ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
08-12 липня 2009р., м.ДНІПРОПЕТРОВСЬК
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К-1 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна -ЗСУ | ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 3.55.63 | 3.47.15 | 20 | Левченко М.Г.,Качалов В.О. | |
2 | Копистинський Роман | 08.12.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 3.50.66 | 3.50.58 | 18 | Бутенко С.Л. | |
3 | Лапін Олег | 27.04.79 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Україна | МДЮСШ ДОШВСМ | 3.52.38 | 3.57.25 | 3.53.57 | 17 | Турпітка А.Т. Забреба В.М. |
4 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | МС | Сумська | Суми | Спартак Динамо | ДШВСМ ДЮСШ «У» | 3.47.88 | 3.54.53 | 16 | Трепетьон С.А.Мазур С.В. | |
5 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 3.53.11 | 4.07.22 | 3.54.97 | 15 | Богуславський Ю.І. |
6 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1 КДЮСШ Динамо | 3.48.69 | 3.55.95 | 3.55.13 | 14 | Бр.Семикіних |
7 | Мороз Дмитро | 06.05.82 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 3.58.70 | 4.11.37 | 3.59.73 | 13 | Ніколаєв В.,Скиба О. |
8 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | Україна | ДОШВСМ ДЮСШ | 4.03.46 | 4.08.28 | 4.03.70 | 12 | Джига В.,Коряк О. |
9 | Волков Ігор | 10.12.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 3.58.48 | 3.39.35 | 4.06.33 | 11 | Барболін С.В.,Кирюхін Г.Т. Кірсанов С.Ф. |
10 | Ясиненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Україна | ШВСМ СДЮШОР з в. на б\к | 4.07.81 | 4.05.35 | 4.04.62 | 10 | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. |
11 | Глотов Дмитро | 26.06.80 | КМС | Донецька | Маріуполь | Україна | КДЮСШОР Атлетик | 4.02.33 | 4.18.11 | 4.07.33 | 9 | Венгер З.М. Коньков О.О. |
12 | Луцик Микола | 23.12.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 4.14.72 | 4.20.05 | 4.09.13 | 8 | Набережний Ю.Л. Щипців О.І. |
13 | Сазонов Ілля | 16.08.74 | МС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 4.06.79 | 4.14.46 | 4.10.68 | 7 | Мазур С.В. |
14 | Каплун Дмитро | 01.03.90 | КМС | Херсонська | Гопри | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 4.20.97 | 4.18.08 | 4.13.40 | 6 | Барболін С.В.,Теленік А.М.,Кірсанов С.Ф. |
15 | Хомініч Сергій | 20.11.91 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 4.06.50 | 4.22.81 | 4.13.88 | 5 | Іваненко В. |
16 | Купченко Роман | 11.08.73 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо | ДЮСШ | 4.22.26 | 4.41.75 | 4.14.90 | 4 | Архипенко О.С. Бобильова М. |
17 | Земков Юрій | 08.06.91 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 4.14.39 | 4.25.15 | 4.19.51 | 3 | Напольський К.О. |
18 | Данюк Олександр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 4.22.46 | 4.21.55 | 4.29.94 | 2 | Міщук А.,Данюк О. |
19 | Готвянський Дмитро | 23.02.91 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.39.71 | 4.47.25 | 1 | Назаренко Н.В. | |
20 | Кудінов Андрій | 22.01.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 4.31.26 | н/фін | 1 | Іваненко В. | |
21 | Ярмоленко Владислав | 06.09.88 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.49.37 | 1 | Задрановський Ю.Я. | ||
22 | Адушкін Роман | 21.03.89 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з веслування ЦОП | 4.50.00 | 1 | Кравчук А.І. | ||
Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | МС | Херсонська | Херсон | Україна | ШВСМ | 3.59.89 .знята | Борзуков А.О.,Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. | ||||
С-1 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Недашковський Віктор | 20.07. 84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 4.24.29 | 4.22.80 | 4.10.26 | 20 | Павлюк О.О.,Максичук А.В.,Сорокін В.М. |
2 | Кравченко Микола | 19.11.82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 4.20.43 | 4.28.50 | 4.12.45 | 18 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Сорокін В.М. |
3 | Пожар Денис | 07.01.82 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС Спартак | ШВСМ | 4.25.54 | 4.23.91 | 4.13.83 | 17 | Кравченко А.С.,Глущенко А.С. Сорокін В.М. |
4 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 4.21.12 | 4.24.07 | 4.14.70 | 16 | Набережний Ю. |
5 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 4.27.95 | 4.30.32 | 4.15.14 | 15 | Напольський К.О. |
6 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 4.26.43 | 4.23.71 | 4.16.80 | 14 | Набережний Ю.М. |
7 | Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ШВСМ,СДЮШОР з в. на б/к | 4.32.58 | 4.29.65 | 4.27.87 | 13 | Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. |
8 | Сірик Дмитро | 30.09.89 | МС | Чернігівська | Чернігіва | Україна | СДЮШОР ШВСМ | 4.40.20 | 4.24.95 | 4.30.87 | 12 | Мінгель М.А..Баранов А.,Григорьєва Н. |
9 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 4.22.36 | 4.25.62 | н/ф | 11 | Ніколаєв В.П. Івасенко Т.Л |
10 | Янчук Олексій | 16.01.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.29.44 | 4.30.75 | 4.20.56 | 10 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С.. |
11 | Присяжнюк Ігор | 12.03.79 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.30.50 | 4.26.50 | 4.22.05 | 9 | Кравчук М.Е.,Ткачов А.П. |
12 | Шеметило Едуард | 14.08.90 | КМС | Полтавська | Полтава | Колос | ПОШВСМ | 4.26.44 | 4.41.71 | 4.23.40 | 8 | Семенюк Ф.І.,Камері лов О.Є.,Кострома Т.В. |
13 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.30.75 | 4.45.57 | 4.26.55 | 7 | Шевченко Т.Ю. |
14 | Новіков Сергій | 27.10.79 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | ШВСМ ДЮСШ м. Зугрес | 4.43.13 | 4.34.47 | 4.27.00 | 6 | Бутенко Н.Г. |
15 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР з в. на б\к | 4.36.14 | 4.43.76 | 4.27.44 | 5 | Андрєєв В.В. |
16 | Марковський Андрій | 21.03.87 | МС | Полтавська-1 | Полтава | Колос | ПО ШВСМ | 4.32.67 | 4.43.70 | 4.42.97 | 4 | Семенюк Ф. Камері лов О.Є |
17 | Радік Олег | 31.01.90 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 4.35.17 | 4.46.95 | 4.43.80 | 3 | Максимчук А.В. Копанок Р.М. |
18 | Овсій Максим | 23.12.89 | КМС | Полтавська-1 | Полтава | Україна | ПОШВСМ ДЮСШ | 4.30.36 | 4.54.30 | 4.44.48 | 2 | Сазонов В. Камері лов О.Є. |
19 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.34.96 | 4.49.26 | 1 | Майстер А. | |
20 | Бєлєнький Антон | 16.07.88 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 4.30.30 | 4.54.74 | 1 | Кравченко А.С. Глущенко С.А. Сінькевич С. | |
21 | Марасін Олександр | 20.09.85 | МС | Донецька | Харцизьк | Спартак | ШВСМ ДЮСШ-3 Зугрес | 4.48.06 | 4.57.57 | 1 | Бутенко Н.Г. | |
22 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 ДОШВСМ | 4.36.18 | 4.57.72 | 1 | Климов О.Є., | |
23 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.34.13 | 5.02.89 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. | |
24 | Лукіянець Олексій | 04.04.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 4.45.76 | 5.09.66 | 1 | Максимчук О. | |
25 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 4.52.81 | 5.05.36 | 1 | Жиляєв С.О. Жиляєва Л.С. | |
26 | Головченко Гліб | 22.04.91 | КМС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 ВК «Гірник» | 4.41.56 | 5.15.92 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. | |
27 | Прохорук Олександр | 03.08.91 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.52.49 | 5.17.75 | 1 | Прохорук В.О. Шевченко Т.Ю | |
28 | Ромась Володимир | 07.06.85 | КМС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 ВК «Гірник» | 5.00.89 | 1 | Мацапура М.І. Підклада О.В. | ||
29 | Курудз Богдан | 06.09.90 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з весл. | 4.44.39 | 1 | Кучер П. | ||
30 | Солук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ «Веслярик» | 4.54.14 | 1 | Бундз Р.,Савьяк Б. | ||
31 | Бацаєв Євген | 31.01.87 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.57.22 | 1 | Шевченко Т. | ||
32 | Каланчук Андрій | 08.04.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 5.05.40 | 1 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | ||
33 | Мельнічук Микола | 14.07.90 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 4.45.73 | 1 | Максимчук А.В | ||
34 | Манченко Ігор | 24.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | ШВСМ СДЮШОР | 5.26.51 | 1 | Мінгель М.А. Баранов А.В. Яценко Є.Л. | ||
Самусь Станіслав | 10.06.91 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | ШВСМ СДЮШОР | н/фін | Мінгель М.А..Баранов А | ||||
К-1 1000м Жінки. Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Василевська Марія | 08.01.89 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.29.54 | 4.22.03 | 20 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна | |
2 | Галушко Людмила | 01.01.84 | МС | Київ | Спартак Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 4.27.87 | 4.23.75 | 18 | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. | ||
3 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | Україна | КДЮШОР «Атлетік» ДШВСМ | 4.26.13 | 4.27.22 | 17 | Венгер З.М.,Венгер В.Л. | |
4 | Непомняща Ганна | 18.07.87 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 4.30.52 | 4.30.76 | 16 | Безкровний Л.О.,Мариморич А.А. Шевченко | |
5 | Косицька Влада | 12.09.90 | МС | Київ | Спартак | ДШВСМ ЦДЮСШ Спартак | 4.32.82 | 4.33.52 | 15 | Баканичев О.В. | ||
6 | Гроцька Наталія | 15.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 4.43.61 | 4.42.67 | 4.35.67 | 14 | Майстер А.о. |
7 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 4.45.57 | 4.40.39 | 4.41.70 | 13 | Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. |
8 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | Спартак | ШВСМ | 4.38.64 | 4.46.25 | 4.43.11 | 12 | Осмоловська Н.І.,Іванов М.І. |
9 | Литвенчук Людмила | 25.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ОШВСМ МЦФВУМ | 4.32.24 | 4.45.82 | 11 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. | |
10 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК «Гірник» ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 4.46.05 | 4.49.38 | 10 | Борис А. Мацапура М. Іванов О. | |
11 | Малашевська Світлана | 14.01.90 | КМС | Волинська | Ковель | Україна | ШВСМ СДЮШОР «Нікасільмаш» | 4.46.94 | 4.50.97 | 9 | Сінькевич С.П.,Верчук І.В. | |
12 | Мухаметаліна Асія | 28.10.90 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.52.89 | 4.51.17 | 8 | Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна | |
13 | Лапіна Олена | 04.07.91 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР В | 4.46.40 | 4.52.14 | 7 | Федорченко О. Федоренко О. | |
14 | Мотова Дар»я | 12.07.91 | КМС | Полтавська-1 | Полтава | Колос | ПО ШВСМ | 4.53.98 | 4.59.86 | 6 | Мотов О. Камері лов О. | |
15 | Городнюк Надія | 03.12.84 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК «Гірник» ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 4.37.90 | н/фін | 5 | Борис А. Мацапура М. Моргун В. | |
16 | Яременюк Анна | 08.02.91 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ВОДЮСШ | 5.09.27 | 4 | Напольський К.Ю. | ||
17 | Дякова Тетяна | 09.04.91 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 5.21.77 | 3 | Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна | ||
Дзюба Яна | 14.05.91 | КМС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 5.37.86 знята | Богуславський Ю.І. | ||||
К-2 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Бак Ігор Іванченко Ігор | 25.11.88 15.12.89 | МС МС | Одеська-1 Миколаївська-1 | Южне Миколаїв | ЗСУ Спартак | Хімік СДЮЩОР | 3.34.40 | 3.32.21. | 20 20 | Рихтер М.Р.,Осипенко О.І.,Сорокін В.М. Сім онов О. Моторний С. Сімонова І. | |
2 | Штепа Сергій Бурковський Станіслав | 30.10.71 08.01.87 | МС МС | Полтавська-1 Вінницька | Полтава Вінниця | Україна Україна | ПОШВСМ СДЮШОР | 3.34.74 | 3.32.98 | 18 18 | Кічасов,Оніщенко,Нагорний Богуславський Ю.І. | |
3 | Клименко Олександр Малахов Олег | 03.09.87 04.08.86 | МС МС | Сумська | Київ Суми | Спартак Україна Спартак | ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп ДЮСШ ДШВСМ | 3.32.39 | 3.33.50 | 17 17 | Кліменко В.В.,Топіха В.Л. Трепетьон С.А.,Іваненко | |
4 | Волков Ігор Каплун Дмитро | 10.12.90 01.03.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон Гопри | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 3.36.79 | 3.37.01 | 32 | Барболін С.В.,Кирюхін Г.Т.,Кірсанов С.Ф. Барболін С.В.,Теленік А.М.,Кірсанов С.Ф. | |
5 | Монастирський Андрій Мазур Роман | 04.06.88 05.01.89 | МС МС | Тернопільська Івано-Франківська | Тернопіль Івано-Франківськ | Україна Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ДЮСШ Альбатрос ШВСМ | 3.36.54 | 3.37.22 | 15 15 | Павлов М.А. Куземко С. Маковій В.Д. | |
6 | Калініченко Анатолій Тараненко Олександр | 13.10.76 27.05.78 | МС МС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ЦОП ДЮСШ | 3.54.31 | 3.45.17 | 3.44.85 | 28 | Кравчук А.І.,Лесь С.Г. |
7 | Бушин Вадим Сенкевич Олександр | 09.07.91 16.05.89 | КМС МС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР СДЮШОР | 3.35.57 | 3.49.56 | 3.52.94 | 26 | Козаченко Л. Бутенко С. Богуславський Ю.І. |
8 | Городнюк Денис Овсянніков Едуард | 13.03.87 15.03.91 | МС ІІ | Полтавська-2 | Комсомольсь | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ДЮСШ -3 | 3.56.62 | 3.51.00 | 3.59.50 | 24 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Підклада О.В. |
9 | Бойко Валерій Фоловський Андрій | 03.07.75 23.01. 72 | КМС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо Динамо | ДЮСШ | 3.46.74 | 4.03.64 | 22 | Архипенко А. Бобильова М. Архипенко А. Бобильова М. | |
10 | Тараненко Станіслав Борецький Вадим | 20.09.76 21.02.89 | КМС КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ЦОП ДЮСШ з веслування | 3.59.23 | 3.51.21 | 20 | Кравчук А.І. АнастасьєвГ.,Кравчук А.І.Тараненко С.П. | |
11 | Сачковський Андрій Колесник Максим | 19.06.88 08.02.86 | КМС КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна Україна | ШВСМ СДЮШОР з веслування на б/к ШВСМ СДЮШОР з веслування на б/к | 3.54.16 | 3.56.71 | 18 | Шевченко О.В. Шевченко О.В. Федоренко О.Г. | |
Іванов Олесандр Сміюха Микола | 02.12.90 06.12.88 | 1 КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР ШВСМ | н/фін | Шевцова Л.В.,Яценко Є.Л.,Базилевська О. | ||||
С-2 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Крук Петро Джалілов Руслан | 20.03.85 24.01.82 | МСМК МСМК | Рівненська Дніпропетровська | Дубно Зеленодольськ | ЗС-ФСТУ ЗСУ- Колос | ШВСМ ШВСМ | 3.51.35 | 3.50.43 | 20 20 | Максимчук А.В. Сорокін В.Н. Веретеннікови О.Ф.,Бондарюк С.В. | |
2 | Шпак Олексій Сазонов Володимир | 20.06.77 16.05.74 | МСМК МС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ПОШВСМ | 3.54.44 | 3.52.47 | 36 | Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. Мацапура М.І., | |
3 | Левченко Олександр Повх Роман | 16.12.87 06.08.86 | МС МС | Миколаївська-1 Полтавська-1 | Миколаїв Полтава | Динамо ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ПОШВСМ | 4.03.65 | 3.54.19 | 17 17 | Ніколаєв Є.П. Ніколаєва Л. Шевченко Н. . Семенюк Ф.І.,Сорокін В.М..Камерілов О.Є. | |
4 | Сажай Борис Мельничук Костянтин | 19.01.88 05.07.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо Динамо | Хімік ШВСМ | 4.07.17 | 3.54.49 | 32 | Мариморич, Кравчук, Жил кін Мариморич, Кравчук, Павлюк | |
5 | Троцюк Володимир Ісаков Юрій | 26.04.88 21.07.86 | МС МС | Волинська Одеська-1 | Ковель Южне | Україна Динамо | СДЮШОР Ніка-сільмаш Хімік ШВСМ | 4.17.84 | 4.02.45 | 3.57.07 | 15 15 | Прохорук,Сорокін Мариморич А.,Щиченко,Кравчук М.Е. |
6 | Левченко Олександр Кучмей Богдан | 23.06.90 15.03.81 | МС МС | Рівненська | Дубно | Україна Спартак | ШВСМ ШВСМ | 4.02.94 | 4.02.13 | 28 | Максимчук А.В. | |
7 | Камлочук Леонід Осійчук Василь | 04.07.74 08.01.88 | МСМК КМС | Рівненська | Дубно | Колос Україна | ШВСМ | 4.01.64 | 4.09.80 | 26 | Максимчук А.В. | |
8 | Покотіло Віталій Довмат Ігор | 07.09.90 13.08.90 | КМС КМС | Львівська Рівненська | Львів Березне | Колос Динамо | ЛШВСМ ШВСМ | 4.25.42 | 4.09.37 | 4.15.00 | 12 12 | Бундз Р.,Савьяк Б. Набережний Ю.Л. |
9 | Каланчук Андрій Кондратюк Олександр | 08.04.90 19.03.86 | КМС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | МЦФВУМ МЦФВУМ | 4.21.88 | 4.10.14 | 4.17.56 | 22 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С.. Майстер А. |
10 | Бороденко Іван Ситницький Сергій | 20.12.90 01.07.87 | КМС МС | Рівненська | Дубно | Україна Колос | ДЮСШ «У» ШВСМ | 4.32.11 | 4.11.15 | 20 | Павлюк О.О. Максимчук А.В. | |
11 | Калісь Віталій Бацаєв Євген | 16.03.90 30.01.87 | КМС КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ | 4.27.59 | 4.29.68 | 18 | Шевченко Т.Ю. Семенюк Ф.І. Шевченко Т.Ю. | |
12 | Гуцалюк Віктор Матвійчик Микола | 20.07.84 16.04.84 | МС МС | Вінницька Рівненська | Вінниця Березне | Україна Колос | СДЮШОР ШВСМ | 4.25.17 | 5.34.49 | 8 8 | Напольський К.О., Добротворський В.В. Бундз Р.С. Напольський К.О. | |
К-2 1000м Жінки. Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Галушко Людмила Паламарчук Юлія | 01.01.84 28.08.84 | МС МС | Київ | Спартак-Україна Спартак-Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 4.02.39 | 4.01.17 | 40 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||
2 | Жук Людмила Слюсар Вікторія | 29.04.84 20.08.87 | МС МС | Черкаська Полтавська-1 | Умань Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ ОШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.06.32 | 4.04.64 | 18 18 | Грязно в В.Г.,Дубінін С.О. Борис А.І.,Мацапура М.І..Гайдамака Л.В. | |
3 | Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 15.09.89 03.05.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ | 4.03.92 | 4.07.07 | 34 | Жиляєва Н.С. Жиляєв С.Л. | |
4 | Кукса Ірина Гроцька Наталія | 10.06.88 15.12.87 | МС МС | Полтавська-1 Хмельницька | Комсомольськ Хмельницький | Україна Динамо | ВК «Гірник» ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ШВСМ | 4.09.66 | 4.13.66 | 16 16 | Борис А. Мацапура М. Майстер А. | |
5 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена | 27.11.86 01.09.86 | МС МС | Херсонська Донецька | Херсон Донецьк | Україна Україна | ШВСМ ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик | 4.02.78 | 4.15.48 | 15 15 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Венгер З.М. Венгер В.Л. | |
6 | Вигорчук Юлія Сарапулова Ілона | 24.05.90 07.06.91 | КМС КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.09.58 | 4.30.38 | 4.16.06 | 28 | Борис А. Мацапура М. Іванов О. Мацапура О. Лобойченко В. |
7 | Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 14.01.85 24.10.88 | КМС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Умань | Україна Україна | СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ-1 ОШВСМ | 4.09.28 | 4.18.31 | 13 13 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.,Григорьєва Н.М. Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. | |
8 | Білоус Марія Колесник Олена | 23.05.79 14.08.88 | МСМК МС | Одеська-1 | Одеса Южне | ЗСУ Україна | ШВСМ Хімік ШВСМ | 4.14.39 | 4.27.07 | 4.24.28 | 24 | Безкровний О.Л. Сорокін В. Мариморич А.Жилкін О.Бескровний О. |
9 | Мамалига Наталія Сопронюк Альона | 20.12.87 05.12.90 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Колос Україна | ДЮСШ ДОШВСМ СДЮШОР | 4.31.41 | 4.32.71 | 4.46.60 | 22 | Рябов В. Гунько В. Сопрюнюк Н. |
10 | Мухаметаліна Асія Дмитрук Анастасія | 28.10.90 01.11.90 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ СДЮШОР Олімп | 4.22.91 | 4.34.95 | 20 | Шевченко,Мухаметаліна | |
11 | Мотова Дар»я Лапіна Олена | 12.07.91 04.07.91 | МС МС | Полтавська-1 Миколаївська-1 | Полтава Миколаїв | Колос Україна | ПОШВСМ СДЮШОР ВУФК | 4.30.18 | 4.38.24 | 9 9 | Мотов О. Камері лов О.Є. Федорченко О. Федоренко О. | |
Ясненко Ірина Городнюк Надія | 09.08.88 03.12.84 | МС МС | Вінницька Полтавська-1 | Вінниця Комсомольськ | Україна Україна | СДЮШОР ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» | 4.13.29 знятий | Бутенко С. Борис А. Мацапура М. Моргун В. | ||||
С-4 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 0 м\с. | ||||||||||||
1 | Недашковський Віктор Пожар Денис Кравченко Микола Сажай Борис | 20.07.84 07.01.82 19.11.81 19.01.02 | МСМК МС МС МС | Рівненська Херсонська Херсонська Одеська-1 | Дубно Херсон Херсон Южне | ЗСУ ЗСУ Спартак Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ Хімік, ШВСМ | 3.24.90 | 20 20 20 20 | Максимчук А.В. Сорокін В. Кравченко А.С. Сорокін В.Н. Кравченко А.С. Мариморич А.А. Жил кін О.М. | ||
2 | Троцюк Володимир Ісаков Юрій Вергелес Віталій Камерілов Денис | 26.04.88 21.07.86 15.11.89 24.07.89 | МС МС МСМК МС | Волинська Одеська-1 Львівська Полтавська | Ковель Южне Львів Полтава | Україна Динамо Колос Колос-ЗСУ | СДЮШОР Ніка-сільмаш Хімік ШВСМ ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик ПОШВСМ | 3.27.00 | 18 18 18 18 | Прохорук,Сорокін Мариморич А.,Щиченко,Кравчук М.Е. Дець І..Бундз Р., Камерілов О.,Семенюк Ф., | ||
3 | Янчук Олексій Ціпан Вадим Сірик Дмитро Біленький Михайло | 16.01.87 30.08.86 30.09.89 07.06.86 | МС МС МС МС | Хмельницька Рівненська Чернігівська Миколаївська-1 | Хмельницький Березне Чернігів Миколаїв | Д-С Динамо Україна Динамо | ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР ШВСМ | 3.27.40 | 17 17 17 17 | Жиляєв С.Л. Жиляєва Н.С. Набережний Ю.Л. Мінгель М.П. Баранова А. Ніколаєв С.П. Івасенко Т.Л. | ||
4 | Овсій Максим Марковський Андрій Шеметило Едуард Авраам Родіон | 10.01.89 21.03.87 14.08.90 06.07.90 | КМС МС КМС МС | Полтавська-1 Миколаївська-1 | Полтава Миколаїв | Україна Колос Колос Колос | ПОШВСМ ПДЮСШ ПОШВСМ ПОШВСМ ШВСМ ЦОП | 3.35.19 | 16 16 16 16 | Сазонов В.І.,Камері лов О.Є. Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І.Кострома Т.В. Ніколаєв В. Тайсорак | ||
5 | Гринько Дмитро Присяжнюк Ігор Новиков Сергій Скороход Олександр | 25.06.83 12.03.79 27.10.79 12.02.89 | КМС МС МС МС | Волинська Одеська-1 Донецька Черкаська-Херсонська | Луцьк Одеса Донецьк Черкаси-Херсон | Колос Динамо Спартак Спартак | ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ ДЮСШ ШВСМ ДЮСШ ШВСМ ДЮСШ | 3.37.61 | 15 15 15 7,5 7,5 | Шевченко Т.Ю. Кравчук М.Є. Ткачов А.П. Бутенко Н.Г. Ткаченко С.П. Кравчук А. | ||
6 | Сівков Олександр Сівков Антон Гаврилейко Іго Левченко Олександр | 08.04.90 08.04.90 07.03.90 23.06.90 | МС КМС МС МС | Полтавська-1 Полтавська-1 Полтавська-1 Рівненська | Комсомольськ Дубно | Україна Україна Україна Колос | ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 3.47.83 | 14 14 14 14 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. Мацапура М.І. Камері лов О.Є Верчук І.В Максимчук А.В. | ||
7 | Марасін Олександр Пеньковський Володимир Манченко Ігор Дика лов Сергій | 20.09.85 01.03.89 24.08.88 10.01.88 | МС КМС КМС КМС | Донецька Дніпропетровська Чернігівська | Харцизьк Дніпропетровськ Чернігів | Спартак МОН Україна | ШВСМ ДЮСШ-3 Зугрес ДЮСШ-8 ДОШВСМ ШВСМ СДЮШОР | 3.53.61 | 13 13 13 13 | Бутенко Н.Г. Климов О.Є., Мінгель М.А. Баранов А.В. Яценко Є.Л. Мінгель М.А. Баранов А.В. | ||
8 | Петрухін Володимир Пасічник Віктор Іванченко Андрій Біленький Олександр | 19.05.79 22.05.89 17.01.90 18.-7.89 | МСМК МС МС МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Динамо Динамо Спартак Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 3.57.03 | 12 12 12 12 | Ніколаєви Є.П. В.П. Ніколаєв В.П. Ніколаєва Л.О. Ніколаєв Є.П. Ніколаєв В.П. | ||
9 | Прохорук Олександр Савін Ігор Калісь Віталій Назарук Дмитро | 03.08.91 09.12.87 16.03.90 26.10.87 | КМС КМС КМС КМС | Волинська | Ковель | Колос Колос Колос Україна | ШВСМ СДЮШОР Олімп СДЮШОР Нікасільмаш СДЮШОР Олімп СДЮШОР Нікасільиаш | 3.58.40 | 11 11 11 11 | Прохорук В.О. Шевченко Т.Ю Верчук І.В. Семенюк Ф.І. Верчук І.В | ||
Матвійчик Микола Гуцалюк Віктор Солук Павло Камлочук Леонід | 16.04.84 20.07. 84 05.01.83 04.07.74 | КМС МС МС МСМК | Рівненська Вінницька Львівська Рівненська | Березне Вінниця Львів Дубно | Колос Україна Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР ЛШВСМ «Веслярик» ШВСМ | 3.42.11 знята | Набережний Ю.М. Напольський К.О. Бундз Р.,Савьяк Б. Максимчук А.В. | ||||
К-4 1000м Чоловіки Швидкість вітру - 1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій Мамутов Руслан Єрьомін Руслан Терещенко Владислав | 29.01.89 12.01.89 15.02.90 25.07.72 | МС МС МС МС | Одеська-1 - Микол.-1 Одеська-1 Одеська-1 Житомирська | Южне – Миколаїв Южне Южне Житомир | У-Д ЗСУ ЗСУ ЗСУ | ШВСМ Хімік Хімік Хімік ЗШВСМ ШВСМ | 3.01.43 | 3.01.27 | 10-10 20 20 20 | Селезньв О. Табала Л. Сім онов О. Ріхтер М. Козловський Ріхтер М. Сніжко С. Рожков Ю. Ніколаєв Осадчук Скиба О.А. | |
2 | Цуркан Віталій Копистинський Роман Фесун Сергій Єпішкін Віталій | 09.03.84 08.12.84 22.02.82 25.07.81 | МС МС МС МС | Миколаївська-1 Вінницька Тернопільська Одеська-1 | Миколаїв Вінниця Тернопіль Южне | У – ЗСУ Спартак Україна ЗСУ | ДЮСОК СДЮШ СДЮШОР ШВСМ Хімік ШВСМ | 3.04.32 | 3.03.83 | 18 18 18 18 | Левченко Н. Качалов Бутенко Павлов Селезньов, Сорокін, Венгер | |
3 | Плєтєнь Ігор Горін Олександр Синєгрибов Віталій Варивода Євген | 02.01.90 01.07.90 19.04.85 17.11.83 | МС МС МС МС | Одеська-1 Херсонська | Южне Херсон | Динамо Динамо ЗСУ Спартак | Хімік ШВСМ ШВСМ | 3.08.06 | 3.09.21 | 17 17 17 17 | Мариморич А. Кравчук М. Задрановський Лєсяк Є. Мальков С. Лучнік М. Безкровний О. Сорокін В. Шевченко Борзуков А. | |
4 | Коваленко Сергій Малахов Олег Кліменко Олександр Лапін Олег | 16.05.87 04.08.86 03.09.87 27.04.79 | МС МС МС МС | Сумська Дніпропетровська | Суми Київ Дніпропетровськ | Спартак Спартак Спартак Україна | ДШВСМ ДЮСШ «У» ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп ДШВСМ КОДЮСШ Динамо МДЮСШ ДОШВСМ | 3.08.25 | 3.12.02 | 16 16 16 16 | Трепетьон С.А.Мазур С.В. Іваненко В.О.Трепетьон С.А. Кліменко В.В.,Топіха В.Л. Турпітка А.Т. Загреба В.М. | |
5 | Штепа Сергій Монастирський Андрій Мазур Роман Романюк Олег | 30.10.71 04.06.88 05.01.89 31.01.88 | МС МС МС МС | Полтавська -1 Тернопільська Івано-Франківська Тернопільська | Полтава Тернопіль Бурштин Тернопіль | Україна Україна Україна Україна | ПО ШВСМ ТОК ШВСМ ДЮСШ «Буревісник» ШВСМ ДЮСШ «Альбатрос» ТОК ШВСМ ДЮСШ « Буревісник» | 3.11.63 | 3.12.86 | 15 15 15 15 | Кічасов С. Онищенко О. Нагорний Павлов М.А., Куземко В.С. Маковій В.Д. Павлов М.А., Куземко В.С. | |
6 | Поладян Арсен Козак Роман Бардаш Олександр Бурковський Станіслав | 19.01.87 12.11.86 15.04.84 08.01.87 | МС МС МС МС | Харківська Лівівська Київська Вінницька | Харків Добро твір Вишгород Вінниця | Україна Україна Динамо Україна | КДЮСШ «Темп» ЛШВСМ ДШВСМ ШВСМ | 3.08.61 | 3.14.72 | 14 14 14 14 | Трухачов В. Макар І. Дубінін С. Бобильова М Богуславський Ю. | |
7 | Коваль Леонід Войчук Микола Сталь ненко Микола Селецький Павло | 25.09.81 11.12.87 05.04.88 11.08.87 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 3.09.95 | 3.21.75 | 3.17.14 | 13 13 13 13 | Яремчук В.В. Коваль Л. |
8 | Волков Ігор Дмитренко Костянтин Каплун Дмитро Борецький Вадим | 10.12.90 29.05.87 01.03.90 21.02.89 | КМС МС КМС КМС | Херсонська Херсонська Херсонська Черкаська | Херсон Херсон Гопри Черкаси | ЗС Україна ЗС Україна | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ЦОП ДЮСШ з веслування | 3.12.61 | 3.24.18 | 3.20.09 | 12 12 12 12 | Барболін С.В.,Кирюхін Г.Т. Кірсанов С.Ф. Борзуков А.О.,Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. Барболін С.В.,Теленік А.М.,Кірсанов С.Ф. АнастасьєвГ.,Кравчук А.І.Тараненко С.П. |
9 | Сапаров Андрій Бойчук Сергій Тернових Євгн Мамутов Артем | 22.06.86 21.09.90 26.05.87 12.01.89 | МС МС МС МС | Одеська-1 Одеська-2 Одеська-1 Одеська-2 | Одеса Южне Южне Южне | Динамо Україна Динамо ЗСУ | ШВСМ Хімік Хімік ШВСМ Хімік | 3.18.44 | 3.19.98 | 3.21.72 | 11 11 11 11 | Безкровний О.Л. Ріхтер М. Осіпенко С. Мальков С. Лучнік М. Ріхтер М. Козловський |
10 | Ясненко В’ячеслав Мінін Максим Сенкевич Олександр Бушин Вадим | 28.03.89 14.07.90 16.05.89 09.07.91 | МС КМС МС КМС | Вінницька | Вінниця | Україна Спартак Україна Україна | СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР | 3.31.03 | 3.25.46 | 10 10 10 10 | Сніжко С. Рожков Ю. Бутенко С. Сергун С. Цимбал Ю. Богуславський Ю. Козаченко Л. Бутенко С. | |
11 | Моторний Сергій Мамаєвський Василь Ясиненко Віталій Войцеховський Станіслав | 25.02.79 23.12.84 06.01.85 14.10.82 | МС КМС МС КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | МОН МОН Україна МОН | ШВСМ СДЮШОР з боротьби СДЮШОР з боротьби ШВСМ СДЮШОР з веслування СДЮШОР з боротьби | 3.23.69 | 3.31.96 | 9 9 9 9 | Моторний, Шевченко Моторний С. Шевченко О. Кукурудза М. Моторний С. | |
12 | Овсянніков Едуард Нефьодов Денис Городнюк Денис Колінько Олександр | 15.03.91 01.10.82 13.03.87 13.08.90 | І МС МС КМС | Полтавська-2 Полтавська-1 Полтавська-2 Полтавська-1 | Комсомольськ Полтава Комсомольськ Полтава | Україна Україна Україна Колос | ВК «Гірник» ДЮСШ-3 ПОШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПОШВСМ ДЮСШ «Колос» | 3.26.76 | 3.33.35 | 8 8 8 8 | Підклада О. Кічасов С.О.,Оніщенко О.О. Мацапура М.І.,Кучер П.В. Кострома Т.В.,Кічасов С.О. | |
13 | Бондаренко Іван Балик Дмитро Білицький Едуард Черняєв Максим | 23.05.87 18.09.88 30.09.89 30.05.87 | МС МС КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН Спартак Україна Україна | ДОШВСМ ДЮСШ-8 ДЮСШ-8 ДОШВСМ СДЮШОР МДЮСШ ДОШВСМ | 3.30.71 | 3.37.14 | 7 7 7 7 | Веретенніков О.Ф.Радченко Л.С. Турпітка А. Сопронюк Н. Турпітка А. Шаманець О., Нурова О. | |
К-1 500м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Харітонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.53.33 | 1.49.52 | 1.42.75 | 20 | Мариморич А.,Кравчук М.,Куруз |
2 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна -ЗСУ | ШВСМ ЦОП ДЮСОК СДЮШОР | 1.44.54 | 1.50.86 | 1.44.35 | 18 | Левченко М.Г.,Качалов В.О. |
3 | Терещенко Владислав | 25.03.72 | МСМК | Житомирська | Житомир | ЗСУ | ОШВСМ | 1.47.65 | 1.52.13 | 1.44.58 | 17 | Ніколаєв В.,Осадчук О.Г. Скиба О. |
4 | Вакуленко Сергій | 20.01.89 | МС | Одеська-1 Миколаївська | Южне Миколаїв | Україна Динамо | СДЮШОР | 1.46.34 | 1.52.43 | 1.46.77 | 8 8 | Селезньов О, Табала Л., Симонов О. |
5 | Лапін Олег | 27.04.79 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Україна | МДЮСШ ДОШВСМ | 1.45.05 | 1.52.75 | 1.47.35 | 15 | Турпітка А.Т. Забреба В.М. |
6 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.48.16 | 2.27.01 | 1.47.85 | 14 | Павлов М.А. |
7 | Іванченко Ігор | 15.12.89 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Спартак | СДЮШОР ЦОП ВУФК | 1.45.97 | 1.53.10 | 1.48.04 | 13 | Сім онов О.Г., Сімонова І.А. Моторний С. |
8 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак-ФСТУ | ШВСМ | 1.47.13 | 1.52.38 | 1.49.35 | 12 | Борзуков А.Ю. Бистров С.В. |
9 | Мороз Дмитро | 06.05.82 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 1.48.83 | 1.54.04 | 1.55.27 | 11 | Ніколаєв В.,Скиба О. |
10 | Бак Ігор | 25.11.88 | МС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік | 1.48.63 | 1.52.40 | 2.01.62 | 10 | Рихтер М.Р.,Осипенко О.І.,Сорокін В.М. |
11 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | МС | Херсонська | Херсон | Україна | ШВСМ | 1.53.93 | 1.56.47 | 1.47.81 | 9 | Борзуков А.О.,Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. |
12 | Ясиненко Віталій | 06.01.85 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Україна | ШВСМ СДЮШОР з в. на б\к | 1.51.49 | 1.54.01 | 1.49.08 | 8 | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. |
13 | Семи кін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1 КДЮСШ Динамо | 1.46.77 | 1.53.73 | 1.49.72 | 7 | Бр.Семикіних |
14 | Коваль Леонід | 26.09.81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 1.48.74 | 1.55.80 | 1.50.35 | 6 | Яремчук В.В. Коваль Л.С. |
15 | Джига Денис | 14.11.84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | Україна | ДОШВСМ ДЮСШ | 1.47.40 | 1.56.23 | 1.51.37 | 5 | Джига В.,Коряк О. |
16 | Стальненко Микола | 05.04.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 1.50.53 | 1.58.81 | 1.51.56 | 4 | Яремчик В.В.,Коваль Л.С. |
17 | Плєтєнь Ігор | 02.01.90 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.48.66 | 1.56.78 | 1.54.21 | 3 | Задрановський Ю.,Мариморич А.А., Кравчук М.Є. |
18 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 1.49.46 | 1.57.37 | 1.56.03 | 2 | Богуславський Ю.І. |
19 | Горін Олександр | 01.07.90 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 1.50.61 | 1.56.37 | 2.01.27 | 1 | Лесяк Є.В.,Мальков С.А.,Лучнік М.О. |
20 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | МС | Сумська | Суми | Спартак Динамо | ДШВСМ ДЮСШ «У» | 1.51.93 | 1.58.95 | 1 | Трепетьон С.А.Мазур С.В. | |
21 | Козак Роман | 12.11.86 | МС | Львівська | Добро твір | Україна | ШВСМ ДЮСШ «Добро твір» | 1.48.95 | 2.02.28 | 1 | Макар І.С. | |
22 | Більченко Максим | 03.08.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Україна | МДЮСШ ДОШВСМ | 1.46.02 | 1.58.11 | 1 | Москаленко, Турпітка, Радченко | |
23 | Каплун Дмитро | 01.03.90 | КМС | Херсонська | Гопри | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 1.49.81 | 2.00.40 | 1 | Барболін С.В.,Теленік А.М.,Кірсанов С.Ф. | |
24 | Моторний Сергій | 25.02.79 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | МОН | ШВСМ СДЮШОР з боротьби | 1.53.97 | 2.05.13 | 1 | Шевченко О.В. Моторний С.В. | |
25 | Земков Юрій | 08.06.91 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 1.52.71 | 2.04.80 | 1 | Напольський К.О. | |
26 | Штепа Сергій | 30.10.71 | МС | Полтавська | Полтава | Україна | ПОШВСМ | 1.54.22 | 2.01.82 | 1 | Кічасов С.О.,Оніщенко О.О,Нагорний В.В. | |
27 | Сокрута Олександр | 27.04.86 | МС | Запорізька | Запоріжжя | Україна | СК «Металург» | 1.49.88 | 2.03.00 | 1 | Громазін В.М. | |
28 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.49.67 | 2.08.67 | 1 | павлов М.А. Куземко В.С. | |
29 | Власов Олексій | 18.04.78 | МС | Запорізька | Запоріжжя | Україна | СК «Металург» | 1.53.52 | 2.08.82 | 1 | Громазін В.М. | |
30 | Левченко Олег | 26.02.91 | І | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 | 1.57.62 | 2.03.67 | 1 | Мацапура О.Н. | |
31 | Хомініч Сергій | 20.11.91 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 1.50.01 | 2.04.88 | 1 | Іваненко В. | |
32 | Данюк Олександр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 1.51.12 | 2.10.66 | 1 | Міщук А.,Данюк О. | |
33 | Глотов Дмитро | 26.06.80 | КМС | Донецька | Маріуполь | Україна | КДЮСШОР Атлетик | 1.59.13 | 2.26.68 | 1 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
34 | Сазонов Ілля | 16.08.74 | МС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 1.54.65 | 2.04.88 | 1 | Мазур С.В. | |
35 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | Локомотив | 2.02.25 | 2.07.45 | 1 | Жирнов В.Г. | |||
36 | Волков Ігор | 10.12.90 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 1.49.05 | 2.27.53 | 1 | Барболін С.В.,Кирюхін Г.Т. Кірсанов С.Ф. | |
37 | Малахов Олег | 04.08.86 | МС | Сумська | Суми | Спартак | ДШВСМ ДЮСШ «У» | 1.52.18 | 1 | Іваненко В.О. | ||
38 | Єлейнік Олександр | 19.01.81 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 2.00.25 | 1 | Осадчий С.С. | ||
39 | Купченко Роман | 11.08.73 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо | ДЮСШ | 2.04.52 | 1 | Архипенко О.С. Бобильова М. | ||
40 | Готвянський Дмитро | 23.02.91 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.08.64 | 1 | Назаренко Н.В. | ||
41 | Сінькевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.54.67 | 1 | Сінькевич С.П. | ||
42 | Кудінов Андрій | 22.01.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 2.00.65 | 1 | Іваненко В. | ||
43 | Луцик Микола | 23.12.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 2.10.36 | 1 | Набережний Ю.Л. Щипців О.І. | ||
Адушкін Роман | 21.03.89 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з веслування ЦОП | н/фін | Кравчук А.І. | ||||
Ярмоленко Владислав | 06.09.88 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | н/ст. | Задрановський Ю.Я. | ||||
С-1 500м Чоловіки Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Чебан Юрій | 05.07.86 | ЗМС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 1.56.49 | 2.04.47 | 1.55.78 | 20 | Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. |
2 | Максимук Олександр | 02.08.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 1.55.72 | 2.02.77 | 1.55.95 | 18 | Максимчук А.В.,Сорокін В.М. |
3 | Недашковський Віктор | 20.07. 84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 2.01.38 | 2.05.49 | 1.57.03 | 17 | Павлюк О.О.,Максичук А.В.,Сорокін В.М. |
4 | Пожар Денис | 07.01.82 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС | ШВСМ | 1.58.06 | 2.08.68 | 1.58.34 | 16 | Кравченко А.С.,Глущенко А.С. Сорокін В.М. |
5 | Кравченко Микола | 19.11.82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 2.08.31 | 2.04.58 | 1.59.12 | 15 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Сорокін В.М. |
6 | Бєлєнький Антон | 16.07.88 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 2.01.17 | 2.09.78 | 2.00.75 | 14 | Кравченко А.С. Глущенко С.А. Сінькевич С. |
7 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 1.58.47 | 2.05.57 | 2.00.96 | 13 | Ніколаєв В.П. Івасенко Т.Л |
8 | Матвійчик Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 2.01.47 | 2.05.29 | 2.01.84 | 12 | Набережний Ю.М. |
9 | Авраам Родіон | 06.07.90 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Колос | ДЮСШ Щербані | 2.00.83 | 2.06.00 | 2.15.09 | 11 | Ніколаєв В.П. Тайсарак М. |
10 | Лапюк Максим | 11.08.89 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 1.59.86 | 2.11.93 | 2.02.73 | 10 | Харченко Л.П..Кібальніков О., Андрущенко С.,Глущенко С. |
11 | Новіков Сергій | 27.10.79 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | ШВСМ ДЮСШ м. Зугрес | 2.06.18 | 2.10.97 | 2.03.20 | 9 | Бутенко Н.Г. |
12 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 ДОШВСМ | 2.18.12 | 2.12.39 | 2.03.41 | 8 | Климов О.Є., |
13 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР з в. на б\к | 2.03.52 | 2.08.97 | 2.03.67 | 7 | Андрєєв В.В. |
14 | Грицай Юрій | 04.05.88 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з веслування ЦОП | 2.02.01 | 2.08.67 | 2.04.23 | 6 | Габер В.П.,Шевченко В.В. |
15 | Кондратюк Микола | 12.01.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.10.00 | 2.08.47 | 2.08.68 | 5 | Майстер А. |
16 | Шкоян Денис | 27.04.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.09.01 | 2.12.84 | 2.15.54 | 4 | Майстер А.О. |
Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.05.03 | 2.13.36 | знята | Шевченко Т.Ю. | ||
Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ШВСМ,СДЮШОР з в. на б/к | 2.00.69 | 2.05.68 | знята лікарем | Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. | ||
19 | Янчук Олексій | 16.01.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.03.52 | 2.14.54 | 1 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С.. | |
20 | Марасін Олександр | 20.09.85 | МС | Донецька | Харцизьк | Спартак | ШВСМ ДЮСШ-3 Зугрес | 2.11.02 | 2.16.54 | 1 | Бутенко Н.Г. | |
21 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | рівненська | Дубно | Колос | ШВСМ | 2.05.81 | 2.14.92 | 1 | Максимчук А.В. | |
22 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.02.99 | 2.16.54 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. | |
23 | Скороход Олександр | 12.02.89 | МС | Херсонська-Черкаська | Херсон Черкаси | Спартак | ШВСМ ЦОП ДЮСШ з веслування | 2.07.57 | 2.18.48 | 1 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А.,Кравчук А.І. Тараненко С.І. | |
24 | Солук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ «Веслярик» | 2.06.83 | 2.22.22 | 1 | Бундз Р.,Савьяк Б. | |
25 | Курудз Богдан | 06.09.90 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з весл. | 2.02.55 | 2.16.93 | 1 | Кучер П. | |
26 | Манченко Ігор | 24.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | ШВСМ СДЮШОР | 2.08.36 | 2.21.80 | 1 | Мінгель М.А. Баранов А.В. Яценко Є.Л. | |
27 | Сівков Антон | 08.04.90 | КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 2.03.22 | 2.22.51 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. | |
28 | Сівков Олександр | 08.04.90 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 2.04.83 | 2.26.20 | 1 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. | |
29 | Лукіянець Олексій | 04.04.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 2.09.18 | 2.23.48 | 1 | Максимчук О. | |
30 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.12.04 | 2.29.32 | 1 | Жиляєв С.О. Жиляєва Л.С. | |
31 | Прохорук Олександр | 03.08.91 | КМС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.14.39 | 2.30.18 | 1 | Прохорук В.О. Шевченко Т.Ю | |
32 | Радік Олег | 31.01.90 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 2.08.44 | 2.35.80 | 1 | Максимчук А.В. Копанок Р.М. | |
33 | Ромась Володимир | 07.06.85 | КМС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 ВК «Гірник» | 2.13.02 | 2.27.16 | 1 | Мацапура М.І. Підклада О.В. | |
34 | Каланчук Андрій | 08.04.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.06.21 | 2.37.03 | 1 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | |
35 | Волчук Ігор | 22.03.89 | МС | Полтавська-1 | Полтава | Україна – ЗСУ | ПО ШВСМ | 2.19.22 | 2.52.45 | 1 | Камери лов О.Є. Семенюк Ф.І. | |
Головченко Гліб | 22.04.91 | КМС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 ВК «Гірник» | 2.04.31 знята | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. | ||||
Мельнічук Микола | 14.07.90 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 2.08.94 знята | Максимчук А.В | ||||
К-1 500м Жінки. Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Павлік Ольга | 01.06.87 | МС | Київська | Вишгород | Динамо – Україна | ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ з водних видів спорту | 1.59.43 | 1.59.82 | 20 | Дубінін С.О. | |
2 | Василевська Марія | 08.01.89 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 1.56.39 | 2.00.80 | 18 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна | |
3 | Клінова Інна | 15.05.86 | МС | Житомирська | Житомир | ЗСУ | ОШВСМ | 1.58.98 | 2.03.25 | 17 | Нагаєв І.В.,Ніколаєв В.В. | |
4 | Косицька Влада | 12.09.90 | МС | Київ | Спартак | ДШВСМ ЦДЮСШ Спартак | 2.07.93 | 2.12.70 | 2.04.69 | 16 | Баканичев О.В. | |
5 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ ОШВСМ | 2.02.04 | 2.15.18 | 2.06.82 | 15 | Грязно в В.Г.,Дубінін С.О. |
6 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | Україна | КДЮШОР «Атлетік» ДШВСМ | 2.01.82 | 2.14.55 | 2.08.62 | 14 | Венгер З.М.,Венгер В.Л. |
7 | Кукса Ірина | 10.06.88 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.10.76 | 2.13.26 | 2.10.90 | 13 | Мацапура М.І.,Борис А.І. |
Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | Спартак-Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 1.57.82 | 2.11.30 | 2.02.00 знята | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | |||
Галушко Людмила | 01.01.84 | МС | Київ | Спартак-Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 2.02.34 | 2.12.97 | 2.03.06 знята | Топіха Л.Ф.,Топіка В.Л. | |||
10 | Слюсар Вікторія | 20.08.87 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.01.65 | 2.20.19 | 2.04.79 | 10 | Борис А.І.,Мацапура М.І..Гайдамака Л.В. |
11 | Непомняща Ганна | 18.07.87 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 2.01.07 | 2.16.79 | 2.06.86 | 9 | Безкровний Л.О.,Мариморич А.А. Шевченко |
12 | Колесник Олена | 14.08.88 | МС | Одеська-1 | Южне | Україна | Хімік ШВСМ | 2.01.46 | 2.16.36 | 2.08.17 | 8 | Мариморич А.Жилкін О.Бескровний О. |
13 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 2.02.08 | 2.19.23 | 2.09.79 | 7 | Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. |
14 | Фальшовнік Світлана | 03.05.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 2.04.96 | 2.19.18 | 2.11.17 | 6 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. |
15 | Литвенчук Людмила | 25.10.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ОШВСМ МЦФВУМ | 2.06.92 | 2.25.07 | 2.11.75 | 5 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. |
16 | Пивовар Марина | 10.06.86 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 2.05.27 | 2.15.53 | 2.12.45 | 4 | Борис А.І.,Мацапура М.І.,Кучер П.В. |
17 | Мінгель Олена | 14.01.85 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР ШВСМ | 2.10.04 | 2.20.88 | 2.13.32 | 3 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.,Григорьєва Н.М. |
18 | Кононенко Олена | 11.11.87 | КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ДЮСОК СДЮШОР з в. на б\к | 2.16.13 | 2.26.32 | 2.20.91 | 2 | Левченко Н.Г. |
19 | Мала шевська Світлана | 14.01.90 | КМС | Волинська | Ковель | Україна | ШВСМ СДЮШОР «Нікасільмаш» | 2.16.44 | 2.27.17 | 1 | Сінькевич С.П.,Верчук І.В. | |
20 | Яременюк Анна | 08.02.91 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ВОДЮСШ | 2.20.42 | 2.41.17 | 1 | Напольський К.Ю. | |
21 | Дзюба Яна | 14.05.91 | КМС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР | 2.31.86 | 2.48.72 | 1 | Богуславський Ю.І. | |
Дякова Тетяна | 09.04.91 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.22.48 знята | Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна | ||||
К-2 500м Чоловіки Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Кремер Микола Сервуля Сергій | 01.01.82 02.01.81 | МСМС МС | Одеська-1 Дніпропетровська | Южне Зеленодольськ | Динамо Колос | Хімік ШВСМ ДОШВСМ ДЮСШ | 1.33.19 | 1.34.75 | 20 20 | Селезньов, Кравчук, Голубова Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. | |
2 | Мамутов Руслан Єрьомін Руслан | 12.01.89 15.02.90 | МС МС | Одеська-1 | Южне Южне | ЗСУ ЗСУ | Хімік Хімік ЗШВСМ | 1.34.93 | 1.36.15 | 36 | Ріхтер М.Р. Козловський Ріхтер М.Р. Снєжко С. Рожков Ю. | |
3 | Цуркан Віталій Фесун Сергій | 09.03.84 22.02.82 | МС МС | Миколаївська-1 Тернопільська | Миколаїв Тернопіль | Україна – ЗСУ Україна | СДЮШОР з весл. на б/к ДЮСОК ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 1.37.17 | 1.42.10 | 1.37.30 | 17 17 | Шевченко М.Г. Качалов В.О. Павлов М.А. |
4 | Горін Олександр Тернових Євген | 01.07.90 26.05.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо Динамо | Хімік ШВСМ | 1.37.56 | 1.42.14 | 1.39.39 | 32 | Лесяк Є.В.,Мальков С.А.,Лучнік М.О. Мальков С.А.,Лучник М.О., |
5 | Ткачук Олександр Єпішкін Віталій | 08.06.83 25.07.81 | МС МС | Житомирська Одеська-1 | Житомир Южне | Спартак ЗСУ | ШВСМ Хімік ШВСМ | 1.39.46 | 1.39.97 | 15 15 | Біденко Скиба О. Селезньов Сорокін Венгер | |
6 | Кліменко Олександр Пирцу Іван | 03.09.87 14.05.87 | МС МС | Київ | Спартак – Україна Україна | ДШВСМ Локомотив СК Олімп СК Локомотив | 1.40.38 | 1.43.11 | 1.40.11 | 28 | Кліменко В.В. Топіха В.Л. Пирцу Ю.Н. Єлєньов Г | |
7 | Монастирський Андрій Мазур Роман | 04.06.88 05.01.89 | МС МС | Тернопільська Івано-Франківська | Тернопіль Івано-Франківськ | Україна Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ДЮСШ Альбатрос ШВСМ | 1.38.93 | 1.44.36 | 1.42.40 | 13 13 | Павлов М.А. Куземко С. Маковій В.Д. |
8 | Бардаш Олександр Поладян Арсен | 15.04.84 19.01.87 | МС МС | Київська Харківська | Вишгород Харків | Динамо Україна | ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ з водних в. КДЮСШ «Темп» | 1.41.70 | 1.43.40 | 1.43.82 | 12 12 | Дубінін С.О.,Бобильова М.Р. Трухачов В.В. |
Сапаров Андрій Синєгрибов Віталій | 22.06.86 19.04.85 | МС МС | Одеська-1 | Одеса Южне | Динамо ЗСУ | ШВСМ Хімік ШВСМ | 1.46.37 | 1.43.60 | зняті лікарем | Безкровний О.Л Безкровний О.Л Сорокін В. Шевченко | ||
10 | Портах Іван Войчук Микола | 14.08.87 11.12.87 | МС МС | Черкаська Хмельницька | Умань Хмельницький | Україна Спартак | ШВСМ ДЮСШ ШВСМ | 1.38.67 | 1.44.18 | 1.39.65 | 10 10 | Грязно в В.Г. Щипців О.І. Яремчук В.В.,Коваль Л.С. |
11 | Штепа Сергій Бурковський Станіслав | 30.10.71 08.01.87 | МС МС | Полтавська-1 Вінницька | Полтава Вінниця | Україна Україна | ПОШВСМ СДЮШОР | 1.49.59 | 1.47.32 | 1.41.08 | 9 9 | Кічасов,Оніщенко,Нагорний Богуславський Ю.І. |
12 | Калініченко Анатолій Тараненко Олександр | 13.10.76 27.05.78 | МС МС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ЦОП ДЮСШ | 1.41.16 | 1.45.33 | 1.41.70 | 16 | Кравчук А.І.,Лесь С.Г. |
13 | Ясненко В’ячеслав Мінін Максим | 28.03.89 14.08.90 | МС КМС | вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР ШВСМ | 1.39.51 | 1.48.64 | 1.42.97 | 14 | Сніжко, Рожков, Бутенко Сергун, Цимбал |
14 | Тараненко Станіслав Борецький Вадим | 20.09.76 21.02.89 | КМС КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ЦОП ДЮСШ з веслування | 1.50.35 | 1.52..07 | 1.44.59 | 12 | Кравчук А.І. АнастасьєвГ.,Кравчук А.І.Тараненко С.П. |
15 | Бушин Вадим Сенкевич Олександр | 09.07.91 16.05.89 | КМС МС | Вінницька | Вінниця | Україна | СДЮШОР СДЮШОР | 1.46.96 | 1.47.53 | 1.47.31 | 10 | Козаченко Л. Бутенко С. Богуславський Ю.І. |
16 | Городнюк Денис Овсянніков Едуард | 13.03.87 15.03.91 | МС ІІ | Полтавська-2 | Комсомольсь | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ДЮСШ -3 | 1.43.59 | 1.49.72 | 1.48.22 | 8 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Підклада О.В. |
17 | Бублик Дмитро Лашко Антон | 11.01.75 23.06.86 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 ДЮСШ-8 | 1.48.42 | 1.52.25 | 1.50.74 | 6 | Дзигульський А.І. |
Бондаренко Іван Балик Дмитро | 23.05.87 18.09.88 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН Спартак | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 1.43.46 | 1.47.89 | 1.43.11 знятий | Радченко Л.С. Турпітка А. | ||
19 | Міщенко Олег Плєтєнь Ігор | 23.-2.91 12.12.90 | КМС МС | Дніпропетровська Одеська-1 | Дніпропетровськ Южне | МОН Динамо | ДЮСШ-8 ШВСМ Хімік | 1.50.97 | 1.59.68 | 1 1 | Задрановський Ю.Я. Маріморіч А.А. | |
20 | Бойко Валерій Фоловський Андрій | 03.07.75 23.01. 72 | КМС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо Динамо | ДЮСШ | 1.41.69 | 1.52.70 | 2 | Архипенко А. Бобильова М. Архипенко А. Бобильова М. | |
21 | Волков Ігор Каплун Дмитро | 10.12.90 01.03.90 | КМС КМС | Херсонська | Херсон Гопри | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС | 1.48.05 | 2.26.78 | 2 | Барболін С.В.,Кирюхін Г.Т.,Кірсанов С.Ф. Барболін С.В.,Теленік А.М.,Кірсанов С.Ф. | |
22 | Сачковський Андрій Колесник Максим | 19.06.88 08.02.86 | КМС КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна Україна | ШВСМ СДЮШОР з веслування на б/к ШВСМ СДЮШОР з веслування на б/к | 1.47.13 | 2 | Шевченко О.В. Шевченко О.В. Федоренко О.Г. | ||
С-2 500м Чоловіки Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Вергелес Віталій Камерілов Денис | 15.11.89 24.07.89 | МСМК МС | Львівська Полтавська | Львів Полтава | Колос Колос-ЗСУ | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик ПОШВСМ | 1.44.45 | 1.46.47 | 20 20 | Дець І..Бундз Р., Камерілов О.,Семенюк Ф., | |
2 | Троцюк Володимир Ісаков Юрій | 26.04.88 21.07.86 | МС МС | Волинська Одеська-1 | Ковель Южне | Україна Динамо | СДЮШОР Ніка-сільмаш Хімік ШВСМ | 1.44.71 | 1.47.31 | 18 18 | Прохорук,Сорокін Мариморич А.,Щиченко,Кравчук М.Е. | |
3 | Крук Петро Джалілов Руслан | 20.03.85 24.01.82 | МСМК МСМК | Рівненська Дніпропетровська | Дубно Зеленодольськ | ЗС ЗСУ- Колос | ШВСМ ШВСМ | 1.45.54 | 1.47.48 | 17 17 | Максимчук А.В. Сорокін В.Н. Веретеннікови О.Ф.,Бондарюк С.В. | |
4 | Сажай Борис Мельничук Костянтин | 19.01.88 05.07.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо Динамо | Хімік ШВСМ | 1.46.69 | 1.52.33 | 1.48.09 | 32 | Мариморич, Кравчук, Жил кін Мариморич, Кравчук, Павлюк |
5 | Ціпан Вадим Сірик Дмитро | 30.08.86 30.09.89 | МС МС | Рівненська Чернігівська | Березне Чернігів | Динамо Україна | ШВСМ ШВСМ | 1.48.82 | 1.48.74 | 15 15 | Набережний Ю.Л. Мінгель М.П. Баранова А. | |
6 | Голубов Олександр Шиманський Станіслав | 22.03.85 01.01.85 | МС МС | Одеська-1 Полтавська-1 | Южне Комсомольськ | Динамо Україна | Хімік ШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСш-3 | 1.48.20 | 1.49.19 | 14 14 | Мариморич А.,Голубов А.К.,Кравчук М.Е. Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
7 | Шпак Олексій Сазонов Володимир | 20.06.77 16.05.74 | МСМК МС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ПОШВСМ | 1.52.79 | 1.52.77 | 1.49.86 | 26 | Мацапура М.І.,Ястребов В.Г. Мацапура М.І., |
8 | Камлочук Леонід Осійчук Василь | 04.07.74 08.01.88 | МСМК КМС | Рівненська | Дубно | Колос Україна | ШВСМ | 1.53.10 | 1.53.00 | 1.50.46 | 24 | Максимчук А.В. |
9 | Левченко Олександр Повх Роман | 16.12.87 06.08.86 | МС МС | Миколаївська-1 Полтавська-1 | Миколаїв Полтава | Динамо ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ПОШВСМ | 1.47.90 | 2.04.43 | 11 11 | Ніколаєв Є.П. Ніколаєва Л. Шевченко Н. . Семенюк Ф.І.,Сорокін В.М..Камерілов О.Є. | |
10 | Покотіло Віталій Довмат Ігор | 07.09.90 13.08.90 | КМС КМС | Львівська Рівненська | Львів Березне | Колос Динамо | ЛШВСМ ШВСМ | 1.53.94 | 1.56.97 | 10 10 | Бундз Р.,Савьяк Б. Набережний Ю.Л. | |
11 | Левченко Олександр Кучмей Богдан | 23.06.90 15.03.81 | МС МС | Рівненська | Дубно | Україна Спартак | ШВСМ ШВСМ | 1.55.94 | 1.57.75 | 18 | Максимчук А.В. | |
12 | Ісаков Олександр Присяжнюк Ігор | 16.01.85 12.03.79 | МС МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо Динамо | ШВСМ ШВСМ | 2.02.52 | 2.01.77 | 16 | .Кравчук М.Є. Маріморіч А. Кравчук М.Е.,Ткачов А.П. | |
13 | Калісь Віталій Бацаєв Євген | 16.03.90 30.01.87 | КМС КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ | 2.05.98 | 2.08.11 | 14 | Шевченко Т.Ю. Семенюк Ф.І. Шевченко Т.Ю. | |
14 | Каланчук Андрій Кондратюк Олександр | 08.04.90 19.03.86 | КМС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Динамо | МЦФВУМ МЦФВУМ | 1.52.54 | 2.08.51 | 12 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С.. Майстер А. | |
15 | Бороденко Іван Ситницький Сергій | 20.12.90 01.07.87 | КМС МС | Рівненська | Дубно | Україна Колос | ДЮСШ «У» ШВСМ | 1.58.45 | 2.19.88 | 10 | Павлюк О.О. Максимчук А.В. | |
16 | Гуцалюк Віктор Матвійчик Микола | 20.07.84 16.04.84 | МС МС | Вінницька Рівненська | Вінниця Березне | Україна Колос | СДЮШОР ШВСМ | 2.22.54 | 4 4 | Напольський К.О., Добротворський В.В. Бундз Р.С. Напольський К.О. | ||
17 | Овсій Максим Марковський Андрій | 10.01.89 21.03.87 | КМС МС | Полтавська-1 | Полтава | Україна Колос | ПОШВСМ ПДЮСШ ПОШВСМ | 2.09.10 | 6 | Сазонов В.І.,Камері лов О.Є. Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. | ||
К-2 500м Жінки Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Осипенко-Родомська Інна Муравйова Ірина | 20.09.82 12.06.85 | ЗМС МС | Київська Одеська-1 | Вишгород Южне | Динамо Динамо | ДШВСМ КДЮСШ Хімік ШВСМ | 1.49.20 | 1.47.66 | 20 20 | Радомський Д.,Бобильова М. Мурадосилов Є.,Кравчук М.Є. | |
2 | Галушко Людмила Паламарчук Юлія | 01.01.84 28.08.84 | МС МС | Київ | Україна-Спартак Спартак-Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 1.51.26 | 1.52.18 | 36 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||
3 | Жук Людмила Слюсар Вікторія | 29.04.84 20.08.87 | МС МС | Черкаська Полтавська-1 | Умань Комсомольськ | Україна Україна | ДЮСШ ОШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.52.48 | 1.56.77 | 17 17 | Грязно в В.Г.,Дубінін С.О. Борис А.І.,Мацапура М.І..Гайдамака Л.В. | |
4 | Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 15.09.89 03.05.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ | 1.53.95 | 1.59.09 | 32 | Жиляєва Н.С. Жиляєв С.Л. | |
5 | Вигорчук Юлія Сарапулова Ілона | 24.05.90 07.06.91 | КМС КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.58.53 | 2.03.47 | 1.59.98 | 30 | Борис А. Мацапура М. Іванов О. Мацапура О. Лобойченко В. |
6 | Осмоловська Яна Ясненко Ірина | 07.10.87 09.08.88 | МС МС | Херсонська Вінницька | Цюрупинськ Вінниця | Спартак | ШВСМ СДЮШОР | 1.57.32 | 2.00.41 | 14 14 | Осмоловська Н. Іванов М. Бутенко С. | |
7 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена | 27.11.86 01.09.86 | МС МС | Херсонська Донецька | Херсон Донецьк | Україна Україна | ШВСМ ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик | 1.58.37 | 2.03.28 | 13 13 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Венгер З.М. Венгер В.Л. | |
8 | Костюченко Аліна Венгер Лілія | 24.04.90 05.01.88 | МС МС | Львівська | Львів | Колос Коло | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 2.00.63 | 2.05.83 | 2.04.56 | 24 | Поцюрко Н.В.,Кіндз ера І.П. |
9 | Білоус Марія Колесник Олена | 23.05.79 14.08.88 | МСМК МС | Одеська-1 | Одеса Южне | ЗСУ Україна | ШВСМ Хімік ШВСМ | 1.57.51 | 2.05.37 | 2.05.00 | 22 | Безкровний О.Л. Сорокін В. Мариморич А.Жилкін О.Бескровний О. |
10 | Мотова Дар»я Лапіна Олена | 12.07.91 04.07.91 | МС МС | Полтавська-1 Миколаївська-1 | Полтава Миколаїв | Колос Україна | ПОШВСМ СДЮШОР ВУФК | 2.07.53 | 2.09.00 | 10 10 | Мотов О. Камері лов О.Є. Федорченко О. Федоренко О. | |
11 | Мухаметаліна Асія Дмитрук Анастасія | 28.10.90 01.11.90 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.02.31 | 2.10.39 | 18 | Шевченко,Мухаметаліна | |
12 | Гутник Наталія Гутник Олена | 25.07.90 25.07.90 | МС МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ЦОП СДЮШОР ВУФК | 2.05.70 | 2.10.56 | 16 | Сім онов О.Г. Сімонова І.А. Луценко В.А. | |
13 | Мамалига Наталія Сопронюк Альона | 20.12.87 05.12.90 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Колос Україна | ДЮСШ ДОШВСМ СДЮШОР | 2.06.56 | 2.11.55 | 14 | Рябов В. Гунько В. Сопрюнюк Н. | |
К-4 500м Жінки. Швидкість вітру -1,0 м\с. | ||||||||||||
1 | Осипенко-Родомська Інна Муравйова Ірина Клінова Інна Лісова Катерина | 20.09.82 12.06.85 15.05.86 13.05.86 | ЗМС МС МС МС | Київська Одеська-1 Житомирська Хмельницька | Вишгород Южне Житомир Хмельницький | Динамо Динамо ЗСУ Спартак- МОН | ДШВСМ КДЮСШ Хімік ШВСМ ОШВСМ МЦФВУМ | 1.38.18 | 20 20 20 20 | Радомський Д.,Бобильова М. Мурадосилов Є.,Кравчук М.Є. Нагаєв І.В.,Ніколаєв В.В. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | ||
2 | Косицька Влада Василевська Марія Павлік Ольга Жук Людмила | 12.09.90 08.01.89 01.06.87 29.04.84 | МС МС МС МС | Волинська Київська Черкаська | Київ Луцьк Вишгород Умань | Спартак Колос Динамо-Україна Україна | ЦДЮСШ Спартак ШВСМ СДЮШОР Олімп ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ ОШВСМ | 1.40.70 | 18 18 18 18 | Баканічев Д. Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна Дубінін С.О. Грязно в В.Г.,Дубінін С.О. | ||
3 | Пивовар Марина Слюсар Вікторія Кукса Ірина Гроцька Наталія | 10.06.86 20.08.87 10.06.88 15.12.87 | МС МС МС МС | Полтавська-1 Хмельницька | Комсомольськ Хмельницький | Ураїна Україна Україна Динамо | ПО ШВСМ «Гірник» ДЮСШ-3 ШВСМ | 1.43.95 | 17 17 17 17 | Борис А. Мацапура М. Кучер П. Борис А. Мацапура М. Гайдамака Л. Борис А. Мацапура М Майстер А. | ||
4 | Литвенчук Людмила Фальшовник Світлана Алтухова Марія Галушко Людмила | 25.10.87 03.05.88 15.09.89 01.01.84 | МС МС МС МС | Хмельницька Хмельницька Хмельницька | Хмельницький Хмельницький Хмельницький Київ | Спартак Спартак Спартак Спартак – Україна | ОШВСМ МЦФВУМ МЦФВУМ ШВСМ ОШВСМ МЦФВУМ ДЩВСМ СК Локомотив | 1.44.11 | 16 16 16 16 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. Топіха О. Топіха Л. | ||
5 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена Городнюк Надія Осмоловська Яна | 27.11.86 01.09.86 03.12.84 07.10.87 | МС МС МС МС | Херсонська Донецька Полтавська-1 Херсонська | Херсон Донецьк Комсольськ Цюрупинськ | Україна Україна Україна Спартак | ШВСМ ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик ВК «Гірник» ПОШВСМ ШВСМ | 1.46.31 | 15 15 15 15 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Венгер З.М. Венгер В.Л. Борис А. Мацапура М. Моргун В.П. Осмоловська Н. Іванов М. | ||
6 | Мотова Дар»я Лапіна Олена Мамалига Наталія Ясненко Ірина | 12.07.91 04.07.91 20.12.87 19.02.90 | МС МС КМС МС | Полтавська-1 Миколаївська-1 Дніпропетровська Полтавська-1 | Полтава Миколаїв Дніпропетровськ Полтава | Колос Україна Колос Україна | ПОШВСМ СДЮШОР ВУФК ДЮСШ ДОШВСМ ПОШВСМ | 1.52.00 | 14 14 14 14 | Мотов О. Камері лов О.Є. Федорченко О. Федоренко О. Рябов В. Гунько В. Сніжко С., Рожков Ю., Кічасов С. | ||
7 | Гутник Наталія Гутник Олена Ясненко Ірина Костюченко Аліна | 25.07.90 25.07.90 09.08.88 24.04.90 | МС МС МС МС | Миколаївська-1 Миколаївська-1 Вінницька Львівська | Миколаїв Миколаїв Вінниця Львів | Україна Україна Колос | ЦОП СДЮШОР ФСТУ ВУФК ЦОП СДЮШОР ФСТУ ВУФК СДЮШОР ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | | 1.54.65 | 13 13 13 13 | Сім онов О.Г.,Сімонова Г.А.,Луценко В.А. Сім онов О.Г.,Сімонова Г.А.,Луценко В.А. Бутенко С. Поцюрко Н. Кіндз ера І. | |
К-1 200м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Харітонов Олег | 02.08.88 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.39.69 | 0.38.22 | 0.36.53 | 20 | Мариморич А.,Кравчук М.,Куруз |
2 | Сервуля Сергій | 02.01.81 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ШВСМ | 0.40.51 | 0.38.28 | 0.37.10 | 18 | Веретенніков О. Бондарюк С. |
3 | Кремер Микола | 01.01.82 | МСМК | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.41.13 | 0.38.89 | 0.37.44 | 17 | Селезньов О., Кравчук М., Голубова М. |
4 | Бак Ігор | 25.11.88 | МС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік | 0.41.85 | 0.39.52 | 0.37.62 | 16 | Рихтер М.Р.,Осипенко О.І.,Сорокін В.М. |
5 | Більченко Максим | 03.08.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Україна | МДЮСШ ДОШВСМ | 0.40.58 | 0.38.95 | 0.38.27 | 15 | Москаленко, Турпітка, Радченко |
6 | Коваль Леонід | 26.09.81 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 0.40.70 | 0.39.12 | 0.39.04 | 14 | Яремчук В.В. Коваль Л.С. |
7 | Вакуленко Сергій | 20.01.89 | МС | Одеська-1 Миколаївська | Южне Миколаїв | Україна Динамо | СДЮШОР | 0.40.17 | 0.39.10 | 0.39.41 | 6,5 6,5 | Селезньов О, Табала Л., Симонов О. |
8 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 0.41.85 | 0.38.66 | 0.49.14 | 12 | Ніколаєв В.,Біденко Г. Скиба О. |
9 | Єпішкін Віталій | 25.07.81 | МС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 0.42.58 | 0.39.50 | 0.50.21 | 11 | Селезньов О. Сорокін В. Венгер З. |
10 | Фесун Сергій | 22.02.82 | МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.41.66 | 0.39.40 | 0.39.22 | 10 | Павлов М.А. |
11 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 0.41.14 | 0.40.06 | 0.40.08 | 9 | Борзуков А.Ю. Бистров С.В. |
12 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | МС | Херсонська | Херсон | Україна | ШВСМ | 0.41.16 | 0.40.23 | 0.40.80 | 8 | Борзуков А.О.,Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. |
13 | Сокрута Олександр | 27.04.86 | МС | Запорізька | Запоріжжя | Україна | СК «Металург» | 0.40.71 | 0.40.68 | 0.41.01 | 7 | Громазін В.М. |
14 | Луцик Микола | 23.12.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.42.75 | 0.41.26 | 0.41.40 | 6 | Набережний Ю.Л. Щипців О.І. |
15 | Сінькевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.42.20 | 0.40.47 | 0.41.65 | 5 | Сінькевич С.П. |
16 | Лашко Антон | 23.06.86 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 0.43.25 | 0.41.90 | 0.41.98 | 4 | Дзигульський А. |
17 | Романюк Олег | 31.01.88 | МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.41.77 | 0.40.40 | 0.49.65 | 3 | павлов М.А. Куземко В.С. |
18 | Горін Олександр | 01.07.90 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.43.05 | 0.39.70 | н/фін. | 2 | Лесяк Є.В. Мальков С. Лучнік М. |
19 | Семи кін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КДЮСШ Динамо ОШВСМ | 0.42.43 | 0.40.88 | 1 | Бр. Семикіних | |
20 | Власов Олексій | 18.04.78 | МС | Запорізька | Запоріжжя | Україна | СК «Металург» | 0.41.64 | 0.41.47 | 1 | Громазін В.М. | |
21 | Земков Юрій | 08.06.91 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 0.41.93 | 0.42.15 | 1 | Напольський К. | |
22 | Данюк Олександр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ ШВСМ | 0.42.39 | 0.41.84 | 1 | Міщук А.,Данюк О. | |
22 | Єлейнік Олександр | 19.01.81 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ | 0.43.50 | 0.42.01 | 1 | Осадчий С.С. | |
23 | Хомініч Сергій | 20.11.91 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 0.43.82 | 0.42.88 | 1 | Іваненко В. | |
24 | Левченко Олег | 26.02.91 | І | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 | 0.43.28 | 0.42.44 | 1 | Мацапура О.Н. | |
25 | Осадчук Андрій | 23.03.85 | МС | Херсонська | Херсон | Україна | ШВСМ | 0.43.64 | 0.44.27 | 1 | Анастасьєв О. Борзуков А. | |
Гроголь Тарас | 15.04.90 | КМС | Рівненська | Рівне | Україна | ШВСМ | 0.40.93 | н/ст. | Щипців О. | |||
27 | Сазонов Ілля | 16.08.74 | МС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 0.45.09 | 1 | Мазур С.В. | ||
28 | Войцехівський Станіслав | 14.10.82 | КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | МОН | СДЮСШОР з боротьби | 0.44.75 | 1 | Моторний С. | ||
29 | Кудінов Андрій | 22.01.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ «У» | 0.46.30 | 1 | Іваненко В. | ||
30 | Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | Локомотив | 0.48.87 | 1 | Жирнов В.Г. | ||||
31 | Глотов Дмитро | 26.06.80 | КМС | Донецька | Маріуполь | Україна | КДЮСШОР Атлетик | 0.45.67 | 1 | Венгер З.М. Коньков О.О. | ||
32 | Купченко Роман | 11.08.73 | КМС | Київська | Біла Церква | Динамо | ДЮСШ | 0.48.13 | 1 | Архипенко О.С. Бобильова М. | ||
33 | Готвянський Дмитро | 23.02.91 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 0.50.07 | 1 | Назаренко Н.В. | ||
34 | Козак Роман | 12.11.86 | МС | Львівська | Добро твір | Україна | ШВСМ ДЮСШ «Добро твір» | 0.50.63 | 1 | Макар І.С. | ||
35 | Адушкін Роман | 21.03.89 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з веслування ЦОП | 0.51.74 | 1 | Кравчук А.І. | ||
С-1 200м Чоловіки Швидкість вітру -0,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимук Олександр | 02.08.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 0.44.54 | 0.42.92 | 0.41.40 | 20 | Максимчук А.В.,Сорокін В.М. |
2 | Чебан Юрій | 05.07.86 | ЗМС | Одеська-1 | Южне | ЗСУ | Хімік ШВСМ | 0.45.97 | 0.43.03 | 0.41.59 | 18 | Сорокін В.М.,Лесяк Є.В. |
3 | Недашковський Віктор | 20.07. 84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 0.44.29 | 0.43.76 | 0.42.11 | 17 | Павлюк О.О.,Максичук А.В.,Сорокін В.М. |
4 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.46.99 | 0.44.42 | 0.43.12 | 16 | Набережний Ю.Л. |
5 | Грицай Юрій | 04.05.88 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з веслування ЦОП | 0.46.14 | 0.43.96 | 0.43.27 | 15 | Габер В.П.,Шевченко В.В. |
6 | Цехош В’ячеслав | 03.01.82 | МС | Волинська | Ковель | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.45.46 | 0.43.95 | 0.43.56 | 14 | Шевченко,Камері лов |
7 | Кравченко Микола | 19.11.82 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 0.46.88 | 0.44.79 | 0.43.78 | 13 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А. Сорокін В.М. |
8 | Пожар Денис | 07.01.82 | МС | Херсонська | Херсон | ЗС Спартак | ШВСМ | 0.45.53 | 0.44.63 | 0.50.91 | 12 | Кравченко А.С.,Глущенко А.С. Сорокін В.М. |
Андрєєв Артем | 02.05.87 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ШВСМ,СДЮШОР з в. на б/к | 0.47.66 | 0.45.40 | знятий лікарем | Шевченко О.В.,Андрєєв В.В. | ||
10 | Лапюк Максим | 11.08.89 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 0.47.03 | 0.46.23 | 0.44.71 | 10 | Харченко Л.П..Кібальніков О., Андрущенко С.,Глущенко С. |
11 | Авраам Родіон | 06.07.90 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Колос | ДЮСШ Щербані | 0.45.51 | 0.45.60 | 0.45.16 | 9 | Ніколаєв В.П. Тайсарак М. |
12 | Левченко Ігор | 24.05.90 | КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР з в. на б\к | 0.47.51 | 0.46.57 | 0.45.59 | 8 | Андрєєв В.В. |
13 | Манченко Ігор | 24.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | ШВСМ СДЮШОР | 0.48.01 | 0.46.97 | 0.46.14 | 7 | Мінгель М.А. Баранов А.В. Яценко Є.Л. |
14 | Апшай Максим | 02.07.89 | КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.47.18 | 0.47.43 | 0.46.32 | 6 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. |
15 | Осійчук Василь | 08.01.88 | МС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 0.47.79 | 0.46.38 | 0.46.48 | 5 | Максимчук А.В. |
16 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | рівненська | Дубно | Колос | ШВСМ | 0.47.62 | 0.47.24 | 0.46.63 | 4 | Максимчук А.В. |
17 | Марковський Андрій | 21.03.87 | МС | Полтавська-1 | Полтава | Колос | ПО ШВСМ | 0.48.10 | 0.47.57 | 0.50.85 | 3 | Семенюк Ф. Камері лов О. |
18 | Головченко Гліб | 22.04.91 | КМС | Полтавська-2 | Комсомольськ | Україна | ДЮСШ-3 ВК «Гірник» | 0.47.08 | 0.45.89 | 0.51.10 | 2 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. |
19 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 0.45.98 | 0.47.60 | 1 | Ніколаєв В.П. Івасенко Т.Л | |
20 | Пеньковський Володимир | 01.03.89 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 ДОШВСМ | 0.48.35 | 0.47.73 | 1 | Климов О.Є., | |
21 | Довмат Ігор | 13.08.90 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.48.50 | 0.47.77 | 1 | Набережний Ю. | |
22 | Каланчук Андрій | 08.04.90 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 0.48.91 | 0.48.93 | 1 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С. | |
23 | Мінгель Олександр | 04.10.80 | МС | Чернігівська | Чернігів | Україна | ШВСМ | 0.49.20 | 0.49.07 | 1 | Мінгель М.А. | |
24 | Солук Павло | 05.01.83 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ «Веслярик» | 0.50.26 | 0.50.07 | 1 | Бундз Р.,Савьяк Б. | |
25 | Покотило Віталій | 07.09.90 | МС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 0.48.99 | 0.49.31 | 1 | Бундз Р. Сав»як Б. | |
26 | Шкоян Денис | 27.04.88 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 0.49.96 | 0.49.47 | 1 | Майстер А.О. | |
27 | Ґедзь Олександр | 19.10.89 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 0.50.74 | 0.51.75 | 1 | Жиляєв С.О. Жиляєва Л.С. | |
28 | Дікалов Сергій | 10.01.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | ШВСМ СДЮШОР | 0.59.16 | 1 | Мінгель М. Баранов А. Яценко Є. | ||
29 | Курудз Богдан | 06.09.90 | КМС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ з весл. | 0.49.11 | 1 | Кучер П. | ||
30 | Радік Олег | 31.01.90 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | 0.52.39 | 1 | Максимчук А.В. Копанок Р.М. | ||
31 | Волчук Ігор | 22.03.89 | МС | Полтавська-1 | Полтава | Україна – ЗСУ | ПО ШВСМ | 0.54.86 | 1 | Камери лов О.Є. Семенюк Ф.І. | ||
Лукіянець Олексій | 04.04.89 | КМС | Рівненська | Дубно | Україна | ШВСМ | н/ст | Максимчук О. | ||||
К-1 200м Жінки. Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Клінова Інна | 15.05.86 | МС | Житомирська | Житомир | ЗСУ | ОШВСМ | 0.45.69 | 0.42.50 | 20 | Нагаєв І.В.,Ніколаєв В.В. | |
2 | Павлік Ольга | 01.06.87 | МС | Київська | Вишгород | Динамо – Україна | ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ з водних видів спорту | 0.46.83 | 0.43.04 | 18 | Дубінін С.О. | |
3 | Косицька Влада | 12.09.90 | МС | Київ | Спартак | ДШВСМ ЦДЮСШ Спартак | 0.49.15 | 0.46.25 | 0.49.87 | 17 | Баканичев О.В. | |
4 | Паламарчук Юлія | 28.08.84 | МС | Київ | Спартак-Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 0.46.20 | 0.44.26 | 16 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||
5 | Пивовар Марина | 10.06.86 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.49.80 | 0.47.24 | 0.45.67 | 15 | Борис А.І.,Мацапура М.І.,Кучер П.В. |
6 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ ОШВСМ | 0.46.46 | 0.46.94 | 0.45.86 | 14 | Грязно в В.Г.,Дубінін С.О. |
7 | Непомняща Ганна | 18.07.87 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | Хімік ШВСМ | 0.49.83 | 0.47.54 | 0.46.95 | 13 | Безкровний Л.О.,Мариморич А.А. Шевченко |
8 | Кукса Ірина | 10.06.88 | МС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна | ВК Гірник ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.50.57 | 0.47.80 | 0.47.44 | 12 | Мацапура М.І.,Борис А.І. |
9 | Колесник Олена | 14.08.88 | МС | Одеська-1 | Южне | Україна | Хімік ШВСМ | 0.49.29 | 0.48.47 | 0.48.06 | 11 | Мариморич А.Жилкін О.Бескровний О. |
10 | Нитяжук Наталія | 24.10.88 | КМС | Черкаська | Умань | Україна | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 0.49.87 | 0.49.41 | 0.48.13 | 10 | Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. |
11 | Герасимова Олена | 01.09.86 | МС | Донецька | Маріуполь | Україна | КДЮШОР «Атлетік» ДШВСМ | 0.50.57 | 0.50.22 | 0.48.61 | 9 | Венгер З.М.,Венгер В.Л. |
12 | Мінгель Олена | 14.01.85 | КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна | СДЮШОР ШВСМ | 0.50.81 | 0.50.38 | 0.49.23 | 8 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.,Григорьєва Н.М. |
13 | Коваленко Катерина | 13.05.87 | МС | Черкаська | Черкаси | Україна | ДЮСШ З веслування ОШВСМ | 0.51.35 | 0.48.85 | 0.49.41 | 7 | Кучер П.В. |
14 | Дмитрук Анастасія | 01.11.90 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ С ДЮШОР Олімп | 0.50.63 | 0.51.61 | 0.49.55 | 6 | Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна |
15 | Мамалига Наталія | 20.12.87 | КМС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос | ДЮСШ ДОШВСМ | 0.57.69 | 0.50.54 | 0.50.26 | 5 | Гунько В.Д.,Рябов В. |
16 | Кононенко Олена | 11.11.87 | КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ДЮСОК СДЮШОР з в. на б\к | 0.52.09 | 0.52.27 | 0.51.53 | 4 | Левченко Н.Г. |
17 | Мала шевська Світлана | 14.01.90 | КМС | Волинська | Ковель | Україна | ШВСМ СДЮШОР «Нікасільмаш» | 0.54.54 | 0.52.61 | 0.52.23 | 3 | Сінькевич С.П.,Верчук І.В. |
Лапіна Олена | 04.07.91 | МС | Миколаївська -1 | Миколаїв | Україна | СДЮШОР ВУФК | 0.52.51 | 0.52.23 | н/ст. | Федорченко О. Федоренко О. | ||
19 | Мотова Дар»я | 12.07.91 | КМС | Полтавська-1 | Полтава | Колос | ПО ШВСМ | 0.53.53 | 0.52.79 | 1 | Мотов О., Камері лов О. | |
20 | Яременюк Анна | 08.02.91 | МС | Вінницька | Вінниця | Спартак | ВОДЮСШ | 0.54.77 | 0.55.94 | 1 | Напольський К.Ю. | |
21 | Дякова Тетяна | 09.04.91 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.55.50 | 0.58.20 | 1 | Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна | |
К-2 200м Чоловіки Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Кремер Микола Сервуля Сергій | 01.01.82 02.01.81 | МСМС МС | Одеська-1 Дніпропетровська | Южне Зеленодольськ | Динамо Колос | Хімік ШВСМ ДОШВСМ ДЮСШ | 0.34.50 | 0.33.83 | 20 20 | Селезньов, Кравчук, Голубова Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. | |
2 | Ткачук Олександр Єпішкін Віталій | 08.06.83 25.07.81 | МС МС | житомирська Одеська-1 | Житомир Южне | Спартак ЗСУ | ШВСМ Хімік ШВСМ | 0.34.88 | 0.34.40 | 18 18 | Біденко Скиба О. Селезньов Сорокін Венгер | |
3 | Портюх Іван Войчук Микола | 14.08.87 11.12.87 | МС МС | Черкаська Хмельницька | Умань Хмельницький | Україна Спартак | ШВСМ ДЮСШ ШВСМ | 0.35.21 | 0.35.43 | 0.34.57 | 17 17 | Грязно в В.Г. Щипців О.І. Яремчук В.В.,Коваль Л.С. |
4 | Ясиненко Віталій Моторний Сергій | 06.01.85 25.02.79 | МС МС | Миколаївська-1 | Миколаїв Миколаїв | Україна МОН | ШВСМ СДЮШОР з в. на б\к ШВСМ СДЮШОР з боротьби | 0.35.93 | 0.35.27 | 0.35.01 | 32 | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. Шевченко, Моторний С |
5 | Кліменко Олександр Пирцу Іван | 03.09.87 14.05.87 | МС МС | Київ | Спартак – Україна Україна | ДШВСМ Локомотив СК Олімп СК Локомотив | 0.36.17 | 0.36.01 | 0.35.49 | 30 | Кліменко В.В. Топіха В.Л. Пирцу Ю.Н. Єлєньов Г | |
6 | Козак Роман Баховський Роман | 12.11.86 | МС МС | Львівська | Добро твір Львів | Україна Динамо | ШВСМ ДЮСШ «Добро твір» ЩВСМ ДЮСШ-3 | 0.35.70 | 0.35.84 | 28 | Макар І.С. Гривняк Р. | |
7 | Варивода Євген Бардаш Олександр | 17.11.83 15.04.84 | МС МС | Херсонська Київська | Херсон | Спартак Динамо | ШВСМ ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ з в. в. спорту | 0.36.10 | 0.35.80 | 0.36.35 | 13 13 | Борзуков А.Ю. Дубінін О. Бобильова М. |
8 | Тернових Євгеній Синєгрибов Віталій | 26.05.87 19.04.85 | МС МС | Одеська-1 | Южне Южне | Динамо ЗСУ | Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 0.36.24 | 0.36.46 | 0.36.53 | 24 | Мальков С. Лучнік М. Безкровний О.Л Сорокін В. Шевченко |
9 | Коваль Леонід Селецький Павло | 26.09.81 11.08.86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ОШВСМ ОШВСМ | 0.36.44 | 0.35.90 | 0.37.09 | 22 | Яремчук В. Коваль Л. |
10 | Монастирський Андрій Мазур Роман | 04.06.88 05.01.89 | МС МС | Тернопільська Івано-Франківська | Тернопіль Івано-Франківськ | Україна Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник ДЮСШ Альбатрос ШВСМ | 0.37.08 | 0.37.73 | 0.35.79 | 10 10 | Павлов М.А. Куземко С. Маковій В.Д. |
11 | Сокрута Олександр Поладян Арсен | 27.04.86 19.01.87 | МС МС | Запорізька Харківська | Запоріжжя Харків | Україна Україна | СК «Металург». КДЮСШ «Темп» | 0.36.88 | 0.36.66 | 0.36.90 | 9 9 | Громазін В.М. Трухачов В.В. |
12 | Ясненко В’ячеслав Мінін Максим | 28.03.89 14.08.90 | МС КМС | вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР ШВСМ | 0.37.24 | 0.37.21 | 0.37.09 | 16 | Сніжко, Рожков, Бутенко Сергун, Цимбал |
13 | Копистинський Роман Бурковський Станіслав | 08.12.84 08.01.87 | МС МС | Вінницька | Вінниця | Спартак Україна | СДЮШОР | 0.37.76 | 0.37.49 | 0.37.27 | 14 | Бутенко С.О Нагаєв І. Настюк В. Богуславський Ю.І. |
14 | Калініченко Анатолій Тараненко Олександр | 13.10.76 27.05.78 | МС МС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ЦОП ДЮСШ | 0.38.61 | 0.38.09 | 0.37.60 | 12 | Кравчук А.І.,Лесь С.Г. |
15 | Бойко Валерій Фоловський Андрій | 03.07.75 23.01. 72 | КМС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо Динамо | ДЮСШ | 0.38.16 | 0.37.44 | 0.37.78 | 10 | Архипенко А. Бобильова М. Архипенко А. Бобильова М. |
16 | Мамаєвський Василь Гайдай Андрій | 23.12.84 17.10.84 | КМС КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | МОН МОН | СДЮШОР з боротьби | 0.37.81 | 0.38.23 | 0.38.01 | 8 | Моторний С. |
17 | Тараненко Станіслав Борецький Вадим | 20.09.76 21.02.89 | КМС КМС | Черкаська | Черкаси | Україна Україна | ЦОП ДЮСШ з веслування | 0.46.74 | 0.38.66 | 0.38.36 | 6 | Кравчук А.І. АнастасьєвГ.,Кравчук А.І.Тараненко С.П. |
18 | Бушин Вадим Земков Юрій | 09.07.91 08.06.91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР СДЮШОР | 0,39.92 | 0.38.70 | 0.38.93 | 4 | Козаченко Л. Бутенко С. Напольський К.О. |
19 | Городнюк Денис Овсянніков Едуард | 13.03.87 15.03.91 | МС ІІ | Полтавська-2 | Комсомольсь | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ДЮСШ -3 | 0.37.57 | 0.39.02 | 2 | Мацапура М.І.,Кучер П.В. Підклада О.В. | |
20 | Кабак Олександр Бублик Дмитро | 25.09.81 11.-1.75 | МС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 1.13.18 | 0.39.21 | 2 | Дзигульський А. | |
21 | Романюк Олег Фесун Сергій | 31.01.88 22.02.82 | МС МС | Тернопільська | Тернопіль | Україна Україна | ТОК ШВСМ ДЮСШ Буревісник | 0.38.56 | 0.58.84 | 2 | Павлов М.А. Павлов М.А. Куземко В.С. | |
22 | Бондаренко Іван Балик Дмитро | 23.05.87 18.09.88 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН Спартак | ДОШВСМ ДЮСШ-8 | 0.40.30 | 2 | Веретенніков О.Ф.Радченко Л.С. Турпітка А. | ||
С-2 200м Чоловіки Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Вергелес Віталій Камерілов Денис | 15.11.89 24.07.89 | МСМК МС | Львівська Полтавська | Львів Полтава | Колос Колос-ЗСУ | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик ПОШВСМ | 0.39.79 | 0.38.13 | 20 20 | Дець І..Бундз Р., Камерілов О.,Семенюк Ф., | |
2 | Голубов Олександр Шиманський Станіслав | 22.03.85 01.01.85 | МС МС | Одеська-1 Полтавська-1 | Южне Комсомольськ | Динамо Україна | Хімік ШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСш-3 | 0.42.44 | 0.39.16 | 18 18 | Мариморич А.,Голубов А.К.,Кравчук М.Е. Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
3 | Ціпан Вадим Сірик Дмитро | 30.08.86 30.09.89 | МС МС | Рівненська Чернігівська | Березне Чернігів | Динамо Україна | ШВСМ ШВСМ | 0.40.51 | 0.39.38 | 17 17 | Набережний Ю.Л. Мінгель М.П. Баранова А. | |
4 | Камлочук Леонід Осійчук Василь | 04.07.74 08.01.88 | МСМК КМС | Рівненська | Дубно | Колос Україна | ШВСМ | 0.40.66 | 0.39.65 | 32 | Максимчук А.В. | |
5 | Бєлєнький Антон Скороход Олександр | 16.07.88 12.02.89 | МС МС | Херсонська Херсонська-Черкаська | Херсон Херсон- Черкаси | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ ЦОП ДЮСШ | 0.41.12 | 0.41.11 | 0.40.14 | 15 7.5 7.5 | Кравченко А.С.,Глущенко С.А Кравченко А.С.,Глущенко С.А.,Кравчук А.І. |
6 | Янчук Олексій Кондратюк Олександр | 16.01.87 19.03.86 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак -Динамо Динамо | ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ МЦФВУМ | 0.41.89 | 0.40.39 | 28 | Жиляєв С.Л.,Жиляєва Н.С..Сорокін В.М. Майстер А. | |
7 | Сівков Олександр Сівков Антон | 08.04.90 08.04.90 | МС КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна Україна | ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 0.43.18 | 0.42.02 | 0.40.61 | 26 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. |
8 | Климнюк Сергій Павлов В’ячеслав | 14.02.76 04.02.75 | МСМК МС | київська | Вишгород Вишгородський | Динамо Динамо | КДЮСШ Динамо ДЮСШ з водних видів спорту | 0.42.06 | 0.42.48 | 0.41.06 | 24 | Бобильова М. Трепетьон С. Кухаренко Н. Бобильова М. Силенко Т. Кухаренко Н. |
9 | Покотіло Віталій Довмат Ігор | 07.09.90 13.08.90 | КМС КМС | Львівська Рівненська | Львів Березне | Колос Динамо | ЛШВСМ ШВСМ | 0.43.03 | 0.41.66 | 11 11 | Бундз Р.,Савьяк Б. Набережний Ю.Л. | |
10 | Драндалуш Сергій Авраменко Артем | 06.09.78 31.03.81 | МС МС | Київська | Вишгородський | Динамо Динамо | ДЮСШ з водних видів спорту | 0.43.54 | 0.43.59 | 20 | Бобильова М. СиленкоТ. Кухаренко Н. | |
11 | Ісаков Олександр Присяжнюк Ігор | 16.01.85 12.03.77 | МС МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо Динамо | ШВСМ ШВСМ | 0.42.95 | 0.43.79 | 18 | .Кравчук М.Є. Маріморіч А. Кравчук М.Е.,Ткачов А.П. | |
12 | Мишко Сергій Дікалов Сергій | 09.11.88 10.01.88 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | Україна Україна | СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР | 0.46.60 | 0.44.76 | 16 | Баранаов А.В. Мінгель М. | |
13 | Пеньковський Володимир Марасін Олександр | 01.03.89 20.09.85 | КМС МС | Дніпропетровська Донецька | Дніпропетровськ Донецьк | МОН Спартак | ДЮСШ-8 ДОШВСМ ШВСМ ДЮСШ м.Зугрес | 0.48.51 | 0.44.96 | 7 7 | Климов О.Є.,Веретенніков О. Бутенко Н.Г. | |
14 | Калісь Віталій Бацаєв Євген | 16.03.90 30.01.87 | КМС КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР Олімп ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ | 0.51.97 | 0.45.26 | 12 | Шевченко Т.Ю. Семенюк Ф.І. Шевченко Т.Ю. | |
Левченко Олександр Кучмей Богдан | 23.06.90 15.03.81 | МС МС | Рівненська | Дубно | Україна Спартак | ШВСМ ШВСМ | н/ст. | Максимчук А.В. | ||||
К-2 200м Жінки. Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Осипенко-Родомська Інна Муравйова Ірина | 20.09.82 12.06.85 | ЗМС МС | Київська Одеська-1 | Вишгород Южне | Динамо Динамо | ДШВСМ КДЮСШ Хімік ШВСМ | 0.39.67 | 0.38.96 | 20 20 | Радомський Д.,Бобильова М. Мурадосилов Є.,Кравчук М.Є. | |
2 | Василевська Марія Павлік Ольга | 08.01.89 01.06.87 | МС МС | Волинська Київська | Луцьк Вишгород | Колос Динамо – Україна | СДЮШОР Олімп ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ з водних видів спорту | 0.40.92 | 0.40.04 | 18 18 | Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна Дубінін С.О. | |
3 | Галушко Людмила Паламарчук Юлія | 01.01.84 28.08.84 | МС МС | Київ | Україна-Спартак Спартак-Україна | ДШВСМ СК Локомотив | 0.42.48 | 0.41.31 | 34 | Топіха Л.Ф.,Топіха В.Л. | ||
4 | Алтухова Марія Фальшовник Світлана | 15.09.89 03.05.88 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ | 0.43.69 | 0.42.61 | 32 | Жиляєва Н.С. Жиляєв С.Л. | |
5 | Мінгель Олена Нитяжук Наталія | 14.01.85 24.10.88 | КМС КМС | Чернігівська Черкаська | Чернігів Умань | Україна Україна | СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ-1 ОШВСМ | 0.45.39 | 0.44.50 | 0.43.67 | 15 15 | Мінгель М.А.,Баранов А.В.,Григорьєва Н.М. Грязнов В.Г.,Пугач Л.А. |
6 | Гроцька Наталія Кукса Іритна | 15.12.87 10.06.88 | МС МС | Хмельницька Полтавська-1 | Хмельницький Комсомольськ | Динамо Україна | ШВСМ ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК»Гірник» | 0.44.20 | 0.43.86 | 14 14 | Майстер А. Борис А.І.,Мацапура М.І. | |
7 | Петрухіна Оксана Городнюк Надія | 27.11.86 03.12.84 | МС МС | Херсонська Полтавська-1 | Херсон Комсомольськ | Україна Україна | ШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ | 0.44.88 | 0.44.32 | 13 13 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Борис А. Мацапура М. Моргун В. | |
8 | Костюченко Аліна Венгер Лілія | 24.04.90 05.01.88 | МС МС | Львівська | Львів | Колос Коло | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | 0.46.07 | 0.45.00 | 0.44.56 | 24 | Поцюрко Н.В.,Кіндз ера І.П. |
9 | Вигорчук Юлія Сарапулова Ілона | 24.05.90 07.06.91 | КМС КМС | Полтавська-1 | Комсомольськ | Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.45.08 | 0.45.17 | н/фін | 22 | Борис А. Мацапура М. Іванов О. Мацапура О. Лобойченко В. |
10 | Мухаметаліна Асія Дмитрук Анастасія | 28.10.90 01.11.90 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп ШВСМ СДЮШОР Олімп | 0.45.78 | 0.46.27 | 20 | Шевченко,Мухаметаліна | |
11 | Білоус Марія Колесник Олена | 23.05.79 14.08.88 | МСМК МС | Одеська-1 | Одеса Южне | ЗСУ Україна | ШВСМ Хімік ШВСМ | 0.47.46 | 0.47.47 | 18 | Безкровний О.Л. Сорокін В. Мариморич А.Жилкін О.Бескровний О. | |
12 | Гутник Наталія Гутник Олена | 25.07.90 25.07.90 | МС МС | Миколаївська-1 | Миколаїв | Україна | ЦОП СДЮШОР ВУФК | 0.48.90 | 0.47.38 | 16 | Сім онов О.Г. Сімонова І.А. Луценко В.А. | |
13 | Мотова Дар»я Лапіна Олена | 12.07.91 04.07.91 | МС МС | Полтавська-1 Миколаївська-1 | Полтава Миколаїв | Колос Україна | ПОШВСМ СДЮШОР ВУФК | 0.49.06 | 0.47.82 | 7 7 | Мотов О. Камері лов О.Є. Федорченко О. Федоренко О. | |
14 | Мамалига Наталія Сопронюк Альона | 20.12.87 05.12.90 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Колос Україна | ДЮСШ ДОШВСМ СДЮШОР | 0.48.82 | 0.48.97 | 12 | Рябов В. Гунько В. Сопрюнюк Н. | |
15 | Яременюк Анна Дзюба Яна | 08.02.91 14.05.91 | МС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Україна | ВОДЮСШ СДЮШОР | 0.53.32 | 0.53.54 | 10 | Напольський К. Богуславський Ю | |
К-4 200м Чоловіки Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Вакуленко Сергій Бак Ігор Мамутов Артем Єрьомін Руслан | 29.01.89 25.11.88 12.01.89 15.02.90 | МС МС МС МС | Одеська-1 Миколаївська-1 Одеська-1 | Южне – Миколаїв Южне | Динамо – Україна ЗСУ ЗСУ ЗСУ | Хімік ШВСМ Хімік Хімік Хімік ЗШВСМ | 0.31.26 | 0.30.48 | 10- 10 20 20 20 | Селезньов О. Табала Л. Сім онов О. Рихтер М.Р.,Осипенко О.І.,Сорокін В.М. Рихтер М.Р.,Козловський Ріхтер М.Р.,Сніжко С.,Рожков Ю. | |
2 | Єпішкін Віталій Кремер Микола Ткачук Олександр Сервуля Сергій | 25.07.81 01.01.82 08.06.83 02.01.81 | МС МСМК МС МС | Одеська-1 Одеська-1 Житомирська Дніпропетровська | Южне Южне Житомир Зеленодольськ | ЗСУ Динамо Спартак Колос | Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ ОШВСМ ДОШВСМ ДЮСШ | 0.31.93 | 0.30.96 | 18 18 18 18 | Селезньов О.П.,Кравчук М.Є.,Сорокін В.М. Селезньов О.,Голубова М.,Кравчук М. Ніколаєв В.В.,Біденко Г.М. Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. | |
3 | Копистинський Роман Фесун Сергій Бурковський Станіслав Більченко Максим | 08.12.84 22.02.82 08.01.87 03.08.89 | МС МС МС КМС | Вінницька Тернопільська Вінницька Дніпропетровська | Вінниця Тернопіль вінниця Дніпропетровськ | Спартак Україна Україна Україна | СДЮШОР ТОК ШВСМ СДЮШОР ШВСМ | 0.32.24 | 0.31.45 | 17 17 17 17 | Бутенко С.Л. Нагаєв І. Настюк В. Павлов М.А. Богуславський Ю Турпітка А. Москаленко О. | |
4 | Поладян Арсен Козак Роман Портюх Іван Баховський Роман | 19.01.87 12.11.86 14.08.87 07.03.87 | МС МС МС МС | Харківська Лівівська Черкаська Львівська | Харків Добро твір Умань Львів | Україна Україна Україна Україна | КДЮСШ «Темп» ЛШВСМ ОШВСМ ДЮСШ-1 ШВСМ | 0.33.64 | 0.32.43 | 0.32.03 | 16 16 16 16 | Трухачов В. Макар І. Грязно в В.Г. Щипців Ю Гривняк Р. |
5 | Коваленко Сергій Малахов Олег Кліменко Олександр Лапін Олег | 16.05.87 04.08.86 03.09.87 27.04.79 | МС МС МС МС | Сумська Дніпропетровська | Суми Київ Дніпропетровськ | Спартак Спартак Спартак Україна | ДШВСМ ДЮСШ «У» ДШВСМ СК Локомотив СК Олімп ДШВСМ КОДЮСШ Динамо МДЮСШ ДОШВСМ | 0.33.03 | 0.32.25 | 15 15 15 15 | Трепетьон С.А.Мазур С.В. Іваненко В.О.Трепетьон С.А. Кліменко В.В.,Топіха В.Л. Турпітка А.Т. Загреба В.М. | |
6 | Коваль Леонід Войчук Микола Сталь ненко Микола Селецький Павло | 25.09.81 11.12.87 05.04.88 11.08.87 | МС МС МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 0.33.21 | 0.32.71 | 14 14 14 14 | Яремчук В.В. Коваль Л. | |
7 | Синегрибов Віталій Терещенко Владислав Плетєнь Ігор Горін Олександр | 19.04.85 25.03.72 02.01.90 01.07.90 | МС МСМК МС МС | Одеська-1 Житомирська Одеська-1 Одеська-1 | Южне Житомир Южне Южне | ЗСУ ЗСУ Динамо Динамо | Хімік ШВСМ ОШВСМ Хімік ШВСМ Хімік ШВСМ | 0.33.21 | 0.33.17 | 13 13 13 13 | Селезнов О.П.,Бескровний О.Л.,Сорокін В.М. Ніколаєв В. Скиба О. Осадчук С. Мариморич А. Кравчук М. Задрановський Лесяк Є. Мальков С. Лучнік М. | |
8 | Ясненко В’ячеслав Мінін Максим Сенкевич Олександр Кольнко Олександр | 28.03.89 14.08.90 16.05.89 13.08.90 | МС КМС МС КМС | Вінницька Полтавська | Вінниця Полтава | Спартак Україна Колос | СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР ПО ШВСМ ДЮСШ Колос | 0.34.77 | 0.33.73 | 0.33.49 | 12 12 12 12 | Сніжко С. Рожков Ю. Бутенко С. Сергун С. Цимбал Ю. Богуславський Ю. Кострома Т. Кічасов С. |
9 | Ясиненко Віталій Варивода Євген Сачковський Андрій Колесник Максим | 06.01.85 17.11.83 19.06.88 08.02.86 | МС МС КМС КМС | Миколаївська-1 Херсонська Миколаївська -1 | Миколаїв Херсон Миколаїв Миколаїв | Україна Україна Україна Україна | ШВСМ СДЮШОР з в. на б\к ШВСМ СДЮШОР з веслування ШВСМ СДЮШОР з веслування ШВСМ | 0.34.57 | 0.33.13 | 0.33.98 | 11 11 11 11 | Шевченко О.В.,Кукуруза Н.С. Борзуков А.Ю. Бистров С.В. Шевченко О. Шевченко О. |
10 | Моторний Сергій Мамаєвський Василь Гайдай Андрій Войцеховський Станіслав | 25.02.79 23.12.84 17.10.84 14.10.82 | МС КМС КМС КМС | Миколаївська-1 | Миколаїв | МОН МОН МОН МОН | ШВСМ СДЮШОР з боротьби СДЮШОР з боротьби | 0.33.84 | 0.34.10 | 10 10 10 10 | Моторний, Шевченко Моторний С. | |
11 | Волков Ігор Дмитренко Костянтин Каплун Дмитро Борецький Вадим | 10.12.90 29.05.87 01.03.90 21.02.89 | КМС МС КМС КМС | Херсонська Херсонська Херсонська Черкаська | Херсон Херсон Гопри Черкаси | ЗС Україна ЗС Україна | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ШВСМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ЦОП ДЮСШ з веслування | 0.35.01 | 0.34.83 | 9 9 9 9 | Барболін С.В.,Кирюхін Г.Т. Кірсанов С.Ф. Борзуков А.О.,Воробйов В.В.,Анастасьєв О.Г. Барболін С.В.,Теленік А.М.,Кірсанов С.Ф. АнастасьєвГ.,Кравчук А.І.Тараненко С.П. | |
12 | Бондаренко Іван Балик Дмитро Білицький Едуард Черняєв Максим | 23.05.87 18.09.88 30.09.89 30.05.87 | МС МС КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН Спартак Україна Україна | ДОШВСМ ДЮСШ-8 ДЮСШ-8 ДОШВСМ СДЮШОР МДЮСШ ДОШВСМ | 0.36.16 | 0.35.90 | 8 8 8 8 | Веретенніков О.Ф.Радченко Л.С. Турпітка А. Сопронюк Н. Турпітка А. Шаманець О., Нурова О. | |
13 | Штепа Сергій Монастирський Андрій Мазур Роман Романюк Олег | 30.10.71 04.06.88 05.01.89 31.01.88 | МС МС МС МС | Полтавська -1 Тернопільська Івано-Франківська Тернопільська | Полтава Тернопіль Бурштин Тернопіль | Україна Україна Україна Україна | ПО ШВСМ ТОК ШВСМ ДЮСШ «Буревісник» ШВСМ ДЮСШ «Альбатрос» ТОК ШВСМ ДЮСШ « Буревісник» | 0.34.02 | 0.36.09 | 7 7 7 7 | Кічасов С. Онищенко О. Нагорний Павлов М.А., Куземко В.С. Маковій В.Д. Павлов М.А., Куземко В.С. | |
14 | Левченко Олег Городнюк Денис Овсянніков Едуард Гарський Євген | 26.02.91 13.03.87 15.03.91 05.04.91 | І МС І КМС | Полтавська-2 Херсонська | Комсомольськ Херсон | Україна Україна Україна Україна | ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник» ДЮСШ-3 СДЮШОР ФСТУ СНВК СП | 0.38.29 | 0.37.12 | 6 6 6 6 | Мацапура О. Мацапура М. Кучер П. Підклада О. Черков М. Бистров С. | |
С-4 200м Чоловіки Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Максимчук Олександр Пожар Денис Кравченко Микола Сажай Борис | 02.08.83 07.01.82 19.11.81 19.01.02 | МС МС МС МС | Рівненська Херсонська Херсонська Одеська-1 | Дубно Херсон Херсон Южне | ЗСУ ЗСУ Спартак Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ Хімік, ШВСМ | 0.38.01 | 034.58 | 20 20 20 20 | Максимчук А.В. Сорокін В. Павлик Кравченко А.С. Сорокін В.Н. Кравченко А.С. Мариморич А.А. Жил кін О.М. | |
2 | Троцюк Володимир Ісаков Юрій Вергелес Віталій Камерілов Денис | 26.04.88 21.07.86 15.11.89 24.07.89 | МС МС МСМК МС | Волинська Одеська-1 Львівська Полтавська | Ковель Южне Львів Полтава | Україна Динамо Колос Колос-ЗСУ | СДЮШОР Ніка-сільмаш Хімік ШВСМ ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик ПОШВСМ | 0.35.65 | 0.34.73 | 18 18 18 18 | Прохорук,Сорокін Мариморич А.,Щиченко,Кравчук М.Е. Дець І..Бундз Р., Камерілов О.,Семенюк Ф., | |
3 | Мельничук Костянтин Біленький Михайло Голубов Олександр Шиманський Станіслав | 05.06.87 07.06.86 22.03.85 01.01.85 | МС МС МС МС | Одеська-1 Миколаївська-1 Одеська-1 Полтавська-1 | Южне Миколаїв Южне Комсомольськ | Динамо Динамо Динамо Україна | Хімік ШВСМ ЦОП Хімік ШВСМ ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСш-3 | 0.36.24 | 0.35.35 | 17 17 17 17 | Павлюк О. Мариморич А. Кравчук М. Ніколаєв Є.П. Івасенко Т.Л. Шадров В. Мариморич А.,Голубов А.К.,Кравчук М.Е. Мацапура М.І.,Підклада О.В. | |
4 | Сівков Олександр Сівков Антон Гаврилейко Іго Левченко Олександр | 08.04.90 08.04.90 07.03.90 23.06.90 | МС КМС МС МС | Полтавська-1 Полтавська-1 Полтавська-1 Рівненська | Комсомольськ Дубно | Україна Україна Україна Колос | ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 ВК «Гірник » ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 0.37.31 | 0.35.92 | 16 16 16 16 | Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. Мацапура М.І.,Ханчевський Ю.М. Мацапура М.І. Камері лов О.Є Верчук І.В Максимчук А.В. | |
5 | Ціпан Вадим Сірик Дмитро Бєлєнький Антон Цехош В’ячеслав | 30.08.86 30.09.89 16.07.88 03.01.82 | МС МС МС МС | Рівненська Чернігівська Херсонська Волинська | Березне Чернігів Херсон Ковель | Динамо Україна Спартак Колос | ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ СДЮШОР Олімп ШВСМ | 0.43.50 | 0.37.86 | 0.36.88 | 15 15 15 15 | Набережний Ю.Л. Мінгель М.П. Баранова А. Кравченко А. Глущенко С. Нікітін Шевченко Т.Ю. Камері лов О.Є |
6 | Присяжнюк Ігор Скороход Олександр Ісаков Олександр Климнюк Сергій | 12.03.79 12.02.89 16.01.85 14.02.76 | МС МС МС МС МК | Одеська-2 Черкаська-Херсонська Одеська-2 Київська | Одеса Черкаси-Херсон Одеса Вишгородський | Динамо Спартак Динамо Динамо | ШВСМ ДЮСШ ШВСМ ДЮСШ ШВСМ ДЮСШ | 0.38.15 | 0.38.74 | 0.37.02 | 14 14 14 14 | Кравчук М.Є. Ткачов А.П. Ткаченко С.П. Кравчук А. Кравчук М. Трепетьон С. Бобильова М. |
7 | Петрухін Володимир Кривошеєнко Дмитро Іванченко Андрій Біленький Олександр | 19.05.79 19.03.88 17.01.90 18.-7.89 | МСМК МС МС МС | Миколаївська-1 Миколаївська-2 | Миколаїв | Динамо Спартак Спартак Динамо | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 0.41.43 | 0.39.89 | 0.37.78 | 13 13 13 13 | Ніколаєви Є.П. В.П. Ніколаєв Є.П. Ніколаєв Є.П. Ніколаєв В.П. |
8 | Матвійчук Микола Гуцалюк Віктор Солук Павло Камлочук Леонід | 16.04.84 20.07. 84 05.01.83 04.07.74 | КМС МС МС МСМК | Рівненська Вінницька Львівська Рівненська | Березне Вінниця Львів Дубно | Колос Україна Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР ЛШВСМ «Веслярик» ШВСМ | 0.38.77 | 0.38.48 | 12 12 12 12 12 | Набережний Ю.М. Напольський К.О. Бундз Р.,Савьяк Б. Максимчук А.В. | |
9 | Овсій Максим Волчук Ігор Шеметило Едуард Авраам Родіон | 10.01.89 22.03.89 14.08.90 06.07.90 | КМС МС КМС МС | Полтавська-1 Миколаївська-1 | Полтава Миколаїв | Україна Україна Колос Колос | ПОШВСМ ПДЮСШ ПОШВСМ ПОШВСМ ШВСМ ЦОП | 0.39.01 | 0.42.91. | 11 11 11 11 | Сазонов В.І.,Камері лов О.Є. Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І. Камері лов О.Є.,Семенюк Ф.І.Кострома Т.В. Ніколаєв В. Тайсорак | |
10 | Прохорук Олександр Савін Ігор Калісь Віталій Назарук Дмитро | 03.08.91 09.12.87 16.03.90 26.10.87 | КМС КМС КМС КМС | Волинська | Ковель | Колос Колос Колос Україна | ШВСМ СДЮШОР Олімп СДЮШОР Нікасільмаш СДЮШОР Олімп СДЮШОР Нікасільиаш | 0.46.23 | 0.40.22 | 10 10 10 10 | Прохорук В.О. Шевченко Т.Ю Верчук І.В. Семенюк Ф.І. Верчук І.В | |
11 | Янчук Олексій Кондратюк Микола Каланчук Андрій Ґедзь Олександр | 16.01.87 12.01.88 08.04.90 19.10.89 | МС МС КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Д-С Динамо МОН МОН | ШВСМ ШВСМ ХМЦФВУМ ХМЦФВУМ | 0.42.81 | 0.40.57 | 9 9 9 9 | Жиляєв С. Жиляєва Ю. Майстер А. Жиляєв С. Жиляєва Ю. Жиляєва Л | |
11 | Дікалов Сергій Мінгель Олександр Мишко Сергій Марасін Олександр | 10.01.88 04.10.80 09.11.88 20.09.85 | КМС МС КМС МС | Чернігівська Донецька | Чернігів Донецьк | Україна Україна Україна Спартак | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ДЮСШ | 0.40.02 | 0.41.09 | 8 8 8 8 | Мінгель М. Яценко Є. Баранов О. Мінгель М. Мінгель М. Бутенко Н.Г. | |
К-4 200м Жінки. Швидкість вітру -0.5 м\с. | ||||||||||||
1 | Косицька Влада Василевська Марія Павлік Ольга Жук Людмила | 12.09.90 08.01.89 01.06.87 29.04.84 | МС МС МС МС | Волинська Київська Черкаська | Київ Луцьк Вишгород Умань | Спартак Колос Динамо-Україна Україна | ЦДЮСШ Спартак ШВСМ СДЮШОР Олімп ДШВСМ КДЮСШ ДЮСШ ОШВСМ | 0.36.79 | 20 20 20 20 | Баканічев Д. Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна Дубінін С.О. Грязно в В.Г.,Дубінін С.О. | ||
2 | Пивовар Марина Слюсар Вікторія Кукса Ірина Гроцька Наталія | 10.06.86 20.08.87 10.06.88 15.12.87 | МС МС МС МС | Полтавська-1 Хмельницька | Комсомольськ Хмельницький | Ураїна Україна Україна Динамо | ПО ШВСМ «Гірник» ДЮСШ-3 ШВСМ | 0.37.90 | 18 18 18 18 | Борис А. Мацапура М. Кучер П. Борис А. Мацапура М. Гайдамака Л. Борис А. Мацапура М Майстер А. | ||
3 | Литвенчук Людмила Фальшовник Світлана Алтухова Марія Галушко Людмила | 25.10.87 03.05.88 15.09.89 01.01.84 | МС МС МС МС | Хмельницька Хмельницька Хмельницька | Хмельницький Хмельницький Хмельницький Київ | Спартак Спартак Спартак Спартак – Україна | ОШВСМ МЦФВУМ МЦФВУМ ШВСМ ОШВСМ МЦФВУМ ДЩВСМ СК Локомотив | 0.38.04 | 17 17 17 17 | Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Н. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. Топіха О. Топіха Л. | ||
4 | Вигорчук Юлія Сарапулова Ілона Ясненко Ірина Ясненко Ірина | 24.05.90 07.06.91 09.08.88 19.02.90 | КМС КМС МС МС | Полтавська=-1 Вінницька Полтавська-1 | Комсомольськ Вінниця Полтава | Україна Україна Україна Україна | ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСш-3 ВК «Гірник» ПОШВСМ ДЮСш-3 СДЮШОР ПОШВСМ | 0.39.90 | 16 16 16 16 | Борис А. Мацапура М. Іванов О. Мацапура О. Лобойченко В. Бутенко С. Сніжко С. Рожков Ю. Кічасов С. | ||
5 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена Городнюк Надія Осмоловська Яна | 27.11.86 01.09.86 03.12.84 07.10.87 | МС МС МС МС | Херсонська Донецька Полтавська-1 Херсонська | Херсон Донецьк Комсольськ Цюрупинськ | Україна Україна Україна Спартак | ШВСМ ДШВСМ КДЮСШОР Атлетик ВК «Гірник» ПОШВСМ ШВСМ | 0.40.07 | 15 15 15 15 | Петрухін М.,Афанасьєв С.А. Венгер З.М. Венгер В.Л. Борис А. Мацапура М. Моргун В.П. Осмоловська Н. Іванов М. | ||
6 | Гутник Наталія Гутник Олена Венгер Лілія Костюченко Аліна | 25.07.90 25.07.90 05.01.88 24.04.90 | МС МС МС МС | Миколаївська-1 Миколаївська-1 Львівська Львівська | Миколаїв Миколаїв Львів Львів | Україна Україна Колос Колос | ЦОП СДЮШОР ФСТУ ВУФК ЦОП СДЮШОР ФСТУ ВУФК ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик | | 0.40.57 | 14 14 14 14 | Сім онов О.Г.,Сімонова Г.А.,Луценко В.А. Сім онов О.Г.,Сімонова Г.А.,Луценко В.А. Кіндз ера У. Карбівник М Поцюрко Н. Кіндз ера І. |
Головний суддя змагань Суддя Національної категорії С.Г. Лесь
Головний секретар змагань Суддя Національної категорії Т.Г. Большакова
Суддя Національної категорії О.М.Літинський