ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ХІ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
ПАМЯТІ ВОЛОДИМИРА МАЛОШЕНКОВА
27-28 жовтня 2007 року, м. Маріуполь
Місце | Прізвище, ім’я спортсмена | Рік народження | Розряд | Місто | Організація | Результат | Прізвище тренера | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/Ф | Фінал | |||||||
К-1 200 м чоловіки | ||||||||
1 | Молдавчук Роман | 1980 | МС | Донецьк | КДЮСШ | 00.38.3 | Ліхолєтов В. | |
2 | Іванов Максим | 1989 | МС | Цюрупинськ | ШВСМ | 00.39.3 | Іванов, Осмоловська | |
3 | Городнюк Денис | 1987 | МС | Полтава | ПО ШВСМ | 00.39.6 | Кічасов С.О. Кучер П. | |
4 | Мордовець Вадим | 1989 | І | Донецьк | КДЮСШ | 00.42.8 | Ліхолєтов В. | |
5 | Ярмоленко Влад | 1988 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 00.44.4 | Задрановський | |
6 | Свеженцев Павло | 1979 | КМС | Донецьк | КДЮСШ | 00.46.1 | Ліхолєтов В. | |
7 | Шевченко Юрій | 1986 | МС | Полтава | ПО ШВСМ | 00.47.2 | Кічасов С.О. | |
8 | Хоменко Сергій | 1987 | КМС | Полтава | ПО ШВСМ | 00.48.3 | Кічасов С.О. | |
Стецюк Сергій | 1977 | ІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | н/фін | Венгер З.М. Коньков О.О. | ||
Глотов Дмитро | 1980 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | н/фін | Венгер З.М. Коньков О.О. | ||
Ласкін Дмитро | Маріуполь | н/фін | ||||||
С-1 200 м чоловіки | ||||||||
1 | Шиманський Станіслав | 1985 | МС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.43.2 | Мацапура М.І. Підклада О.В. | |
2 | Присяжнюк Ігор | 1977 | МС | Вінниця | ШВСМ | 00.43.7 | Ткачов О.Д. | |
3 | Пеньковський Володимир | 1989 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 | 00.50.9 | Климов А. | |
4 | Апшай Максим | 1989 | КМС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.55.9 | Мацапура М. Ханчевський | |
К-1 200 м жінки | ||||||||
1 | Осмоловська Яна | 1987 | МС | Цюрупинськ | ШВСМ | 00.47.8 | Осмоловська Н. Іванов | |
2 | Герасимова Олена | 1986 | МС | Маріуполь | ДШВСМ ГСК Азовець | 00.49.0 | Венгер З.М. Венгер В.Л. | |
3 | Василенко Анна | 1988 | МС | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 00.51.2 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. | |
4 | Меняйлова Юлія | 1989 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 00.51.6 | Цикош О.М. Мальков С.А. | |
5 | Слюсар Вікторія | 1987 | КМС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 00.52.1 | Мацапура М.І. Гайдамака Л. | |
6 | Кононенко Олена | 1987 | КМС | Миколаїв | ДЮСОК | 00.52.7 | Шевченко | |
7 | Бездушняк Катерина | 1989 | КМС | Зеленодольськ | ДЮСШ Колос | 00.56.6 | Бондарюк С.В.Веретеннікови | |
8 | Бублей Анна | 1989 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 01.05.6 | Цикош О.М. Зайченков М. В | |
Борис Анна | 1984 | МС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | н/фін | Мацапура М.І. Приймак В. | ||
Крохмальова Наталія | Маріуполь | н/фін | ||||||
К-1 200 м юніори 1990-91 р.н. | ||||||||
1 | Остроушко Дмитро | 1990 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 00.45.6 | 00.40.8 | Венгер З.М. Коньков О.О. |
2 | Колінко Олександр | 1990 | КМС | Полтава | ПО ШВСМ ДЮСШ К | 00.48.6 | 00.41.1 | Кічасов С.О. Кострома Т.В. |
3 | Макаров Ілля | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.45.5 | 00.42.2 | Мацапура М.І. Гурій О.В. |
4 | Овсянніков Едуард | 1991 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.44.8 | 00.43.8 | Підклада О.В. |
5 | Іванов Денис | 1991 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 00.44.4 | 00.45.8 | Венгер З.М. Коньков О.О. |
6 | Ткаченко Іван | 1991 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 00.45.2 | 00.46.1 | Сім онов О.Г. Сімонова І.А. |
7 | Михайлицький Артем | 1990 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ Локомотив | 00.54.3 | 00.48.1 | Масюков Є.І. |
8 | Руснак Олександр | 1990 | І | Миколаїв | ДЮСОК | 00.53.6 | 00.48.8 | Левченко Н. |
9 | Соловей Володимир | 1991 | КМС | Київ | Мала флотилія | 00.52.2 | 00.54.7 | Ковган В.А. |
10 | Міщенко Олег | 1991 | КМС | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 00.46.1 | Задрановські | |
11 | Ярмачек Олександр | 1991 | КМС | Запоріжжя | СК Металург | 00.48.4 | Громазін В.М. | |
12 | Будаговський Андрій | 1990 | ІІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 00.51.1 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
13 | Афонін Віталій | 1991 | ІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 00.55.2 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
14 | Сірко Микола | 1990 | ІІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 00.57.3 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
Ангелов Олександр | 1991 | ІІ | Миколаїв | ДЮСОК | н/фін | Левченко Н.Г. | ||
Куренівський Антон | 1991 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | н/фін | Підклада О.В. | ||
С-1 200 м юніори 1990-91 р.н. | ||||||||
1 | Зорін Костянтин | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.52.00 | 00.46.9 | Ханчевський Ю.М. |
2 | Сівков Олександр | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.53.4 | 00.47.3 | Ханчевський Ю.М. |
3 | Сівков Антон | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.54.6 | 00.48.0 | Ханчевський Ю.М. |
4 | Коваленко Денис | 1991 | І | Харків | 00.55.8 | 00.49.5 | Гармаш І.В. | |
5 | Шеметило Едуард | 1990 | КМС | Полтава | ПО ШВСМ ПДЮСШ | 00.56.6 | 00.49.8 | Камері лов О.Є.Семенюк Ф. |
6 | Ісечко Денис | 1991 | КМС | Полтава | ПДЮСШ | 00.57.1 | 00.50.5 | Мацапура В.І. |
7 | Сотник Ярослав | 1991 | І | Харків | 00.59.0 | 00.54.4 | Гармаш І.В. | |
8 | Єфименко Валентин | 1990 | І | Донецьк | КДЮСШ | 00.59.8 | 0.58.1 | Ліхолєтов |
9 | Фандюшин Ігор | 1991 | ІІ | Зеленодольськ | ДЮСШ Україна | 01.01.4 | 00.59.3 | Бондарюк С. Веретеннікови |
10 | Маркевич Євген | 1990 | ІІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 01.07.6 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
11 | Таран Сергій | 1991 | ІІІ | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 01.25.2 | Задрановський | |
Вітюк Віктор | 1991 | КМС | Вінниця | ШВСМ | 00.56.3 знята | Ткачов О.Д. | ||
К-1 200 м юніорки 1990-91 р.н. | ||||||||
1 | Вигорчук Юлія | 1990 | КМС | Комсомольськ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 00.50.0 | Мацапура М.І. Іванов О.К. | |
2 | Сарапулова Ілона | 1991 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.50.6 | Мацапура О.Н. Лобойченко | |
3 | Миргородська Марина | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.52.0 | Мацапура М.І. Скрипніченко | |
4 | Іванова Олександра | 1991 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.52.5 | Мацапура О.Н. Лобойченко | |
5 | Жолоботкіна Анна | 1991 | КМС | Зеленодольськ | ДЮСШ У ВУФК | 00.54.2 | Бондарюк С. Веретеннікови | |
6 | Реніна Катерина | 1991 | І | Маріуполь | ГСК Азовець | 00.58.2 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
7 | Бурак Марія | 1991 | КМС | Запоріжжя | СК Металург | 01.01.0 | Савельєва Ю.Ф. Громазін В. | |
8 | Скакун Лілія | 1991 | КМС | Цюрупинськ | ШВСМ ВУФК | 01.02.3 | Осмоловська Н. Іванов | |
К-1 200 м юнаки 1992-93 р.н. | ||||||||
1 | Небувайло Олег | 1992 | КМС | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 00.45.0 | 00.40.6 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. |
2 | Веревка Антон | 1992 | КМС | Зеленодольськ | ДЮСШ У УФК | 00.47.1 | 00.41.2 | Бондарюк С. Веретеннікови |
3 | Гнітченко Андрій | 1992 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ ШВСМ | 00.45.9 | 00.43.2 | Осмоловська Н. Іванов |
4 | Селятенко Віталій | 1993 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 00.49.1 | 00.44.1 | Сімонов, Сімонова, Моторний |
5 | Береговенко Денис | 1992 | І | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 00.45.2 | 00.44.8 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. |
6 | Балабуха Дмитро | 1992 | КМС | Запоріжжя | СК Металург | 00.48.1 | 00.45.8 | Савельєва Ю.Ф. |
7 | Горбов Іван | 1993 | І | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.48.4 | 00.45.4 | Скрипніченко В.В. |
8 | Козьмін Володимир | 1992 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 00.48.9 | 00.46.9 | Сімонов, Сімонова, Моторний |
9 | Деревинський Вадим | 1992 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 00.49.4 | 00.49.0 | Сімонов, Сімонова, Луценко |
10 | Місний Іларіон | 1993 | ІІ | Харків | КДЮСШ Темп | 00.49.5 | Михайлівський | |
11 | Глянь Валерій | 1993 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ | 00.51.1 | Осмоловська Н. Іванов | |
12 | Мавланов Тімур | 1993 | І | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.53.0 | Скрипніченко В.В. | |
13 | Гур’янов Ігор | 1993 | І | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 00.50.1 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. | |
14 | Гузієнко Дмитро | 1993 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 00.53.5 | Задрановські | |
15 | Бондарчук Славік | 1994 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 00.55.2 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
16 | Перетокін Дмитро | 1994 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.54.5 | Скрипніченко В.В. | |
17 | Красько Андрій | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.56.4 | Скрипніченко В.В. | |
18 | Вацко Віктор | 1992 | ІІ | Цюрупинськ | ДЮСШ | 00.56.5 | Іванов. Осмоловська Н. | |
19 | Єгоров Едуард | 1994 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 00.56.2 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
20 | Кравець Володимир | 1994 | ІІІ юн | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.58.7 | Скрипніченко В.В. | |
21 | Кочмар Володимир | 1993 | І юн | Южне | СК Хімік | 01.01.1 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
22 | Помещенко Олексій | 1992 | ІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 01.01.6 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
23 | Бондаренко Владислав | 1992 | ІІІ | Зугрес | ДЮСШ | 01.02.4 | Іванова | |
24 | Велів Ельнур | 1993 | І юн | Харків | КДЮСШ Темп | 01.05.9 | Михайлівський | |
25 | Вацко Володимир | 1994 | ІІ | Цюрупинськ | ДЮСШ | 01.06.2 | Іванов. Осмоловська Н. | |
26 | Білуха Ігор | 1992 | І | Южне | СК Хімік | 01.07.3 | Зайченков М.В. | |
27 | Пегарев Денис | 1993 | ІІ | Полтава | ДЮСШ Колос | 01.08.2 | Кострома Т.В. | |
28 | Оганесян Артем | 1994 | ІІ | Полтава | ДЮСШ Колос | 01.09.2 | Кострома Т.В. | |
С-1 200 м юнаки 1992-93 р.н. | ||||||||
1 | Шевченко Володимир | 1993 | І | Полтава | ПДЮСШ | 00.54.6 | 00.51.4 | Сазонов В.І. |
2 | Цикош Михайло | 1992 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 00.56.3 | 00.51.7 | Цикош О.М. Мурадосілов Е. |
3 | Шевельов Анатолій | 1993 | КМС | Вінниця | ШВСМ | 00.57.2 | 00.55.7 | Ткачов О.Д. |
4 | Хуторной Сергій | 1992 | ІІ | Южне | СК Хімік | 00.56.4 | 00.59.8 | Цикош О.М. Зайченков В. |
5 | Колпаков-Бризинський Петро | 1993 | І | Київ | Мала флотилія | 00.55.6 | 01.00.2 | Ковган В.А. |
6 | Білий Роман | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 00.57.3 | 01.02.4 | Токарєв О.В. |
7 | Керімов Ель дар | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 01.03.0 | 01.03.4 | Токарєв О.В. |
8 | Голандзовський Станіслав | 1993 | КМС | Вінниця | СДЮШОР | 01.00.4 | 01.05.4 | Ткачов О.Д. |
9 | Шелудченко Микола | 1994 | І юн | Зугрес | ДЮСШ | 00.59.1 | 01.07.3 | Бутенко |
10 | Цвєтков Сергій | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 01.01.1 | 01.10.1 | Ханчевський Ю.М. |
11 | Пономаренко Антон | 1992 | ІІ | Харків | 01.03.3 | Гармаш І.В. | ||
12 | Сазонов Ілля | 1993 | ІІ | Харків | 01.07.0 | Гармаш І.В. | ||
13 | Федоренко Олександр | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 01.08.1 | Ханчевський Ю.М. | |
14 | Марасін Олександр | 1993 | ІІ юн | Харцизьк | ДЮСШ Зугрес | 01.08.9 | Бутенко | |
15 | Терещенко Костянтин | 1993 | ІІІ | Київ | Мала флотилія | 01.11.6 | Ковган В.А. | |
К-1 200 м дівчата 1992-93 р.н. | ||||||||
1 | Вихристюк Оксана | 1993 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 01.01.7 | 00.57.0 | Мацапура Ю.Н. Денисенко Г |
2 | Недотопа Ірина | 1993 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ | 00.59.3 | 00.57.3 | Осмоловська Н. Іванов |
3 | Чернишова Світлана | 1992 | ІІ | Київ | Мала флотилія | 00.56.1 | 00.57.8 | Ковган В.А. |
4 | Куджанова Любов | 1992 | КМС | Миколаїв | ДЮСОК | 01.03.0 | 00.58.3 | Левченко Н.Г. |
5 | Оганова Альбіна | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 01.00.0 | 01.02.1 | Токарєв О.В. |
6 | Ушакова Наталія | 1994 | І юн | Комсомольськ | ДЮСШ -3 | 00.57.8 | 01.03.1 | Денисенко Г.Г. |
7 | Пів ненко Олена | 1992 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ | 00.59.0 | 01.03.7 | Осмоловська Н. Іванов |
8 | Виноградова Анна-Марія | 1994 | ІІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 00.59.6 | 01.04.5 | Денисенко Г.Г. |
9 | Лукашенко Лєра | 1994 | ІІ юн | Зугрес | ДЮСШ | 01.03.9 | н/фін | Іванова |
10 | Павелко Олена | 1992 | І | Маріуполь | ГСК Азовець | 01.03.4 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
11 | Місна Ольга | 1992 | ІІІ | Харків | КДЮСШ Темп | 01.04.3 | Михайлівський | |
12 | Миколаєнко Ольга | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 01.05.1 | Токарєв О.В. | |
13 | Цикош Вікторія | 1994 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 01.07.4 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
14 | Білоус Настя | 1994 | І юн | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 01.07.6 | Денисенко Г.Г. | |
15 | Волошина Марія | 1993 | І юн | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 01.15.4 | Токарєв О.В. | |
16 | Нечай Ганна | 1995 | ІІ | Цюрупинськ | ДЮСШ | 01.15.8 | Осмоловська Н. Іванов | |
17 | Махнюк Тетяна | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 01.16.2 | Підклада О.В. Лобойченко | |
18 | Ципан Валентина | 1993 | ІІ | Миколаїв | ДЮСОК | 01.16.8 | Левченко Н.Г. | |
К-1 5000 м чоловіки | ||||||||
1 | Городнюк Денис | 1987 | МС | Полтава | ПО ШВСМ | 25.37.06 | Кічасов С.О. Кучер П. | |
2 | Глотов Дмитро | 1980 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 25.37.09 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
3 | Іванов Максим | 1989 | МС | Цюрупинськ | ШВСМ | 25.39.01 | Іванов, Осмоловська | |
4 | Молдавчук Роман | 1980 | МС | Донецьк | КДЮСШ | 25.56.09 | Ліхолєтов В. | |
5 | Шевченко Юрій | 1986 | МС | Полтава | ПО ШВСМ | 26.27.08 | Кічасов С.О. | |
6 | Ярмоленко Влад | 1988 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 27.34.01 | Задрановський | |
7 | Свеженцев Павло | 1979 | КМС | Донецьк | КДЮСШ | 27.40.06 | Ліхолєтов В. | |
8 | Мордовець Вадим | 1989 | І | Донецьк | КДЮСШ | 27.43.0 | Ліхолєтов В. | |
9 | Стецюк Сергій | 1977 | ІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 33.49.02 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
10 | Хоменко Сергій | 1987 | КМС | Полтава | ПО ШВСМ | 33.50.03 | Кічасов С.О. | |
Ласкін Дмитро | Маріуполь | н/фін | ||||||
С-1 5000 м чоловіки | ||||||||
1 | Присяжнюк Ігор | 1977 | МС | Вінниця | ШВСМ | 27.15.03 | Ткачов О.Д. | |
2 | Шиманський Станіслав | 1985 | МС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 28.30.07 | Мацапура М.І. Підклада О.В. | |
3 | Апшай Максим | 1989 | КМС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 28.54.02 | Мацапура М. Ханчевський | |
4 | Пеньковський Володимир | 1989 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 | 30.37.60 | Климов А. | |
К-1 5000 м жінки | ||||||||
1 | Герасимова Олена | 1986 | МС | Маріуполь | ДШВСМ ГСК Азовець | 27.14.09 | Венгер З.М. Венгер В.Л. | |
2 | Осмоловська Яна | 1987 | МС | Цюрупинськ | ШВСМ | 27.16.02 | Осмоловська Н. Іванов | |
3 | Слюсар Вікторія | 1987 | КМС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 27.43.05 | Мацапура М.І. Гайдамака Л. | |
4 | Василенко Анна | 1988 | МС | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 28.58.00 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. | |
5 | Бублей Анна | 1989 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 28.57.02 | Цикош О.М. Зайченков М. В | |
6 | Бездушняк Катерина | 1989 | КМС | Зеленодольськ | ДЮСШ Колос | 29.07.00 | Бондарюк С.В.Веретеннікови | |
7 | Меняйлова Юлія | 1989 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 30.38.09 | Цикош О.М. Мальков С.А. | |
8 | Кононенко Олена | 1987 | КМС | Миколаїв | ДЮСОК | 31.29.06 | Шевченко | |
Борис Анна | 1984 | МС | Комсомольськ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | н/фін. | Мацапура М.І. Приймак В. | ||
Крохмальова Наталія | Маріуполь | н/фін | ||||||
К-1 5000 м юніори 1990-91 р.н. | ||||||||
1 | Ярмачек Олександр | 1991 | КМС | Запоріжжя | СК Металург | 26.11.05 | Громазін В.М. | |
2 | Макаров Ілля | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 26.51.30 | Мацапура М.І. Гурій О.В. | |
3 | Колінко Олександр | 1990 | КМС | Полтава | ПО ШВСМ ДЮСШ К | 26.53.16 | Кічасов С.О. Кострома Т.В. | |
4 | Остроушко Дмитро | 1990 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 26.58.07 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
5 | Ткаченко Іван | 1991 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 27.09.05 | Сім онов О.Г. Сімонова І.А. | |
6 | Іванов Денис | 1991 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 28.01.09 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
7 | Міщенко Олег | 1991 | КМС | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 28.25.06 | Задрановські | |
8 | Соловей Володимир | 1991 | КМС | Київ | Мала флотилія | 28.35.34 | Ковган В.А. | |
9 | Михайловський Артем | 1990 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ Локомотив | 29.10.01 | Масюков Є.І. | |
10 | Афонін Віталій | 1991 | ІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 29.20.02 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
11 | Руснак Олександр | 1990 | І | Миколаїв | ДЮСОК | 29.26.00 | Левченко Н. | |
12 | Будаговський Андрій | 1990 | ІІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 29.45.00 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
13 | Сірко Микола | 1990 | ІІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 29.47.05 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
14 | Куренівський Антон | 1991 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 29.48.01 | Підклада О.В. | |
Овсянніков Едуард | 1991 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | н/фін | Підклада О.В. | ||
Ангелов Олександр | 1991 | ІІ | Миколаїв | ДЮСОК | н/фін | Левченко Н.Г. | ||
С-1 5000 м юніори 1990-91 р.н. | ||||||||
1 | Шеметило Едуард | 1990 | КМС | Полтава | ПО ШВСМ ПДЮСШ | 28.32.04 | Камері лов О.Є.Семенюк Ф. | |
2 | Вітюк Віктор | 1991 | КМС | Вінниця | ШВСМ | 28.38.06 | Ткачов О.Д. | |
3 | Коваленко Денис | 1991 | І | Харків | 28.51.02 | Гармаш І.В. | ||
4 | Ісечко Денис | 1991 | КМС | Полтава | ПДЮСШ | 28.51.08 | Мацапура В.І. | |
5 | Сівков Олександр | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 29.36.07 | Ханчевський Ю.М. | |
6 | Фандюшин Ігор | 1991 | ІІ | Зеленодольськ | ДЮСШ Україна | 29.46.02 | Бондарюк С. Веретеннікови | |
7 | Зорін Костянтин | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 30.32.04 | Ханчевський Ю.М. | |
8 | Сівков Антон | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 31.20.02 | Ханчевський Ю.М. | |
9 | Єфименко Валентин | 1990 | І | Донецьк | КДЮСШ | 31.22.02 | Ліхолєтов | |
10 | Сотник Ярослав | 1991 | І | Харків | 35.02.04 | Гармаш І.В. | ||
11 | Маркевич Євген | 1990 | ІІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 35.02.04 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
Таран Сергій | 1991 | ІІІ | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | н/фін. | Задрановський | ||
К-1 5000 м юніорки 1990-91 р.н. | ||||||||
1 | Вигорчук Юлія | 1990 | КМС | Комсомольськ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 28.44.00 | Мацапура М.І. Іванов О.К. | |
2 | Жолоботкіна Анна | 1991 | КМС | Зеленодольськ | ДЮСШ У ВУФК | 28.48.01 | Бондарюк С. Веретеннікови | |
3 | Сарапулова Ілона | 1991 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 28.52.09 | Мацапура О.Н. Лобойченко | |
4 | Миргородська Марина | 1990 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 29.11.00 | Мацапура М.І. Скрипніченко | |
5 | Іванова Олександра | 1991 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 29.39.01 | Мацапура О.Н. Лобойченко | |
6 | Реніна Катерина | 1991 | І | Маріуполь | ГСК Азовець | 29.48.01 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
7 | Бурак Марія | 1991 | КМС | Запоріжжя | СК Металург | 32.54.04 | Савельєва Ю.Ф. Громазін В. | |
Скакун Лілія | 1991 | КМС | Цюрупинськ | ШВСМ ВУФК | н/фін | Осмоловська Н. Іванов | ||
К-1 3000 м юнаки 1992-93 р.н. | ||||||||
1 | Гнітченко Андрій | 1992 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ ШВСМ | 15.14.06 | Осмоловська Н. Іванов | |
2 | Веревка Антон | 1992 | КМС | Зеленодольськ | ДЮСШ У УФК | 15.19.03 | Бондарюк С. Веретеннікови | |
3 | Деревинський Вадим | 1992 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 15.27.04 | Сімонов, Сімонова, Луценко | |
4 | Селятенко Віталій | 1993 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | 15.34.05 | Сімонов, Сімонова, Моторний | |
5 | Небувайло Олег | 1992 | КМС | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 15.38.02 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. | |
6 | Береговенко Денис | 1992 | І | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 15.39.01 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. | |
7 | Балабуха Дмитро | 1992 | КМС | Запоріжжя | СК Металург | 15.47.02 | Савельєва Ю.Ф. | |
8 | Гур’янов Ігор | 1993 | І | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 15.59.06 | Сніжко С.С. Рожков Ю.А. | |
9 | Мавланов Тімур | 1993 | І | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 16.00.03 | Скрипніченко В.В. | |
10 | Глянь Валерій | 1993 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ | 16.43.02 | Осмоловська Н. Іванов | |
11 | Горбов Іван | 1993 | І | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 16.46.02 | Скрипніченко В.В. | |
12 | Гузієнко Дмитро | 1993 | І | Дніпропетровськ | ДЮСШ-8 Фалькон | 17.09.04 | Задрановські | |
13 | Красько Андрій | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 17.10.00 | Скрипніченко В.В. | |
14 | Місний Іларіон | 1993 | ІІ | Харків | КДЮСШ Темп | 17.23.02 | Михайлівський | |
15 | Перетокін Дмитро | 1994 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 17.34.04 | Скрипніченко В.В. | |
16 | Помещенко Олексій | 1992 | ІІ | Маріуполь | ГСК Азовець | 17.36.02 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
17 | Бондарчук Славік | 1994 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 17.44.02 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
18 | Кравець Володимир | 1994 | ІІІ юн | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 18.01.02 | Скрипніченко В.В. | |
19 | Єгоров Едуард | 1994 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 18.11.04 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
20 | Кочмар Володимир | 1993 | І юн | Южне | СК Хімік | 18.34.02 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
21 | Вацко Віктор | 1992 | ІІ | Цюрупинськ | ДЮСШ | 18.37.06 | Іванов. Осмоловська Н. | |
22 | Бондаренко Владислав | 1992 | ІІІ | Зугрес | ДЮСШ | 18.55.02 | Іванова | |
23 | Вацко Володимир | 1994 | ІІ | Цюрупинськ | ДЮСШ | 19.45.04 | Іванов. Осмоловська Н. | |
24 | Велів Ельнур | 1993 | І юн | Харків | КДЮСШ Темп | 23.10.00 | Михайлівський | |
25 | Пегарев Денис | 1993 | ІІ | Полтава | ДЮСШ Колос | 23.11.00 | Кострома Т.В. | |
26 | Оганесян Артем | 1994 | ІІ | Полтава | ДЮСШ Колос | 23.34.03 | Кострома Т.В. | |
Козьмін Володимир | 1992 | І | Миколаїв | СДЮШОР ВУФК | н/фін | Сімонов, Сімонова, Моторний | ||
Білуха Ігор | 1992 | І | Южне | СК Хімік | н/фін | Зайченков М.В. | ||
С-1 3000 м юнаки 1992-93 р.н. | ||||||||
1 | Шевельов Анатолій | 1993 | КМС | Вінниця | ШВСМ | 17.08.09 | Ткачов О.Д. | |
2 | Шевченко Володимир | 1993 | І | Полтава | ПДЮСШ | 17.29.03 | Сазонов В.І. | |
3 | Цикош Михайло | 1992 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 17.33.02 | Цикош О.М. Мурадосілов Е. | |
4 | Білий Роман | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 18.29.05 | Токарєв О.В. | |
5 | Хуторной Сергій | 1992 | ІІ | Южне | СК Хімік | 18.42.04 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
6 | Колпаков-Бризинський Петро | 1993 | І | Київ | Мала флотилія | 19.13.06 | Ковган В.А. | |
7 | Шелудченко Микола | 1994 | І юн | Зугрес | ДЮСШ | 19.08.02 | Бутенко | |
8 | Голандзовський Станіслав | 1993 | КМС | Вінниця | СДЮШОР | 19.32.04 | Ткачов О.Д. | |
9 | Керімов Ель дар | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 20.02.02 | Токарєв О.В. | |
10 | Цвєтков Сергій | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 20.15.02 | Ханчевський Ю.М. | |
11 | Федоренко Олександр | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 20.28.02 | Ханчевський Ю.М. | |
12 | Марасін Олександр | 1993 | ІІ юн | Харцизьк | ДЮСШ Зугрес | 20.28.08 | Бутенко | |
13 | Пономаренко Антон | 1992 | ІІ | Харків | 20.47.08 | Гармаш І.В. | ||
14 | Сазонов Ілля | 1993 | ІІ | Харків | 21.26.02 | Гармаш І.В. | ||
15 | Терещенко Костянтин | 1993 | ІІІ | Київ | Мала флотилія | 21.52.02 | Ковган В.А. | |
К-1 3000 м дівчата 1992-93 р.н. | ||||||||
1 | Чернишова Світлана | 1992 | ІІ | Київ | Мала флотилія | 17.21.03 | Ковган В.А. | |
2 | Куджанова Любов | 1992 | КМС | Миколаїв | ДЮСОК | 17.34.02 | Левченко Н.Г. | |
3 | Вихристюк Оксана | 1993 | КМС | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 17.41.08 | Мацапура Ю.Н. Денисенко Г | |
4 | Оганова Альбіна | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 18.07.02 | Токарєв О.В. | |
5 | Цикош Вікторія | 1994 | ІІІ | Южне | СК Хімік | 18.16.01 | Цикош О.М. Зайченков В. | |
6 | Недотопа Ірина | 1993 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ | 18.43.01 | Осмоловська Н. Іванов | |
7 | Махнюк Тетяна | 1993 | ІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 18.53.02 | Підклада О.В. Лобойченко | |
8 | Павелко Олена | 1992 | І | Маріуполь | ГСК Азовець | 18.56.04 | Венгер З.М. Коньков О.О. | |
9 | Ушакова Наталія | 1994 | І юн | Комсомольськ | ДЮСШ -3 | 19.16.02 | Денисенко Г.Г. | |
10 | Білоус Настя | 1994 | І юн | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 19.19.04 | Денисенко Г.Г. | |
11 | Місна Ольга | 1992 | ІІІ | Харків | КДЮСШ Темп | 19.34.02 | Михайлівський | |
12 | Виноградова Анна-Марія | 1994 | ІІІ | Комсомольськ | ДЮСШ-3 | 19.46.04 | Денисенко Г.Г. | |
13 | Миколаєнко Ольга | 1993 | ІІ | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 20.15.02 | Токарєв О.В. | |
14 | Волошина Марія | 1993 | І юн | Запоріжжя | КДЮСШ Локомотив | 20.53.02 | Токарєв О.В. | |
15 | Нечай Ганна | 1995 | ІІ | Цюрупинськ | ДЮСШ | 21.13.02 | Осмоловська Н. Іванов | |
16 | Лукашенко Лєра | 1994 | ІІ юн | Зугрє с | ДЮСШ | 22.48.08 | Іванова | |
Пів ненко Олена | 1992 | КМС | Цюрупинськ | ДЮСШ | н/фін | Осмоловська Н. Іванов | ||
Ципан Валентина | 1993 | ІІ | Миколаїв | ДЮСОК | н/фін | Левченко Н.Г. | ||
К-1 3000 м. чоловіки ветерани | ||||||||
1 | Зуєв Олександр | 1962 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 14.30.04 | Венгер З.М. | |
2 | Рожков Юрій | 1968 | МС | Енергодар | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 14.39.02 | Снєжко С.С. | |
3 | Кравчук Володимир | 1946 | КМС | Маріуполь | ГСК Азовець | 14.55.02 | Венгер З.М. | |
4 | Мартинов Володимир | 1960 | КМС | Вінниця | СДЮШОР | 16.42.08 | Бутенко С. | |
5 | Трухачов Володимир | 1948 | МС | Харків | КДЮСШ Темп | 16.46.02 | Самостійно | |
6 | Губарєв Євген | 1968 | КМС | Донецьк | 18.11.02 | |||
7 | Остапенко Дмитро | 1967 | МС | Донецьк | 20.21.02 | |||
С-1 3000 м чоловіки ветерани | ||||||||
1 | Большаков Анатолій | 1949 | МС | Запоріжжя | 17.46.02 | Самостійно | ||
2 | Єремеєв Євген | 1960 | КМС | Дніпропетровськ | 18.17.00 | Самостійно | ||
3 | Гармаш Ігор | 1962 | КМС | Харків | 20.47.02 | Самостійно | ||
К-1 3000 м жінки ветерани | ||||||||
1 | Бортєньова Наталія | 1960 | МС | Київ | 16.59.02 | Самостійно | ||
2 | Юмашева Тетяна | 1965 | КМС | Харків | 18.12.04 | Самостійно | ||
3 | Осмоловська Наталія | 1964 | КМС | Цюрупинськ | 21.12.02 | Іванов | ||
4 | Місна Ольга | 1970 | І | Харків | 22.02.04 | Самостійно |
ГОЛОВНИЙ СУДДЯ ЗМАГАНЬ, СУДДЯ НАЦІЦОНАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ М.М. БАРАНОВ (м. Дніпропетровськ)
ГОЛОВНИЙ СЕКРЕТАР, СУДДЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ Т.Г. БОЛЬШАКОВА (м. Запоріжжя)