КОМАНДНI РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ "КУБОК ФЕДЕРАЦIЇ"
27-30 вересня 2007 р., м. Комсомольськ
Мiсце | Команда | Очки |
---|---|---|
1 | Херсонська | 649 |
2 | ДЮСШ №3-1 м.Комсомольськ | 553 |
3 | ДЮСШ м.Черкаси | 355 |
4 | Миколаївська | 294 |
5 | Львiвська | 262 |
6 | Полтавська | 231 |
7 | Київська | 213 |
8 | ШВСМ м. Вiнниця | 156 |
9 | Волинська | 155 |
10 | м.Київ СК "Мала флотiлiя" | 135 |
11 | ДЮСШ м.Умань | 98 |
12 | ДЮСШ м.Енергодар | 87 |
13 | Днiпропетровська | 87 |
14 | ДЮСШ №1 м.Кременчук | 74 |
15 | Кiровоградська | 54 |
16 | СК "Металург" м.Запорiжжя | 32 |
17 | ДЮСШ "Азовсталь" м.Марiуполь | 19 |
18 | Харкiвська | 19 |
19 | СДЮШОР м.Чернiгiв | 15 |
20 | ДЮСШ №3-2 м.Комсомольськ | 10 |
Головний суддя змагань
суддя Нацiональної категорiї О.М.Лiтинський
Головний секретар змагань
суддя Нацiональної категорiї А.П. Гоголюк
суддя Нацiональної категорiї Ю.М. Маслачков
ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ "КУБОК ФЕДЕРАЦIЇ"
27-30 вересня 2007 р., м. Комсомольськ
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Місто | ДСТ | організація | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К-1 2000 м юнаки 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Коркач Максим | 28.11.90 | І | Київська обл. | ДЮСШ | 8.40.78 | 20 | Солвйов В.С., Литвинська З.М. | ||||
2 | Зарубин Владимир | 26.05.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 8.58.56 | 18 | Барболин С В | |||
3 | Макаров Ілля | 28,01,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 9.06.25. | 17 | Мацапура М. І Гуржій О В | |||
4 | Волков Ігор | 90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 9.08.64 | 16 | Кирюхін Г.Т., Барболін С.В. | |||
5 | Ярмачок А | 19.03.91 | КМС | Запоріжжя | Україна | СК "Металург" | 9.11.76 | 15 | Громазін В.М. | |||
6 | Скоринін Дмитро | 27.01.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 9.12.81 | 14 | Барболін С.В. | |||
7 | Колінько Олександр | 13.08.90 | КМС | Полтава | Колос | ДЮСШ "Колос" | 9.19.01 | 13 | Кічасов С.О., Кострома Т.В. | |||
8 | Каплун Дмитрий | 01.03.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 9.21.69 | 12 | Барболин С.В. | |||
9 | Бурлака Вадим | 90 | КМС | Черкасы | 9.24.33 | 11 | Іванов О.К. Кучер П.В. | |||||
10 | Ткаченко Іван | 06.02.91 | І | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР боротьби | 9.24.46 | 10 | Сімонов О.Г., Сімонова І.А. | |||
11 | Шепель Тарас | 91 | І | Черкасы | ДЮСШ весл. | 9.42.51 | 9 | Іванов О.К. | ||||
12 | Бортиньов Сергій | 24.10.90 | ІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 9.43.03 | 8 | Соловйов В.С., Литвинська З.М. | ||||
13 | Сташкевич Влад | 30,10,91 | ІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 9.45.54 | 7 | Мацапура В И, Кічасов | |||
14 | Левченко Олег | 26.02.91 | І | Комсомольськ-1 | Україна | ДЮСШ №3 | 9.46.41. | 6 | Мацапура О.Н., Скрипніченко В.В. | |||
15 | Мішенко Олег | 91 | КМС | Днепропетровск | МОНу | ДЮСШ №8 | 9.50.72 | 5 | Задроновський,Гунько В.Д. | |||
16 | Овсянніков Едуард | 15.03.91 | ІІ | Комсомольськ-2 | Украина | ДЮСШ № 3 | 9,50,89 | 4 | Підклада О.В. | |||
17 | Коркотидзе Вахтанг | 91 | І І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 9,50,90 | 3 | Ястребов В Г Кравцов М.Д. | |||
18 | Росенко Евген | 12,08,91 | І І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 10,01,91 | 2 | Кравцов Ястребов | |||
19 | Моторин Александр | 08.08.91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 10,04,52 | 1 | Барболин С В | |||
20 | Андрусенко Володимир | 90 | І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 10.20.26 | 1 | Кравцов Ястребов | |||
21 | Афонін Віталій | 11.04.91 | ІІІ | Мариуполь | У | ГСК Азовець | 10.22.69 | 1 | Венгер З.М,Коньков О.О. | |||
22 | Волканін Артем | 91 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 11,22,08 | 1 | Ястребов В.Г. Кравцов М.Д. | |||
С-1 2000м юнаки 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Кошман Михаіл | 12,06,91 | МС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 9,25,91 | 20 | Затуливітер Г.А. | |||
2 | Шеметіло Едуард | 14.08.90 | КМС | Полтава | Украина | ПО ШВСМ ПДЮСШ | 9,51,67 | 18 | Камерилов О.Є. Семенюк | |||
3 | Галюк Віталій | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 9,57,34 | 17 | Ткачов О.Д. | |||
4 | Ісечко Денис | 17,06,91 | ІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 9,58,10 | 16 | Мацапура В.І., Кічасов С.О. | |||
5 | Крыжановский Павло | 03,03,90 | КМС | Ковель | Украина | ШВСМ "Ніка-Сільмаш" | 10,01,11 | 15 | Верчук І.В. | |||
6 | Левченко Ігорь | 24,05,90 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 10,01,61 | 14 | Андреев В.В. | |||
7 | Білінський Росстислав | 19.11.91 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 10,01,61 | 13 | Поцюрко М.С., Бригада | |||
8 | Прохорук Олександр | 03.08.91 | КМС | Ковель | Украина | ШВСМ Ніка-Сельмаш | 10,01,65 | 12 | Гурська Л.О., Прохорук В.О. | |||
9 | Сівков Олександр | 08,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,03,48 | 11 | Ханчевский Ю М | |||
10 | Самусь Станіслав | 10,06,91 | І | Ченігів | Украина | СДЮШОР | 10,04,34 | 10 | Мінгель М.А. | |||
11 | Курудз Богдан | 90 | І І | Черкасы | Украина | 10,09,29 | 9 | Кучер | ||||
12 | Чабанюк В’ячеслав | 91 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 10,11,62 | 8 | Харченко Л.П.Андрушенко. | |||
13 | Зорін Костянтин | 23,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,13,30 | 7 | Ханчевский Ю М | |||
14 | Сівков Антон | 08,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,19,31 | 6 | Ханчевский Ю М | |||
15 | Чабанюк Віталій | 91 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 10,27,69 | 5 | Харченко Л.П.Андрушенко. | |||
16 | Вітюк Віктор | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 10,31,00 | 4 | Ткачов О.Д. | |||
17 | Будков Олександр | 03.08.91 | ІІІ | Умань | Украина | ДЮСШ №1 | 10,34,00 | 3 | Іщенко В.О., Івасенко Т.Л. | |||
18 | Руденко Андрій | 90 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 10,34,37 | 2 | Ткачов О.Д. | |||
19 | Євстропов Василь | 14.01.91 | КМС | Комсомольськ-1 | Украина | ДЮСШ №3 | 10,43,60 | 1 | Ханчевский Ю М | |||
20 | Лимонченко Гліб | 22.04.91 | І | Комсомольськ-1 | Украина | ДЮСШ №3 | 10,55,38 | 1 | Ханчевский Ю М | |||
21 | Сотнік Ярослав | 91 | КМС | Харків | Спартак | 10,57,86 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
22 | Коваленко Денис | 91 | КМС | Харків | Спартак | 11,30,23 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
23 | Котенко Ростислав | 15,12,91 | ІІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 13,35,36 | 1 | Береза, Камерілов | |||
24 | Бевз Павло | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 13,36,02 | 1 | Ткачов О.Д. | |||
К-1 2000м дівчата 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Косицька Влада | 26.09.90 | МС | Київ | Україн | Мала флотілія | 9,53,68 | 20 | Баканичев О.В. | |||
2 | Голота Тетяна | 29,07,90 | КМС | Київська обл. | ДЮСШ | 10,00,60 | 18 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||||
3 | Зайцева Ірина | 26,04,90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 10,09,63 | 17 | Нікітенко С О | |||
4 | Антипова Ольга | 08.02.90 | МС | Львів | Колос | СДЮШОР "Веслярик" | 10,10,69 | 16 | Поцюрко Н.В.,Кіндзера,Одноріг | |||
5 | Голота Антонина | 29,07,90 | КМС | Київська обл. | ДЮСШ | 10,13,33 | 15 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||||
6 | Миргородська Марина | 07,08,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,18,09 | 14 | Мацапура Е Н Скрипниченко В В | |||
7 | Лапіна Олена | 04.07.91 | КМС | Миколаїв ВУФК | СДЮШОР | 10,24,21 | 13 | Федоренко О.Г.,Федорченко О.Г | ||||
8 | Сарапулова Ілона | 07.06.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 10,27,43 | 12 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |||
9 | Мухаметаліна Асія | 28.10.90 | МС | Луцьк | Колос | СДЮШОР "Олімп" | 10,34,44 | 11 | Шевченко, Мухаметаліна | |||
10 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 ПОШВСМ | 10,34,44 | 10 | Мацапура М.І. Иванов О.К. | |||
11 | Гунтик Наталія | 25.07.90 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 10,43,16 | 9 | Сімонов О.Г., Сімонова,Луценко | |||
12 | Іванова Олександра | 09.12.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 10,43,79 | 8 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |||
13 | Мотова Дарья | 12,07,91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 10,44,61 | 7 | Мотов О В, Жураховський В.п. | |||
14 | Безбах Інна | 91 | І | Кіровоград. Обл. | Колос | Вольшанська | 10,45,20 | 6 | Крайтор | |||
15 | Жолоботкіна Анна | 91 | КМС | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 10,51,23 | 5 | Гунько, Бондарюк, Цопіков | |||
16 | Реніна Катерина | 28,09,91 | І | Маріуполь | Украина | ГСК Азовсталь | 10,51,68 | 4 | Коньков ОО Венгер З М | |||
17 | Бутова Людмила | 05.11.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 11,15,87 | 3 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |||
18 | Скакун Лілія | 13,01,91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 11,22,64 | 2 | Іванов М.І., Осмоловська Н.І. | |||
19 | Олейнік Валерія | 91 | І | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 11,55,25 | 1 | Гунько, Бондарюк, Цопіков | |||
20 | Тимошенко Олена | 90 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 12,31,01 | 1 | Кравцов М Кястребов В.Г. | |||
К-1 2000м юноши 1992-93 г.р | ||||||||||||
1 | Шубара Володимир | 10,03,92 | МС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 9,00,96 | 20 | Жураховський В.П. | |||
2 | Деревинський Вадим | 27,05,92 | І | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 9,04,85 | 18 | Сімонов,Сімонова,Моторний | |||
3 | Гнітченко Андрій | 25,01,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 9,08,20 | 17 | Иванов М И Осмоловская Н И | |||
4 | Селятенко Віталій | 23,02,93 | І | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР ВУФК | 9,11,29 | 16 | Сімонов,Сімонова,Моторний | |||
5 | Верьовка Антон | 92 | КМС | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 9,16,98 | 15 | Гунько,Бондарюк, Цопік | |||
6 | Борзуков Дмитро | 30,06,92 | І | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 9,25,12 | 14 | Барболін С В | |||
7 | Скорік Роман | 93 | І | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 9,28,09 | 13 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | |||
8 | Заболотній Сергій | 01,05,92 | ІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 9,28,32 | 12 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||||
9 | Карабута Євген | 92 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 9,29,41 | 11 | Пазухін Д.В. Корнюшин С.М. | |||
10 | Береговенко Денис | 24,01,92 | І | Енергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 9,32,10 | 10 | Снежко С С Рожков Ю А | |||
11 | Пляшечко Миколай | 92 | І | Черкасы | ДЮСШ весл. | 9,35,09 | 9 | Иванов О.К. | ||||
12 | Небувайло Олег | 01,01,92 | КМС | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 9,36,72 | 8 | Снежко С С Рожков Ю А | |||
13 | Комар Яков | 07,02,93 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 9,42,51 | 7 | Мацапура О.Н.Скрипниченко В В | |||
14 | Дибля Денис | 92 | ІІ | Черкаси | ДЮСШ весл. | 9,49,34 | 6 | Іванов О.к. | ||||
15 | Кузьмин Євген | 20,04,92 | КМС | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 9,53,96 | 5 | Снежко С С Рожков Ю А | |||
16 | Бондаренко Богдан | 94 | ІІ | Черкаси | ДЮСШ весл. | 9,58,37 | 4 | Іванов О.К. | ||||
17 | Сотник Ігор | 30,03,92 | ІІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 10,00,10 | 3 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||||
18 | Лозінський Євген | 04,08,93 | ІІ | Умань | Украина | ДЮСШ №1 | 10,02,51 | 2 | Іщенко В.О. | |||
19 | Гурьянов Ігор | 01,02,92 | І | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 10,08,32 | 1 | Снежко С С Рожков Ю А | |||
20 | Горбов Іван | 08,01,93 | І юн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,11,25 | 1 | Скрипниченко В В | |||
21 | Кулішенко Влад | 16,09,93 | І | Миколаїв | Украина | СДЮШОР | 10,11,88 | 1 | Затуливітер Г.А. | |||
22 | Мавланов Тімур | 02.12.93 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,12,56 | 1 | Скрипніченко В В | |||
23 | Глянь Валерій | 07,07,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 10,18,23 | 1 | Осмоловская Н И Иванов М И | |||
24 | Лавров Андрій | 15,06,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 10,31,12 | 1 | Барболін С В | |||
25 | Мінкін Олександр | 11,09,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 10,31,75 | Ос | Барболін С В | |||
26 | Красько Андрій | 18.03.93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 10,31,77 | 1 | Скрипніченко В В | |||
27 | Хоха Руслан | 14,09,94 | ІІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 10,32,53 | 1 | Нагорний В.В. | |||
28 | Пєгарєв Денис | 93 | І І | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 10,33,27 | 1 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | |||
29 | Черноморов Кирило | 02,10,94 | ІІ | Миколаїв | Украина | СДЮШОР | 10,44,29 | 1 | Затуливітер Г.А. | |||
30 | Перетокін Дмитро | 21.02.94 | ІІ | Комсомольск - 2 | Украина | ДЮСШ №3 | 10,46,68 | 1 | Скрипніченко В В | |||
31 | Голобородько Михайло | 92 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 10,49,82 | 1 | Кравцов М.Д., Ястребов В.Г | |||
32 | Оганесян Артем | 94 | І юн. | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 11,14,16 | 1 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | |||
33 | Матюшенко Вадим | 94 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 11,18,11 | 1 | Ястребов В Г Кравцов | |||
34 | Бакун Роман | 93 | ІІ | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 11,19,56 | 1 | Гунько,Бондарюк, Цопік | |||
35 | Помєщєнко Олексій | 04.09.92 | ІІІ | Маріуполь | Украина | ГСК Азовець | 12,20,36 | 1 | Венгер З.М., Коньков О.О. | |||
Місний Іларіон | 93 | І | Харків | Украина | н/с | Михайловський | ||||||
С-1 2000м юноши 1992-93 г.р | ||||||||||||
1 | Матяш Руслан | 17.03.92 | КМС | Умань | ДЮСШ №1 | 10,10,90 | 20 | Іщенко В.О., Івасенко Т.Л. | ||||
2 | Тарновський Олег | 10.04.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 10,11,83 | 18 | Поцюрко М.С., Бригада | |||
3 | Шевченко Володимир | 02.08.93 | ІІ | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 10,29,11 | 17 | Сазонов В.І. | |||
4 | Гичка Олексій | 24.12.92 | КМС | Ковель | Колос | СДЮШОР Олімп | 10,29,47 | 16 | Семенюк | |||
5 | Шевельов Анатолій | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 10,32,76 | 15 | Ткачов О.Д. | |||
6 | Нестеренко Володимир | 14,12,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 10,36,28 | 14 | Нікітенко С.О. | |||
7 | Крайтор Андрій | 92 | І | Кіровоградська | Колос | Вільшанська | 10,42,65 | 13 | Крайтор | |||
8 | Беляват Роман | 13,05,92 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 10,48,83 | 12 | Затуливітер Г.А. | |||
9 | Мазовський Ігор | 30.01.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 10,54,34 | 11 | Поцюрко М.С., Бригада | |||
10 | Москаленко Денис | 11,12,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 11,03,47 | 10 | Балабанов А.В. | |||
11 | Косенко олексій | 23.07.93 | І | Миколаїв | СДЮШОР | 11,14,20 | 9 | Затуливітер Г.А. | ||||
12 | Колпаков-Брезинский Пётр | 19,07,93 | І | Киев | Украина | Мала флотилия | 11,16,36 | 8 | Богуш С О Ковган В О | |||
13 | Цвєтов Сергей | 16,03,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 11,20,48 | 7 | Ханчевский Ю М | |||
14 | Богомольник Андрій | 93 | І | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 11,24,03 | Ос | Харченко Л.П., Андрушенко | |||
15 | Борисов Михайло | 92 | ІІ | Черкаси | Україна | 11,26,30 | 5 | Габер В.П. | ||||
16 | Кучер Олексій | 93 | І | Черкаси | 11,26,40 | 4 | Кучер П. | |||||
17 | Буркаль Евгеній | 28,10,92 | Іюн | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 11,31,39 | 3 | Ханчевский Ю М | |||
18 | Голандзовський Станіслав | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 11,33,00 | 2 | Ткачов О.Д. | |||
19 | Яковлев Богдан | 92 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 11,33,37 | 1 | Поливара | |||
20 | Четверик Александр | 93 | ІІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 11,41,50 | 1 | Поливара | |||
21 | Федоренко Александр | 17,05,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 11,43,01 | 1 | Ханчевский Ю М | |||
22 | Сєнченко Артем | 05.10.92 | ІІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 11,46,40 | 1 | Ханчевский Ю М | |||
23 | Кучмєй Федір | 93 | І | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 11,53,10 | Ос | Харченко Л.П., Андрушенко | |||
24 | Федосенко Іван | 93 | ІІ | Черкаси | Україна | 11,55,79 | 1 | Габер В.П. | ||||
25 | Дацко Андрій | 04.12.93 | ІІ | Львів | Освіта | СДЮШОР №1 | 11,58,95 | 1 | Бартко В.І., Поцюрко М.С. | |||
26 | Хаджаєв Максим | 93 | ІІ | Черкаси | Україна | 12,03,25 | 1 | Габер В.П. | ||||
27 | Зінов’єв Леонід | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 12,10,78 | 1 | Ткачов О.Д. | |||
28 | Поліщук Антон | 15.06.93 | ІІІ | Київ | Украина | Мала флотилия | 12,12,88 | 1 | Ковган В.О., Богуш С.О. | |||
29 | Сазонов Ілля | 93 | І | Харків | Спартак | 12,14,33 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
30 | Пономаренко Антон | 92 | І | Харків | Спартак | 12,38,89 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
31 | Старченко Ігор | 92 | І | Харків | Спартак | 15,15,91 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
32 | Шевченко Олег | 04.12.93 | І І І | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 15,38,96 | 1 | Береза С.О., Камерілов О. | |||
К-1 2000м девочки 1992-93 г.р. | ||||||||||||
1 | Кучеренко Даша | 93 | І | Черкасы | Украина | 10,29,77 | 20 | Иванов О К | ||||
2 | Чернишова Светлана | 27,10,92 | ІІ | Київ | Украина | Мала флотилия | 10,35,20 | 18 | Ковган В О Богуш С О | |||
3 | Теліженко Юля | 93 | І | Черкасы | Украина | 10,49,37 | 17 | Иванов О К | ||||
4 | Харітонова Тая | 94 | ІІ | Черкасы | ДЮСШ | 11,02,06 | 16 | Кучер П.В. | ||||
5 | Рихлицька Катерина | 29.03.93 | ІІ | Львів | Освіта | СДЮШОР №3 | 11,02,21 | 15 | Дацьків У.Р., Гривняк Р.М. | |||
6 | Недотопа Ирина | 14,01,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 11,04,86 | 14 | Осмаловська Н И Иванов М И | |||
7 | Вихристюк Оксана | 03.07.93 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 11,06,06 | 13 | Мацапура О.Н., Денисенко Г.Г. | |||
8 | Гондецька Юлія | 19.10.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 11,20,60 | 12 | Поцюрко Н.В.Одноріг А.С. | |||
9 | Поліщук Вікторія | 03.07.93 | І | Луцьк | Колос | СДЮШОР "Олімп" | 11,22,70 | 11 | Клімова | |||
10 | Махнюк Тетяна | 04.02.93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 11,25,51 | 10 | Підклада О.В., Лобойченко В.М. | |||
11 | Ушакова Наталія | 02.06.94 | І юн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 12,03,80 | 9 | Денисенко Г.Г. | |||
12 | Пивненко Елена | 07,07,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 12,04,86 | 8 | Осмаловська Н И Иванов М И | |||
13 | Федченко Лілія | 11.07.93 | Іюн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 12,07,47 | 7 | Денисенко Г.Г. | |||
14 | Береза Марина | 01.04.93 | ІІІ | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 12,12,63 | 6 | Береза С.О.,Камерілов О. | |||
15 | Жила Анастасія | 28,06,93 | І | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 12,14,78 | 5 | Нікітенко С.О | |||
Рябая Анастасія | 18,06,93 | ІІ | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | н/ф | Нікітенко С.О | |||||
К-1 500м юнаки 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Коркач Максим | 28.11.90 | І | Київська обл. | ДЮСШ | 2,08,24 | 2,02,36 | 20 | Солвйов В.С., Литвинська З.М. | |||
2 | Зарубін Володимир | 26.05.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,07,32 | 2,04,45 | 18 | Барболин С В | ||
3 | Бурлака Вадим | 90 | КМС | Черкасы | 2,14,46 | 2,07,83 | 2,05,03 | 17 | Іванов О.К. Кучер П.В. | |||
4 | Волков Ігор | 90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,09,91 | 2,08,51 | 2,06,65 | 16 | Кирюхін Г.Т., Барболін С.В. | |
5 | Скоринін Дмитро | 27.01.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,11,35 | 2,10,02 | 2,07,55 | 15 | Барболін С.В. | |
6 | Макаров Ілля | 28,01,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,14,47 | 2,08,46 | 2,08,38 | 14 | Мацапура М. І Гуржій О В | |
7 | Шепель Тарас | 91 | І | Черкасы | ДЮСШ весл. | 2,14,21 | 2,10,77 | 2,08,87 | 13 | Іванов О.К. | ||
8 | Колінько Олександр | 13.08.90 | КМС | Полтава | Колос | ДЮСШ "Колос" | 2,10,26 | 2,09,58 | 12 | Кічасов С.О., Кострома Т.В. | ||
9 | Каплун Дмитрий | 01.03.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,14,72 | 2,10,39 | 2,10,36 | 10 | Барболин С.В. | |
10 | Ярмачок А | 19.03.91 | КМС | Запоріжжя | Україна | СК "Металург" | 2,15,01 | 2,13,24 | 2,10,07 | 10 | Громазін В.М. | |
11 | Мішенко Олег | 91 | КМС | Днепропетровск | МОНу | ДЮСШ №8 | 2,12,66 | 2,11,72 | 2,10,62 | 9 | Задроновський,Гунько В.Д. | |
12 | Левченко Олег | 26.02.91 | І | Комсомольськ-1 | Україна | ДЮСШ №3 | 2,13,87 | 2,14,70 | 2,12,91 | 8 | Мацапура О.Н., Скрипніченко В.В. | |
13 | Росенко Евген | 12,08,91 | І І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 2,15,26 | 2,10,91 | 2,13,94 | 7 | Кравцов Ястребов | |
14 | Ткаченко Іван | 06.02.91 | І | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР боротьби | 2,18,41 | 2,11,15 | 2,15,29 | 6 | Сімонов О.Г., Сімонова І.А. | |
15 | Моторин Александр | 08.08.91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,18,89 | 2,13,74 | 2,17,13 | 5 | Барболин С В | |
16 | Овсянніков Едуард | 15.03.91 | ІІ | Комсомольськ-2 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,14,58 | 2,13,39 | 2,17,46 | 4 | Підклада О.В. | |
17 | Сташкевич Влад | 30,10,91 | ІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 2,22,65 | 2,13,90 | 2,17,94 | 3 | Мацапура В И, Кічасов | |
18 | Коркотадзе Вахтанг | 1991 | І І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 2,17,99 | 2,10,66 | н/ф | 2 | Ястребов В Г Кравцов М.Д. | |
19 | Андрусенко Володимир | 90 | І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 2,28,91 | 2,27,82 | 1 | Кравцов Ястребов | ||
20 | Бортиньов Сергій | 24.10.90 | ІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 2,21,46 | 2,23,66 | 1 | Соловйов В.С., Литвинська З.М. | |||
21 | Афонін Віталій | 11.04.91 | ІІІ | Мариуполь | Україна | ГСК Азовець | 2,29,16 | 2,32,62 | 1 | Венгер З.М,Коньков О.О. | ||
Нікольський Юрій | 23,01,91 | ІІ | Київ | Україна | Мала флотилія | н/ф | Ковган В.О., Данилова Н.О. | |||||
С-1 500м юнаки 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Кошман Михаіл | 12,06,91 | МС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2,07,99 | 2,16,67 | 20 | Затуливітер Г.А. | ||
2 | Руденко Андрій | 90 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 2,17,80 | 2,17,29 | 18 | Ткачов О.Д. | ||
3 | Голюк Віталій | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 2,13,23 | 2,16,95 | 2,18,28 | 17 | Ткачов О.Д. | |
4 | Білінський Росстислав | 19.11.91 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 2,29,47 | 2,18,14 | 2,22,67 | 16 | Поцюрко М.С., Бригада | |
5 | Сівков Олександр | 08,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,06,46 | 2,23,08 | 15 | Ханчевский Ю М | ||
6 | Левченко Ігорь | 24,05,90 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2,21,64 | 2,17,29 | 2,25,26 | 14 | Андреев В.В. | |
7 | Шеметіло Едуард | 14.08.90 | КМС | Полтава | Украина | ПО ШВСМ ПДЮСШ | 2,27,33 | 2,21,37 | 2,26,09 | 13 | Камерилов О.Є. Семенюк | |
8 | Ісечко Денис | 17,06,91 | ІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 2,13,69 | 2,21,10 | 2,27,27 | 12 | Мацапура В.І., Кічасов С.О. | |
9 | Курудз Богдан | 90 | І І | Черкасы | Украина | 2,16,04 | 2,22,37 | 2,27,85 | 11 | Кучер | ||
10 | Сівков Антон | 08,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,13,20 | 2,24,74 | 2,21,01 | 10 | Ханчевский Ю М | |
11 | Крижановський Павло | 03,03,90 | КМС | Ковель | Украина | ШВСМ "Ніка-Сільмаш" | 2,11,68 | 2,22,73 | 2,21,85 | 9 | Верчук І.В. | |
12 | Зорін Костянтин | 23,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,12,71 | 2,25,35 | 2,23,32 | 8 | Ханчевский Ю М | |
13 | Євстропов Василь | 14.01.91 | КМС | Комсомольськ-1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,16,54 | 2,24,69 | 2,25,51 | 7 | Ханчевский Ю М | |
14 | Прохорук Олександр | 03.08.91 | КМС | Ковель | Украина | ШВСМ Ніка-Сельмаш | 2,31,93 | 2,28,85 | 2,26,33 | 6 | Гурська Л.О., Прохорук В.О. | |
15 | Чабанюк В’ячеслав | 91 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 2,14,65 | 2,25,29 | 2,27,80 | 5 | Харченко Л.П.Андрушенко. | |
16 | Самусь Станіслав | 10,06,91 | І | Ченігів | Украина | СДЮШОР | 2,16,31 | 2,21,13 | 2,35,54 | 4 | Мінгель М.А. | |
17 | Чабанюк Віталій | 91 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 2,15,01 | 2,28,35 | 2,37,56 | 3 | Харченко Л.П.Андрушенко. | |
18 | Лимонченко Гліб | 22.04.91 | І | Комсомольськ-1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,33,70 | 2,34,95 | 2,39,65 | 2 | Ханчевский Ю М | |
19 | Котенко Ростислав | 15,12,91 | ІІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 2,35,38 | 2,36,30 | 1 | Береза, Камерілов | ||
20 | Будко Олександр | 03.08.91 | ІІІ | Умань | Украина | ДЮСШ №1 | 2,31,28 | н/ф | 1 | Іщенко В.О., Івасенко Т.Л. | ||
21 | Сотнік Ярослав | 91 | КМС | Харків | Спартак | 2,40,40 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
22 | Вітюк Віктор | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 2,37,00 | 1 | Ткачов О.Д. | |||
23 | Бевз Павло | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 2,42,8 | 1 | Ткачов О.Д. | |||
Коваленко Денис | 91 | КМС | Харків | Спартак | н/ф | Гармаш І.В. | ||||||
К-1 500м дівчата 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Косицька Влада | 26.09.90 | МС | Київ | Україн | Мала флотілія | 2,18,09 | 2,19,79 | 20 | Баканичев О.В. | ||
2 | Голота Тетяна | 29,07,90 | КМС | Київська обл. | ДЮСШ | 2,23,11 | 2,22,71 | 18 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | |||
3 | Антипова Ольга | 08.02.90 | МС | Львів | Колос | СДЮШОР "Веслярик" | 2,23,83 | 2,23,02 | 17 | Поцюрко Н.В.,Кіндзера,Одноріг | ||
4 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 ПОШВСМ | 2,32,00 | 2,26,26 | 16 | Мацапура М.І. Иванов О.К. | ||
5 | Голота Антонина | 29,07,90 | КМС | Київська обл. | ДЮСШ | 2,31,69 | 2,31,05 | 15 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | |||
6 | Сарапулова Ілона | 07.06.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,30,26 | 2,29,57 | 2,32,79 | 14 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |
7 | Зайцева Ірина | 26,04,90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,26,35 | 2,28,54 | 2,33,36 | 13 | Нікітенко С О | |
8 | Лапіна Олена | 04.07.91 | КМС | Миколаїв ВУФК | СДЮШОР | 2,35,57 | 2,30,84 | 2,36,21 | 12 | Федоренко О.Г.,Федорченко О.Г | ||
9 | Миргородська Марина | 07,08,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,34,13 | 2,39,68 | 11 | Мацапура Е Н Скрипниченко В В | ||
10 | Мухаметаліна Асія | 28.10.90 | МС | Луцьк | Колос | СДЮШОР "Олімп" | 2,30,93 | 2,31,97 | 10 | Шевченко, Мухаметаліна | ||
11 | Мотова Дарья | 12,07,91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,35,94 | 2,33,75 | 9 | Мотов О В, Жураховський В.п. | ||
12 | Жолоботкіна Анна | 91 | КМС | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 2,31,29 | 2,36,86 | 8 | Гунько, Бондарюк, Цопіков | ||
13 | Скакун Лілія | 13,01,91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,44,89 | 2,41,44 | 7 | Іванов М.І., Осмоловська Н.І. | ||
14 | Реніна Катерина | 28,09,91 | І | Маріуполь | Украина | ГСК Азовсталь | 2,48,44 | 2,43,76 | 6 | Коньков ОО Венгер З М | ||
15 | Бутова Людмила | 05.11.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,54,89 | 2,44,64 | 5 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | ||
16 | Іванова Олександра | 09.12.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,31,79 | 4 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |||
17 | Олейнік Валерія | 91 | І | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 3,07,21 | 3 | Гунько, Бондарюк, Цопіков | |||
18 | Гунтик Наталія | 25.07.90 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2,35,05 | 2 | Сімонов О.Г., Сімонова,Луценко | |||
19 | Безбах Інна | 91 | І | Кіровоград. Обл. | Колос | Вольшанська | 2,36,34 | 1 | Крайтор | |||
20 | Тимошенко Олена | 90 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 3,19,49 | 1 | Кравцов М Кястребов В.Г. | |||
К-1 500м юнаки 1992-93 г.р | ||||||||||||
1 | Шубара Володимир | 10,03,92 | МС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,08,72 | 2,07,54 | 2,02,19 | 20 | Жураховський В.П. | |
2 | Небувайло Олег | 01,01,92 | КМС | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 2,10,39 | 2,08,45 | 2,06,64 | 18 | Снежко С С Рожков Ю А | |
3 | Гнітченко Андрій | 25,01,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,10,84 | 2,05,95 | 2,06,92 | 17 | Иванов М И Осмоловская Н И | |
4 | Заболотній Сергій | 01,05,92 | ІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 2,16,42 | 2,11,53 | 2,09,36 | 16 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||
5 | Борзуков Дмитро | 30,06,92 | І | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,16,88 | 2,11,25 | 2,11,82 | 15 | Барболін С В | |
6 | Лозінський Євген | 04,08,93 | ІІ | Умань | Украина | ДЮСШ №1 | 2,25,40 | 2,06,79 | 2,12,71 | 14 | Іщенко В.О. | |
7 | Селятенко Віталій | 23,02,93 | І | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР ВУФК | 2,19,65 | 2,05,38 | 2,14,23 | 13 | Сімонов,Сімонова,Моторний | |
8 | Карабута Євген | 92 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 2,10,12 | 2,14,24 | 2,15,20 | 12 | Пазухін Д.В. Корнюшин С.М. | |
9 | Верьовка Антон | 92 | КМС | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 2,15,74 | 2,11,51 | н/с | 11 | Гунько,Бондарюк, Цопік | |
10 | Пляшечко Миколай | 92 | І | Черкасы | ДЮСШ весл. | 2,15,90 | 2,12,26 | 2,10,23 | 10 | Иванов О.К. | ||
11 | Скорік Роман | 93 | І | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 2,19,77 | 216,05 | 2,11,83 | 9 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | |
12 | Береговенко Денис | 24,01,92 | І | Енергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 2,06,44 | 2,07,15 | 1,12,90 | 8 | Снежко С С Рожков Ю А | |
13 | Кузьмін Євген | 20,04,92 | КМС | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 2,20,01 | 2,09,04 | 2,14,81 | 7 | Снежко С С Рожков Ю А | |
14 | Деревинський Вадим | 27,05,92 | І | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2,08,24 | 2,13,16 | 2,15,10 | 6 | Сімонов,Сімонова,Моторний | |
15 | Комар Яков | 07,02,93 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,24,74 | 2,22,03 | 2,18,16 | 5 | Мацапура О.Н.Скрипниченко В В | |
16 | Гурьянов Ігор | 01,02,92 | І | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 2,18,45 | 2,10,86 | 2,20,56 | 4 | Снежко С С Рожков Ю А | |
17 | Дибля Денис | 92 | ІІ | Черкаси | ДЮСШ весл. | 2,13,94 | 2,25,59 | 2,24,68 | 3 | Іванов О.к. | ||
18 | Мінкін Олександр Л | 11,09,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,27,59 | 2,20,90 | 2,50,73 | Ос | Барболін С В | |
19 | Горбов Іван | 08,01,93 | І юн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,32,18 | 2,11,19 | 1 | Скрипниченко В В | ||
20 | Бондаренко Богдан | 94 | ІІ | Черкаси | ДЮСШ весл. | 2,12,13 | 2,25,35 | 1 | Іванов О.К. | |||
21 | Мавланов Тімур | 02.12.93 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,27,89 | 2,28,20 | 1 | Скрипніченко В В | ||
22 | Лавров Андрій | 15,06,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,15,81 | 2,18,17 | 1 | Барболін С В | ||
23 | Сотнік Ігор | 30,03,92 | ІІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 2,09,32 | 2,25,31 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||||
24 | Красько Андрій | 18.03.93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,16,66 | 2,30,66 | 1 | Скрипніченко В В | ||
25 | Перетокін Дмитро | 21.02.94 | ІІ | Комсомольск - 2 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,35,17 | 2,21,71 | 1 | Скрипніченко В В | ||
26 | Пєгарєв Денис | 93 | І І | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 2,31,00 | 2,32,70 | 1 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | ||
27 | Кулішенко Влад | 16,09,93 | І | Миколаїв | Украина | СДЮШОР | 2,25,77 | н/ф | 1 | Затуливітер Г.А. | ||
28 | Матюшенко Вадим | 94 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 2,43,61 | 1 | Ястребов В Г Кравцов | |||
29 | Глянь Валерій | 07,07,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,18,62 | 1 | Осмоловская Н И Иванов М И | |||
30 | Хоха Руслан | 14,09,94 | ІІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 2,33,44 | 1 | Нагорний В.В. | |||
31 | Черноморов Кирило | 02,10,94 | ІІ | Миколаїв | Украина | СДЮЩОР | 2,37,32 | 1 | Затуливітер Г.А. | |||
32 | Оганесян Артем | 94 | І юн. | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 2,45,93 | 1 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | |||
33 | Голобородько Михайло | 92 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 2,48,93 | 1 | Кравцов М.Д. Ястребов В.г. | |||
34 | Бакун Роман | 93 | ІІ | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 2,51,13 | 1 | Гунько,Бондарюк, Цопік | |||
35 | Помєщєнко Олексій | 04.09.92 | ІІІ | Маріуполь | Украина | ГСК Азовець | 2,53,64 | 1 | Венгер З.М., Коньков О.О. | |||
Місний Іларіон | 93 | І | Харків | Украина | н/ф | Михайловський | ||||||
С-1 500м юнаки 1992-93 г.р | ||||||||||||
1 | Тарновський Олег | 10.04.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 2,36,52 | 2,32,73 | 2,19,43 | 20 | Поцюрко М.С., Бригада | |
2 | Матяш Руслан | 17.03.92 | КМС | Умань | ДЮСШ №1 | 2,24,66 | 2,27,98 | 2,21,54 | 18 | Іщенко В.О., Івасенко Т.Л. | ||
3 | Шевельов Анатолій | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 2,33,71 | 2,26,21 | 2,22,26 | 17 | Ткачов О.Д. | |
4 | Крайтор Андрій | 92 | І | Кіровоградська | Колос | Вільшанська | 2,25,60 | 2,28,43 | 2,22,78 | 16 | Крайтор | |
5 | Гичка Олексій | 24.12.92 | КМС | Ковель | Колос | СДЮШОР Олімп | 2,36,69 | 2,35,69 | 2,28,92 | 15 | Семенюк | |
6 | Мазовський Ігор | 30.01.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 2,50,27 | 2,30,62 | 2,32,58 | 14 | Поцюрко М.С., Бригада | |
7 | Нестеренко Володимир | 14,12,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2,46,85 | 2,28,16 | 2,33,79 | 13 | Нікітенко С.О. | |
8 | Шевченко Володимир | 02.08.93 | ІІ | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 2,34,76 | 2,27,51 | 2,34,20 | 12 | Сазонов В.І. | |
9 | Борисов Михайло | 92 | ІІ | Черкаси | Україна | 2,37,32 | 2,31,70 | 2,39,22 | 11 | Габер В.П. | ||
10 | Беляват Роман | 13,05,92 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2,39,15 | 2,31,99 | 2,34,66 | 10 | Затуливітер Г.А. | |
11 | Москаленко Денис | 11,12,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2,38,93 | 2,36,31 | 2,35,81 | 9 | Балабанов А.В. | |
12 | Колпаков-Брезинский Пётр | 19,07,93 | І | Киев | Украина | Мала флотилия | 2,34,39 | 2,30,92 | 2,37,12 | 8 | Богуш С О Ковган В О | |
13 | Буркаль Евгеній | 28,10,92 | Іюн | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,41,16 | 2,44,20 | 2,38,32 | 7 | Ханчевский Ю М | |
14 | Косенко Олексій | 23.07.93 | І | Миколаїв | СДЮШОР | 2,39,54 | 2,39,56 | 2,43,21 | 6 | Затуливітер Г.А. | ||
15 | Яковлев Богдан | 92 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 2,40,24 | 2,34,88 | 2,44,16 | 5 | Поливара | |
16 | Хаджаєв Максим | 93 | ІІ | Черкаси | Україна | 2,46,95 | 2,46,37 | 2,50,16 | 4 | Габер В.П. | ||
17 | Голандзовський Станіслав | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 2,43,42 | 2,44,89 | 2,50,47 | 3 | Ткачов О.Д. | |
18 | Федоренко Олександр | 17,05,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,42,60 | 2,43,01 | 2,56,17 | 2 | Ханчевский Ю М | |
19 | Богомольник Андрій Л | 93 | І | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 2,39,10 | 2,44,38 | Ос | Харченко Л.П., Андрушенко | ||
20 | Кучер Олексій | 93 | І | Черкаси | 2,41,53 | 2,45,95 | 1 | Кучер П. | ||||
21 | Зінов’єв Леонід | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 2,59,09 | 2,52,40 | 1 | Ткачов О.Д. | ||
22 | Четверик Александр | 93 | ІІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 2,56,07 | 2,46,79 | 1 | Поливара | ||
23 | Пономаренко Антон | 92 | І | Харків | Спартак | 3,02,18 | 2,40,69 | 1 | Гармаш І.В. | |||
24 | Дацко Андрій | 04.12.93 | ІІ | Львів | Освіта | СДЮШОР №1 | 2,45,31 | 2,53,48 | 1 | Бартко В.І., Поцюрко М.С. | ||
25 | Федосенко Іван | 93 | ІІ | Черкаси | Україна | 2,54,67 | 2,49,97 | 1 | Габер В.П. | |||
26 | Сєнченко Артем | 05.10.92 | ІІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,54,36 | 2,58,62 | 1 | Ханчевский Ю М | ||
27 | Поліщук Антон | 15.06.93 | ІІІ | Київ | Украина | Мала флотилия | 3,03,06 | 3,01,79 | 1 | Ковган В.О., Богуш С.О. | ||
28 | Сазонов Ілля | 93 | І | Харків | Спартак | 3,08,56 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
29 | Цвєтов Сергей | 16,03,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 2,46,06 | 1 | Ханчевский Ю М | |||
30 | Кучмєй Федір Л | 93 | І | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 2,50,83 | л | Харченко Л.П., Андрушенко | |||
31 | Шевченко Олег | 04.12.93 | І І І | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 3,28,39 | 1 | Береза С.О., Камерілов О. | |||
Старченко Ігор | 92 | І | Харків | Спартак | н/ф | Гармаш І.В. | ||||||
К-1 500м дівчата 1992-93 г.р. | ||||||||||||
1 | Кучеренко Даша | 93 | І | Черкасы | Украина | 2,26,17 | 2,26,58 | 20 | Иванов О К | |||
2 | Чернишова Светлана | 27,10,92 | ІІ | Київ | Украина | Мала флотилия | 2,35,19 | 2,32,43 | 18 | Ковган В О Богуш С О | ||
3 | Гондецька Юлія | 19.10.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 2,39,79 | 2,32,80 | 17 | Поцюрко Н.В.Одноріг А.С. | ||
4 | Харітонова Тая | 94 | ІІ | Черкасы | ДЮСШ | 2,41,77 | 2,34,41 | 16 | Кучер П.В. | |||
5 | Тележенко Юля | 93 | І | Черкасы | Украина | 2,30,04 | 2,35,29 | 15 | Иванов О К | |||
6 | Вихристюк Оксана | 03.07.93 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,38,56 | 2,38,51 | 2,36,86 | 14 | Мацапура О.Н., Денисенко Г.Г. | |
7 | Махнюк Тетяна | 04,02,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Україна | ДЮСШ №3 | 2,43,49 | 2,39,68 | 2,44,23 | 13 | Підклада О.В. Лобойченко | |
8 | Поліщук Вікторія | 03.07.93 | І | Луцьк | Колос | СДЮШОР "Олімп" | 2,40,85 | 2,45,02 | 12 | Клімова | ||
9 | Недотопа Ирина | 14,01,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,44,68 | 2,42,44 | 2,45,60 | 11 | Осмаловська Н И Иванов М И | |
10 | Ушакова Наталія | 02.06.94 | І юн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,50,63 | 2,48,65 | 10 | Денисенко Г.Г. | ||
11 | Федченко Лілія | 11.07.93 | Іюн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 2,50,94 | 2,49,82 | 9 | Денисенко Г.Г. | ||
12 | Береза Марина | 01.04.93 | ІІІ | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 3,01,68 | 2,53,99 | 8 | Береза С.О.,Камерілов О. | ||
13 | Пивненко Елена | 07,07,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,49,15 | 2,54,89 | 7 | Осмаловська Н И Иванов М И | ||
14 | Жила Анастасія | 28,06,93 | І | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 2,55,18 | 2,55,74 | 6 | Нікітенко С.О | ||
Рихлицька Катерина | 29.03.93 | ІІ | Львів | Освіта | СДЮШОР №3 | знята | Дацьків У.Р., Гривняк Р.М. | |||||
Рябая Анастасія | 18,06,93 | ІІ | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | н/ф | Нікітенко С.О | |||||
К-1 200 м юнаки 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Зарубин Владимир | 26.05.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,43,95 | 0,41,89 | 20 | Барболин С В | ||
2 | Бурлака Вадим | 90 | КМС | Черкасы | 0,46,04 | 0,42,43 | 18 | Іванов О.К. Кучер П.В. | ||||
3 | Коркач Максим | 28.11.90 | І | Київська обл. | ДЮСШ | 0,45,61 | 0,42,94 | 17 | Солвйов В.С., Литвинська З.М. | |||
4 | Колінько Олександр | 13.08.90 | КМС | Полтава | Колос | ДЮСШ "Колос" | 0,49,10 | 0,43,81 | 0,43,54 | 16 | Кічасов С.О., Кострома Т.В. | |
5 | Скоринін Дмитро | 27.01.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,47,37 | 0,44,93 | 0,44,34 | 15 | Барболін С.В. | |
6 | Росенко Евген | 12,08,91 | І І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 0,47,69 | 0,45,67 | 0,45,09 | 14 | Кравцов Ястребов | |
7 | Каплун Дмитрий | 01.03.90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,47,99 | 0,44,10 | 0,45,81 | 13 | Барболин С.В. | |
8 | Макаров Ілля | 28,01,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,48,40 | 0,44,55 | 0,46,18 | 12 | Мацапура М. І Гуржій О В | |
9 | Коркотадзе Вахтанг | 1991 | І І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 0,48,40 | 0,45,32 | 0,47,21 | 11 | Ястребов В Г Кравцов М.Д. | |
10 | Волков Ігор | 90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,49,56 | 0,46,02 | 0,44,51 | 10 | Кирюхін Г.Т., Барболін С.В. | |
11 | Моторин Александр | 08.08.91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,47,37 | 0,44,92 | 0,44,85 | 9 | Барболин С В | |
12 | Левченко Олег | 26.02.91 | І | Комсомольськ-1 | Україна | ДЮСШ №3 | 0,46,95 | 0,47,13 | 0,45,20 | 8 | Мацапура О.Н., Скрипніченко В.В. | |
13 | Мішенко Олег | 91 | КМС | Днепропетровск | МОНу | ДЮСШ №8 | 0,49,86 | 0,45,47 | 0,45,90 | 7 | Задроновський,Гунько В.Д. | |
14 | Ярмачок А | 19.03.91 | КМС | Запоріжжя | Україна | СК "Металург" | 0,51,10 | 0,46,94 | 0,46,71 | 6 | Громазін В.М. | |
15 | Андрусенко Володимир | 90 | І | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 1,02,56 | 0,47,98 | 0,48,40 | 5 | Кравцов Ястребов | |
16 | Овсянніков Едуард | 15.03.91 | ІІ | Комсомольськ-2 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,46,52 | 0,46,59 | 0,50,20 | 4 | Підклада О.В. | |
17 | Шепель Тарас | 91 | І | Черкасы | ДЮСШ весл. | 0,51,25 | 0,46,72 | 0,50,60 | 3 | Іванов О.К. | ||
18 | Бортиньов Сергій | 24.10.90 | ІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 0,54,46 | 0,47,53 | 0,50,87 | 2 | Соловйов В.С., Литвинська З.М. | ||
19 | Ткаченко Іван | 06.02.91 | І | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР боротьби | 0,48,65 | 0,48,36 | 1 | Сімонов О.Г., Сімонова І.А. | ||
20 | Афонін Віталій | 11.04.91 | ІІІ | Мариуполь | У | ГСК Азовець | 0,53,74 | 0,52,65 | 1 | Венгер З.М,Коньков О.О. | ||
21 | Сташкевич Влад | 30,10,91 | ІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 0,50,23 | 0,49,97 | 1 | Мацапура В И, Кічасов | ||
22 | Волканін Артем | 91 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 1,05,41 | 1 | Ястребов В.Г. Кравцов М.Д. | |||
С-1 200м юнаки 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Руденко Андрій | 90 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 0,49,03 | 0,46,22 | 20 | Ткачов О.Д. | ||
2 | Сівков Олександр | 08,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,49,82 | 0,47,74 | 0,46,69 | 18 | Ханчевский Ю М | |
3 | Сівков Антон | 08,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,51,83 | 0,48,09 | 0,47,33 | 17 | Ханчевский Ю М | |
4 | Голюк Віталій | 91 | КМС | Вінниця | Украина | ШВСМ | 0,50,13 | 0,48,22 | 0,48,77 | 16 | Ткачов О.Д. | |
5 | Будко Олександр | 03.08.91 | ІІІ | Умань | Украина | ДЮСШ №1 | 0,51,32 | 0,48,44 | 0,49,15 | 15 | Іщенко В.О., Івасенко Т.Л. | |
6 | Левченко Ігорь | 24,05,90 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 0,49,44 | 0,51,47 | 14 | Андреев В.В. | ||
7 | Кошман Михайло | 12,06,91 | МС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 0,50,95 | 0,49,69 | 0,52,64 | 13 | Затуливітер Г.А. | |
8 | Білінський Ростислав | 19.11.91 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 0,53,56 | 0,49,29 | 0,53,52 | Поцюрко М.С., Бригада | ||
9 | Лимонченко Гліб | 22.04.91 | І | Комсомольськ-1 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,51,70 | 0,54,55 | 11 | Ханчевский Ю М | ||
10 | Євстропов Василь | 14.01.91 | КМС | Комсомольськ-1 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,49,03 | 0,50,93 | 0,47,40 | 10 | Ханчевский Ю М | |
11 | Чабанюк В’ячеслав | 91 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 0,51,67 | 0,52,73 | 0,48,68 | 9 | Харченко Л.П.Андрушенко. | |
12 | Сотнік Ярослав | 91 | КМС | Харків | Спартак | 0,57,53 | 0,52,69 | 0,51,63 | Гармаш І.В. | |||
13 | Зорін Костянтин | 23,04,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,56,05 | 0,52,33 | 0,51,93 | 7 | Ханчевский Ю М | |
14 | Крыжановский Павло | 03,03,90 | КМС | Ковель | Украина | ШВСМ "Ніка-Сільмаш" | 0,52,35 | 0,50,08 | 0,52,26 | 6 | Верчук І.В. | |
15 | Курудз Богдан | 90 | І І | Черкасы | Украина | 0,53,07 | 0,50,62 | 0,53,69 | 5 | Кучер | ||
16 | Шеметіло Едуард | 14.08.90 | КМС | Полтава | Украина | ПО ШВСМ ПДЮСШ | 0,52,87 | 0,48,81 | 0,54,01 | 4 | Камерилов О.Є. Семенюк | |
17 | Ісечко Денис | 17,06,91 | ІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 0,52,31 | 0,50,54 | 0,54,59 | 3 | Мацапура В.І., Кічасов С.О. | |
18 | Прохорук Олександр | 03.08.91 | КМС | Ковель | Украина | ШВСМ Ніка-Сельмаш | 0,56,05 | 0,52,31 | 0,56,27 | 2 | Гурська Л.О., Прохорук В.О. | |
19 | Самусь Станіслав | 10,06,91 | І | Ченігів | Украина | СДЮШОР | 0,50,58 | 0,53,37 | 1 | Мінгель М.А. | ||
20 | Коваленко Денис | 91 | КМС | Харків | Спартак | 0,53,92 | 0,54,00 | 1 | Гармаш І.В. | |||
21 | Чабанюк Віталій | 91 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 0,55,50 | 1 | Харченко Л.П.Андрушенко. | |||
К-1 200м дівчата 1990-91 г.р. | ||||||||||||
1 | Косицька Влада | 26.09.90 | МС | Київ | Україн | Мала флотілія | 0,49,87 | 0,49,24 | 20 | Баканичев О.В. | ||
2 | Антипова Ольга | 08.02.90 | МС | Львів | Колос | СДЮШОР "Веслярик" | 0,54,92 | 0,50,09 | 18 | Поцюрко Н.В.,Кіндзера,Одноріг | ||
3 | Вигорчук Юлія | 24.05.90 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 ПОШВСМ | 0,52,95 | 0,52,33 | 17 | Мацапура М.І. Иванов О.К. | ||
4 | Сарапулова Ілона | 07.06.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,54,54 | 0,53,14 | 16 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | ||
5 | Голота Тетяна | 29,07,90 | КМС | Київська обл. | ДЮСШ | 0,55,20 | 0,53,64 | 15 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | |||
6 | Гунтик Наталія | 25.07.90 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 0,54,71 | 0,54,12 | 14 | Сімонов О.Г., Сімонова,Луценко | ||
7 | Миргородська Марина | 07,08,90 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,56,09 | 0,53,66 | 0,56,59 | 13 | Мацапура Е Н Скрипниченко В В | |
8 | Іванова Олександра | 09.12.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,55,92 | 0,54,33 | 0,59,10 | 12 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |
9 | Зайцева Ірина | 26,04,90 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,55,13 | 0,54,02 | 0,59,44 | 11 | Нікітенко С О | |
10 | Лапіна Олена | 04.07.91 | КМС | Миколаїв ВУФК | СДЮШОР | 0,56,27, | 0,54,59 | 10 | Федоренко О.Г.,Федорченко О.Г | |||
11 | Голота Антонина | 29,07,90 | КМС | Київська обл. | ДЮСШ | 0,58,59 | 0,54,85 | 9 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | |||
12 | Мотова Дарья | 12,07,91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,56,93 | 0,55,08 | 8 | Мотов О В, Жураховський В.п. | ||
13 | Мухаметаліна Асія | 28.10.90 | МС | Луцьк | Колос | СДЮШОР "Олімп" | 0,59,14 | 0,55,33 | 7 | Шевченко, Мухаметаліна | ||
14 | Скакун Лілія | 13,01,91 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,58,28 | 0,55,61 | 6 | Іванов М.І., Осмоловська Н.І. | ||
15 | Реніна Катерина | 28,09,91 | І | Маріуполь | Украина | ГСК Азовсталь | 1,00,39 | 0,57,24 | 5 | Коньков ОО Венгер З М | ||
16 | Олейнік Валерія | 91 | І | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 1,04,32 | 4 | Гунько, Бондарюк, Цопіков | |||
17 | Жолоботкіна Анна | 91 | КМС | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 1,02,75 | 3 | Гунько, Бондарюк, Цопіков | |||
18 | Тимошенко Олена | 90 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 1,10,38 | 2 | Кравцов М Кястребов В.Г. | |||
19 | Бутова Людмила | 05.11.91 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 1,03,16 | 1 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |||
Безбах Інна | 91 | І | Кіровоград. Обл. | Колос | Вольшанська | н/ф | Крайтор | |||||
К-1 200м юнаки 1992-93 г.р | ||||||||||||
1 | Шубара Володимир | 10,03,92 | МС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,42,33 | 0,43,44 | 0,41,16 | 20 | Жураховський В.П. | |
2 | Пляшечко Миколай | 92 | І | Черкасы | ДЮСШ весл. | 0,45,81 | 0,43,11 | 0,44,43 | 18 | Иванов О.К. | ||
3 | Заболотній Сергій | 01,05,92 | ІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 0,48,01 | 0,45,24 | 0,43,79 | 17 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||
4 | Борзуков Дмитро | 30,06,92 | І | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,46,19 | 044,21 | 0,44,06 | 16 | Барболін С В | |
5 | Гнітченко Андрій | 25,01,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,47,02 | 0,43,45 | 0,44,70 | 15 | Иванов М И Осмоловская Н И | |
6 | Верьовка Антон | 92 | КМС | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 0,50,37 | 0,43,74 | 0,44,98 | 14 | Гунько,Бондарюк, Цопік | |
7 | Скорік Роман | 93 | І | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 0,46,76 | 0,45,79 | 0,45,29 | 13 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | |
8 | Карабута Євген | 92 | КМС | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 0,45,98 | 0,44,62 | 0,45,59 | 12 | Пазухін Д.В. Корнюшин С.М. | |
9 | Береговенко Денис | 24,01,92 | І | Енергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 0,47,14 | 0,44,93 | 0,46,16 | 11 | Снежко С С Рожков Ю А | |
10 | Кузьмин Євген | 20,04,92 | КМС | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 0,47,98 | 0,44,89 | 0,46,58 | 10 | Снежко С С Рожков Ю А | |
11 | Селятенко Віталій | 23,02,93 | І | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР ВУФК | 0,48,50 | 0,48,19 | 0,46,88 | 9 | Сімонов,Сімонова,Моторний | |
12 | Лозінський Євген | 04,08,93 | ІІ | Умань | Украина | ДЮСШ №1 | 0,51,69 | 0,46,62 | 0,47,31 | 8 | Іщенко В.О. | |
13 | Комар Яков | 07,02,93 | КМС | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,48,89 | 0,47,17 | 0,48,14 | 7 | Мацапура О.Н.Скрипниченко В В | |
14 | Сотник Ігор | 30,03,92 | ІІІ | Київська обл. | ДЮСШ | 0,49,43 | 0,47,48 | 0,48,59 | 6 | Соловйов В.С. Литвинська З.М. | ||
15 | Гурьянов Ігор | 01,02,92 | І | Энергодар | Украина | ДЮСШ СОК ОП ЗАЭС | 0,49,32 | 0,48,09 | 0,48,90 | 5 | Снежко С С Рожков Ю А | |
16 | Горбов Іван | 08,01,93 | І юн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,50,45 | 0,49,11 | 0,49,54 | 4 | Скрипниченко В В | |
17 | Мінкін Олександр | 11,09,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,50,33 | 0,49,44 | 0,50,13 | Ос | Барболін С В | |
18 | Деревинський Вадим | 27,05,92 | І | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 0,48,05 | 0,45,69 | 0,50,57 | 3 | Сімонов,Сімонова,Моторний | |
19 | Глянь Валерій | 07,07,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,53,29 | 0,48,57 | 1 | Осмоловская Н И Иванов М И | ||
20 | Пєгарєв Денис | 93 | І І | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 0,51,84 | 0,49,88 | 1 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | ||
21 | Мавланов Тімур | 02.12.93 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,53,80 | 0,51,19 | 1 | Скрипніченко В В | ||
22 | Лавров Андрій | 15,06,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 0,53,87 | 0,51,43 | 1 | Барболін С В | ||
23 | Бондаренко Богдан | 94 | ІІ | Черкаси | ДЮСШ весл. | 050,15 | 0,51,93 | 1 | Іванов О.К. | |||
24 | Красько Андрій | 18.03.93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,53,21 | 0,53,42 | 1 | Скрипніченко В В | ||
25 | Голобородько Михайло | 92 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ №1 | 0,55,71 | 0,52,23 | 1 | Кравцов М.Д., Ястребов В.Г | ||
26 | Оганесян Артем | 94 | І юн. | Полтава | Колос | ДЮСШ Колос | 0,59,15 | 0,52,26 | 1 | Кічасов,Кострома, Нефьодов | ||
27 | Хоха Руслан | 14,09,94 | ІІІ | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 0,55,33 | 0,57,17 | 1 | Нагорний В.В. | ||
28 | Дибля Денис | 92 | ІІ | Черкаси | ДЮСШ весл. | 0,52,24 | Іванов О.к. | |||||
29 | Перетокін Дмитро | 21.02.94 | ІІ | Комсомольск - 2 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,55,85 | 1 | Скрипніченко В В | |||
30 | Матюшенко Вадим | 94 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 0,56,22 | 1 | Ястребов В Г Кравцов | |||
31 | Черноморов Кирило | 02,10,94 | ІІ | Миколаїв | Украина | СДЮШОР | 0,54,88 | 1 | Затуливітер Г.А. | |||
32 | Бакун Роман | 93 | ІІ | Дніпропетровськ | МОНу | УФК | 1,00,65 | 1 | Гунько,Бондарюк, Цопік | |||
С-1 200м юнаки 1992-93 г.р | ||||||||||||
1 | Тарновський Олег | 10.04.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 0,58,50 | 0,52,58 | 0,46,59 | 20 | Поцюрко М.С., Бригада | |
2 | Крайтор Андрій | 92 | І | Кіровоградська | Колос | Вільшанська | 0,53,92 | 0,50,20 | 0,46,87 | 18 | Крайтор | |
3 | Матяш Руслан | 17.03.92 | КМС | Умань | ДЮСШ №1 | 0,55,32 | 0,50,88 | 0,47,14 | 17 | Іщенко В.О., Івасенко Т.Л. | ||
4 | Шевельов Анатолій | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 0,59,16 | 0,50,88 | 0,47,38 | 16 | Ткачов О.Д. | |
5 | Шевченко Олег | 04.12.93 | І І І | Полтава | Украина | ПДЮСШ | 0,59,24 | 0,51,59 | 0,47,64 | 15 | Береза С.О., Камерілов О. | |
6 | Гичка Олексій | 24.12.92 | КМС | Ковель | Колос | СДЮШОР Олімп | 1,02,86 | 0,52,01 | 0,48,43 | 14 | Семенюк | |
7 | Беляват Роман | 13,05,92 | КМС | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 0,56,98 | 0,52,54 | 0,48,74 | 13 | Затуливітер Г.А. | |
8 | Мазовський Ігор | 30.01.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 0,57,54 | 0,51,43 | 0,50,14 | 12 | Поцюрко М.С., Бригада | |
9 | Борисов Михайло | 92 | ІІ | Черкаси | Україна | 0,56,18 | 0,52,64 | 0,50,90 | 11 | Габер В.П. | ||
10 | Нестеренко Володимир | 14,12,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1,00,59 | 0,52,54 | 0,51,56 | 10 | Нікітенко С.О. | |
11 | Москаленко Денис | 11,12,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 0,57,35 | 0,53,83 | 0,53,28 | 9 | Балабанов А.В. | |
12 | Буркаль Евгеній | 28,10,92 | Іюн | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 0,55,89 | 0,53,80 | 0,53,79 | 8 | Ханчевский Ю М | |
13 | Яковлев Богдан | 92 | ІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 0,59,61 | 0,56,72 | 0,54,10 | 7 | Поливара | |
14 | Колпаков-Брезинский Пётр | 19,07,93 | І | Киев | Украина | Мала флотилия | 0,58,82 | 0,53,28 | 0,54,49 | 6 | Богуш С О Ковган В О | |
15 | Кучер Олексій | 93 | І | Черкаси | 1,01,33 | 0,54,81 | 0,55,20 | 5 | Кучер П. | |||
16 | Федосенко Іван | 93 | ІІ | Черкаси | Україна | 1,01,01 | 0,55,34 | 00,56,29 | 4 | Габер В.П. | ||
17 | Голандзовський Станіслав | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 0,59,94 | 0,56,13 | 0,58,51 | 3 | Ткачов О.Д. | |
18 | Хаджаєв Максим | 93 | ІІ | Черкаси | Україна | 0,59,59 | 0,55,86 | 0,58,95 | 2 | Габер В.П. | ||
19 | Косенко олексій | 23.07.93 | І | Миколаїв | СДЮШОР | 0,58,59 | 0,57,03 | 1 | Затуливітер Г.А. | |||
20 | Богомольник Андрій | 93 | І | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 1,09,53 | 0,57,62 | ОС | Харченко Л.П., Андрушенко | ||
21 | Пономаренко Антон | 92 | І | Харків | Спартак | 1,00,39 | 0,58,21 | 1 | Гармаш І.В. | |||
22 | Зінов’єв Леонід | 93 | КМС | Вінниця | Україна | ШВСМ | 1,08,64 | 0,58,14 | 1 | Ткачов О.Д. | ||
23 | Дацко Андрій | 04.12.93 | ІІ | Львів | Освіта | СДЮШОР №1 | 1,02,55 | 0,58,19 | 1 | Бартко В.І., Поцюрко М.С. | ||
24 | Сєнченко Артем | 05.10.92 | ІІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 1,04,94 | 1,02,59 | 1 | Ханчевский Ю М | ||
25 | Федоренко Александр | 17,05,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 1,01,63 | 0,59,58 | 1 | Ханчевский Ю М | ||
26 | Цвєтов Сергей | 16,03,93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ № 3 | 1,03,38 | 1,02,36 | 1 | Ханчевский Ю М | ||
27 | Кучмєй Федір | 93 | І | Херсон | МОН | ДЮСШ №2 | 1,04,82 | н/с | Ос | Харченко Л.П., Андрушенко | ||
28 | Поліщук Антон | 15.06.93 | ІІІ | Київ | Украина | Мала флотилия | 1,11,13 | 1 | Ковган В.О., Богуш С.О. | |||
29 | Четверик Александр | 93 | ІІІ | Кременчуг | Освіта | ДЮСШ № 1 | 1,03,20 | 1 | Поливара | |||
30 | Сазонов Ілля | 93 | І | Харків | Спартак | 1,10,32 | 1 | Гармаш І.В. | ||||
К-1 200м дівчата 1992-93 г.р. | ||||||||||||
1 | Кучеренко Даша | 93 | І | Черкасы | Украина | 0,54,02 | 0,52,95 | 20 | Иванов О К | |||
2 | Вихристюк Оксана | 03.07.93 | І | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,55,50 | 0,54,27 | 18 | Мацапура О.Н., Денисенко Г.Г. | ||
3 | Теліженко Юля | 93 | І | Черкасы | Украина | 0,55,79 | 0,54,89 | 17 | Иванов О К | |||
4 | Гондецька Юлія | 19.10.92 | КМС | Львів | Колос | СДЮШОР Веслярик | 0,56,04 | 0,55,26 | 16 | Поцюрко Н.В.Одноріг А.С. | ||
5 | Харітонова Тая | 94 | ІІ | Черкасы | ДЮСШ | 1,00,69 | 0,55,92 | 15 | Кучер П.В. | |||
6 | Чернишова Светлана | 27,10,92 | ІІ | Київ | Украина | Мала флотилия | 0,58,77 | 0,55,83 | 0,56,38 | 14 | Ковган В О Богуш С О | |
7 | Махнюк Тетяна | 04.02.93 | ІІ | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 0,58,16 | 0,57,62 | 0,57,09 | 13 | Підклада О.В., Лобойченко В.М. | |
8 | Рихлицька Катерина | 29.03.93 | ІІ | Львів | Освіта | СДЮШОР №3 | 0,58,32 | 0,58,77 | 0,57,83 | 12 | Дацьків У.Р., Гривняк Р.М. | |
9 | Недотопа Ирина | 14,01,93 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 1,01,87 | 0,57,15 | 1,01,01 | 11 | Осмаловська Н И Иванов М И | |
10 | Ушакова Наталія | 02.06.94 | І юн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 1,05,17 | 0,58,49 | 10 | Денисенко Г.Г. | ||
11 | Поліщук Вікторія | 03.07.93 | І | Луцьк | Колос | СДЮШОР "Олімп" | 1,03,11 | 0,59,03 | 9 | Клімова | ||
12 | Пивненко Елена | 07,07,92 | КМС | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 1,06,21 | 1,00,57 | 8 | Осмаловська Н И Иванов М И | ||
13 | Береза Марина | 01.04.93 | ІІІ | Полтава | Україна | ПДЮСШ | 1,05,11 | 1,02,24 | 7 | Береза С.О.,Камерілов О. | ||
14 | Жила Анастасія | 28,06,93 | І | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клуба ВМС Укр | 1,09,21 | 1,10,20 | 6 | Нікітенко С.О | ||
15 | Федченко Лілія | 11.07.93 | Іюн. | Комсомольск - 1 | Украина | ДЮСШ №3 | 1,04,42 | н/ф | 5 | Денисенко Г.Г. |
Головний суддя змагань
суддя Нацiональної категорiї О.М.Лiтинський
Головний секретар змагань
суддя Нацiональної категорiї А.П. Гоголюк
суддя Нацiональної категорiї Ю.М. Маслачков