ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ СЕРЕД ДЮСШ, СДЮШОР
2-5 серпня 2007 р., м.ДНІПРОПЕТРОВСЬК
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | Прізвище тренера | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | ||||||||||
К -1 1000 м Юнаки 1991-92р.н. Швидкість вітру + 2,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Шубара Володимир | 92 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 4.08.63 | 4.00.68 | 20 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | |
2 | Блаженно Василь | 30.06.91 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік-1 | 4.06.49 | 4.04.30 | 18 | Цикош О.М.,Зайченков М.В. | |
3 | Давлад Олексій | 07.02.91 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | 4.12.93 | 4.06.09 | 17 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. | |
4 | Будниченко Григорій | 31.04.92 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 4.24.37 | 4.09.18 | 16 | Голубов О.К. | |
5 | Краснолуцький Артем | 18.03.91 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 4.17.15 | 4.26.36 | 4.12.09 | 15 | Міщук А.,Успенська Л. |
6 | Трунов Ігор | 92 | КМС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.12.36 | 4.12.29 | 14 | Коломієць Г. | |
7 | Веревка Антон | 10.06.92 | 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ Зеленодольськ УФК | 4.27.37 | 4.28.14 | 4.25.55 | 13 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В., Гунько В.Д, |
8 | Бездушняк Іван | 14.02.91 | 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ Зеленодольськ | 4.32.15 | 4.28.39 | 4.29.72 | 12 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. |
9 | Нитяжук Валерій | 91 | 1 | Вінницька | Бершадь | Колос | СДЮШОР | 4.25.33 | 4.30.11 | 11 | Пугач Л.А. | |
10 | Сташкевич Владислав | 91 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ДЮСШ “Колос” | 4.28.85 | 4.29.12 | 10 | Мацапура В.І.,Кічасов С.О. | |
11 | Овсянніков Едуард | 15.03.91 | ІІ | Полтавська | Комсомольсьск | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.32.76 | 4.34.98 | 9 | Підклада О.В. | |
12 | Чернявський Костянтин | 22.06.92 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ Локомотив -1 | 4.34.34 | 4.38.42 | 8 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. | |
13 | Балабуха Дмитро | 92 | ІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.32.21 | 4.40.39 | 7 | Савельєва Ю.Ф.,Рожков Ю.О. | |
14 | Олійниііченко Віталій | 07.09.91 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.33.63 | 4.40.79 | 6 | Богуславський Ю.І. | |
15 | Глубоченко Микола | 92 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 5.06.70 | 5.02.96 | 5 | Радченко Л.С. | |
17 | Помєщенко Олексій | 92 | ІІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 5.10.92 | 4 | Бригада | ||
Соловей Володимир | 27.11.91 | 1 | Київ | ФСТУ | Мала флотилія | Н.ст. | Ковган | |||||
С-1 1000м. Юнаки 1991-92р.н. | ||||||||||||
1 | Кошман Михайло | 12.06.91 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 4.51.17 | 4.28.37 | 20 | Затулі вітер Г.А. | |
2 | Домарецький Володимир | 28.07.91 | МС | Волинська | Ковель | Колос | Олімп | 4.53.86 | 4.29.90 | 18 | Камері лов О.Є. | |
3 | Самусь Станіслав | 10.06.91 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 5.01.05 | 4.56.51 | 4.36.54 | 17 | Баранов А.В. |
4 | Ісечко Денис | 17.06.91 | ІІ | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОДЮСШ | 4.51.94 | 4.41.90 | 16 | Кічасов С.О.,Мацапура В.І. | |
5 | Євстропов Василь | 14.01.91 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 5.04.37 | 4.55.18 | 4.44.43 | 15 | Ханчевський Ю.М. |
6 | Матяш Руслан | 17.03.92 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 5.12.70 | 5.04.80 | 4.44.68 | 14 | Іщенко В.О.,Ісаєнко Т.Л. |
7 | Макаренко Ігор | 02.02.92 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 5.00.70 | 5.03.66 | 4.50.29 | 13 | Яворський О.С.,Нікітенко С. |
8 | Край тор Андрій | 92 | 1 | Кіровоградська | Вільшанка | Колос | ДЮСШ “Колос” | 5.03.46 | 4.57.14 | 4.56.03 | 12 | Край тор С. |
9 | Коваленко Денис | 91 | ІІ | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 5.01.37 | 5.01.51 | 5.00.00 | 11 | Гармаш І.В. |
10 | Лимонченко Гліб | 22.04.91 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.59.68 | 5.09.28 | 4.52.15 | 10 | Ханчевський Ю.М. |
11 | Будков Олександр | 03.08.91 | ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 5.10.93 | 4.58.72 | 5.00.06 | 9 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. |
12 | Пономаренко Антон | 92 | ІІ | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 5.13.93 | 5.18.61 | 5.04.56 | 8 | Гармаш І.В. |
13 | Ястремський Костянтин | 18.06.92 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.14.78 | 5.24.01 | 5.04.80 | 7 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. |
14 | Нестеренко Володимир | 92 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 5.10.37 | 5.19.35 | 5.05.15 | 6 | Нікітенко С.О. |
15 | Веремейченко Тарас | 23.12.91 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 5.15.70 | 5.24.66 | 5.15.43 | 5 | Баранов А.В. |
16 | Сафронов Михайло | 26.08.91 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 5.14.43 | 5.29.89 | 5.31.32 | 4 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Турпітка А.Т. |
17 | Макаренко Михайло | 91 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8-2 | 5.54.92 | 5.57.88 | 5.47.00 | 3 | Білецький О. |
18 | Бондар Олександр | 12.05.92 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 6.06.92 | 6.13.56 | 5.51.37 | 2 | Козаченко Л.О. |
19 | Галюк Дмитро | 17.03.92 | ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 6.17.58 | 6.16.22 | 1 | Кметь В.А. | |
20 | Руденко Максим | 92 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8-2 | 5.29.64 | н\фін. | 1 | Білецький О. | |
Яремчук Артем | 02.01.92 | ІІ | Київ | КПДЮ | 5.24.19 Знята за Перехід доріжки | Завілінський О.С. | ||||||
К-1 1000м. Дівчата 1991-92р.н. | ||||||||||||
1 | Самойленко Яна | 26.05.91 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 4.46.00 | 4.39.72 | 20 | Іванов О.К. | |
2 | Золотарьова Тетяна | 06.01.92 | 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.57.93 | 4.48.89 | 18 | Зелінська О.І. | ||
3 | Донець Анжела | 24.04.91 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 5.03.94 | 4.49.14 | 17 | Цикош О.М.,Мальков С.А. | |
4 | Лапіна Олена | 04.07.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 4.58.84 | 4.54.50 | 16 | Федоренко О.Г. | |
5 | Жолоботкіна Ганна | 13.01.91 | 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ УФК | 5.10.83 | 5.08.22 | 4.59.71 | 15 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В., Цопікова Т.А. |
6 | Іванова Олександра | 09.12.91 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 5.07.48 | 5.01.88 | 14 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |
7 | Безбах Інна | 91 | 1 | Кіровоградська | Вільшанка | Коло | ДЮСШ “Колос” | 5.14.21. | 5.10.79 | 5.02.54 | 13 | Край тор С. |
8 | Жеребцова Катерина | 11.04.91 | 1 | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФВУМ | 5.06.27 | 5.07.81 | 12 | Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | |
9 | Реніна Катерина | 28.09.91 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 5.11.56 | 5.14.72 | 11 | Бригада | |
10 | Кісляк Ріта | 29.05.92 | ІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ | ДЮСШ | 5.23.07 | 5.18.94 | 10 | Жил кін О.Л.,Гаркуша Є. | |
11 | Жилюк Наталія | 28.10.92 | 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 5.17.91 | 5.19.32 | 9 | Зелінська О.І. | ||
12 | Бутова Людмила | 05.11.91 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 5.18.41 | 5.20.05 | 8 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |
13 | Даньшина Христина | 25.02.92 | 1 | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 5.18.17 | 5.20.39 | 7 | Федоренко О.Г. | |
14 | Кудель Катерина | 11.08.91 | 1 | Вінницька | Ладижин | Динамо | СДЮШОР | 5.33.87 | 5.37.16 | 6 | Іванов Г.Ф.,Іванова Л.Г. | |
15 | Денисова Ольга | 02.07.92 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 5.52.20 | 6.08.63 | 5 | Козаченко Л.О. | |
Чернишова Світлана | 27.10.92 | ІІ | Київ | ФСТУ | Мала флотилія | 5.06.56 | 5.11.81 | 5.02.24 Знята за недовагу | Ковзан,Богуш | |||
К-1 1000м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Токарницький Сергій | 93 | 1 | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.40.25 | 4.14.10 | 20 | Грабко А.Я. | |
2 | Селятенко Віталій | 23.02.93 | 1 | Миколаївська | Миколаїв | МОН | СДЮШОР | 4.27.91 | 4.21.53 | 18 | Сім онов О.Г.,Сімонова І.А.,Моторний С. | |
3 | Комар Яків | 07.02.93 | ІІ | Полтавська | Комсомолсьск | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.36.21 | 4.23.91 | 17 | Мацапура О.Н.,Скрипніченко В.В. | |
4 | Омелянчук Роман | 30.01.93 | КМС | Львівська | Львів | ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 4.41.10 | 4.27.36 | 16 | Федина А.В. | |
5 | Лозінський Євген | 04.08.93 | ІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 4.38.60 | 4.36.44 | 15 | Іщенко В.О. | |
6 | Верховський Артур | 11.11.93 | ІІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.46.16 | 4.37.87 | 14 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.О. | |
7 | Гужов Ярослав | 14.06.93 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 4.44.36 | 4.45.76 | 4.40.86 | 13 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Загреба В.М. |
8 | Гузієнко Дмитро | 93 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 4.49.21 | 4.48.22 | 4.41.22 | 12 | Задрановський Ю. |
9 | Неустроев Ростислав | 20.06.93 | 1 | Миколаївська | Первомайськ | ФСТУ | СДЮШОР | 4.50.98 | 4.50.92 | 4.54.26 | 11 | Луценко В.А. |
10 | Глянь Валерій | 93 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхтклубу ВМС У | 5.00.71 | 5.05.58 | 10 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | |
11 | Мельник Іван | 07.07.94 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.22.50 | 5.08.76 | 9 | Заруденський С. | |
12 | Кіт Юрій | 27.02.93 | 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 5.14.50 | 5.19.31 | 8 | Погорєлов Ю.М. | |
С-1 1000м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Шевченко Володимир | 02.08.93 | 1 | Полтавська | Полтава | ДЮСШ | 5.05.76 | 4.48.46 | 20 | Сазонов В.І. | ||
2 | Белинський Ярослав | 93 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 5.11.52 | 4.54.61 | 18 | Прєснов О.В. | |
3 | Москаленко Денис | 93 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 5.13.95 | 5.02.69 | 17 | Балабанов А.В.,Москаленко О.В. | |
4 | Косенко Олексій | 23.07.93 | 1 | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 5.20.58 | 5.07.40 | 16 | Затулі вітер Г.А, | |
5 | Кучер Олексій | 10.08.93 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 5.30.97 | 5.19.15 | 15 | Кучер П.В. | |
6 | Ткач Олександр | 15.04.93 | 1 | Київ | ДЮСШ-7 | 5.32.38 | 5.26.67 | 14 | Мацаєнко Н.Н.,Карнаухов Ю.В. | |||
7 | Тищук Максим | 93 | 1 | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР Олімп | 5.35.72 | 5.36.15 | 5.30.07 | 13 | Семенюк |
8 | Четвертак Олександр | 93 | ІІІ | Полтавська | Кременчук | МОН | ДЮСШ-1 | 5.36.92 | 5.31.40 | 5.30.26 | 12 | Полів ара В.Д. |
9 | Андрійчук Микита | 15.06.94 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 5.43.80 | 5.38.44 | 5.38.92 | 11 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. |
10 | Єнчев В’ячеслав | 93 | ІІІ | Кіровоградська | Вільшанка | Колос | ДЮСШ Колос | 5.52.49 | 5.45.72 | 10 | Край тор С. | |
11 | Гончаров Антон | 10.03.93 | 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 6.05.65 | 5.46.50 | 9 | Кметь В.А. | |
12 | Тарнавський Сергій | 10.08.93 | ІІ | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 5.54.94 | 5.51.82 | 8 | Яворський О.С.,Глущенко С.А. | |
13 | Ключук Богдан | 93 | 1юн. | Волинська | Шацьк | Колос | СДЮШОР Олімп | 6.03.98 | 6.02.09 | 7 | Жипа | |
14 | Терещенко Костянтин | 24.10.93 | 1юн. | Київ | ФСТУ | Мала флотилія | 6.14.48 | 6.03.81 | 6 | Ковган, Богуш | ||
15 | Шестак Іван | 17.01.94 | ІІІ | Львівська | Добро твір | ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 6.30.18 | 6.30.51 | 5 | Маїк П.О. | |
К-1 1000м. Дівчата 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Беспалько Наталія | 12.06.93 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | МЦФВУМ | 5.12.67 | 4.55.82 | 20 | Майстер А.,Кіяшко О. | |
2 | Теліженко Юлія | 26.05.93 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 5.03.92 | 4.56.12 | 18 | Іванов О.К. | |
3 | Вихристюк Оксана | 03.07.93 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 5.14.07 | 4.57.97 | 17 | Мацапура О.Н.,Денисенко Г.Г. | |
4 | Люлько Вероніка | 22.10.93 | 1 | Київ | Спартак | ЦДЮСШ Спартак | 5.15.47 | 5.03.10 | 16 | Мацаєнко Н.Н.,Карнаухов Ю.В. | ||
5 | Оганова Альбіна | 21.06.93 | ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 5.15.26 | 5.04.79 | 15 | Токарєв | |
6 | Рихлицька Катерина | 29.03.93 | ІІ | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР-3 УФК | 5.15.98 | 5.24.00 | 5.10.86 | 14 | Даньків У.Р.,Гривняк Р.М. |
7 | Кметь Катерина | 21.06.93 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 5.30.87 | 5.22.23 | 5.18.54 | 13 | Бутенко С.Л.,Кметь В. |
8 | Віноградова Анна-Марія | 95 | ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 5.19.14 | 5.19.47 | 12 | Денисенко Г.Г. | |
9 | Гусєва Аліна | 09.12.93 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 5.39.35 | 5.23.70 | 5.22.21 | 11 | Осипенко А.Ф. |
10 | Назаренко Тетяна | 09.10.93 | ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 5.39.16 | 5.30.27 | 10 | Цинкуш А.В. | |
11 | Курято Галина | 01.04.93 | 1 | Львівська | Добро твір | ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 5.45.46 | 5.37.27 | 9 | Дцишин Г.П. | |
12 | Лежепьокова Марина | 93 | ІІ | Херсонська | Херсон | МОН | ДЮСШ-2 ХВУФК | 5.44.69 | 5.42.01 | 8 | Кирюхін Г.Т.,Афанасьєв С.А. | |
13 | Здерко Тетяна | 28.02.94 | 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 5.54.65 | 5.48.08 | 7 | Зелінська О.І. | ||
14 | Коряк Анастасія | 93 | 1юн. | Дніпропетровська | Новомосковськ | МОН | ДЮСШ-8 | 6.13.29 | 6.10.33 | 6 | Коряк О. | |
К-2 1000м. Юнаки 1991-92р.н. | ||||||||||||
1 | Муляр Дмитро Ткач Петро | 10.11.92 10.01.91 | П П | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 3.51.43 | 3.49.46 | 40 | Заруденський С., Міщук А., Успенська Л. | |
2 | Білуха Ігор Брюховець Володимир | 15.02.92 06.10.92 | І КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік -1 | 3.56.25 | 3.49.95 | 36 | Цикош О.М..Мальков С.А. Голубов О.К. | |
3 | Мелець Андрій Мудрик Андрій | 13.08.91 29.12.91 | ІІ 1 | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 УФК | 3.58.67 | 3.51.79 | 34 | Гривняк Р.М.,Сушко О.В. | |
4 | Росенко Євген Коркотадзе Вахт | 91 91 | ІІ ІІ | Полтавська | Кременчук | МОН МОН | ДЮСШ-1 | 3.56.76 | 3.52.00 | 32 | Ястребов В.Г. Кравцов М.Д. | |
5 | Нитяжук Валерій Терещук Богдан | 91 91 | 1 1 | Вінницька | Бершадь | Колос Колос | СДЮШОР | 4.00.33 | 3.56.14 | 30 | Пугач Л.А. | |
6 | Юха Тарас Регейло Олександр | 10.09.92 10.07.91 | 1 1 | Іван-Франковська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.02.37 | 4.16.98 | 3.56.72 | 28 | Максименко В. Батомункоєв С. | |
7 | Козак Володимир Мельник Роман | 14.07.92 05.03.92 | 1 КМС | Львівська | Добро твір | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 4.02.90 | 4.10.40 | 3.57.16 | 26 | Макар І.С. Федина А.В. |
8 | Драмін В’ячеслав Карабута Євген | 91 92 | ІІ КМС | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 3.59.43 | 4.06.52 | 4.04.02 | 24 | Кирюхін Г.Т.,Чумаченько С.М, Головченко С.М. |
9 | Ушкань Дмитро Сікоза Олексій | 26.07.91 07.04.91 | П І | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР, ВУФК | 3.51.26 | Н/ фін. | 22 | Черков М.М., Чумаченько О.І. | |
10 | Бушін Вадим Ткачук Олег | 09.07.91 03.01.92 | П П | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ № 2 | 4.25.96 | 4.24.05 | 20 | Козаченко Л.О..ЦимбілЮ.О. | |
11 | Глубоченко Микола Готвянський Дмитро | 92 91 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 -1 | 4.18.65 | 4.28.02 | 18 | Радченко Л.С. Мусієнко,Назаренко | |
12 | Афонін Віталій Помєщенко Олексій | 11.04.91 04.09.92 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 4.22.21 | 4.28.34 | 16 | Бригада | |
13 | Умеренко Марк Петров Павло | 16.02.92 16.08.92 | І П | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 4.24.68 | 4.30.84 | 14 | Сопронюк Н.А. | |
14 | Пєтухов Олексій Фущич Іван | 02.08.91 25.01.91 | ІІ 1юн. | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.31.10 | Н\ фін | 12 | Підклада О.В. Скрипніченко В.В. | |
15 | Нікольський Юрій Соловей Володимир | 23.01.91 27.11.91 | ІІ 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 4.15.93 | Н/ст.. | Ковзан,Данилова Ковзан | |||
16 | Єгоров Олександр Тітовець Артем | 92 92 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8-2 | 4.31.13 | 10 | Задрановський | ||
С-2 1000 м Юнаки 1991-92 р.р.н. | ||||||||||||
1 | Голюк Віталій Вітюк Віктор | 91 91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.34.92 | 4.08.60 | 40 | Ткачов О.Д. | |
2 | Лісі цин Ігор Белевят Роман | 27.12.91 13.05.92 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 4.22.84 | 4.21.12 | 36 | Затулі вітер Г.А. | |
3 | Нестеровський Ігор Репильовський Тарас | 15.01.92 28.03.91 | ІІ ІІ | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 | 4.32.17 | 4.22.08 | 34 | Мищишин Р.В. | |
4 | Бевз Павло Коваль Олександр | 91 91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.47.08 | 4.54.86 | 4.23.00 | 32 | Ткачов О.Д. |
5 | Ліфанов Олег Унгаров Кирило | 02.09.91 23.10.91 | ІІІ 1 | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 4.30.55 | 4.27.94 | 30 | Осипенко А.Ф.,Горохова А.Є. | |
6 | Ромашко Павло Шаповалов Олександр | 91 92 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 4.33.86 | 4.52.57 | 4.39.16 | 28 | Харченко Л.П.,Андрущенко С.В.,Кібальніков О.Ю. |
7 | Ястремський Костянтин Янчук Дмитро | 18.06.92 14.11.92 | ІІ 1 | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 4.48.54 | 4.40.23 | 26 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. | |
8 | Руденко Максим Макаренко Михайло | 92 91 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 5.04.87 | 4.54.59 | 24 | Білецький О. | |
9 | Лучко Василь Жипа Андрій | 09.05.92 04.12.92 | 1 ІІ | Волинська | Луцьк Шацьк | Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.49.36 | 4.56.53 | 4.54.88 | 22 | Шевченко, Мухаметаліна Жипа |
10 | Галюк Дмитро Соколовський Всеволод | 17.03.92 13.07.92 | Ш Ш | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ №2 | 5.46.03 | 6.11.17 | 20 | Кметь В.А. | |
11 | Бірюков Дмитро Карамануца Віталій | 10.12.92 13.01.92 | П 1 юн. | Київ | ФСТУ | ДЮСШ “ Мала флотилія” | 5.37.04 | Н/ст.. | Ковган В.О., Богуш | |||
К-2 1000м. Дівчата 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Іванова Олександра Сарапулова Ілона | 09.12.91 07.06.91 | 1 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.33.28 | 4.26.55 | 40 | Мацапура О.М.,Лобойченко В.М. | |
2 | Терещенко Марина Чайка Олена | 17.05.92 24.04.92 | ІІ КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 4.35.97 | 4.28.36 | 36 | Афанасьєв С.А.,Черков М.Н. Морозов В.В. | |
3 | Харусь Христина Жеребцова Катерина | 25.03.92 11.04.91 | ІІ 1 | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | МЦФВУМ | 4.38.64 | 4.30.31 | 34 | Майстер А.,Кіяшко О. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | |
4 | Павелко Альона Реніна Катерина | 08.08.92 28.09.91 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 4.43.45 | 4.36.43 | 32 | Бригада | |
5 | Мотова Дар’я Скакун Лілія | 91 91 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб МВС У | 4.39.55 | 4.36.67 | 30 | Мотов О.В.,Жураховський Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | |
6 | Галів Євгенія Жилюк Наталія | 15.09.92 28.10.92 | 1 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.43.25 | 4.41.37 | 28 | Зелінська О.І. | ||
7 | Куджанова Любов Рудяк Олександра | 05.06.92 05.07.92 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.45.90 | 4.44.04 | 4.43.05 | 26 | Шевченко Н.Г.,Цукатова Л.В. |
8 | Чернишова Марина Чернишова Світлана | 27.10.92 27.10.92 | ІІ ІІ | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 4.45.70 | 4.50.32 | 4.45.44 | 24 | Ковган, Богуш | |
9 | Галкіна Дар’я Устинова Ірина | 92 92 | КМС 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ Дніпродзержинськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 4.57.58 | 4.51.10 | 5.08.34 | 22 | Задрановський Грабко А.Я. |
10 | Кісляк Ріта Пелеева Тетяна | 29.05.92 91 | ІІ ІІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-6 | 4.53.36 | 4.51.73 | 20 | Жил кін О.Л.,Гаркуша Е. | |
11 | Дзюба Яна Кундель Катерина | 14.05.91 11.08.91 | 1 1 | Вінницька | Вінниця Ладижин | ФСТУ Динамо | СДЮШОР | 5.00.68 | 4.57.04 | 18 | Богуславський Ю.І. Іванов Г.Ф.,Іванова Л.Г. | |
12 | Богатько Лілія Денисова Ольга | 20.01.91 02.07.92 | ІІ ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 5.14.75 | 5.38.75 | 16 | Козаченко Л.О. | |
К-2 1000м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Вусатий Андрій Чернієнко Андрій | 29.06.93 27.02.93 | КМС КМС | Кіровоградська | Гайворон | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив КСЛІ ДЮСШ Локомотив | 4.19.01 | 3.59.34 | 40 | Рябов В.І.,Куруз В.Ю.,Клібайс В.А. | |
2 | Чернов Дмитро Гур’янов Ігор | 05.06.94 01.02.93 | ІІІ ІІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.05.05 | 4.00.78 | 36 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.А. | |
3 | Комар Яків Горбов Іван | 07.02.93 08.01.93 | ІІ ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.11.40 | 4.02.24 | 34 | Мацапура О.Н. Скрипніченко В.В. | |
4 | Кнестяпін Денис Кузь Євген | 03.01.93 11.01.93 | ІІ ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 4.09.22 | 4.22.82 | 4.02.68 | 32 | Заруденський С. |
5 | Гальчевський Едуард Здасюк Олександр | 93 94 | 1 1 | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 4.14.77 | 4.12.86 | 4.10.29 | 30 | Карюхін Г.Т.,Корнюшин С.М. Пазух ін Д.В. |
6 | Божко Роман Коваленко Олег | 21.04.93 17.05.93 | ІІІ ІІ | Херсонська | Нова Каховка Херсон | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна ДЮСШ ФСТ Україна ВУФК | 4.11.69 | 4.12.66 | 4.10.64 | 28 | Ковальов О.П.,Черков М.М.,Чумаченько |
7 | Неустроєв Ростислав Череп Віталій | 20.06.93 20.05.93 | 1 ІІ | Миколаївська | Первомайськ Миколаїв | ФСТУ МОН | СДЮШОР | 4.23.20 | 4.26.11 | 4.16.36 | 26 | Луценко В.А. Сім онов О.Г.,Сімонова І.А.,Галиченко Є. |
8 | Смілка Віталій Яремій Назар | 28.08.93 11.06.93 | 1 КМС | Львівська | Добро твір | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 4.19.56 | 4.24.87 | 4.19.44 | 24 | Федина А.В. |
9 | Масальов Максим Комаренко Олександр | 93 93 | 1 1 | Херсонська | Гопри Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 4.22.51 | 4.29.39 | 4.32.28 | 22 | Тюленник А.М.,Корнюшин С.М., Пазух ін Д.В. |
10 | Карвацький Андрій Марків Тарас | 08.07.93 13.09.94 | ІІІ ІІІ | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 | 4.37.66 | 4.35.83 | 4.31.86 | 20 | Даньків У.Р.,Гривняк Р.М. Сушко О.В. |
11 | Бакун Роман Баранець кий Руслан | 93 94 | 1юн. 1юн. | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 5.02.30 | 5.08.56 | 4.35.22 | 18 | Задрановський |
12 | Кравець Юрій Щепетильников Денис | 28.01.93 20.04.94 | ІІ ІІ | Хенроснська | Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК СДЮШОР | 4.41.62 | 4.43.07 | 4.38.68 | 16 | Кравченко В.І. Чумаченко О.І. |
13 | Сінегрибов Анатолій Черноморов Кирило | 23.10.94 02.10.94 | ІІ ІІ | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.44.70 | 4.40.69 | 4.45.41 | 14 | Шевченко О.В. Затули вітер Г.А. |
14 | Торчило Валерій Браташ Тарас | 07.10.95 01.04.94 | ІІІ ІІІ | Львівська | Львів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 4.57.07 | 4.56.16 | 4.51.08 | 12 | Федина А.В. |
15 | Малахов Іван Дзиковицький Владислав | 25.09.94 15.12.94 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 5.15.59 | 5.09.74 | 5.07.84 | 10 | Бригада |
16 | Маруня Василь Сікорський Олександр | 19.06.94 21.10.94 | 1юн. 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 5.05.20 | 5.31.93 | 5.45.38 | 8 | Козаченко Л.О. |
17 | Фесун Антон Оганесян Артем | 93 94 | ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ДЮСШ Колос | 4.46.22 | 4.38.96 | н\ст. | Кострома Т.В.,Нефьодов Д. | |
18 | Гузієнко Дмитро Бабич Юрій | 93 93 | ІІ 1юн. | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 4.35.45 | н\фін. | 6 | Задрановський Ю. | |
19 | Рябцев Юрій Прилипко Олександр | 22.01.93 24.08.93 | 1юн. ІІІ | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 4.37.68 | н\ст. | Ковзан, Богуш | |||
Пронько Юрій Пронько Олександр | 14.10.93 14.10.93 | 1юн. 1юн. | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | н\фін. | Федоренко О.Г. | ||||
С-2 1000м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Шевельов Анатолій Голандзовський Станіслав | 93 93 | КМС 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.46.52 | 4.25.36 | 40 | Ткачов О.Д. | |
2 | Глушко Андрій Мухаметалін Арсен | 01.07.93 01.07.93 | КМС КМС | Волинська | Ковель Луцьк | Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.44.28 | 4.40.86 | 36 | Семенюк Шевченко,Мухаметаліна | |
3 | Богомольников Андрій КучмейФедір | 93 93 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 4.50.53 | 4.41.21 | 34 | Марченко Л.П.,Андрущенко С.В., Кібальніков О.Ю. | |
4 | Цвєтов Сергій Федоренко Олександр | 16.03.93 07.05.93 | 1юн. 1юн. | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.56.05 | 4.54.82 | 32 | Ханчевський Ю.М. | |
5 | Гуджіл Адель Кузнєцов Ян | 07.02.93 22.07.93 | ІІ ІІ | Київ | КПДЮ | 4.55.32 | 4.57.16 | 30 | Чулаєвський Ю.М. | |||
6 | Залутін Андрій Гелдаш Артем | 13.02.93 26.10.93 | ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 5.02.10 | 4.59.07 | 28 | Токарєв О.В. | |
7 | Отаманенко Михайло Жданов Микита | 01.02.94 13.02.93 | ІІ ІІ | Київ | ДЮСШ-7 | 5.06.25 | 4.56.40 | 5.00.80 | 26 | Мацаєнко Н.Н.,Карнаухов Ю.В. | ||
8 | Галій Сергій Швець Андрій | 09.10.93 20.06.93 | 2юн. 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 5.09.15 | 4.58.81 | 5.04.56 | 24 | Батомункоєв | |
9 | Данькевич Ярослав Казанішин Андрій | 01.11.93 17.06.94 | ІІІ ІІІ | Хмельницька | Волочиськ | МОН МОН | ДЮСШ | 5.08.69 | 4.58.52 | 5.09.46 | 22 | Довбуш А.П. |
10 | Петренко Олег Зіновієв Леонід | 93 93 | 1 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 5.17.45 | 5.10.43 | 20 | Ткачов О.Д. | |
11 | Абдуленко Руслан Кузін Борис | 93 93 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 5.41.46 | 5.29.14 | 18 | Марченко Л.П.,Андрущенко С.В., Кібальніков О.Ю. | |
12 | Жиленко В’ячеслав Сичевський Богдан | 18.01.93 24.08.93 | 1юн. 1юн. | Полтавська | Полтава | ДЮСШ | 5.08.86 | н\ст. | Сазонов В.І. | |||
К-2 1000м. Дівчата 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Кучеренко Дар’я Теліженко Юлія | 19.12.93 26.05.93 | 1 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ | 4.21.71 | 40 | Іванов О.К. | ||
2 | Соха Марина Лозовецька Юлія | 14.08.94 17.02.94 | 1 1юн. | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 Спартак | 4.26.02 | 36 | Тому сяк А.,Тому сяк Н. | ||
3 | Вихристюк Оксана Махнюк Тетяна | 03.07.93 04.02.93 | 1 ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.35.96 | 34 | Мацапура О.Н.,Денисенко Г.Г. Підклада О.В.,Лобойченко В.М. | ||
4 | Гунько Лідія Климович Марія | 10.08.93 18.09.93 | 2юн. 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.44.60 | 32 | Зелінська О.І. | |||
5 | Рихлицька Катерина Бандровська Уляна | 29.03.93 10.09.93 | ІІ ІІІ | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 УФК | 4.44.95 | 30 | Даньків У.Р.,Гривняк Р.М. | ||
6 | Тарасюк Людмила Шелест Тетяна | 24.08.93 01.03.93 | 1 1 | Волинська | Луцьк | Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.52.30 | 28 | Шевченко,Мухаметаліна, Шелест | ||
7 | Кісилевська Любов Михайлюк Оксана | 09.03.93 19.06.94 | ІІ ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 4.56.66 | 26 | Козаченко Л.О. | ||
8 | Недотопа Ірина Нечай Анна | 93 95 | 1 1юн. | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 5.02.63 | 24 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | ||
Кермова Емма Миколаєнко Ольга | 24.05.95 04.06.93 | ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | н\фін. | Токарев О.В. | ||||
К-4 1000м. Юнаки 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Гнітченко Андрій Барзуков Дмитро Шубара Володимир Моторін Олександр | 92 92 92 91 | КМС 1 КМС 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 3.24.12 | 3.26.00 | 80 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Барболін С.В. | |
2 | Білуха Ігор Брюховець Володимир Котович Олександр Поляков Артем | 15.02.92 06.10.92 29.04.92 21.03.91 | 1 КМС КМС КМС | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 3.31.35 | 3.29.27 | 72 | Цикош О.М.,Мальков С.А. Голубов О.К. Голубова М.Ф.,голубов А.К. Ріхтер М.Р.,Голубов А.К. | |
3 | Федорчук Олександр Никольченко Антон Будніченко Григорій Белошкурський Михайло | 24.06.91 07.06.92 31.04.92 06.05.92 | ІІ КМС КМС ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 3.31.19 | 3.30.41 | 68 | Голубов О.К.,Осипенко О.К. | |
4 | Небувайло Олег Кузьмін Євген Береговий Денис Балабуха Дмитро | 01.01.92 20.04.92 24.10.92 | ІІ ІІ ІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 3.32.65 | 3.31.10 | 64 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.А, | |
5 | Сєроштан Сергій Гарський Євген Ушкань Дмитро Сікоза Олексій | 07.04.91 05.04.91 26.07.91 07.04.91 | 1 ІІ ІІ 1 | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 3.33.87 | 3.34.57 | 60 | Морозов В.В.,Чумаченко О.І. Черков М.М.,Чумаченко О.І. | |
6 | Краснолуцький Артем Муляр Дмитро Ткач Петро Тимуш Роман | 18.03.91 10.11.92 10.01.91 27.05.92 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН МОН МОН | МЦФВУМ | 3.36.37 | 3.42.78 | 3.39.83 | 56 | Міщук А.,Успенська Л. Зарудденський С. |
7 | Карабута Євген Кирман В’ячеслав Лук*янченко Максим Головченко Денис | 92 92 91 92 | КМС КМС 1 КМС | Херсонська | Херсон Гопри Гопри Ольгівка | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2 ДЮСШ-2 ДЮСШ-2 ХВУФК ДЮСШ-2 | 3.34.94 | 3.42.81 | 52 | Пазух ін Д.В.,Корнюшин С.М. Теленик О.І. Кирюхін Г.Т.,Чумаченько С.М, Головченко С.М. | |
8 | Міщенко Олег Ващук Євген Юрченко Олександр Коренєв Олексій | 91 91 91 92 | КМС КМС 1 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-8 | 3.34.36 | 3.40.55 | 3.44.30 | 48 | Задрановський Задрановський,Яковець,Опікова |
9 | Янковий Олександр Таранець Ігор Кузьменко Олександр Джумагазієв Олександр | 10.09.91 01.08.91 25.12.91 10.07.91 | ІІ ІІ ІІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 3.57.36 | 3.53.34 | 3.55.80 | 44 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. Іщенко В.О. Іщенко В.О. Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. |
10 | Умеренко Марк Петров Павло Устименко Максим Яковець Владислав | 16.02.92 16.08.92 06.05.92 29.11.92 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 4.10.72 | 4.08.99 | 40 | Сопронюк Н.А. Шаманець О.О.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Турпітка А.Т. Сопронюк Н.А. | |
11 | Бушин Вадим Ткачук Олег Обертинський Олександр Сідлак Роман | 09.07.91 03.01.92 24.08.91 07.07.91 | ІІ ІІ ІІ ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 4.12.01 | 4.13.26 | 36 | Козаченко Л.О. Цимбал Ю.О. | |
С-4 1000м. Юнаки 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Голюк Віталій Вітюк Віктор Бевз Павло Коваль Олександр | 91 91 91 91 | КМС КМС КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 3.58.57 | 80 | Ткачов О.Д. | ||
| ||||||||||||
2 | Ліфанов Олег Ткаченко Антон Цикош Михайло Унгаров Кирило | 02.09.91 29.07.91 19.01.92 23.10.91 | ІІІ ІІІ ІІІ 1 | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 4.00.00 | 72 | Осипенко А.Ф. Цикош О.М.,Мурадосилов Е.Я. -“- Горохова А.Є. | ||
3 | Чабанюк В’ячеслав Пилаєв Олексій Ромашенко Павло Шаповалов Олександр | 91 91 91 92 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська | Херсон | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2 | 4.04.57 | 68 | Марченко Л.П.,Андрущенко С.В., Кібальніков О.Ю. | ||
4 | Галкін Євген Левченко Сергій Кошман Михайло Белевят Роман | 18.03.91 25.10.91 12.06.91 13.05.92 | КМС КМС МС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.05.25 | 64 | Андрєєв В.В. Левченко Н.Г. Затули вітер Г.А. | ||
5 | Бурлака Роман Марчук Тарас Калин Максим Пархомчук Яром | 25.03.92 18.02.91 08.02.92 11.03.92 | 1 КМС 1 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.06.50 | 60 | Батомункоєв С.А. | |||
6 | Павленко Ілля Яремчук Артем Здоровило Назар Діюк Дмитро | 02.10.91 02.01.92 14.03.91 30.06.91 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Київ | КПДЮ | 4.20.04 | 56 | Завілінський О.С. -“- -“- Чулаєвський Ю.М. | ||||
7 | Корець Тарас Лучко Василь Жипа Андрій Павлюк Сергій | 91 09.05.92 04.12.92 05.05.92 | ІІ 1 ІІ ІІ | Волинська | Шацьк Луцьк Шацьк Луцьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.24.95 | 52 | Жипа Шевченко, Мухаметаліна Жипа Клімова | ||
8 | Будков Олександр Матяш Руслан Крочак Дмитро Батєхо Євген | 03.08.91 17.03.92 05.08.92 21.02.92 | ІІІ КМС ІІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 4.26.29 | 48 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. -“- Іщенко В.О. -“- | ||
9 | Тюрін Петро Тюрін Валерій Карамануца Віталій Кучатков Роман | 29.01.91 15.03.92 13.01.92 28.10.91 | ІІІ ІІ 1юн. 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 4.39.78 | 44 | Ковган,Богуш | |||
К-4 1000м. Дівчата 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Олейник Наталія Нурчиєва Аннагуль Донець Анжела Погибелко Тетяна | 10.10.91 03.05.91 11.02.92 24.04.91 | КМС ІІ ІІ ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 4.02.97 | 80 | Голубов О.К. -“- Цикош О.М.,Мальков С.О. Жил кін О.Л. | ||
2 | Малахова Олександра Кованова Ганна Терещенко Марина Чайка Олена | 06.06.92 29.11.91 17.05.92 24.04.92 | КМС 1 ІІ КМС | Херсонська | Херсон Нова Каховка Херсон -“- | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ Україна | 4.07.09 | 72 | Афанасьєв С.А.,Черков М.М. Афанасьєв С.А.,Ковальов О.П. Афанасьєв С.А.,Морозов В.В. | ||
3 | Куджанова Любов Рудяк Олександра Лапіна Олена Даньшина Христина | 05.06.92 05.07.92 04.07.91 25.02.92 | КМС КМС КМС ІІ | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.09.57 | 68 | Левченко Н.Г.,Цукатова Л.В. -“- Федорченко О.,Федоренко О.Г. Федоренко О.Г. | ||
4 | Дика Злата Шелест Надія Кунц Тетяна Дяченко Тетяна | 31.03.92 24.12.91 19.04.91 09.04.91 | 1юн. 1юн. КМС б\р | Волинська | Луцьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.32.66 | 64 | Шевченко,Мухаметаліна Шелест | ||
5 | Півненко Олена Немченко Олена Мотова Дарія Скакун Лілія | 92 92 91 91 | 1 ІІІ КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 4.51.71 | 60 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Мотов О.В.,Жураховський Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | ||
К-4 1000м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Сікорський Ігор Яровенко Ігор Вусатий Андрій Чернієнко Андрій | 28.01.93 22.01.93 29.06.93 27.02.93 | 1 ІІ КМС ІІ | Кіровоградська | Гайворон | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив -“- ДЮСШ Локомотив КСЛІ ДЮСШ Локомотив | 3.43.87 | 3.44.42 | 80 | Рябов В.І. Рябов В.І.,Курудз В.Ю.,Клібайс В.А. | |
2 | Кулішенко Влад Селятенко Віталій Пронько Юрій Пронько Олександр | 16.09.93 23.02.93 14.10.93 14.10.93 | 1 1 1юн. 1юн. | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ МОНУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 3.47.44 | 3.46.37 | 72 | Затулі вітер Г.А. Сім онов О.Г.,Сімонова І.А.,Моторний С Федоренко О.Г. -“- | |
3 | Чернов Дмитро Пасько Дмитро Гур’янов Ігор Верховський Артур | 05.06.94 13.01.95 01.02.93 11.11.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 3.49.97 | 3.47.70 | 68 | Снєжков С.С.,Рожков Ю.О. | |
4 | Лавров Андрій Мінкін Олександр Глянь Валерій Терлецький Роман | 93 93 93 93 | КМС 1 КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 3.44.22 | 3.48.89 | 64 | Горді лей В.В. Барболін С.В. Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Барболін С.В. | |
5 | Гальчевський Едуард Маслаєв Максим Комаренко Олександр Здасюк Олександр | 93 93 93 94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2 | 3.53.34 | 4.11.36 | 3.54.30 | 60 | Кирюхін Г.Т. Теленик А.Н. Корнюшин С.Н.,Пазух ін Д.В. -“- |
6 | Коваленко Олег Божко Роман Мазурок Ігор Кравець Юрій | 17.05.93 21.04.93 28.04.93 28.01.93 | ІІ 1 1 ІІ | Херсонська | Херсон Нова Каховка -“- Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК СДЮШОР СДЮШОР ВУФК СДЮШОР | 3.47.11 | 3.55.76 | 56 | Черков М.М.,Чумаченко О.І. Ковальов О.П. Ковальов О.П.,Чумаченко О.І. Кравченко В.І. | |
7 | Скрик Роман Пегарєв Денис Фесун Антон Оганесян Артем | 09.06.93 93 93 94 | 1 ІІ ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос Колос Колос | ДЮСШ Колос | 3.48.58 | 4.08.33 | 3.55.76 | 52 | Кострома Т.В.,Нефьодов Д. |
8 | Кнестяпін Денис Кузь Євген Мельник Іван Барановський Владислав | 03.01.93 11.01.93 07.07.94 24.10.93 | ІІ ІІ ІІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН МОН МОН | МЦФВУМ | 3.49.92 | 4.17.90 | 3.58.60 | 48 | Заруденський С. |
9 | Синицар Сергій Білий Ігор Зорін Дмитро Чорній Олег | 02.05.93 09.06.93 18.06.93 03.03.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 3.51.97 | 4.03.36 | 44 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. | |
10 | Пилипенко Кирило Войтенко Олександр Рябцев Юрій Прилипко Кирило | 08.02.94 94 22.01.93 24.08.93 | 1юн. 1юн. 1юн. ІІІ | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 4.20.95 | 4.31.29 | 40 | Бортеньова -“- Ковган,Богуш | ||
11 | Фомін Дмитро Широкий Дмитро Міщин Олександр Щепетильников Денис | 21.04.93 06.04.93 12.09.93 06.04.93 | 1 ІІ ІІ ІІ | Херсонська | Херсон -“- -“- Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ “Україна” | 4.16.07 | 4.41.79 | 36 | Черков М.М.,Бистров С.В. Морозов В.В. Кравченко В.І.,Чумаченько О.І. | |
12 | Олейник Олег Жеребило Дмитро Малахів Іван Дзиковицький Владислав | 20.01.93 06.04.93 25.09.94 15.12.94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 4.19.28 | 4.42.57 | 32 | Сопронюк Н.А. Шаманець О.О.,Нурова О.А. Яковець В.Б.,Загреба В.М. | |
13 | Білоножко Григорій Хрустальов Михайло Бабич Юрій Толочко Ілля | 93 93 93 93 | 1юн. 1юн. 1 1юн. | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ Дніпропетровськ -“- -“- | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-8 | 4.17.00 | 4.51.58 | 28 | Грабко А. Радченко Л. Задранвський Ю. Назаренко Н. | |
14 | Монастирний Вадим Богомаз Олександр Осколков Владислав Висоцький В’ячеслав | 04.06.95 13.05.94 07.12.94 09.03.94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 4.57.97 | 5.19.51 | 24 | Шаманець О.А.,Нурова О.А. Яковець В.Б.,Загреба В.М. | |
15 | Омельчук Сергій Обертинський Сергій Маруня Василь Сікорський Олександр | 14.05.93 01.04.94 19.06.94 21.10.94 | ІІІ 1юн. 1юн. 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 4.50.98 | 5.21.68 | 20 | Козаченко Л.О. Цимбал Ю.О. Козаченко Л.О. | |
С-4 1000м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Мухаметалін Арсен Глушко Андрій Дудка Антон Ключук Богдан | 01.07.93 01.0.93 15.03.93 12.07.93 | КМС КМС КМС КМС | Волинська | Луцьк Ковель Ковель Шацьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.23.60 | 4.13.92 | 80 | Шевченко, Мухаметаліна Семенюк -“- Жипа | |
2 | Білий Роман Керімов Ель дар Залутін Андрій Гелдаш Артем | 13.07.93 29.06.93 13.02.93 26.10.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 4.21.55 | 4.22.08 | 72 | Токарєв | |
3 | Колпаков-Бризинський Петро Поліщук Антон Поліщук Олександр Терещенко Костянтин | 19.07.93 15.06.93 93 24.10.93 | 1 1юн. 1юн. 1юн. | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 4.19.13 | 4.24.54 | 68 | Ковган, Богуш Бортеньова | ||
4 | Зарубецький Ярослав Захаров Андрій Богомольніков Андрій Кучмей Федір | 93 93 93 93 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2-1 | 4.21.80 | 4.25.54 | 64 | Марченко Л.,Андрущенко С. Кібальніков О. | |
5 | Миргородський Олександр Солобутін Олександр Цвєтов Сергій Федоренко Олександр | 94 09.02.94 16.03.93 25.01.91 | 1юн. 3юн. 1юн. 1юн. | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.35.98 | 4.33.65 | 60 | Ханчевський Ю.М. | |
6 | Малярук Андрій Швець Андрій Чабан Володимир Галій Сергій | 02.01.93 20.06.93 31.01.94 09.10.93 | 2юн. 2юн. 2юн. 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.24.51 | 4.30.47 | 4.37.03 | 56 | Батомункоєв | |
7 | Будков Роман Сенченко Дмитро Діденко Роман Гуляйко Сергій | 29.12.94 22.02.93 25.02.93 07.01.93 | ІІІ ІІІ 3юн. 3юн. | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 4.42.93 | 4.34.75 | 4.47.95 | 52 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. Іщенко В.О. Івасенко Т.Л. -“- |
8 | Тевельов Анатолій Голандзовський Стас Петренко Олег Зіновієв Леонід | 93 93 93 93 | КМС 1 1 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 4.38.42 | 4.48.35 | 48 | Ткачов О.Д | |
9 | Андрійчук Гліб Мазур Максим Андрійчук Микита Крамар Володимир | 19.04.93 04.11.93 15.06.94 04.11.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН МОН МОН | МЦФВУМ | 4.52.82 | 4.32.62 | 4.55.13 | 44 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. |
10 | Сазонов Ілля Турков Максим Шульгін Дмитро Шульгін Денис | 93 94 94 94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Харківська | Харків | Спартак Спартак Спартак Спартак | ДЮСШ-2 | 4.40.51 | 4.37.32 | 40 | Гармаш І.В. | |
11 | Гелдаш Денис Красюк Ігор Микишин Семен Дубинович Кирило | 24.07.95 13.02.95 10.02.95 15.03.95 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-2 | 5.47.79 | 5.45.32 | 36 | Токарєв | |
К-4 1000м. Дівчата 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Цикош Вікторія Сидорук Катерина Гусєва Аліна Тодорова Анастасія | 12.02.94 04.08.93 09.12.93 30.12.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 4.04.89 | 80 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. -“- Осипенко А.Ф. Осипенко А.Ф.,Цикош О.М. | ||
2 | Пода Оксана Кермова Емма Оганова Альбіна Миколаєнко Ольга | 18.04.93 24.05.95 21.06.93 04.06.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 4.19.60 | 72 | Токарєв О.В. | ||
3 | Лакєєва Світлана Ніжинська Неля Слюсаренко Ірина Кметь Катерина | 94 93 29.01.93 21.06.93 | ІІ ІІ 1 КМС | Вінницька | Бершадь | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР | 4.22.64 | 68 | Пугач Л.А. -“- Богуславський Ю.І. Бутенко С.Л.,Кметь В. | ||
4 | Климович Марія Мищак Ірина Масевич Юлія Гунько Лідія | 18.09.93 06.06.94 09.12.94 10.08.93 | 1 2юн. 2юн. 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 4.23.71 | 64 | Зелінська О.І. | |||
5 | Шепелюк Костянтин Поліщук Вікторія Тарасюк Людмила Шелест Тетяна | 04.05.93 05.07.93 24.08.93 01.03.93 | 1 1 1 1 | Волинська | Луцьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 4.25.90 | 60 | Клімова Шевченко,Мухаметаліна Шелест | ||
6 | Романчук Оксана Корольова Ірина Губрій Софія Кожевнікова Наталя | 03.02.93 26.06.93 04.02.94 19.03.94 | ІІ ІІІ ІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 4.40.71 | 56 | Іщенко В.О. Івасенко Т.Л. | ||
7 | Данилюк Вероніка Дачук Валентина Кіселевська Любов Михайлюк Оксана | 02.08.95 30.08.94 09.03.93 19.06.94 | 1юн. 1юн. ІІ ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 4.54.23 | 52 | Козаченко Л.О. | ||
8 | Жила Анастасія Тащенко Вікторія Недотопа Ірина Нечай Анна | 93 93 93 95 | 1 1юн. 1 1юн. | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС У | 4.59.21 | 48 | Нікітенко С.О. Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | ||
Волошина Марія Передерій Ольга Чумаченко Анастасія Харчевнікова Валерія | 04.08.93 12.04.94 23.10.95 24.06.95 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-2 | 5.27.00 | 44 | Токарєв О.В. | |||
К-1 500 м Юнаки 1991-92р.н. Швидкість вітру + 2,5 м\с. | ||||||||||||
1 | Блаженно Василь | 30.06.91 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік-1 | 1.49.72 | 1.53.87 | 20 | Цикош О.М.,Зайченков М.В. | |
2 | Давлад Олексій | 07.02.91 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | 1.52.94 | 1.57.80 | 18 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. | |
3 | Трунов Ігор | 92 | КМС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН | ДЮСШ-8 | 1.58.20 | 1.57.05 | 1.58.00 | 17 | Коломієць Г. |
4 | Мудрик Андрій | 29.12.91 | 1 | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР-3 УФК | 1.58.82 | 2.00.57 | 2.02.35 | 16 | Гривняк Р.М.,Сушко О.В. |
5 | Моторін Олександр | 91 | 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1.57.57 | 1.58.54 | 2.02.55 | 15 | Барболін С.В. |
6 | Поляков Артем | 21.03.91 | КМС | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік-1 | 1.54.57 | 1.58.82 | 2.03.66 | 14 | Голубов А.К. |
7 | Юха Тарас | 10.09.92 | 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.01.87 | 1.59.95 | 2.06.71 | 13 | Максименко В. | |
8 | Береговенко Денис | 24.10.91 | ІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 2.00.15 | 2.00.82 | 2.09.89 | 12 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.А. |
9 | Карабута Євген | 92 | КМС | Херсонська | Херсон | МОН | ДЮСШ-2 | 1.58.03 | 2.10.24 | 11 | ||
10 | Бездушняк Іван | 14.02.91 | 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ Зеленодольськ | 1.59.41 | 2.00.55 | 2.02.58 | 10 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В. |
11 | Козак Володимир | 14.07.92 | 1 | Львівська | Добро твір | ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 2.00.86 | 2.07.72 | 2.03.44 | 9 | Макар І.С. |
12 | Олійниііченко Віталій | 07.09.91 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.02.41 | 2.01.46 | 2.03.83 | 8 | Богуславський Ю.І. |
13 | Овсянніков Едуард | 15.03.91 | ІІ | Полтавська | Комсомольсьск | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 1.59.46 | 2.00.21 | 2.04.09 | 7 | Підклада О.В. |
14 | Сташкевич Владислав | 91 | ІІ | Полтавська | Полтава | Колос | ДЮСШ “Колос” | 2.03.30 | 2.03.58 | 2.06.09 | 6 | Мацапура В.І.,Кічасов С.О. |
15 | Тимуш Роман | 27.05.92 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.03.85 | 2.07.84 | 2.06.86 | 5 | Міщук А.,Успенська Л. |
16 | Готвянський Дмитро | 91 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.07.15 | 2.07.45 | 2.07.93 | 4 | Мусієнко Л.,Назаренко Н. |
17 | Чернявський Костянтин | 22.06.92 | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | 2.01.30 | 2.03.70 | 2.08.27 | 3 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. |
18 | Юрченко Олексій | 91 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.00.95 | 2.06.48 | 2.12.54 | 2 | Задрановський |
19 | Веревка Антон | 10.06.92 | 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ Зеленодольськ УФК | 2.00.70 | 2.09.00 | 1 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В., Гунько В.Д, | |
20 | Терещук Богдан | 91 | 1 | Вінницька | Бершадь | Колос | СДЮШОР | 2.05.35 | 2.10.51 | 1 | Пугач Л.А. | |
21 | Афонін Віталій | 92 | ІІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 2.17.69 | н\фін. | 1 | Бригада | |
22 | Белошкурський Михайло | 06.05.92 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік-2 | 2.08.93 | 1 | Осипенко А.Ф. | ||
23 | Нікольський Юрій | 23.01.91 | ІІ | Київ | ФСТУ | Мала флотилія | 2.09.99 | 1 | Ковзан,Данилова | |||
С-1 500м Юнаки 1991-92р.н. | ||||||||||||
1 | Домарецький Володимир | 28.07.91 | МС | Волинська | Ковель | Колос | Олімп | 2.02.49 | 2.04.51 | 20 | Камері лов О.Є. | |
2 | Кошман Михайло | 12.06.91 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.07.75 | 2.11.08 | 18 | Затулі вітер Г.А. | |
3 | Євстропов Василь | 14.01.91 | КМС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.11.20 | 2.11.65 | 2.13.08 | 17 | Ханчевський Ю.М. |
4 | Матяш Руслан | 17.03.92 | КМС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.16.10 | 2.11.50 | 2.16.02 | 16 | Іщенко В.О.,Ісаєнко Т.Л. |
5 | Ісечко Денис | 17.06.91 | ІІ | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПОДЮСШ | 2.06.66 | 2.17.31 | 15 | Кічасов С.О.,Мацапура В.І. | |
6 | Репильовський Тарас | 28.03.91 | ІІ | Львівська | Львів | МОН | СДЮШОР-3 | 2.15.08 | 2.11.29 | 2.18.19 | 14 | Мищишин Р.В. |
7 | Макаренко Ігор | 02.02.92 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.13.53 | 2.12.50 | 2.20.43 | 13 | Яворський О.С.,Нікітенко С. |
8 | Самусь Станіслав | 10.06.91 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.13.54 | 2.10.93 | 2.20.68 | 12 | Баранов А.В. |
9 | Будков Олександр | 03.08.91 | ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.19.78 | 2.11.43 | 2.21.65 | 11 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. |
10 | Цикош Михайло | 19.01.92 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | Хімік-2 | 2.10.14 | 2.17.91 | 2.18.89 | 10 | Цикош О.М.,Мурадосилов Е.Я. |
11 | Край тор Андрій | 92 | 1 | Кіровоградська | Вільшанка | Колос | ДЮСШ “Колос” | 2.14.64 | 2.15.30 | 2.20.40 | 9 | Край тор С. |
12 | Лісі цин Ігор | 27.12.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.16.54 | 2.17.69 | 2.23.00 | 8 | Затулі вітер Г.А. |
13 | Лимонченко Гліб | 22.04.91 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.22.11 | 2.16.91 | 2.26.42 | 7 | Ханчевський Ю.М. |
14 | Яремчук Артем | 02.01.92 | ІІ | Київ | КПДЮ | 2.14.03 | 2.14.70 | 2.27.33 | 6 | Завілінський О.С. | ||
15 | Несторенко Володимир | 92 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2.21.22 | 2.23.72 | 2.28.49 | 5 | Нікітенко С.О. |
16 | Павлюк Сергій | 05.05.92 | 1 | Волинська | Луцьк | Колос | Олімп | 2.22.50 | 2.23.61 | 2.29.96 | 4 | Клімова |
17 | Ткаченко Антон | 29.07.91 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік”-2 | 2.17.46 | 2.24.70 | 2.31.21 | 3 | Цикош О.М.,Мурадосилов Е.Я. |
18 | Пономаренко Антон | 92 | ІІ | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 2.14.83 | 2.24.31 | 2.35.39 | 2 | Гармаш І.В. |
19 | Сафронов Михайло | 26.08.91 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 2.28.87 | 2.31.33 | 1 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Турпітка А.Т. | |
20 | Веремейченко Тарас | 23.12.91 | ІІ | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.15.64 | 2.23.81 | 1 | Баранов А.В. | |
21 | Руденко Максим | 92 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8-2 | 2.21.42 | 1 | Білецький О. | ||
22 | Кучатков Реміс | 28.10.91 | 1 | Київ | ФСТУ | ДЮСШ “Мала флотилія” | 2.24.45 | 1 | Ковзан,Богуш | |||
23 | Макаренко Михайло | 91 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8-2 | 2.30.45 | 1 | Білецький О. | ||
24 | Янчук Дмитро | 14.11.92 | 1 | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.25.69 | 1 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. | ||
25 | Бондар Олександр | 12.05.92 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 2.35.12 | 1 | Козаченко Л.О. | ||
26 | Соколовський Всеволод | 13.07.92 | ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 2.50.18 | 1 | Кметь В.А. | ||
Коваленко Денис | 91 | ІІ | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 2.14.63 | 2.17.91 знята | Гармаш І.В. | |||
К-1 500м Дівчата 1991-92р.н. | ||||||||||||
1 | Самойленко Яна | 26.05.91 | КМС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.07.38 | 2.14.00 | 20 | Іванов О.К. | |
2 | Золотарьова Тетяна | 06.01.92 | 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.12.99 | 2.19.07 | 18 | Зелінська О.І. | ||
3 | Погибелко Тетяна | 11.02.92 | ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.15.56 | 2.21.41 | 17 | Жил кін О.Л. | |
4 | Сарапулова Ілона | 07.06.91 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.16.18 | 2.22.65 | 16 | Мацапура О.М.,Лобойченко В.М. | |
5 | Харусь Христина | 25.03.92 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | МЦФВУМ | 2.16.15 | 2.20.43 | 2.22.81 | 15 | Майстер А.,Кіяшко О. |
6 | Безбах Інна | 91 | 1 | Кіровоградська | Вільшанка | Колос | ДЮСШ “Колос” | 2.14.82 | 2.23.07 | 14 | Край тор С. | |
7 | Лапіна Олена | 04.07.91 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.15.24 | 2.23.28 | 13 | Федоренко О.Г. | |
8 | Жолоботкіна Ганна | 13.01.91 | 1 | Дніпропетровська | Зеленодольськ | ФСТУ | ДЮСШ УФК | 2.19.70 | 2.19.72 | 2.25.62 | 12 | Веретенніков О.Ф.,Бондарюк С.В., Цопікова Т.А. |
9 | Чернишова Марина | 27.10.92 | ІІ | Київ | ФСТУ | Мала флотилія | 2.29.54 | 2.21.13 | 2.41.39 | 11 | Ковзан,Богуш | |
10 | Кунц Тетяна | 19.04.91 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп | 2.20.13 | 2.23.79 | 10 | Шевченко, Мухаметаліна | |
11 | Устінова Ірина | 92 | 1 | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.23.24 | 2.24.48 | 9 | Грабко А.Я. | |
12 | Дзюба Яна | 14.05.91 | 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.23.58 | 2.24.68 | 8 | Богуславський Ю.І. | |
13 | Галкіна Дар’я | 92 | КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.24.93 | 2.29.07 | 7 | ||
14 | Бутова Людмила | 05.11.91 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.24.93 | 2.29.41 | 6 | Мацапура О.Н.,Лобойченко В.М. | |
15 | Галів Євгенія | 15.09.92 | 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.20.95 | 2.30.51 | 5 | Зелінська О.І. | ||
16 | Богатько Лілія | 20.01.91 | ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 2.33.04 | 4 | Козаченко Л.О. | ||
17 | Даньшина Христина | 25.02.92 | 1 | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.25.70 | 3 | Федоренко О.Г. | ||
18 | Пелеева Тетяна | 91 | ІІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ | ДЮСШ | 2.33.94 | 2 | Жил кін О.Л.,Гаркуша Є. | ||
.19 | Павленко Альона | 08.08.92 | ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 2.29.47 | 1 | Бригада | ||
К-1 500м. Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Токарницький Сергій | 93 | 1 | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.01.91 | 2.03.78 | 20 | Грабко А.Я. | |
2 | Лозінський Євген | 04.08.93 | ІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.09.73 | 2.06.35 | 18 | Іщенко В.О. | |
3 | Омелянчук Роман | 30.01.93 | КМС | Львівська | Добротвір | ФСТУ | СДЮШОР Добротвір | 2.02.52 | 2.08.21 | 17 | Федина А.В. | |
4 | Горбов Іван | 08.01.93 | ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.05.57 | 2.12.66 | 2.05.45 | 16 | Скрипніченко В.В. |
5 | Гужов Ярослав | 14.06.93 | 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 2.04.38 | 2.15.66 | 15 | Шаманець О.А.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Загреба В.М. | |
6 | Барановський Владислав | 24.10.93 | ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН | МЦФВУМ | 2.09.48 | 2.17.59 | 14 | Заруденський С. | |
7 | Пасько Дмитро | 13.01.95 | ІІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 2.11.90 | 2.14.38 | 2.19.45 | 13 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.О. |
8 | Кулішенко Влад | 16.09.93 | 1 | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.09.23 | 2.19.80 | 12 | Затулі вітер Г.А. | |
9 | Череп Віталій | 20.05.93 | ІІ | Миколаївська | Миколаїв | МОН | СДЮШОР | 2.12.87 | 2.15.16 | 2.32.73 | 11 | Сім онов О.Г.,Сімонова І.А. |
10 | Чорний Олег | 03.03.93 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.10.89 | 217.19 | 10 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. | |
11 | Зорін Дмитро | 18.06.93 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.13.78 | 2.19.46 | 9 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. | |
12 | Кіт Юрій | 27.02.93 | 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 2.18.91 | 2.25.25 | 8 | Погорєлов Ю.М. | |
12 | Терлецький Роман | 93 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2.29.68 | 2.33.00 | 7 | Барболін С.В. | |
14 | Толочко Ілля | 93 | 1юн. | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.24.48 | 2.37.64 | 6 | Назаренко Н. | |
С-1 500м Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Шевченко Володимир | 02.08.93 | 1 | Полтавська | Полтава | ДЮСШ | 2.20.82 | 2.16.49 | 20 | Сазонов В.І. | ||
2 | Шевельов Анатолій | 93 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.20.00 | 2.17.82 | 18 | Ткачов О.Д. | |
3 | Белинський Ярослав | 93 | ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.22.04 | 2.25.46 | 17 | Прєснов О.В. | |
4 | Косенко Олексій | 23.07.93 | 1 | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | СДЮШОР | 2.20.62 | 2.26.48 | 16 | Затулі вітер Г.А, | |
5 | Москаленко Денис | 93 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2.20.50 | 2.31.50 | 15 | Балабанов А.В.,Москаленко О.В. | |
6 | Голандзовський Станіслав | 93 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.22.60 | 2.33.60 | 14 | Ткачов О.Д. | |
7 | Ткач Олександр | 15.04.93 | 1 | Київ | ДЮСШ-7 | 2.28.07 | 2.32.14 | 2.38.08 | 13 | Мацаєнко Н.Н.,Карнаухов Ю.В. | ||
8 | Гуджіл Адель | 07.02.93 | ІІ | Київ | КПДЮ | 2.39.69 | 2.29.81 | 2.39.14 | 12 | Чулаєвський Ю.М. | ||
9 | Тищук Максим | 93 | 1 | Волинська | Ковель | Колос | СДЮШОР Олімп | 2.26.10 | 2.29.32 | 2.39.77 | 11 | Семенюк |
10 | Четверик Олександр | 93 | ІІІ | Полтавська | Кременчук | МОН | ДЮСШ-1 | 2.33.43 | 2.34.00 | 10 | Полів ара В.Д. | |
11 | Кучер Олексій | 10.08.93 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.27.98 | 2.34.77 | 9 | Кучер П.В. | |
12 | Малярук Андрій | 02.01.93 | 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.31.78 | 2.36.34 | 8 | Батомункоєв | ||
13 | Тарнавський Сергій | 10.08.93 | ІІ | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.38.89 | 2.39.68 | 7 | Яворський О.С.,Глущенко С.А. | |
14 | Єнчев В’ячеслав | 93 | ІІІ | Кіровоградська | Вільшанка | Колос | ДЮСШ Колос | 2.38.07 | 2.39.93 | 6 | Край тор С. | |
15 | Сазонов Ілля | 93 | ІІ | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 2.34.62 | 2.41.37 | 5 | Гармаш І.В. | |
16 | Турков Максим | 94 | ІІ | Харківська | Харків | Спартак | ДЮСШ-2 | 2.40.70 | 4 | Гармаш І.В. | ||
17 | Гончаров Антон | 10.03.93 | 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ-2 | 2.44.69 | 3 | Кметь В.А. | ||
18 | Шестак Іван | 17.01.94 | ІІІ | Львівська | Добро твір | ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 2.53.66 | 2 | Маїк П.О. | ||
Поліщук Олександр | 93 | 1юн. | Київ | ФСТУ | Мала флотилія | 2н\фін. | Бортеньова | |||||
К-1 500м Дівчата 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Тодорова Анастасія | 30.12.93 | ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.13.03 | 2.16.41 | 20 | Осипенко А.Ф.,Цикош О.М. | |
2 | Кучеренко Дар’я | 19.12.93 | 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ | 2.15.07 | 2.19.36 | 18 | Іванов О.К. | |
3 | Слюсаренко Ірина | 29.01.93 | 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.15.76 | 2.21.32 | 17 | Богуславський Ю.І. | |
4 | Безпалько Наталія | 12.06.93 | ІІ | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | МЦФВУМ | 2.19.61 | 2.35.00 | 2.22.52 | 16 | Майстер А.,Кіяшко О. |
5 | Лозовецька Юлія | 17.02.94 | 1юн. | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ДЮСШ-3 “Спартак” | 2.23.62 | 2.31.35 | 15 | Тому сяк А.,Томусяк Н. | |
6 | Люлько Вероніка | 22.10.93 | 1 | Київ | Спартак | ЦДЮСШ Спартак | 2.25.99 | 2.31.79 | 14 | Мацаєнко Н.Н.,Карнаухов Ю.В. | ||
7 | Махнюк Тетяна | 04.02.93 | ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.27.00 | 2.39.79 | 13 | Підклада О.В.,Лобойченко В.М. | |
8 | Віноградова Анна-Марія | 95 | ІІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.31.65 | 2.30.50 | 2.37.61 | 12 | Денисенко Г.Г. |
9 | Масевич Юлія | 09.12.94 | 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.35.92 | 2.37.07 | 2.45.11 | 11 | Зелінська О.І. | |
10 | Назаренко Тетяна | 09.10.93 | ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 2.31.79 | 2.37.36 | 10 | Цинкуш А.В. | |
11 | Лежепьокова Марина | 93 | ІІ | Херсонська | Херсон | МОН | ДЮСШ-2 ХВУФК | 2.32.32 | 2.38.00 | 9 | Кирюхін Г.Т.,Афанасьєв С.А. | |
12 | Курято Галина | 01.04.93 | 1 | Львівська | Добро твір | ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 2.31.31 | 2.40.68 | 8 | Дцишин Г.П. | |
13 | Коряк Анастасія | 93 | 1юн. | Дніпропетровська | Новомосковськ | МОН | ДЮСШ-8 | 2.51.54 | 2.53.53 | 7 | Коряк О. | |
К-2 500м Юнаки 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Блаженно Василь Котович Олександр | 30.06.91 29.04.92 | КМС КМС | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 1.49.74 | 1.44.79 | 40 | Цикош О.М.,Зайченков М.Ф. Голубова М.Ф.,Голубов А.К. | |
2 | Федорчук Олександр Никольченко Антон | 24.06.91 07.06.92 | ІІ КМС | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 1.50.67 | 1.50.84 | 1.46.99 | 36 | Голубов О.К. |
3 | Росенко Євген Коркотадзе Вахт | 91 91 | ІІ ІІ | Полтавська | Кременчук | МОН МОН | ДЮСШ-1 | 1.50.43 | 1.48.16 | 34 | Ястребов В.Г. Кравцов М.Д. | |
4 | Гнітченко Андрій Барзуков Дмитро | 92 92 | КМС 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1.56.62 | 1.51.09 | 1.49.03 | 32 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Барболін С.В. |
5 | Небувайло Олег Кузьмін Євген | 01.01.92 20.04.92 | ІІ ІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.54.18 | 1.49.25 | 30 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.А, | |
6 | Давлад Олексій Чернявський Костянтин | 07.02.91 22.06.92 | КМС КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 1.55.74 | 1.55.00 | 1.53.43 | 28 | Цинкуш А.В.,Кусков В.Б. |
7 | Янковий Олександр Таранець Ігор | 10.09.91 01.08.91 | ІІ ІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.00.03 | 1.54.81 | 1.54.01 | 26 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. Іщенко В.О. |
8 | Юха Тарас Регейло Олександр | 10.09.92 10.07.91 | 1 1 | Іван-Франковська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 1.57.58 | 1.53.51 | 1.54.54 | 24 | Максименко В. Батомункоєв С. | |
9 | Кирман В’ячеслав Лук*янченко Максим | 92 92 | КМС ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 1.56.32 | 1.55.54 | 1.54.90 | 22 | Теленик А.М. Кирюхін Г.Т. |
10 | Сєроштан Сергій Гарський Євген | 07.04.91 05.04.91 | 1 ІІ | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 1.57.02 | 1.54.09 | 1.51.57 | 20 | Морозов В.В.,Чумаченько О.І. Черков М.М.,Чумаченько О.І. |
11 | Драмін В’ячеслав Головченко Денис | 91 92 | ІІ КМС | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 1.59.47 | 1.54.47 | 1.53.59 | 18 | Кирюхін Г.Т.,Чумаченько С.М, Головченко С.М. |
12 | Міщенко Олег Ващук Євген | 91 91 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 1.57.22 | 1.55.34 | 1.53.63 | 16 | Задрановський |
13 | Нитяжук Валерій Терещук Богдан | 91 91 | 1 1 | Вінницька | Бершадь | Колос Колос | СДЮШОР | 1.58.89 | 1.59.81 | 1.55.36 | 14 | Пугач Л.А. |
14 | Козак Володимир Мельник Роман | 14.07.92 05.03.92 | 1 КМС | Львівська | Добро твір | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 2.07.03 | 1.59.69 | 1.57.68 | 12 | Макар І.С. Федина А.В. |
15 | Коренєв Олексій Юрченко Олександр | 92 91 | 1 ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.09.33 | 2.06.15 | 1.59.82 | 10 | Задрановський |
16 | Нікольський Юрій Соловей Володимир | 23.01.91 27.11.91 | ІІ 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.05.33 | 2.03.06 | 2.00.50 | 8 | Ковзан,Данилова Ковзан | |
17 | Глубоченко Микола Готвянський Дмитро | 92 91 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.07.60 | 2.08.29 | 2.05.73 | 6 | Радченко Л.С. Мусієнко,Назаренко |
18 | Мелець Андрій Мудрик Андрій | 13.08.91 29.12.91 | ІІ 1 | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 УФК | 1.56.87 | 1.56.47 | н\фін. | 4 | Гривняк Р.М.,Сушко О.В. |
19 | Пєтухов Олексій Фущич Іван | 02.08.91 25.01.91 | ІІ 1юн. | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.19.20 | 2.09.22 | 2 | Підклада О.В. Скрипніченко В.В. | |
20 | Устименко Максим Умеренко Марк | 06.05.92 29.11.92 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 2.14.09 | 2.12.55 | 2 | Шаманець О.О.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Турпітка А.Т. Сопронюк Н.А. | |
21 | Єгоров Олександр Тітовець Артем | 92 92 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8-2 | 2.21.06 | 2.55.82 | 2 | Задрановський | |
22 | Афонін Віталій Помєщенко Олексій | 11.04.91 04.09.92 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 2.12.11 | Бригада | |||
23 | Обертинський Олександр Сідлак Роман | 24.08.91 07.07.91 | ІІ ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 2.27.53 | Цимбал Ю.О. | |||
С-2 500м Юнаки 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Голюк Віталій Вітюк Віктор | 91 91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.07.33 | 1.58.61 | 40 | Ткачов О.Д. | |
2 | Домарецький Володимир Корець Тарас | 28.07.91 91 | МС КМС | Волинська | Ковель Шацьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР Олімп СДЮШОР Олімп | 2.08.58 | 2.00.14 | 36 | Семенюк Ф.,Камері лов О.Є. Жипа | |
3 | Нестеровський Ігор Репильовський Тарас | 15.01.92 28.03.91 | ІІ ІІ | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 | 2.23.49 | 2.04.85 | 34 | Мищишин Р.В. | |
4 | Євстропов Василь Лимонченко Гліб | 14.01.91 22.04.91 | КМС 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.23.08 | 2.14.22 | 2.07.14 | 32 | Ханчевський Ю.М. |
5 | Самусь Станіслав Веремейченко Тарас | 10.06.91 23.12.91 | ІІ ІІ | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.12.68 | 2.10.66 | 30 | Баранов А.В. | |
6 | Галкін Євген Левченко Сергій | 18.03.91 25.10.91 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.21.36 | 2.18.09 | 2.10.95 | 28 | Андрєєв В.В. Левченко Н.Г. |
7 | Бевз Павло Коваль Олександр | 91 91 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.33.47 | 2.16.36 | 2.11.46 | 26 | Ткачов О.Д. |
8 | Бурлака Роман Марчук Тарас | 25.03.92 18.02.91 | 1 КМС | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.14.11 | 2.12.03 | 24 | Батомункоєв С.А. | ||
9 | Чабанюк В’ячеслав Пилаєв Олексій | 91 91 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 2.02.75 | н\фін. | 22 | Марченко Л.П.,Андрущенко С.В., Кібальніков О.Ю. | |
10 | Ястремський Костянтин Ярчук Дмитро | 18.06.92 14.11.92 | ІІ 1 | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 2.36.07 | 2.21.37 | 20 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. | |
11 | Тюрін Петро Тюрін Валерій | 29.01.91 15.03.92 | ІІІ ІІ | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.32.66 | 2.27.47 | 18 | Ковзан,Богуш | ||
12 | Крочак Дмитро Батєхо Євген | 05.08.92 21.02.92 | ІІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.34.86 | 2.41.76 | 16 | Іщенко В.О. | |
Соколовський Всеволод Галюк Дмитро | 13.07.92 17.03.92 | ІІІ ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | знята | Кметь В.А. | ||||
К-2 500м Дівчата 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Іванова Олександра Сарапулова Ілона | 09.12.91 07.06.91 | 1 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.12.32 | 2.07.65 | 40 | Мацапура О.М.,Лобойченко В.М. | |
2 | Харусь Христина Жеребцова Катерина | 25.03.92 11.04.91 | ІІ 1 | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | МЦФВУМ | 2.19.99 | 2.10.82 | 36 | Майстер А.,Кіяшко О. Жиляєв С.,Жиляєва Ю. | |
3 | Олейник Наталія Нурчиєва Аннагуль | 10.10.91 03.05.91 | КМС ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.11.79 | 2.12.32 | 34 | Голубов О.К. | |
4 | Галів Євгенія Жилюк Наталія | 15.09.92 28.10.92 | 1 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.19.05 | 2.14.49 | 32 | Зелінська О.І. | ||
5 | Куджанова Любов Рудяк Олександра | 05.06.92 05.07.92 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.21.76 | 2.15.62 | 30 | Шевченко Н.Г.,Цукатова Л.В. | |
6 | Павелко Альоша Реніна Катерина | 08.08.92 28.09.91 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 2.21.89 | 2.10.99 | 2.17.12 | 28 | Бригада |
7 | Дзюба Яна Кудель Катерина | 14.05.91 11.08.91 | 1 1 | Вінницька | Вінниця Ладижин | ФСТУ Динамо | СДЮШОР | 2.25.29 | 2.15.09 | 2.19.41 | 26 | Богуславський Ю.І. Іванов Г.Ф.,Іванова Л.Г. |
8 | Малахова Олександра Кованова Ганна | 06.06.92 29.11.91 | КМС 1 | Херсонська | Нова Каховка | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ Україна | 2.25.04 | 2.20.71 | 24 | Афанасьєв С.А.,Черков М.М. Афанасьєв С.А.,Ковальов О.П. | |
9 | Галкіна Дар’я Устинова Ірина | 92 92 | КМС 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ Дніпродзержинськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.28.71 | 2.15.96 | 2.24.75 | 22 | Задранолвський Грабко А.Я. |
10 | Кісляк Ріта Пелеева Тетяна | 29.05.92 91 | ІІ ІІІ | Одеська | Одеса | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-6 | 2.33.31 | 2.20.26 | 20 | Жил кін О.Л.,Гаркуша Е. | |
11 | Дика Злата Шелест Надія | 31.03.92 24.12.91 | 1юн. 1юн. | Волинська | Луцьк | Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.32.02 | 2.23.69 | 18 | Шевченко Шелест | |
12 | Чернишова Марина Чернишова Світлана | 27.10.92 27.10.92 | ІІ ІІ | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.28.94 | 2.26.22 | 16 | Ковган, Богуш | ||
13 | Півненко Олена Немченко Олена | 92 92 | 1 ІІІ | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2.56.52 | 2.45.37 | 14 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | |
Богатько Лілія Денисова Ольга | 20.01.91 02.07.92 | ІІ ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | н\фін. | Козаченко Л.О. | ||||
К-2 500м Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Комар Яків Горбов Іван | 07.02.93 08.01.93 | ІІ ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.04.51 | 1.55.02 | 40 | Мацапура О.Н. Скрипніченко В.В. | |
2 | Гузієнко Дмитро Токарницький Сергій | 93 93 | ІІ 1 | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.02.39 | 1.56.22 | 36 | Задрановський Ю. Грабко А. | |
3 | Смілка Віталій Омельянчук Роман | 28.08.93 30.01.93 | 1 КМС | Львівська | Добро твір | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 2.03.54 | 1.56.70 | 34 | Федина А.В. | |
4 | Скрик Роман Пегарєв Денис | 09.06.93 93 | 1 ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ДЮСШ Колос | 2.00.14 | 1.57.21 | 32 | Кострома Т.В.,Нефьодов Д. | |
5 | Кулішенко Влад Селятенко Віталій | 16.09.93 23.02.93 | 1 1 | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ МОН | СДЮШОР | 2.08.22 | 2.05.43 | 1.59.40 | 30 | Затулі вітер Г.А. Сім онов О.Г.,Сімонова І.А.,Моторний С |
6 | Лавров Андрій Мінкін Олександр | 93 93 | КМС 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2.04.74 | 2.04.32 | 2.00.27 | 28 | Горді лей В.В. Барболін С.В. |
7 | Синицар Сергій Білий Ігор | 02.05.93 09.06.93 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.07.67 | 2.00.61 | 26 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. | |
8 | Пронько Юрій Пронько Олександр | 14.10.93 14.10.93 | 1юн. 1юн. | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.16.26 | 2.03.96 | 2.03.18 | 24 | Федоренко О.Г. |
9 | Сікорський Ігор Яровенко Ігор | 28.01.93 22.01.93 | 1 ІІ | Кіровоградська | Гайворон | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив | 2.12.40 | 2.06.41 | 22 | Рябов В.І. | |
10 | Мазурок Ігор Мішин Олександр | 28.04.93 12.09.93 | 1 ІІ | Херсонська | Нова Каховка Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ “Україна” | 2.14.59 | 2.08.93 | 20 | Ковальов О.П.,Чумаченко О.І. Черков М.М.,Бистров С.В. | |
11 | Карвацький Андрій Марків Тарас | 08.07.93 13.09.94 | ІІІ ІІІ | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 | 2.18.40 | 2.14.77 | 18 | Даньків У.Р.,Гривняк Р.М. Сушко О.В. | |
12 | Олейник Олег Жеребило Дмитро | 20.01.93 06.04.93 | ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 2.19.97 | 2.19.62 | 16 | Сопронюк Н.А. | |
13 | Омельчук Сергій Обертинський Сергій | 14.05.93 01.04.94 | ІІІ 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 2.27.47 | 2.20.77 | 14 | Козаченко Л.О. Цимбал Ю.О. | |
14 | Фомін Дмитро Широкий Дмитро | 21.04.93 06.04.93 | 1 ІІ | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ “Україна” | 2.27.46 | 2.22.54 | 12 | Черков М.М.,Бистров С.В. Морозов В.В. | |
15 | Сінегрибов Анатолій Черноморов Кирило | 23.10.94 02.10.94 | ІІ ІІ | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.25.13 | 2.22.79 | 10 | Шевченко О.В. Затули вітер Г.А. | |
16 | Білоножко Григорій Хрустальов Михайло | 93 93 | 1юн. 1юн. | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.30.36 | 8 | Грабко А. Радченко Л. | ||
17 | Бакун Роман Баранець кий Руслан | 93 94 | 1юн. 1юн. | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.29.19 | 6 | Задрановський | ||
18 | Пилипенко Кирило Войтенко Олександр | 08.02.94 94 | 1юн. 1юн. | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.33.07 | 4 | Бортеньова | |||
19 | Торчило Валерій Браташ Тарас | 07.10.95 01.04.94 | ІІІ ІІІ | Львівська | Львів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 2.31.05 | 2 | Федина А.В. | ||
С-2 500м Юнаки 1993-94 р.н. | ||||||||||||
1 | Дудка Антон Тищук Максим | 15.03.93 93 | КМС 1 | Волинська | Ковель | Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.24.59 | 2.15.04 | 40 | Семенюк | |
2 | Гуджіл Адель Кузнєцов Ян | 07.02.93 22.07.93 | ІІ ІІ | Київ | КПДЮ | 2.31.89 | 2.16.63 | 36 | Чулаєвський Ю.М. | |||
3 | Колпаков-Бризинський Петро Поліщук Антон | 19.07.93 15.06.93 | 1 1юн. | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.24.23 | 2.17.28 | 34 | Ковган, Богуш | ||
4 | Білий Роман Керімов Ель дар | 13.07.93 29.06.93 | ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 2.27.13 | 2.17.77 | 32 | Токарєв | |
5 | Андрійчук Гліб Мазур Максим | 19.04.93 04.11.93 | ІІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН | МЦФВУМ | 2.35.01 | 2.29.08 | 2.24.11 | 30 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. |
6 | Миргородський Олександр Солобутін Олександр | 94 09.02.94 | 1юн. 3юн. | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.42.02 | 2.29.28 | 2.25.76 | 28 | Ханчевський Ю.М. |
7 | Петренко Олег Зіновієв Леонід | 93 93 | 1 1 | Вінницька | Вінниця | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 2.32.11 | 2.28.58 | 2.27.39 | 26 | Ткачов О.Д. |
8 | Панькевич Ярослав Казанішин Андрій | 01.11.93 17.06.94 | ІІІ ІІІ | Хмельницька | Волочиськ | МОН МОН | ДЮСШ | 2.31.04 | 2.29.46 | 24 | Довбуш А.П. | |
9 | Зарубецький Ярослав Захаров Андрій | 93 93 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2-1 | 2.34.79 | 2.30.52 | 22 | Марченко Л.,Андрущенко С. Кібальніков О. | |
10 | Жиленко В’ячеслав Сичевський Богдан | 18.01.93 24.08.93 | 1юн. 1юн. | Полтавська | Полтава | ДЮСШ | 2.42.02 | 2.29.28 | 20 | Сазонов В.І. | ||
11 | Будков Роман Сенченко Дмитро | 29.12.94 22.02.93 | ІІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.36.61 | 2.36.72 | 18 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. Іщенко В.О. | |
12 | Абдуленко Руслан Кузін Борис | 93 93 | ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН | ДЮСШ-2 | 2.47.61 | 2.38.15 | 16 | Марченко Л.П.,Андрущенко С.В., Кібальніков О.Ю. | |
Отаманенко Михайло Жданов Микита | 01.02.94 13.02.93 | ІІ ІІ | Київ | ДЮСШ-7 | н\ст. | Мацаєнко Н.Н.,Карнаухов Ю.В. | ||||||
К-2 500м Дівчата 1993-94 р.н. | ||||||||||||
1 | Кучеренко Дар’я Теліженко Юлія | 19.12.93 26.05.93 | 1 1 | Черкаська | Черкаси | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ | 2.10.93 | 2.06.00 | 40 | Іванов О.К. | |
2 | Соха Марина Лозовецька Юлія | 14.08.94 17.02.94 | 1 1юн. | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 Спартак | 2.22.79 | 2.09.88 | 36 | Тому сяк А.,Тому сяк Н. | |
3 | Вихристюк Оксана Махнюк Тетяна | 03.07.93 04.02.93 | 1 ІІ | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.20.04 | 2.10.61 | 34 | Мацапура О.Н.,Денисенко Г.Г. Підклада О.В.,Лобойченко В.М. | |
4 | Цикош Вікторія Сидорук Катерина | 12.02.94 04.08.93 | ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 2.16.77 | 2.10.86 | 32 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. | |
5 | Романчук Оксана Корольова Ірина | 03.02.93 26.06.93 | ІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.24.18 | 2.17.30 | 30 | Іщенко В.О. Івасенко Т.Л. | |
6 | Рихлицька Катерина Бандровська Уляна | 29.03.93 10.09.93 | ІІ ІІІ | Львівська | Львів | МОН МОН | СДЮШОР-3 УФК | 2.25.90 | 2.18.08 | 28 | Даньків У.Р.,Гривняк Р.М. | |
7 | Шепелюк Костянтин Поліщук Вікторія | 04.05.93 05.07.93 | 1 1 | Волинська | Луцьк | Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.28.31 | 2.26.73 | 2.22.26 | 26 | Клімова |
8 | Здерко Тетяна Мишак Ірина | 28.02.94 06.06.94 | 2юн. 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.34.41 | 2.32.25 | 2.28.41 | 24 | Зелінська О.І. | |
9 | Лакєєва Світлана Ніжинська Неля | 94 93 | ІІ ІІ | Вінницька | Бершадь | Колос Колос | СДЮШОР | 2.37.40 | 2.31.18 | 2.30.60 | 22 | Пугач Л.А. |
10 | Данилюк Вероніка Дачук Валентина | 02.08.95 30.08.94 | 1юн. 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 2.43.30 | 2.35.72 | 20 | Козаченко Л.О. | |
11 | Жила Анастасія Тащенко Вікторія | 93 93 | 1 1юн. | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС У | 3.00.32 | 3.04.33 | 18 | Нікітенко С.О. Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | |
К-4 500м Юнаки 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Гнітченко Андрій Барзуков Дмитро Шубара Володимир Моторін Олександр | 92 92 92 91 | КМС 1 КМС 1 | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1.42.40 | 1.35.15 | 80 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Барболін С.В. | |
2 | Білуха Ігор Брюховець Володимир Котович Олександр Поляков Артем | 15.02.92 06.10.92 29.04.92 21.03.91 | 1 КМС КМС КМС | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 1.47.93 | 1.36.72 | 72 | Цикош О.М.,Мальков С.А. Голубов О.К. Голубова М.Ф.,голубов А.К. Ріхтер М.Р.,Голубов А.К. | |
3 | Небувайло Олег Кузьмін Євген Береговий Денис Балабуха Дмитро | 01.01.92 20.04.92 24.10.92 | ІІ ІІ ІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.44.78 | 1.37.01 | 68 | Снєжко С.С.,Рожков Ю.А, | |
4 | Федорчук Олександр Никольченко Антон Будніченко Григорій Белошкурський Михайло | 24.06.91 07.06.92 31.04.92 06.05.92 | ІІ КМС КМС ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 1.39.65 | 1.38.22 | 64 | Голубов О.К.,Осипенко О.К. | |
5 | Сєроштан Сергій Гарський Євген Ушкань Дмитро Сікоза Олексій | 07.04.91 05.04.91 26.07.91 07.04.91 | 1 ІІ ІІ 1 | Херсонська | Херсон | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.07.22 | 1.54.46 | 1.38.98 | 60 | Морозов В.В.,Чумаченко О.І. Черков М.М.,Чумаченко О.І. |
6 | Міщенко Олег Ващук Євген Трунов Ігор Коренєв Олексій | 91 91 92 92 | КМС КМС КМС 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-8 | 1.39.20 | 1.41.80 | 56 | Задрановський Коломієць | |
7 | Драмін В’ячеслав Кирман В’ячеслав Лук*янченко Максим Головченко Денис | 91 92 91 92 | ІІ КМС 1 КМС | Херсонська | Херсон Гопри Гопри Ольгівка | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2 ХВУФК ДЮСШ-2 ДЮСШ-2 ХВУФК ДЮСШ-2 | 1.49.90 | 1.48.66 | 1.46.12 | 52 | Кирюхін Г.Т.,Чумаченько О.І. Теленик О.І. Кирюхін Г.Т.,Чумаченько С.М, Головченко С.М. |
8 | Краснолуцький Артем Муляр Дмитро Ткач Петро Тимур Роман | 18.03.91 10.11.92 10.01.91 27.05.92 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН МОН МОН | МЦФВУМ | 1.47.93 | 1.46.65 | 48 | Міщук А.,Успенська Л. Зарудденський С. | |
9 | Янковий Олександр Таранець Ігор Кузьменко Олександр Джумагазієв Олександр | 10.09.91 01.08.91 25.12.91 10.07.91 | ІІ ІІ ІІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.07.22 | 1.54.46 | 1.52.30 | 44 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. Іщенко В.О. Іщенко В.О. Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. |
10 | Бушин Вадим Ткачук Олег Обертинський Олександр Сідлак Роман | 09.07.91 03.01.92 24.08.91 07.07.91 | ІІ ІІ ІІ ІІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 2.03.70 | 2.01.46 | 40 | Козаченко Л.О. Цимбал Ю.О. | |
11 | Умеренко Марк Петров Павло Устименко Максим Яковець Владислав Чипко Данило | 16.02.92 16.08.92 06.05.92 29.11.92 01.10.92 | ІІ ІІ ІІ ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 2.09.64 | 2.08.57 | 36 | Сопронюк Н.А. Шаманець О.О.,Нурова О.А., Яковець В.Б.,Турпітка А.Т. Сопронюк Н.А. | |
С-4 500 м Юнаки 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Ліфанов Олег Ткаченко Антон Цикош Михайло Унгаров Кирило | 02.09.91 29.07.91 19.01.92 23.10.91 | ІІІ ІІІ ІІІ 1 | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-2 | 1.52.14 | 80 | Осипенко А.Ф. Цикош О.М.,Мурадосилов Е.Я. -“- Горохова А.Є. | ||
2 | Галкін Євген Левченко Сергій Лісі цин Ігор Белевят Роман | 18.03.91 25.10.91 27.12.91 13.05.92 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.54.46 | 72 | Андрєєв В.В. Левченко Н.Г. Затули вітер Г.А. | ||
3 | Бурлака Роман Марчук Тарас Калин Максим Пархомчук Яром | 25.03.92 18.02.91 08.02.92 11.03.92 | 1 КМС 1 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 1.56.28 | 68 | Батомункоєв С.А. | |||
4 | Тюрін Петро Тюрін Валерій Карамануца Віталій Кучатков Роман | 29.01.91 15.03.92 13.01.92 28.10.91 | ІІІ ІІ 1юн. 1 | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.01.06 | 64 | Ковган,Богуш | |||
5 | Чабанюк В’ячеслав Пилаєв Олексій Ромашенко Павло Шаповалов Олександр | 91 91 91 92 | КМС КМС КМС КМС | Херсонська | Херсон | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2 | 2.01.96 | 60 | Марченко Л.П.,Андрущенко С.В., Кібальніков О.Ю. | ||
6 | Корець Тарас Лучко Василь Жипа Андрій Павлюк Сергій | 91 09.05.92 04.12.92 05.05.92 | ІІ 1 ІІ ІІ | Волинська | Шацьк Луцьк Шацьк Луцьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.07.86 | 56 | Жипа Шевченко, Мухаметаліна Жипа Клімова | ||
К-4 500 м Дівчата 1991-92 р.н. | ||||||||||||
1 | Олейник Наталія Нурчиєва Аннагуль Донець Анжела Погибелко Тетяна | 10.10.91 03.05.91 11.02.92 24.04.91 | КМС ІІ ІІ ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 1.55.85 | 80 | Голубов О.К. -“- Цикош О.М.,Мальков С.О. Жил кін О.Л. | ||
2 | Малахова Олександра Кованова Ганна Терещенко Марина Чайка Олена | 06.06.92 29.11.91 17.05.92 24.04.92 | КМС 1 ІІ КМС | Херсонська | Херсон Нова Каховка Херсон -“- | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ Україна | 2.00.10 | 72 | Афанасьєв С.А.,Черков М.М. Афанасьєв С.А.,Ковальов О.П. Афанасьєв С.А.,Морозов В.В. | ||
3 | Півненко Олена Немченко Олена Мотова Дарія Скакун Лілія | 92 92 91 91 | 1 ІІІ КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 2.06.60 | 68 | Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Мотов О.В.,Жураховський Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | ||
4 | Дика Злата Шелест Надія Кунц Тетяна Дяченко Тетяна | 31.03.92 24.12.91 19.04.91 09.04.91 | 1юн. 1юн. КМС б\р | Волинська | Луцьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.09.82 | 64 | Шевченко,Мухаметаліна Шелест | ||
К-4 500 м Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Сікорський Ігор Яровенко Ігор Вусатий Андрій Чернієнко Андрій | 28.01.93 22.01.93 29.06.93 27.02.93 | 1 ІІ КМС ІІ | Кіровоградська | Гайворон | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ Локомотив -“- ДЮСШ Локомотив КСЛІ ДЮСШ Локомотив | 1.50.12 | 1.47.35 | 80 | Рябов В.І. Рябов В.І.,Курудз В.Ю.,Клібайс В.А. | |
2 | Чернов Дмитро Пасько Дмитро Гур’янов Ігор Верховський Артур | 05.06.94 13.01.95 01.02.93 11.11.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Енергодар | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.51.86 | 1.48.12 | 72 | Снєжков С.С.,Рожков Ю.О. | |
| ||||||||||||
3 | Скрик Роман Пегарєв Денис Фесун Антон Оганесян Артем | 09.06.93 93 93 94 | 1 ІІ ІІ ІІ | Полтавська | Полтава | Колос Колос Колос Колос | ДЮСШ Колос | 1.42.03 | 1.49.68 | 68 | Кострома Т.В.,Нефьодов Д. | |
4 | Коваленко Олег Божко Роман Мазурок Ігор Кравець Юрій | 17.05.93 21.04.93 28.04.93 28.01.93 | ІІ 1 1 ІІ | Херсонська | Херсон Нова Каховка -“- Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ВУФК СДЮШОР СДЮШОР ВУФК СДЮШОР | 1.51.37 | 1.49.93 | 64 | Черков М.М.,Чумаченко О.І. Ковальов О.П. Ковальов О.П.,Чумаченко О.І. Кравченко В.І. | |
5 | Гальчевський Едуард Маслаєв Максим Комаренко Олександр Здасюк Олександр | 93 93 93 94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2 | 1.55.33 | 1.53.83 | 1.51.27 | 60 | Кирюхін Г.Т. Теленик А.Н. Корнюшин С.Н.,Пазух ін Д.В. -“- |
6 | Синицар Сергій Білий Ігор Зорін Дмитро Чорній Олег | 02.05.93 09.06.93 18.06.93 03.03.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 1.43.60 | 1.52.67 | 56 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. | |
7 | Лавров Андрій Мінкін Олександр Глянь Валерій Терлецький Роман | 93 93 93 93 | КМС 1 КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС У | 1.44.94 | 1.53.40 | 52 | Горді лей В.В. Барболін С.В. Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. Барболін С.В. | |
8 | Кнестяпін Денис Кузь Євген Мельник Іван Барановський Владислав | 03.01.93 11.01.93 07.07.94 24.10.93 | ІІ ІІ ІІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН МОН МОН | МЦФВУМ | 1.45.17 | 1.58.24 | 1.57.04 | 48 | Заруденський С. |
8 | Сінегрибов Анатолій Черноморов Кирило Неустроєв Ростислав Череп Віталій | 23.10.94 02.10.94 20.06.93 20.05.93 | ІІ ІІ 1 ІІ | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ФСТУ МОН | СДЮШОР | 2.03.29 | 2.00.16 | 2.00.83 | 44 | Шевченко О.В. Затули вітер Г.А. Луценко В.А. Сім онов О.Г.,Сімонова І.А.,Галичанко Є. |
10 | Білоножко Григорій Хрустальов Михайло Бабич Юрій Толочко Ілля | 93 93 93 93 | 1юн. 1юн. 1 1юн. | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ Дніпропетровськ -“- -“- | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-8 | 2.01.57 | 2.03.06 | 40 | Грабко А. Радченко Л. Задранвський Ю. Назаренко Н. | |
11 | Пилипенко Кирило Войтенко Олександр Рябцев Юрій Прилипко Кирило | 08.02.94 94 22.01.93 24.08.93 | 1юн. 1юн. 1юн. ІІІ | Київ | ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.10.91 | 2.09.65 | 36 | Бортеньова -“- Ковган,Богуш | ||
12 | Фомін Дмитро Широкий Дмитро Міщин Олександр Щепетильников Денис | 21.04.93 06.04.93 12.09.93 06.04.93 | 1 ІІ ІІ ІІ | Херсонська | Херсон -“- -“- Цюрупинськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР ФСТ “Україна” | 1.59.39 | 2.10.61 | 32 | Черков М.М.,Бистров С.В. Морозов В.В. Кравченко В.І.,Чумаченько О.І. | |
13 | Олейник Олег Жеребило Дмитро Малахів Іван Дзиковицький Владислав | 20.01.93 06.04.93 25.09.94 15.12.94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ “Україна” | 2.12.97 | 2.21.40 | 28 | Сопронюк Н.А. Шаманець О.О.,Нурова О.А. Яковець В.Б.,Загреба В.М. | |
14 | Омельчук Сергій Обертинський Сергій Маруня Василь Сікорський Олександр | 14.05.93 01.04.94 19.06.94 21.10.94 | ІІІ 1юн. 1юн. 1юн. | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 2.31.40 | 2.33.36 | 24 | Козаченко Л.О. Цимбал Ю.О. Козаченко Л.О. | |
15 | Торчило Валерій Браташ Тарас Смілка Віталій Яремій Назар | 07.10.95 01.04.94 28.08.93 11.06.93 | ІІІ ІІІ 1 КМС | Львівська | Львів | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР Добро твір | 1.52.67 | н\фін. | 20 | ||
16 | Монастирний Вадим Богомаз Олександр Осколков Владислав Висоцький В’ячеслав | 04.06.95 13.05.94 07.12.94 09.03.94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ ФСТ Україна | 2.32.78 | 16 | Шаманець О.А.,Нурова О.А. Яковець В.Б.,Загреба В.М. | ||
С-4 500м Юнаки 1993-94р.н. | ||||||||||||
1 | Мухаметалін Арсен Глушко Андрій Дудка Антон Ключук Богдан | 01.07.93 01.0.93 15.03.93 12.07.93 | КМС КМС КМС КМС | Волинська | Луцьк Ковель Ковель Шацьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.01.02 | 80 | Шевченко, Мухаметаліна Семенюк -“- Жипа | ||
2 | Білий Роман Керімов Ель дар Залутін Андрій Гелдаш Артем | 13.07.93 29.06.93 13.02.93 26.10.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 2.06.00 | 72 | Токарєв | ||
3 | Колпаков-Бризинський Петро Поліщук Антон Поліщук Олександр Терещенко Костянтин | 19.07.93 15.06.93 93 24.10.93 | 1 1юн. 1юн. 1юн. | Київ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | Мала флотилія | 2.06.25 | 68 | Ковган, Богуш Бортеньова | |||
4 | Малярук Андрій Швець Андрій Чабан Володимир Галій Сергій | 02.01.93 20.06.93 31.01.94 09.10.93 | 2юн. 2юн. 2юн. 2юн. | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.07.38 | 64 | Батомункоєв | |||
5 | Зарубецький Ярослав Захаров Андрій Богомольніков Андрій Кучмей Федір | 93 93 93 93 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Херсонська | Херсон | МОН МОН МОН МОН | ДЮСШ-2-1 | 2.08.34 | 60 | Марченко Л.,Андрущенко С. Кібальніков О. | ||
6 | Миргородський Олександр Солобутін Олександр Цвєтков Сергій Федоренко Олександр | 94 09.02.94 16.03.93 25.01.91 | 1юн. 3юн. 1юн. 1юн. | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 2.09.02 | 56 | Ханчевський Ю.М. | ||
7 | Будков Роман Сенченко Дмитро Діденко Роман Гуляйко Сергій | 29.12.94 22.02.93 25.02.93 07.01.93 | ІІІ ІІІ 3юн. 3юн. | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.16.98 | 52 | Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л. Іщенко В.О. Івасенко Т.Л. -“- | ||
| ||||||||||||
8 | Сазонов Ілля Турков Максим Шульгін Дмитро Шульгін Денис | 93 94 94 94 | ІІ ІІ ІІ ІІ | Харківська | Харків | Спартак Спартак Спартак Спартак | ДЮСШ-2 | 2.18.39 | 48 | Гармаш І.В. | ||
9 | Андрійчук Гліб Мазур Максим Андрійчук Микита Крамар Володимир | 19.04.93 04.11.93 15.06.94 04.11.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Хмельницька | Хмельницький | МОН МОН МОН МОН | МЦФВУМ | 2.19.39 | 44 | Жиляєва Ю.,Жиляєва Н. | ||
10 | Гелдаш Денис Красюк Ігор Микитин Семен Дубинович Кирило | 24.07.95 13.02.95 10.02.95 15.03.95 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-2 | 3.04.69 | 40 | Токарєв | ||
К-4 500м Дівчата 1993-94 р.н. | ||||||||||||
1 | Цикош Вікторія Сидорук Катерина Гусєва Аліна Тодорова Анастасія | 12.02.94 04.08.93 09.12.93 30.12.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІ | Одеська | Южне | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік-1 | 1.55.78 | 80 | Цикош О.М.,Зайченков Н.В. -“- Осипенко А.Ф. Осипенко А.Ф.,Цикош О.М. | ||
2 | Пода Оксана Кермова Емма Оганова Альбіна Миколаєнко Ольга | 18.04.93 24.05.95 21.06.93 04.06.93 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-1 | 2.05.57 | 72 | Токарєв О.В. | ||
3 | Шепелюк Костянтин Поліщук Вікторія Тарасюк Людмила Шелест Тетяна | 04.05.93 05.07.93 24.08.93 01.03.93 | 1 1 1 1 | Волинська | Луцьк | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР Олімп | 2.05.78 | 68 | Клімова Шевченко,Мухаметаліна Шелест | ||
4 | Климович Марія Мищак Ірина Малевич Юлія Гунько Лідія | 18.09.93 06.06.94 09.12.94 10.08.93 | 1 2юн. 2юн. 1 | Івано-Франківська | Івано-Франківськ | СК Альбатрос | 2.06.03 | 64 | Зелінська О.І. | |||
5 | Лакєєва Світлана Ніжинська Неля Слюсаренко Ірина Кметь Катерина | 94 93 29.01.93 21.06.93 | ІІ ІІ 1 КМС | Вінницька | Бершадь | Колос Колос Колос Колос | СДЮШОР | 2.08.23 | 60 | Пугач Л.А. -“- Богуславський Ю.І. Бутенко С.Л.,Кметь В. | ||
6 | Романюк Оксана Корольова Ірина Губрій Софія Кожевнікова Наталя | 03.02.93 26.06.93 04.02.94 19.03.94 | ІІ ІІІ ІІ ІІІ | Черкаська | Умань | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-1 | 2.15.06 | 56 | Іщенко В.О. Івасенко Т.Л. | ||
7 | Данилюк Вероніка Дачук Валентина Кіселевська Любов Михайлик Оксана | 02.08.95 30.08.94 09.03.93 19.06.94 | 1юн. 1юн. ІІ ІІ | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак Спартак | МДЮСШ-2 | 2.20.65 | 52 | Козаченко Л.О. | ||
8 | Жила Анастасія Тащенко Вікторія Недотопа Ірина Нечай Анна | 93 93 93 95 | 1 1юн. 1 1юн. | Херсонська | Херсон | ЗСУ ЗСУ ЗСУ ЗСУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС У | 2.26.90 | 48 | Нікітенко С.О. Іванов М.І.,Осмоловська Н.І. | ||
9 | Волошина Марія Передерій Ольга Чумаченко Анастасія Харчевнікова Валерія | 04.08.93 12.04.94 23.10.95 24.06.95 | ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | КДЮСШ Локомотив-2 | 2.34.90 | 44 | Токарєв О.В. |
Головний суддя змагань
Суддя Національної категорії Венгер В.Л.
Головний секретар змагань
Суддя Національної категорії А.П. Гоголюк
Суддя Національної категорії А.Б.Сімановський