,Кравчук Бескровний,Мариморич Дубінін | ||
2 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила Косицька Влада Осмоловська Яна | 28.08.84 01.01.84 16.09.90 07.10.87 | МС МС МС МС | Київська Київська Київська Херсонська | Київ Київ Київ Цюрупинськ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ СЧК Локомотив ДШВСМ | 1.45.89 | 72 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. Баканічев О.В. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
3 | Слюсар Вікторія Жук Людмила Пивовар Марина Кукса Ірина | 20.08.87 19.04.84 10.06.86 10.06.88 | МС МС МС МС | Полтавська Черкаська Полтавська Полтавська | Комсомолськ Умань Комсомольськ Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ-1 ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ПОШВСМ ВК Гірник | 1.47.08 | 68 | Борис,Мацапура,Гайдамака Грязнов,Дубінін Борис,Мацапура,Кучер Борис,Мацапура | ||
4 | Сарапулова Ілона Горднюк Надія Іванова Олександра Антипова Ольга | 07.06.91 03.12.84 02.12.91 06.09.91 | КМС МС МС МС | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.47.49 | 64 | Мацапура О.М.,Лобойченко Борис,Мацапура,Моргун Мацапура,Лобойченко Борис,Мацапура,Пацюрко | ||
5 | Лісова Катерина Литвенчук Людмила Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 13.05.86 25.10.87 15.09.89 03.05.88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 1.50.20 | 60 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | ||
6 | Мухаметаліна Асія Дякова Тетяна Дмитрук Анастасія Василевська Марія | 28.10.90 09.04.91 01.11.90 08.01.89 | МС КМС КМС МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 1.52.10 | 56 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна | ||
7 | Герасимова лена Петрухіна Оксана Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 01.09.86 27.11.86 14.01.85 24.10.88 | МС МС КМС КМС | Донецька Херсонська Чернігівська Черкаська | Маріуполь Херсон Чернігів Умань | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетік ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 1.52.37 | 52 | Венгер,Венгер Петрухін,Афанасьєв Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач | ||
8 | Коваленко Катерина Голубоцька Людмила Цомпель Ольга Панфьорова Тетяна | 13.05.87 10.06.83 13.07.83 03.06.89 | МС МС МС МС | Черкаська Миколаївська Миколаївська Миколаївська | Черкаси Миколаїв Миколаїв Миколаїв | ФСТУ-3 | 1.53.65 | 48 | Кучер П.В. Турпітка,Москаленко Затулівіте Самойленко | |||
Естафета К-1 4Х 500м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Лапін Олег Джига Денис Фесун Сергій Варивода Євген | 25.04.89 14.11.84 22.02.82 17.11.83 | МС МС МС МС | Дніпропетровська Дніпропетровська Тернопільська Херсонська | Дніпропетровськ Новомосковськ Тернопіль Херсон | ФСТУ-2 | ДОШВСМ МДЮСШ ДОШВСМ КДЮСШ ТОК ШВСМ Буревісник ШВСМ | 7.18.35 | 80 | Турпітка А.Т. Забреба В.М. Джига В. Павлов М., Борзуков А.,Бистоов С. | ||
2 | Копистинський Роман Мороз Дмитро Клименко Олександр Коваленко Сергій | 08.12.84 06.05.83 03.09.87 16.05.87 | МС МС МС МС | Вінницька Житомирська Сумська | Вінниця Житомир Київ Суми | Спартак-1 | ДШВСМ | 7.21.22 | 72 | Бутенко С.Л. Ніколаєв В.В. Скиба О.А. Топіха В.Л.,Клименко В.Л. Трепетьон С.А.,Мазур | ||
3 | Зарубін Володимир Волков Ігор Каплун Дмитро Терещенко Владислав | 26.05.90 10.12.90 01.03.90 25.03.72 | КМС КМС КМС МСМК | Херсонська Херсонська Херсонська Житомирська | Херсон Херсон Херсон Житомир | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС СДЮШОР 1 яхтклубу ВМС ШВСМ | 7.23.94 | 68 | Кірсанов С.ф.,Барболін С.В. Кірсанов С.Ф.,Барболін С.В. Кірсанов С.В.,Барболін С.В. Ніколаєв В.В.,Сорокін В.М. | ||
4 | Козак Роман Ясиненко Віталій Романюк Олег Мазур Роман | 12.11.86 06.01.85 31.01.88 05.01.89 | МС МС МС МС | Львівська Миколаївська Тернопільська Івано-Франківька | Добротвір Миколаїв Тернопіль Бурштин | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ Добротвір СДЮШОР з в.на б\к ДЮСШ Буревісник ДЮСШ | 7.24.31 | 64 | Макар І.С. Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. Павлов М.А.,Куземко В.С., Маковій В.Д. | ||
5 | Коваль Леонід Войчук Микола Кушта Микола Данюк Олександр | 26.09.81 11.12.87 28.10.87 05.11.87 | МС МС МС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ЦОП ШВСМ ЦОП ШВСМ ЦОП ШВСМ МЦФВУМ ЦОП ШВСМ МЦФВУМ | 7.31.40 | 60 | Япемчук В.В. Яремчук В.В.,Коваль С. Яремчук В.В.,Коваль Л.С. Міщук А.Л.,Канюк О.П. | ||
6 | Плєтєнь Ігор Тернових Євген Поляков Артур Горін Олександр | 202.01.90 26.05.87 31.08.89 01.07.90 | МС МС МС МС | Одеська | Южне Южне Южне Южне | Динамо-1 | Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 7.38.67 | 56 | Мариморич,Кравчук,Задрановський Мальков С.,Лучнік М. Малько,Лучнік,Голубов Лесяк Є.В.,Мальков,Голубов | ||
Естафета С-1 4Х 500м Чоловіки Швидкість вітру - 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олекс андр Джалілов Руслан Крук Петро Камерілов Денис | 02.08.8324.01.82 20.03.85 24.07.89 | МС МСМК МСМКМСМК | Рівненська Дніпропетровська Рівненська Полтавська | Дубно Зеленодольськ Дубно Полтава | ЗСУ-ФСТУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | ШВСМ | 7.56.26 | 80 | Максимчук А.В..Сорокін В.М. Веретенніков,Сорокін,Бондарюк Максимчук,Сорокін Камерілов,Сорокін,Семенюк | ||
2 | Сірик Дмитро Голюк Віталій Андрєєв Артем Троцюк Володимир | 30.09.89 19.04.91 02.05.87 26.04. 88 | МС МС МС МС | Чернігівська Вінницька Миколаївська Волинська | Чернігів Вінниця Миколаїв Ковель | ФСТУ-2 | ШВСМ ШВСМ ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР Ніка-сільмаш | 7.59.76 | 68 | Мінгель,Баранов Ткачов О.Д. Андрєєв В.В.,Шевченко О.В. Прохорук О.В.,Верчук І.В.,Сорокін В.М. | ||
3 | Ціпан Вадим Голубов Олександр Ісаков Юрій Біленкий Михайло | 30.08.86 22.03.85 21.07.86 -7.06.86 | МС КМС МС МС | Рівненська Одеська Одеська Миколаївська-Черкаська | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік ФСК Хімік ШВСМ | 8.02.86 | 72 | Набережний Ю. Мариморич А.А.,Голубов А.К. Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. Ніколаєв В.П. | |||
4 | Апшай Максим Шиманський Станіслав Сазонов Володимир Шпак Олексій | 02.07.89 01.01.85 16.05.74 20.06.77 | КМС МС МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ПОШВСМ ВК Гірник ДЮСШ-3 | 8.05.78 | 64 | Мацапура М.,Ханчевський Ю. Мацапура М.,Підклада О. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
5 | Левченко Олександр Мельничук Костянти Присяжнюк Ігор Сажай Борис | 116.12.87 05.07.87 01.01.77 19.01.88 | МС МС МС МС | Миколаївська Одеська Вінницька Одеська | Миколаїв Одеса Вінниця Южне | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ Хімік | 8.08.53 | 60 | Левченко М.Г.,Ніколаєви Мариморич,Кравчук,Павлюк Кравчук,Напольський Мариморич,Кравчук | ||
6 | Довмат Ігор Кондратюк Микола Янчук Олексій Солтик Сергій | 13.08.90 12.01.88 16.01.87 14.12.87 | КМС МС МС МС | Рівненська Хмельницька Хмельницька Хмельницька | Березне Хмельницький Хмельницький Хмельницький | Динамо-2 | 8.11.39 | 56 | Набережний Майстер Жиляєв Жиляєв | |||
7 | Кравченко Микола т Пожар Денис Бєлєнький Антон Скороход Олександр | 19.11.82 07.01.82 16.07.88 12.02.89 | МС МС МС МС | Херсонська Херсонська Херсонська Херсон-Черкаська | Херсон Херсон Херсон Херсон | Спартак-1 ЗС-Спартак Спартак -1 Спартак-1 | ШВСМ | 8.21.67 | 52 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко,Глущенко,Сінкевич Кравченко,Глущенко,Тараненко | ||
8 | Головченко Гліб Гаврилейко Ігор Сівков Антон Сівков Олександр | 22.04.91 07.03.90 08.04.90 08.04.90 | КМС МС КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 8.37.16 | 48 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. Мацапура,Камерілов,Верчук Мацапура,Ханчевський Мацапура,Ханчевський | ||
9 | Авраам Родіон Гринько Дмитро Шеметило Едуард Цехош Вячеслав | 06.07.90 25.06.83 14.08.90 03.10.81 | МС КМС МС МС | Моклаївська Волинська Полтавська Волинська | Миколаїв Луцьк Полтава Ковель | Колос | ЦОП ВУФК ШВСМ СДЮШОР Олімп ДЮСШ СДЮШОР Олімп | 8.37.47 | 44 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв С.П., Шевченко Т.Ю. Камерілов О.Є. Камерілов О.Є.,Шевченко Т.Ю. | ||
10 | Пеньковський Володимир Фандюшин Ігор Рихтюк Павло Покотило | 01.03.89 02.12.91 90 90 | КМС КМС МС КМС | Дніпропетровська Дніпропетровська Полтавська Львівська | Зеленодольськ Дніпропетровськ Полтава Львів | Колос | ШВСМ | 9.07.89 | 40 | Веретенніков Веретенніков Камерілов Бундз | ||
К-4 1000м Жінки Швидкість вітру - 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила Косицька Влада Лісова Катерина | 28.08.84 01.01.84 16.09.90 13.05.86 | МС МС МС МС | Київська Київська Київська Хмельницька | Київ Київ Київ Хмельницький | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ СЧК Локомотив ДШВСМ ШВСМ МЦФВУМ | 8.17.39 | 80 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. Баканічев О.В. Жиляєв С.,Жиляєва Ю.С. | ||
2 | Гроцька Наталія Муравйова Ірина Непомняща Ганна Павлик Ольга | 15.12.87 12.06.85 18.07.87 01.06.86 | МС МС МС МС | Хмельницька Одеська Одеська Київська | Хмельницький Одеса Одеса Київ | Динамо-1 Динамо-1 Джинамо-1 Динамо-ФСТУ | ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ДШВСМ КДЮСШ | 8.25.06 | 72 | Майстер Мурадосилов,Кравчук Бескровний,Мариморич Дубінін | ||
3 | Слюсар Вікторія Жук Людмила Пивовар Марина Кукса Ірина | 20.08.87 19.04.84 10.06.86 10.06.88 | МС МС МС МС | Полтавська Черкаська Полтавська Полтавська | Комсомолськ Умань Комсомольськ Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ-1 ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ПОШВСМ ВК Гірник | 8.27.69 | 68 | Борис,Мацапура,Гайдамака Грязнов,Дубінін Борис,Мацапура,Кучер Борис,Мацапура | ||
4 | Вигорчук Юлія Горднюк Надія Іванова Олександра Антипова Ольга | 24.05.90 03.12.84 02.12.91 06.09.91 | КМС МС МС МС | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 8.33.97 | 64 | Борис,Мацапура,Іванов Борис,Мацапура,Моргун Мацапура,Лобойченко Борис,Мацапура,Пацюрко | ||
5 | Герасимова лена Петрухіна Оксана Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 01.09.86 27.11.86 14.01.85 24.10.88 | МС МС КМС КМС | Донецька Херсонська Чернігівська Черкаська | Маріуполь Херсон Чернігів Умань | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетік ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 8.40.09 | 60 | Венгер,Венгер Петрухін,Афанасьєв Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач | ||
6 | Осмоловська Яна Литвенчук Людмила Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 07.10.87 25.10.87 15.09.89 03.05.88 | МС МС МС МС | Херсонськка Хмельницька | Цюрупинськ Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 8.44.11 | 56 | Осмоловська М.І.,Іванов М.І. Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | ||
7 | Мухаметаліна Асія Дякова Тетяна Дмитрук Анастасія Василевська Марія | 28.10.90 09.04.91 01.11.90 08.01.89 | МС КМС КМС МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 8.54.97 | 52 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна | ||
8 | Коваленко Катерина Голубоцька Людмила Цомпель Ольга Панфьорова Тетяна | 13.05.87 10.06.83 13.07.83 03.06.89 | МС МС МС МС | Черкаська Миколаївська Миколаївська Миколаївська | Черкаси Миколаїв Миколаїв Миколаїв | ФСТУ-3 | 9.21.48 | 48 | Кучер П.В. Турпітка,Москаленко Затулівіте Самойленко | |||
К-1 200м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 0.41.10 | 0.40.63 | 0.38.64 | 20 | Веретенніков О. Бондарюк С. |
2 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Спартак-1 | ОШВСМ | 0.44.78 | 0.41.03 | 0.39.46 | 18 | Ніколаєв,Біденко,Скиба |
3 | Більченко Максим | 03.08.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-3 | МДЮСШ ДОШВСМ | 0.41.72 | 0.41.41 | 0.39.82 | 17 | Турпітка,Москаленко |
4 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ-2 | ШВСМ | 0.42.59 | 0.40.32 | 0.39.99 | 16 | Бозуков А. |
5 | Синегрибов Віталій | 19.04.85 | МС | Одеська | Южне | ЗСУ | СДЮШОР | 0.42.04 | 0.40.66 | 0.40.16 | 15 | Безкровний Л.О.,Сорокін В.М. |
6 | Войчук Микола | 11.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП | 0.41.92 | 0.40.96 | 0.40.59 | 14 | Яремчук,Коваль |
7 | Коваль Леонід | 26.09.81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП | 0.41.88 | 0.41.35 | 0.41.23 | 13 | Яремчук В.В. |
8 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо-2 | КОШВСМ-1 | 0.40.80 | 0.4180 | 0.41.99 | 12 | бр.Семикіних |
9 | Плєтєнь Ігор | 02.01.90 | МС | Одеська | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.42.50 | 0.43.24 | 0.44.22 | 11 | Мариморич,Кравчук, Задрановський |
10 | Кушта Микола | 28.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 0.43.11 | 0.43.27 | 0.41.75 | 10 | Міщук А.М. |
11 | Данюк Олександр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 0.44.90 | 0.43.68 | 0.42.21 | 9 | Міщук А.,Данюк О. |
12 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопіольська | Тернопіль | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.44.05 | 0.41.97 | 0.42.45 | 8 | Павлов,Куземко |
13 | Зарубін Володимир | 26.05.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 0.41.91 | 0.43.46 | 0.43.12 | 7 | Кірсанов С.ф.,Барболін С.В. |
14 | Штепа Сергій | 30.10.71 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ-1 | ПОШВСМ | 0.45.79 | 0.45.32 | 0.43.71 | 6 | Кічасов,Онищенко,Нагорний |
15 | Товпишко Олег | 23.08.85 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | КДЮШОР | 0.43.35 | 0.42.78 | 0.43.91 | 5 | Архипенко О.С. |
16 | Луцик Микола | 90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-2 | ШВСМ | 0.43.71 | 0.46.13 | 0.44.11 | 4 | Набережний Ю.Л. |
17 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | МС | Київ | ФСТУ-3 | Мала флотилія СК Скіф | 0.45.96 | 0.46.26 | 0.45.01 | 3 | Самуйленко,Спичак | |
18 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | ФСТУ-3 | Локомотив | 0.45.71 | 0.46.11 | 0.45.38 | 2 | Жирнов В.Г. | |
19 | Левченко Олег | 23.06.90 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-3 | ВК Гірник ДЮСШ-3 | 0.44.03 | 0.46.53 | 1 | Мацапура | |
20 | Курченко Роман | 75 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | ДЮСШ | 0.50.35 | 0.50.34 | Архіпенко,Бобильова | ||
Власов Олексій | 18.04.88 | МС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ-3 | СК Металург | 0.44.88 | 0.41.52 знята за недовагу | Громазін В.М. | |||
Адушкін Роман | 21.02.89 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ЦОП | 0.44.22 знята за недовагу | Кравчук А.І. | ||||
Скіртін Євген | 04.10.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ ЦОП | 0.45.67 | н\ст. | Яремчук В.В.,Коваль Л.С. | |||
Лисенко Віктор | 23.02.90 | КМС | Одеська | Одеса | Динамо-2 | н\ст. | Лесяк Є.В. | |||||
Ясиненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | н\ст. | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. | ||||
С-1 200м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олександр | 02.08.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 0.44.58 | 0.44.33 | 20 | Максимчук А.В.,Сорокін В.М. | |
2 | Голюк Віталій | 19.04.91 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ-2 | ШВСМ | 0.46.12 | 0.46.35 | 0.44.81 | 18 | Ткачов О.Д. |
3 | Шиманський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.46.08 | 0.45.74 | 17 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
4 | Троцюк Володимир | 26.04.88 | МС | Волинська | Ковель | ФСТУ-2 | СДЮШОР Ніка-сільмаш | 0.44.74 | 0.45.92 | 16 | Прохорук,Сорокін | |
5 | Андрєєв Артем | 31899 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 0.45.96 | 0.47.20 | .0.46.93 | 15 | Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. |
6 | Сірик Дмитро | 30.09.89 | МС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ | 0.48.20 | 0.46.16 | 0.47.25 | 14 | Баранов,Григорьєва,Мінгель |
7 | Присяжнюк Ігор | 12.02.79 | МС | Одеська | Одеса | Динамо-1 | ШВСМ | 0.47.54 | 0.46.98 | 0.47.86 | 13 | Кравчук,Ткачов,Бутенко |
8 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Динамо-1 | ШВСМ | 0.47.09 | 0.46.76 | 0.48.03 | 12 | Набережний Ю. | |
9 | Періг Микола | 24.02.86 | МС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак-2 | ШВСМ СК Альбатрос | 0.47.34 | 0.47.27 | 0.48.71 | 11 | Батомункоєв С. |
10 | Цехош Вячеслав | 03.10.81 | МС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.48.40 | 0.48.00 | 0.47.11 | 10 | Камерілов,Шевченко |
11 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ-8 | 0.47.97 | 0.48.33 | 0.47.30 | 9 | Клімов,Веретенніков |
12 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-Черкаська | Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ | 0.50.52 | 0.47.57 | 0.47.44 | 8 | Ніколаєв |
13 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ-3 | СДЮШОР | 0.47.58 | 0.47.99 | 0.47.95 | 7 | Андрєєв В.В. |
14 | Довмат Ігор | 13.08.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо-2 | ШВСМ | 0.48.68 | 0.48.73 | 0.48.92 | 6 | Набережний Ю. |
15 | Самусь Станіслав | 10.06.90 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ--3 | СДЮШОР ШВСМ | 0.50.18 | 0.49.64 | 0.49.40 | 5 | Баранов,Григорьєва,Мінгель |
16 | Покотило Віталій | 90 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ Веслярик | 0.48.66 | 0.48.89 | 0.49.57 | 4 | Дець,Бундз |
17 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.48.43 | 0.49.21 | 0.54.61 | 3 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. |
18 | Джалілов Руслан | 24.01.82 | МСМК | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ЗС-Колос | ШВСМ | 0.47.28 | 0.47.44 | 1.08.97 | 2 | Веретеннікови Л.І.,О.Ф.Сорокін |
19 | Гаврилейко Ігор | 07.03.90 | МС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.48.36 | 0.49.99 | 1 | Мацапура,Камерілов,Верчук | |
20 | Ромась Володимир | 07.06.85 | КМС | Полтавська | Комсомольск | ФСТУ-3 | ВК Гірник ДЮСШ-3 | 0.50.54 | 0.56.37 | 1 | Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
21 | Матвійчук Микола | 26.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 0.54.03 | 1.07.87 | 1 | Набережний Ю. | |
22 | Фандюшин Ігор | 02.12.91 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос | ДЮСШ | 0.50.84 | 1 | Веретеннікови Л.І.,О.Ф,Бондарюк | ||
23 | Сажай Борис | 19.01.88 | МС | Одеська | Южне | Динамо-1 | ШВСМ Хімік | 0.52.83 | 1 | Мариморич,Крачук,Жилкін | ||
24 | Шардаков Артем | 12.06.91 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 0.54.69 | 1 | Семикіна | ||
25 | Солтик Сергій | 14.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 0.51.01 | 1 | Жиляєв С.Л. | ||
26 | Таран Сергій | 15.09.91 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 Фалькон | 0.59.46 | 1 | Задрановський | ||
Рихтюк Павло | 16.02.89 | МС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 0.46.92 знята за недовагу | Камерілов,Семенюк | ||||
К-1 200м Жінки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Муравйова Ірина | 12.06.85 | МС | Одеська | Динамо | ШВСМ | 0.50.48 | 0.47.09 | 20 | Мурадосилов,Кравчук | ||
2 | Косицька Влада | 16.09.90 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ ЦДЮСШ | 0.47.17 | 0.47.31 | 18 | Баканічев О.В. | ||
3 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 0.48.98 | 0.47.49 | 17 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | ||
4 | Жук Людмила | 19.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ-1 | ОШВСМ ДЮСШ | 0.49.61 | 0.49.60 | 16 | Грязнов | |
5 | Пивовар Марина | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.49.13 | 0.49.44 | 0.49.95 | 15 | Борис,Мацапура,Кучер |
6 | Мамалига Наталія | 20.12.87 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 0.54.41 | 0.50.28 | 0.50.78 | 14 | Веретеннікови,Бондарюк,Рябов |
7 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ-2 | ДЮСШ ОШВСМ | 0.52.04 | 0.50.46 | 0.50.96 | 13 | Грязнов,Пугач |
8 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ШВСМ | 0.48.82 | 0.51.18 | 12 | Самостійно | |
9 | Кукса Ірина | 10.06.88 | МС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.48.47 | 0.51.37 | 11 | Борис,Мацапура | |
10 | Слюсар Вікторія | 20.08.87 | МС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.50.78 | 0.50.71 | 10 | Борис,Мацапура,Гайдамака | |
11 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетик | 0.50.49 | 0.50.93 | 9 | Венгер,Венгер | |
12 | Дмитрук Анастасія | 01.11.90 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.52.50 | 0.51.17 | 8 | Шевченко,Мухаметаліна | |
13 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак-1 | ШВСМ | 0.52.97 | 0.52.38 | 7 | Іванов,Осмоловська | |
14 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | КМС | Полтавська | Комсомолсььк | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.52.81 | 0.53.33 | 6 | Борис,Мацапура,Іванов | |
15 | Топіха Ольга | 01.01.89 | КМС | Київ | Спартак-2 | ДШВСМ СК Локомотив | 0.54.57 | 0.53.97 | 5 | Топіха В.Л.,Топіха Л.Ф. | ||
К-2 200м Чоловіки Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Фесун Сергій Варивода Євген | 22.02.82 17.11.83 | МС МС | Тернопільська Херсонська | Тернопіль Херсон | ФСТУ-2 | ТОК ШВСМ Буревісник ШВСМ | 0.35.69 | 0.35.78 | 40 | Павлов М.А. Борзуков А. | |
2 | Коваль Леонід Войчук Микола | 26.09.81 11.12.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП | 0.36.66 | 0.36.12 | 36 | Яремчук В.В., Яремчук В.В.,Коваль Л.С. | |
3 | Мамаєвський Василь Синегрибов Віталій | 23.12.84 19.04.85 | КМС МС | Миколаївська Одеська | Миколаїв Южне | ЗСУ | СДЮШОР СДЮШОР | 0.36.77 | 0.36.61 | 34 | Моторний С.В. Бескровний О.Л.,Сорокін В.М. | |
4 | Сервуля Сергій Катеруша Кирило | 02.01.81 08.06.91 | МС КМС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 0.36.24 | 0.36.90 | 32 | Веретеннікови,Бондарю | |
5 | Поляков Артур Горін Олександр | 31.08.89 01.07.90 | МС МС | Одеська | Южне | Динамо-1 | Хімік ШВСМ | 0.36.27 | 0.37.07 | 30 | Мальков,Лучнік,Голубов Лесяке,Мальков,Лучник | |
6 | Городнюк Денис Овсянніков Едуард | 13.03.97 15.03.91 | МС ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-3 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ДЮСШ-3 | 0.38.24 | 0.37.71 | 0.37.21 | 28 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Підклада О.В. |
7 | Козак Роман Поладян Арсен | 12.11.86 19.01.87 | МС МС | Львівська Харківська | Добротвір Харків | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ Добротвір КДЮСШ Темп | 0.37.17 | 0.37.42 | 26 | Макар Трухачов | |
8 | Калініченко Анатолій Тараненко Олександр | 13.11.76 27.05.78 | МС МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ-3 | ЦОП | 0.37.70 | 0.37.91 | 0.37.71 | 24 | Кравчук А.І.,Лесь С.Г. |
9 | Клименко Олександр Малахов Олег | 03.09.87 04.08.86 | МС МС | Київська Сумська | Київ Суми | Спартак-1 | СК Локомотив СК ОлімпДШВСМ ДШВСМ ДЮСШ У | 0.38.39 | 0.37.53 | 0.37.97 | 22 | Клименко В.В.,Топіха В.Л. Іваненко В.О.,Трепетьон С.О. |
10 | Мороз Дмитро Ткачук Олександр | 06.05.83 08.06.83 | КМС МС | Житомирська | Житомир | Спатак-1 | ОШВСМ | 0.41.50 | 0.38.13 | 20 | Ніколаєв В.,Скиба О. Ніколаєв,Біденко,Скиба | |
11 | Бондаренко Іван Балик Дмитро | 23.05.87 18.09.88 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 0.39.12 | 0.38.43 | 18 | Радченко Л.С. | |
12 | Плєтєнь Ігор Тернових Євген | 02.01.90 26.05.87 | МС МС | Одеська | Южне | Динамо-1 | Хімік ШВСМ | 0.38.89 | 0.39.05 | 16 | Мариморич.Кравчук,Задрановський Мальков,Лучнік | |
13 | Штепа Сергій Цуркан Віталій | 30.10.71 09.03.84 | МС МС | Полтавська Миколаївська | Полтава Миколаїв | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 0.39.29 | 0.39.81 | 14 | Кічасов,Онищенко,Нагорний Левченко М.Г.,Качалов В.О. | |
14 | Кушта Микола Данюк Олександр | 28.10.87 05.11.87 | МС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-2 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 0.42.68 | 0.43.94 | 12 | Міщук А.М. Міщук А.М.,Данюк О.П. | |
15 | Юрченко Олександр Юрченко Олексій | 02.12.89 23.07.90 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ-3 | МДЮСШ ДОШВСМ | 0.41.38 | 0.43.98 | 10 | Яковець В.Б. | |
Сапаров Агндрій Поляков Артем | 22.06.86 21.03.91 | МС КМС | Одеська | Одеса Южне | Динамо-1 | ШВСМ Хімік ШВСМ | 0.36.61 знята за недовагу | Бескровний О.Л. Мальков,Лучнік,Голубов | ||||
Бойко Валерій Фоловський Андрій | КМС МС | Київська | Біла Церква | Динамо-2 | ДЮСШ | н\ст. | Архипенко О.С.Бобильова М. | |||||
С-2 200м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Джалілов Руслан Камерілов Денис | 24.01.82 24.07.89 | МСМК МСМК | Дніпропетровська Полтавська | Дніпропетровськ Полтава | ЗСУ-Колос | ШВСМ | 0.40.25 | 40 | Веретенніков,Сорокін,Бондарюк Кмерілов,Семенюк,Сорокін | ||
2 | Голубов Олдександр Климнюк Сергій | 22.03.85 14.02.76 | КМС МСМК | Одеська Київська | Одеса Вишгород | Динамо-1 | ФСК Хімік КДЮСШ | 0.41.24 | 36 | Маріморіч А.А.,Голубов А.К. Бобильова,Трепетьоен, Кухаренко | ||
3 | Скороход Олександр Бєлєнький Антон | 12.02.89 16.07.88 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-1 | ШВСМ | 0.41.74 | 34 | Кравченко,Глущенко,Тараненко Сінкевич,Кравченко,Глущенко | ||
4 | Сазонов Володимир Шпак Олексій | 16.05.74 20.06.77 | МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.41.95 | 32 | Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
5 | Янчук Олексій Кондратюк Микола | 16.01.87 12.01.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо-2 | ШВСМ МЦФВУМ | 0.42.50 | 30 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С., Майстер А.О. | ||
6 | Сівков Антон Сівков Олександр | 08.04.90 08.04.90 | КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ДЮСШ-3 ВК Гірник ДЮСШ-3 ПОШВСМ | 0.42.67 | 28 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. | ||
7 | Лапюк Максим Хрустальов Тимофій | 11.08.89 05.12.67 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак-2 | ШВСМ | 0.43.10 | 26 | Харченко,Кібальніков, Андрущенко,Глущенко | ||
К-2 200м Жінки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Непомняща Ганна Павлик Ольга | 18.07.87 01.06.86 | МС МС | Одеська Київська | Одеса Вишгород-Київ | Динамо-1 Д-ФСТУ | ФСК Хімік ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ | 0.43.19 | 0.43.13 | 40 | Шевченко,Бескровний Дубінін | |
2 | Гроцька Наталія Муравйова Ірина | 15.01.87 12.06.85 | МС МС | Хмельницька Одеська | Хмельницький Одеса | Динамо-1 | ШВСМ | 0.44.74 | 0.44.26 | 36 | Майстер Мурадосилов,Кравчук | |
3 | Лісова Катерина Литвенчук Людмила | 13.05.86 25.10.87 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ЦОП МЦФВУМ ШВСМ | 0.44.90 | 0.44.89 | 0.44.47 | 34 | Жиляжєв С.Л.,Жиляєва Н.С. |
4 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила | 28.08.84 01.01.84 | МС МС | Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив | 0.44.36 | 0.44.74 | 32 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. | ||
5 | Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 15.09.89 03.05.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 0.44.14 | 0.45.03 | 30 | Жиляєв С.Л.,ЖиляєваН.С. | |
6 | Слюсар Вікторія Жук Людмила | 20.08.87 19.04.84 | МС МС | Полтавська Черкаська | Комсомольськ Умань | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ | 0.44.46 | 0.45.79 | 28 | Борис ,Мацапура,Гайдамака Грязнов В.Г.,Дубінін С.О. | |
7 | Пивовар Марина Кукса Ірина | 10.06.86 10.06.88 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник | 0.45.77 | 0.45.37 | 0.46.03 | 26 | Борис А.,Мацапура М.І.,Кучер П. Борис А.І.,Мацапура М.І. |
8 | Городнюк Надія Вигорчук Юлія | 03.12.84 24.05.90 | МС КМС | Полтаська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.45.72 | 0.46.32 | 24 | Борис,Мацапура,Моргун Борис,Мацапура,Іванов | |
9 | Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 14.01.85 24.10.88 | КМС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Умань | ФСТУ-2 | СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 0.45.96 | 0.46.25 | 0.48.92 | 22 | Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач |
10 | Герасимова Олена Петрухіна Оксана | 01.09.86 27.11.86 | МС МС | Донецька Херсонська | Маріуполь Херсон | ФСТУ-2 | ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик ШВСМ | 0.47.05 | 0.46.42 | 20 | Венгер В.,Венгер З. Петрухін М.,Афанасьєв С.А. | |
11 | Золотарьова Тетяна Жилюк Наталія | 06.01.92 28.10.92 | КМС КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | Спартак-2 | ШВСМ СК Альбатрос Коледж ФВ | 0.47.22 | 0.47.01 | 18 | Зелінська О.І.,Матвієнко І.С. | |
К-4 200м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Мамаєвський Василь Моторний Сергій Войцеховський Стан. Синегрибов Віталій | 23.12.84 25.02.79 14.10.82 19.04.85 | КМС МС КМС МС | Миколаївська Миколаївська Миколаївська Одеська | Миколаїв Миколаїв Миколаїв Южне | ЗСУ | СДЮШОР б-би СДЮШОР з б-би СДЮШОР з б-би СДЮШОР | 0.33.11 | 80 | Моторний С.В., Моторний С.В.,Шевченко О.В. Моторний С.В. Бескровний О.Л.,Сорокін В.М. | ||
2 | Козак Роман Поладян Арсен Ясиненко Віталій Романюк Олег | 12.11.86 19.01.87 06.01.85 31.01.88 | МС МС МС МС | Львівська Харківська Миколаївська Тернопільська | Добротвір Харків Миколаїв Тернопіль | ФСТУ-2 | ШВСМ ДЮСШ Добротвір КДЮСШ Темп СДЮШОР з в.на б\к ДЮСШ Буревісник | 0.33.32 | 72 | Макар І.С. Трухачов В. Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. Павлов М.А.,Куземко В.С., | ||
3 | Сапаров Агндрій Поляков Артем Поляков Артур Горін Олександр | 22.06.86 21.03.91 31.08.89 01.07.90 | МС КМС МС МС | Одеська | Одеса Южне Южне Южне | Динамо-1 | ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 0.33.80 | 68 | Бескровний О.Л. Мальков,Лучнік,Голубов Мальков,Лучник,Голубов Лесяк,Мальков,Лучник | ||
4 | Копистинський Роман Іванченко Ігор Ткачук Олександр Клименко Олександр | 08.12.84 15.12.89 08.06.83 03.09.87 | МС МС МС МС | Вінницька Миколаївська Житомирська | Вінниця Миколаїв Житомир Київ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп | 0.34.14. | 64 | Бутенко С.Л. Сімонов О.Г. Ніколаєв В.В. Топіха В.Л.,Клименко В.Л. | ||
С-4 200м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олександр Камерілов Денис Джалілов Руслан Крук Петро | 02.08.83 24.07.89 24.01.82 20.03.85 | МС МСМК МСМК МСМК | Рівненська Полтавська Дніпропетровська Рівненська | Дубно Полтава Дніпропетровськ Дубно | ЗСУ-ФСТУ ЗСУ-Колос ЗСУ-Колос ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ | 0.37.16 | 80 | Максимчук А.В.,Сорокін В.М. Камерілов,Семенюк,Сорокін Веретенніков,Сорокін,Бондарюк Максимчук,Сорокін | ||
2 | Головченко Гліб Гаврилейко Ігор Сівков Антон Сівков Олександр | 22.04.91 07.03.90 08.04.90 08.04.90 | КМС МС КМС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.37.72 | 72 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю. Мацапура,Камерілов,Верчук Мацапура,Ханчевський Мацапура,Ханчевський | ||
3 | Кравченко Микола Пожар Денис Бєлєнький Антон Скороход Олександр | 19.11.82 07.01.82 16.07.88 12.02.89 | МС МС МС МС | Херсонська Херсонська Херсонська Херсон-Черкаська | Херсон Херсон Херсон Херсон | Спартак-1 ЗС-Спартак Спартак -1 Спартак-1 | ШВСМ | 0.37.90 | 68 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Кравченко,Глущенко,Сінкевич Кравченко,Глущенко,Тараненко | ||
4 | Климнюк Сергій Голубов Олександр Ісаков Юрій Сажай Борис | 14.02.76 22.03.85 21.07.86 19.01.88 | МСМК КМС МС КМС | Київська Одеська Одеська Одеська | Вишгород | Динамо-1 | КДЮСШ Динамо ФСК Хімік | 0.38.36 | 64 | Бобильова,Трепетьон,Кухаренко Мариморич А.А.,Голубов А.К. Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. Мариморич А.А.,Жилкін О.Л. | ||
5 | Левченко Олександр Мельничук Костянти Присяжнюк Ігор Біленький Михайло | 116.12.87 05.07.87 01.01.77 07.06.86 | МС МС МС МС | Миколаївська Одеська Вінницька Миколаївська-Черкаська | Миколаїв Одеса Вінниця Миколаїв | Динамо-1 | ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ | 0.38.95 | 60 | Левченко М.Г.,Ніколаєви Мариморич,Кравчук,Павлюк Кравчук,Напольський Ніколаєв В.П. | ||
6 | Апшай Максим Шиманський Станіслав Сазонов Володимир Шпак Олексій | 02.07.89 01.01.85 16.05.74 20.06.77 | КМС МС МС МСМК | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 ЗС-ФСТУ | ПОШВСМ ВК Гірник ДЮСШ-3 | 0.39.14 | 56 | Мацапура М.,Ханчевський Ю. Мацапура М.,Підклада О. Мацапура М.І. Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. | ||
7 | Авраам Родіон Гринько Дмитро Шеметило Едуард Цехош Вячеслав | 06.07.90 25.06.83 14.08.90 03.10.81 | МС КМС МС МС | Моклаївська Волинська Полтавська Волинська | Миколаїв Луцьк Полтава Ковель | Колос | ЦОП ВУФК ШВСМ СДЮШОР Олімп ДЮСШ СДЮШОР Олімп | 0.39.37 | 52 | Ніколаєв В.П.,Ніколаєв С.П., Шевченко Т.Ю. Камерілов О.Є. Камерілов О.Є.,Шевченко Т.Ю. | ||
8 | Пеньковський Володимир Фандюшин Ігор Рихтюк Павло Покотило | 01.03.89 02.12.91 90 90 | КМС КМС МС КМС | Дніпропетровська Дніпропетровська Полтавська Львівська | Зеленодольськ Дніпропетровськ Полтава Львів | Колос | ШВСМ | 0.54.72 | 48 | Веретенніков Веретенніков Камерілов Бундз | ||
К-4 200м Жінки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Гроцька Наталія Муравйова Ірина Непомняща Ганна Павлик Ольга | 15.12.87 12.06.85 18.07.87 01.06.86 | МС МС МС МС | Хмельницька Одеська Одеська Київська | Хмельницький Одеса Одеса Київ | Динамо-1 Динамо-1 Джинамо-1 Динамо-ФСТУ | ШВСМ Хімік H455 ШВСМ Хімік M437 ДШВСМ КДЮСШ | 0.38.14 | 80 | Майстер Мурадосилов,Кравчук Бескровний,Мариморич Дубінін | ||
2 | Паламарчук Юлія Галушко Людмила Косицька Влада Осмоловська Яна | 28.08.84 01.01.84 16.09.90 07.10.87 | МС МС МС МС | Київська Київська Київська Херсонська | Київ Київ Київ Цюрупинськ | Спартак-1 | ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ СЧК Локомотив ДШВСМ | 0.39.50 | 72 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. Баканічев О.В. Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. | ||
3 | Лісова Катерина Литвенчук Людмила Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 13.05.86 25.10.87 15.09.89 03.05.88 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак-1 | ШВСМ ЦОП МЦФВУМ | 0.39.87 | 68 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | ||
4 | Слюсар Вікторія Жук Людмила Пивовар Марина Кукса Ірина | 20.08.87 19.04.84 10.06.86 10.06.88 | МС МС МС МС | Полтавська Черкаська Полтавська Полтавська | Комсомолськ Умань Комсомольськ Комсомольськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ОШВСМ ДЮСШ-1 ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК Гірник ПОШВСМ ВК Гірник | 0.40.32 | 64 | Борис,Мацапура,Гайдамака Грязнов,Дубінін Борис,Мацапура,Кучер Борис,Мацапура | ||
5 | Сарапулова Ілона Горднюк Надія Іванова Олександра Антипова Ольга | 07.06.91 03.12.84 02.12.91 06.09.91 | КМС МС МС МС | Полтавська | Комсомолськ | ФСТУ-1 | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.41.11 | 60 | Мацапура О.М.,Лобойченко Борис,Мацапура,Моргун Мацапура,Лобойченко Борис,Мацапура,Пацюрко | ||
6 | Мухаметаліна Асія Дякова Тетяна Дмитрук Анастасія Василевська Марія | 28.10.90 09.04.91 01.11.90 08.01.89 | МС КМС КМС МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.41.85 | 56 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна | ||
7 | Герасимова лена Петрухіна Оксана Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 01.09.86 27.11.86 14.01.85 24.10.88 | МС МС КМС КМС | Донецька Херсонська Чернігівська Черкаська | Маріуполь Херсон Чернігів Умань | ФСТУ-2 | ДШВСМ КСДЮШОР Атлетік ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ ОШВСМ | 0.42.55 | 52 | Венгер,Венгер Петрухін,Афанасьєв Мінгель,Баранов,Григорьєва Грязнов,Пугач | ||
Коваленко Катерина Голубоцька Людмила Цомпель Ольга Панфьорова Тетяна | 13.05.87 10.06.83 13.07.83 03.06.89 | МС МС МС МС | Черкаська Миколаївська Миколаївська Миколаївська | Черкаси Миколаїв Миколаїв Миколаїв | ФСТУ-3 | н\фін. | Кучер П.В. Турпітка,Москаленко Затулівіте Самойленко |
Головний суддя змагань Суддя національної категорії В.Н.Настюк
Головний секретар змагань Суддя національної категорії В.Л.Венгер
Суддя національної категорії О.М.Літинський