ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТА УКРАЇНИ
З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
12-16 липня 2006р. м.ДНІПРОПЕТРОВСЬК
М і с ц е | Прізвище, ім'я спортсмена | Дата народ- ження | Роз- ряд | Область | Місто | ДСТ | Назва ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, спортклуба, УФК | РЕЗУЛЬТАТ | О ч к и | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
П/П | П/Ф | ФІНАЛ | |||||||||
К-1 1000м. Чоловіки Швидкість вітру +3,7 м\с. | |||||||||||
1 | Терещенко Владислав | 25.03.72 | МСМК | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ШВСМ | 3.42.46 | 3.32.62 | 20 | |
2 | Нефьодов Денис | 01.10.82 | МС | Полтавська | Полтава | Колос | ШВСМ | 3.46.22 | 3.37.62 | 18 | |
3 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ДЮСОК | 3.45.21 | 3.38.52 | 17 | |
4 | Олійник Юрій | 13.01.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 3.47.01 | 4.12.83 | 3.39.51 | 16 |
5 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1 КДЮСШ | 3.52.36 | 4.10.44 | 3.40.94 | 15 |
6 | Скляренко Сергій | 05.03.85 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 3.46.65 | 4.12.07 | 3.41.51 | 14 | |
7 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ-ПК “Олімп”-Локомотив | 3.54.63 | 4.09.25 | 3.42.00 | 13 | |
8 | Поладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” ВУФК | 3.45.69 | 4.11.58 | 3.43.15 | 12 |
9 | Портюх Іван | 13.08.87 | КМС | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ШВСМ | 3.54.32 | 4.16.11 | 3.59.93 | 11 |
Швидкість вітру +2,7 м\с. швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
10 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ | 3.54.81 | 4.12.93 | 3.45.09 | 10 |
11 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ФСТУ | 3.53.04 | 4.19.62 | 3.46.39 | 9 |
12 | Войчук Микола | 11.12.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 3.56.86 | 4.11.86 | 3.48.76 | 8 |
13 | Варивода Євген | 17.11.83 | МС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 3.50.11 | 4.21.28 | 3.49.07 | 7 |
14 | Томусяк Андрій | 79 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 3.56.57 | 4.17.50 | 3.51.68 | 6 |
15 | Бондаренко Іван | 15.05.87 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 3.53.01 | 4.18.28 | 3.52.75 | 5 |
16 | Кушта Микла | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ЦФВУМ | 3.53.54 | 4.21.57 | 3.53.76 | 4 |
17 | Нестеров Дмитро | 06.11.86 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ТОК ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 3.50.06 | 4.23.33 | 4.01.36 | 3 |
18 | Свєженцев Павло | 79 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 3.54.47 | 4.27.44 | 4.03.77 | 2 |
19 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | КМС | Київ | СДЮШОР “Локомотив” СК НУФВСУ | 3.58.90 | 4.27.89 | 1 | |||
20 | Стоянов Дмитро | 24.08.87 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 3.47.72 | 4.38.27 | 1 | |
21 | Грабовський Микола | 14.07.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 3.47.44 | 4.38.86 | 1 | |
22 | Погребний Андрій | 12.01.68 | МС | Херсонська-2 | Нова Каховка | ФСТУ | ШВСМ | 3.57.03 | 1 | ||
23 | Глотов Дмитро | 26.06.80 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 3.55.18 | 1 | ||
24 | Молдавчук Роман | 80 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 4.04.07 | 1 | ||
25 | Жоров Олег | 11.02.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | ШВСМ СДЮШОР | 4.06.18 | 1 | ||
Ярецький Сергій | 10.06.86 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ФСК Хімік -ШВСМ | 4.47.03 Знята за недовагу | ||||
С-1 1000м. Чоловіки швидкість вітру +3,7 м\с швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Чебан Юрій | 05.07.86 | МСМК | Одеська -1 | Южне | ЗСУ | ФСК Хімік ШВСМ | 4.18.38 | 4.35.39 | 3.53.15 | 20 |
2 | Недашковський Віктор | 20.07.84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 4.11.11 | 4.32.96 | 3.54.90 | 18 |
3 | Шиманський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 4.04.91 | 4.35.26 | 3.57.90 | 17 |
4 | Джалілов Руслан | 24.01.82 | МС | Дніпропетровська -1 | Зеленодолськ | ЗСУ | ШВСМ ДЮСШ | 4.05.31 | 4.34.49 | 3.59.76 | 16 |
5 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.17.69 | 4.37.26 | 4.02.07 | 15 |
6 | Шпак Олексій | 20.06.77 | МСМК | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 4.16.47 | 4.35.86 | 4.02.46 | 14 |
7 | Худик Михайло | 19.08.84 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 4.12.40 | 4.41.66 | 4.02.86 | 13 |
8 | Круглов Олександр | 15.04.86 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | ФСК Хімік | 4.10.92 | 4.39.11 | 4.10.51 | 12 |
9 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 4.11.92 | 4.34.90 | 4.17.42 | 11 |
Швидкість вітру +2,5 м\с швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
10 | Новіков Сергій | 27.10.79 | МС | Донецька | Харцизськ | Спартак | КДЮСШ-3 | 4.04.06 | 4.50.93 | 4.02.82 | 10 |
11 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 4.11.78 | 4.39.36 | 4.06.33 | 9 |
12 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.26.15 | 4.42.94 | 4.07.29 | 8 |
13 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизськ | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 4.13.18 | 4.48.48 | 4.10.69 | 7 |
14 | Затули вітер Павло | 25.09.79 | МСМК | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | 4.12.85 | 4.45.82 | 4.11.11 | 6 | |
15 | Шевчук Роман | 87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 4.24.82 | 4.49.57 | 4.19.00 | 5 |
16 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 4.21.70 | 4.51.42 | 4.20.16 | 4 |
17 | Верчук Ігор | 88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.26.27 | 4.55.62 | 4.36.37 | 3 |
18 | Крук Петро | 20.03.85 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 4.19.74 | 4.50.55 | н\фін. | 2 |
19 | Колот Вадим | 19.02.83 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 4.13.72 | 4.54.62 | 1 | |
20 | Присяжнюк Ігор | 12.03.71 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.14.98 | 4.59.22 | 1 | |
21 | Рубан Олесандр | 23.08.88 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 4.27.69 | 5.02.32 | 1 | |
22 | Куницький Богдан | 30.11.87 | КМС | Одеська -2 | Южне | Динамо | ФСК “Хімік” ШВСМ | 4.26.25 | 4.59.75 | 1 | |
23 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ | 4.25.81 | 5.08.21 | 1 | ||
24 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 4.28.87 | 5.14.69 | 1 | |
25 | Солтик Сергій | 14.12.86 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 4.26.50 | 5.00.57 | 1 | |
26 | Герасименко Едуард | 06.04.87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | ШВСМ | 4.25.52 | 5.08.92 | 1 | |
27 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР ДЮСШ “Олімп” | 4.31.12 | 5.18.30 | 1 | |
28 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 4.34.92 | 1 | ||
29 | Онуфрієнко Ігор | 88 | КМС | Волинська | Ковель | ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | 4.40.05 | 1 | ||
30 | Гарнік Дмитро | 27.08.84 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 4.50.01 | 1 | ||
Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 4.20.87 Знята за недовагу | ||||
К-1 1000м. Жінки швидкість вітру +2,7 м\с швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Присяжнюк Алла | 24.07.78 | МС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 4.14.48 | 4.10.04 | 20 | |
2 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 4.17.29 | 4.13.90 | 18 | |
3 | Калініченко Єлизавета | 31.07.85 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПО ШВСМ | 4.17.89 | 4.52.62 | 4.14.72 | 17 |
4 | Герасимова Олена | 01.09.86 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 4.16.31 | 4.15.50 | 16 | |
5 | Феклісова Наталія | 10.10.74 | МСМК | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 4.15.50 | 4.16.18 | 15 | |
6 | Слюсар Вікторія | 23.04.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР | 4.20.83 | 4.20.43 | 14 | |
7 | Куша нова Лариса | 08.02.82 | МС | Дніпропетровська | Зеленодольськ | Колос | ДОШВСМ ДЮСШ | 4.24.73 | 4.27.47 | 13 | |
8 | Осмоловська Яна | 07.10.87 | МС | Херсонська | Цюрупинськ | ЗСУ | СДЮШОР 1-го яхт-клубу ВМС | 4.28.67 | 4.54.14 | 4.31.39 | 12 |
9 | Борис Анна | 22.07.84 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 4.26.68 | 4.56.62 | 4.32.45 | 11 |
10 | Гроцька Наталія | 15.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 4.27.62 | 4.55.34 | 10 | |
11 | Середенко Наталія | 23.08.82 | КМС | Херсонська | Херсон | Спартак | ШВСМ | 4.35.15 | 5.02.84 | 9 | |
12 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 4.33.06 | 5.13.87 | 8 | |
13 | Чернишова Ганна | 25.03.88 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.58.79 | 5.29.24 | 7 | |
14 | Балацир Наталія | 23.12.86 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ | 4.58.83 | 5.37.34 | 6 | |
15 | Рудюк Оксана | 06.01.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 5.02.52 | 5.47.15 | 5 | |
К-2 1000м. Чоловіки швидкість вітру +3,4 м\с швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Маркін Борис Єпішкін Віталій | 02.04.79 25.07.81 | МСМК МС | Дніпропетровська Одеська-1 | Дніпродзержинськ Южне | ЗСУ ЗСУ | ШВСМ КСК “Дзержинка” ФСК Хімік ШВСМ | 3.18.31 | 3.12.27 | 20 20 | |
2 | Мамутов Руслан Благодатських Олег | 25.09.87 19.04.84 | КМС МС | Одеська-2 Одеська-1 | Южне -“- | ФСТУ ФСТУ | ФСК Хімік | 3.25.92 | 3.17.06 | 18 18 | |
3 | Штепа Сергій Нефьодов Денис | 71 82 | МС МС | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ПО ШВСМ ДЮСШ “Колос” -“- | 3.20.98 | 3.19.01 | 34 | |
4 | Ясиненко Віталій Вераксич Юрій | 06.01.85 02.02.78 | МС МС | Миколаївська Херсонська | Миколаїв Херсон | ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ | 3.22.87 | 3.21.01 | 16 16 | |
5 | Димура Павло Корбут Олексій | 24.11.87 18.10.87 | МС МС | Київська | Фастівський р-н | Колос Динамо | КОІСП КОІСП | 3.27.26 | 3.21.97 | 30 | |
6 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | 26.05.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ЗСУ | ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік | 3.28.84 | 3.24.18 | 28 | |
7 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | ШВСМ | 3.44.40 | 3.48.90 | 3.24.52 | 26 |
8 | Скляренко Сергій Леденьов Андрій | 05.03.85 13.09.84 | КМС КМС | Київ | Динамо Динамо | ДШВСМ | 3.38.52 | 3.46.09 | 3.28.09 | 24 | |
9 | Шепєлєв Сергій Рогожин Дмитро | 21.02.87 05.11.85 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхт-клуб ВМС ВУФК ШВСМ | 4.36.03 | 3.49.80 | 3.35.33 | 22 |
10 | Селецький Павло Пастушок Анатолій | 11.08.86 19.02.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 3.35.63 | 3.50.64 | 20 | |
11 | Венжега Владислав Широхов Володимир | 02.03.87 11.11.85 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 3.43.66 | 4.03.80 | 18 | |
12 | Свєженцев Павло Молдавчук Роман | 79 80 | КМС МС | Донецька | Донецьк | Спартак Спартак | КДЮСШ -3 | 3.49.21 | 4.07.12 | 16 | |
13 | Коваль Дмитро Дудко Данило | 24.08.83 11.11.84 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ХШВСМ ШВСМ | 3.54.86 | 4.10.63 | 14 | |
14 | Молотков Антон Волокіта Максим | 06.03.87 04.07.87 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 4.19.91 | 4.39.95 | 12 | |
15 | Сокрута Олександр Лапін Олег | 27.04.86 25.04.79 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив | 3.23.57 | Знятий лікарем | 10 | |
С-2 1000м .Чоловіки швидкість вітру + 2,7м\с швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій | 23.03.84 07.10.84 | МС МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо Динамо | ШВСМ | 3.43.44 | 3.36.11 | 40 | |
2 | Камлочук Леонід Кучмей Богдан | 04.07.74 15.03.81 | МС МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ ЗСУ | ШВСМ | 3.52.15 | 3.38.00 | 36 | |
3 | Повх Роман Кондратюк Олександр | 06.08.86 19.03.86 | МС МС | Одеська - 1 Хмельницька | Южне Хмельницький | ЗСУ Динамо | ФСК Хімік МЦ ШВСМ | 3.51.04 | 3.38.34 | 17 17 | |
4 | Кравченко Микола Пожар Денис | 19.11.82 07.01.82 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак ЗСУ | ШВСМ | 3.45.87 | 3.40.60 | 32 | |
5 | Левченко Олександр Мельничук Костянтин | 16.12.87 05.06.87 | КМС КМС | Миколаївська Тернопільська | Миколаїв Тернопіль | Динамо ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 3.53.58 | 4.15.34 | 3.40.93 | 15 15 |
6 | Янчук Олексій Солук Павло | 16.01.87 05.01.83 | МС МС | Хмельницька Львівська | Хмельницький Львів | Спартак Колос | ШВСМ ЦФВУМ ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 3.45.12 | 3.41.27 | 14 14 | |
7 | Романчук Сергій Бабенко Дмитро | 23.03.80 27.02.83 | МС МС | Чернігівська Одеська-2 | Чернігів Южне | ЗСУ ЗСУ | ДШВСМ ФСК Хімік | 3.45.94 | 4.16.73 | 3.43.33 | 13 13 |
8 | Симонов Кирило Єфімов Дмитро | 06.04.87 22.06.87 | КМС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | ФСТУ Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімік -ШВСМ | 3.47.10 | 4.13.75 | 3.54.07 | 24 |
9 | Касаткін Олександр Сичук Антон | 14.06.83 04.07.87 | МС МС | Полтавська Запорізька | Комсомольськ Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 СК “Металург” | 3.50.08 | 3.57.00 | 11 11 | |
10 | Решетніков Денис Цомпель Вадим | 87 86 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ | 3.49.85 | 4.17.08 | 20 | |
11 | Малюта Денис Малюта Петро | 86 87 | МС МС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ ЗСУ | ФСК Хімік -“- | 3.55.96 | 4.30.54 | 18 | |
К-2 1000м. Жінки швидкість вітру + 2,8м\с швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Балабанова Ганна Клінова Інна | 69 86 | ЗМС МС | Вінницька | Вінниця Київ | Динамо ЗСУ | ВОШВСМ ДШВСМ | 3.44.13 | 3.38.86 | 20 20 | |
2 | Непомняща Ганна Білоус Марія | 18.07.87 22.08.78 | КМС МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ ЗСУ | ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ | 3.50.12 | 3.45.15 | 18 18 | |
3 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена | 27.11.86 01.09.86 | МС КМС | Херсонська Донецька | Херсон Маріуполь | ФСТУ ФСТУ | ВУФК СДЮШОР ФСТУ ДЮСШ “Азовсталь” | 3.59.23 | 3.48.84 | 17 17 | |
4 | Смахтіна Ольга Капічон Наталія | 11.03.87 25.01.87 | КМС КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ | 3.53.58 | 3.50.14 | 32 | ||
5 | Осмоловська Яна Іщенко Надія | 07.10.87 11.03.87 | МС МС | Херсонська | Цюрупинськ -“- | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС СДЮШОР ФСТУ ВУФК | 3.54.13 | 3.52.02 | 30 | |
6 | Мартиненко Дар’я Слива Олена | 19.10.86 09.10.85 | МС МС | Київ | Динамо ФСТУ | ДШВСМ СДЮШОР ДШВСМ Локомотив | 4.05.28 | 3.53.80 | 28 | ||
7 | Мазовська Оксана Венгер Лілія | 03.09.87 05.01.88 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик -“- | 4.14.77 | 4.31.32 | 3.54.24 | 26 |
8 | Чеханюк Ольга Гнатюк Карина | 17.04.87 18.08.85 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 4.09.36 | 4.37.54 | 3.56.00 | 24 |
9 | Глущенко Карина Мамалига Наталія | 03.02.87 20.10.87 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ Колос | ДЮСШ “Локомотив” ДОШВСМ ДЮСШ | 4.13.76 | 4.43.28 | 4.04.12 | 22 |
10 | Полякова Людмила Балацир Наталія | 30.04.83 23.12.86 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР МДЮСШ | 4.25.53 | 4.48.39 | 20 | |
11 | Шутка Світлана Гончарук Наталія | 25.04.83 01.10.85 | 1 1 | Сумська | Суми | МОНУ МОНУ | ДЮСШ Гарт | 4.25.17 | 4.54.29 | 18 | |
К-4 1000м. Чоловіки швидкість вітру +2,7м\с. швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Копистинський Роман Баштовий Сергій Бардаш Олександр Фесун Сергій | 08.12.84 14.10.86 04.04.84 22.02.82 | МС МС МС МС | Вінницька Сумська Київська Тернопільська | Вінниця Суми Тернопіль | Спартак Спартак Динамо ФСТУ | ВОШВСМ СОШВСМ КОШВСМ ТОШВСМ | 2.56.35 | 20 20 20 20 | ||
2 | Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Літвицький Володимир Сапаров Андрій | 19.04.85 31.05.85 23.06.85 22.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Южне Одеса Южне Одеса | ЗСУ Динамо Динамо Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімік ШВСМ -“- -“- | 2.58.60 | 72 | ||
3 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій Варивода Євген Бас Микола | 28.09.86 22.11.84 17.11.83 04.02.86 | МС МС МС МС | Херсонська | Херсон Цурюпинськ Херсон Херсон | ЗС ФСТУ Спартак ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМС ШВСМ ШВСМ СДЮШОР ФСТУ | 3.00.06 | 68 | ||
4 | Штепа Сергій Шевченко Юрій Хоменко Сергій Городнюк Денис | 71 86 87 87 | МС КМС КМС КМС | Полтавська | Полтава | Колос ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ “Колос” ПО ШВСМ ПО ШВСМ ПО ШВСМ | 3.04.61 | 64 | ||
5 | Зубов Дмитро Колесник Максим Вераксич Юрій Войцехівський Станіслав | 03.02.87 08.02.86 02.02.78 82 | КМС КМС МС КМС | Миколаївська -“- Херсонська Миколаївська | Миколаїв -“- Херсон Миколаїв | ФСТУ ФСТУ ЗСУ МОНУ | ШВСМ СДЮШОР -“- ШВСМ ШВСМ СДЮШОР | 3.11.25 | 15 15 15 15 | ||
6 | Нестеров Дмитро Сінкевич Сергій Мельничук Едуард Твардовський Олександр | 06.11.86 21.09.81 04.03.87 24.01.83
| МС МС КМС КМС | Тернопільська -“- Рівненська Тернопільська | Тернопіль -“- Березне Тернопіль
| ФСТУ ФСТУ Динамо ФСТУ
| ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” -“- ШВСМ ШВСМ ДЮСШ “Буревісник”
| 3.11.58 | 14 14 14 14 | ||
7 | Селецький Павло Пастушок Анатолій Кушта Микола Данюк Олександр | 11.08.86 19.02.86 28.10.87 05.11.87 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька | Х Хмельницький | Спартак Спартак МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ МЦФВУМ | 3.13.10 | 52 | ||
8 | Моторний Сергій Гайдай Андрій Жоров Олег Галиченко Євген | 25.02.79 17.10.84 11.02.87 30.11.87 | МС КМС КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ МОНУ МОНУ МОНУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР ВУФК | 3.15.31 | 48 | ||
9 | Бойко Олександр Бойко Сергій Шелуженко Віталій Бурковський Станіслав | 03.11.86 16.11.87 21.07.87 08.01.87 | КМС КМС КМС МС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак Спартак ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- -“- | 3.15.56 | 44 | ||
10 | Пилипенко Вадим Широхов Вадим Венжега Владислав Коваль Михайло | 19.08.88 11.11.85 02.03.87 18.01.87 | КМС КМС КМС 1 | Чернігівська -“- -“- Дніпропетровська | Чернігів -“- -“- Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- ДЮСШ “Локомотив” | 3.51.86 | 10 10 10 10 | ||
С-4 1000м. Чоловіки швидкість вітру +2,7 м\с . швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Періг Микола Андрєєв Артем | 21.07.86 16.01.85 24.02.86 02.05.87 | МС МС МС МС | Одеська -1 -“- Івано-Франківська Одеська -1 | Южне Южне Ів-Франківськ Южне | Динамо Динамо Динамо | ФСК Хімік ШВСМ -“- СК “Альбатрос” ФСК Хімік ШВСМ | 3.19.78 | 20 20 20 20 | ||
2 | Шиманський Станіслав Біленький Михайло Крук Петро Недашковський Віктор | 01.01.81
07.06.86 | МС МС МСМК МСМК | Полтавська
Миколаївська | Комсомольськ
Миколаїв | ФСТУ
Динамо | ШВСМ
ШВСМ | 3.21.74 | 18
18 | ||
3 | Максимчук Олександр Джалілов Руслан Новіков Сергій Гуцалюк Віктор | 83 82 78 20.07.84 | МС МС МС МС | Рівненська Дніпропетровська Донецька Вінницька | Дубно Зеленодолськ Зугрес Вінниця | ЗСУ ЗСУ Спартак ФСТУ | ШВСМ ШВСМ ДЮСШ ШВСМ | 3.23.69 | 17 17 17 17 | ||
4 | Середенко Сергій Мельниченко Руслан Калмиков Андрій Марасін Олександр | 12.08.84 11.01.85 03.09.83 20.09.85 | КМС КМС МС КМС | Херсонська -“- -“- Донецька | Херсон -“- -“- Донецьк | ФСТУ Спартак Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ ШВСМ КДЮСШ -3 | 3.45.42 | 16 16 16 16 | ||
5 | Ситницький Сергій Бундз Роман Ганич Володимир Чуніс Руслан | 01.07.87 01.09.70 01.03.88 20.02.88 | МС МСМК КМС КМС | Рівненська Львівська -“- -“- | Дубно Львів -“- -“- | ФСТУ ЗСУ Колос Колос | РШВСМ ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” ЛШВСМ СДЮШОР ”Веслярик” | 3.54.02 | 15 15 15 15 | ||
6 | Пасічник Віктор Мацько Дмитро Чуйко Сергій Шишко Максим | 04.03.88 23.02.87 04.05.87 17.10.85 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо Динамо ФСТУ Динамо | ШВСМ УФК ШВСМ ШВСМ СДЮШОР ШВСМ | 4.13.14 | 56 | ||
Онуфрієнко Ігор Марковський Андрій Назарук Дмитро Верчук Ігор | 88 87 87 88 | КМС МС КМС КМС | Волинська | Ковель -“- -“- -“- | ФСТУ Колос Динамо ФСТУ | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” ОШВСМ СДЮШОР “Олімп” ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” | Знята | ||||
Касаткін Олександр Шпак Олексій Сичук Антон Зеркаль Павло | 14.06.83 77 04.07.87 24.06.80 | МС МСМК МС МС | Полтавська Полтавська Запорізька Полтавська | Комсомольськ Комсомольськ Запоріжжя Кременчук | ФСТУ ФСТУ ФСТУ Динамо | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СК “Металург” | Знята | ||||
К-4 1000м. Жінки Швидкість вітру +3,7 м\с. швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Алдухова Людмила Паламарчук Юлія Літинська Оксана Лісова Катерина | 01.01.84 28.08.84 83 13.05.86 | МС МС МС МС | Хмельницька | Київ Київ Київ Хмельницький | ФСТУ ФСТУ ЗСУ Спартак | ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ СК Локомотив ДШВСМ МЦФВУМ | 3.23.76 | 20 20 20 20 | ||
2 | Коваленко Катерина Тертична Ганна Півовар Марина Затулі вітер Ольга | 13.05.87 05.12.86 10.06.86 13.07.83 | МС МС МС МС | Черкаська -“- Полтавська -“- | Черкаси Черкаси Комсомольськ Комсомольськ | ФІСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ЦОП ДЮСШ з веслування ЦОП ДЮСШ з веслування ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- | 3.29.11 | 18 18 18 18 | ||
3 | Малашевська Ірина Литвенчук Людмила Осмоловська Яна Гроцька Наталія | 14.03.83 25.10.87 07.10.87 15.12.87 | МС МС МС МС | Хмельницька Хмельницька Херсонська Хмельницька | Хмельницький Хмельницький Цюрупинськ Хмельницький | ФСТУ МОНУ ЗСУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС МЦФВУМ | 3.34.58 | 17 17 17 17 | ||
4 | Петрухіна Олена Іщенко Надія Середенко Наталія Ба льоха Олена | 27.11.86 11.03.87 23.08.82 15.12.82 | МС МС КМС КМС | Херсонська | Херсон Цюрупинськ Херсон Херсон | ФСТУ ФСТУ Спартак Спартак | ВУФК СДЮШОР ФСТУ -“- -“- ШВСМ ШВСМ | . | 3.36.73 | 64 | |
5 | Мазовська Оксана Венгер Лілія Ганич Мар’яна Мізерак Христина | 03.09.87 05.01.88 09.01.87 13.03.88 | КМС КМС КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР Веслярик -“- -“- -“- | 3.55.64 | 60 | ||
6 | День губ Юлія Мальована Олена Рудь Олена Рудюк Оксана | 14.92.85 12.12.85 06.08.86 06.01.86 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська -“- -“- Чернігівська | Дніпродзержинськ -“- -“- Чернігів | МОНУ МОНУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ-1 -“- ДОШВСМ СДЮШОР Локомотив СДЮШОР | 4.03.90 | 14 14 14 14 | ||
К-1 500м. Чоловіки Швидкість вітру +2,4 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Кремер Микола | 01.01.82 | МС | Одеська-1 | Вілково | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 1.39.03 | 1.46.03 | 1.37.36 | 20 |
2 | Терещенко Владислав | 25.03.72 | МСМК | Херсонська | Херсон | ЗСУ | ШВСМ | 1.42.89 | 1.43.12 | 1.39.64 | 18 |
3 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ДЮСОК | 1.44.53 | 1.51.08 | 1.41.36 | 17 |
4 | Поладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” ВУФК | 1.43.95 | 1.49.90 | 1.41.57 | 16 |
5 | Нефьодов Денис | 01.10.82 | МС | Полтавська | Полтава | Колос | ШВСМ | 1.43.76 | 1.50.35 | 1.42.35 | 15 |
6 | Благодатськіх Олег | 19.04.84 | МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 1.42.62 | 1.51.41 | 1.42.74 | 14 |
7 | Олійник Юрій | 13.01.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 1.44.14 | 1.46.32 | 1.43.00 | 13 |
8 | Скляренко Сергій | 05.03.85 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 1.50.35 | 1.53.46 | 1.44.77 | 12 | |
9 | Семикін Михайло | 01.12.84 | МС | Київська | Обухів | Динамо | КОШВСМ-1 КДЮСШ | 1.46.07 | 1.46.18 | 1.46.31 | 11 |
Швидкість вітру +3,5 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
10 | Мамутов Руслан | 25.09.87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 1.44.63 | 1.51.93 | 1.43.48. | 10 |
11 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ-ПК “Олімп”-Локомотив | 1.45.47 | 1.55.49 | 1.44.61 | 9 | |
12 | Бас Микола | 04.02.86 | МС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР | 1.49.67 | 1.48.12 | 1.45.19 | 8 |
13 | Войчук Микола | 11.12.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 1.46.06 | 1.56.35 | 1.46.06 | 7 |
14 | Леденьов Андрій | 13.09.84 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 1.51.96 | 1.54.76 | 1.47.25 | 6 | |
15 | Козак Роман | 12.11.86 | КМС | Львівська | Львів | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 1.49.10 | 1.55.97 | 2.01.45 | 5 |
16 | Пирцу Іван | 14.05.87 | МС | Київська | Динамо | КОШВСМ-1 | 1.44.82 | 1.53.89 | 2.01.69 | 4 | |
17 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Динамо | ОШВСМ | 1.45.86 | 1.49.02 | 2.07.40 | 3 |
18 | Сінкевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.48.28 | 1.52.47 | 2.09.01 | 2 |
19 | Бондаренко Іван | 15.05.87 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 1.50.74 | 1.57.41 | 1 | |
20 | Грабовський Микола | 14.07.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 1.51.58 | 1.57.79 | 1 | |
21 | Ярецький Сергій | 10.06.86 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ФСК Хімік -ШВСМ | 1.50.93 | 1.49.64 | 1 | |
22 | Ніконов Олександр | 24.10.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 1.48.35 | 1.56.80 | 1 | |
23 | Гайдук Сергій | 27.02.86 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.51.52 | 1.59.40 | 1 | |
24 | Портюх Іван | 13.08.87 | КМС | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ШВСМ | 1.48.79 | 2.00.88 | 1 | |
25 | Пономаренко Володимир | 25.05.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 1.50.48 | 1.50.22 | 1 | |
26 | Коваленко Сергій | 16.05.87 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ | 1.47.86 | 1.58.66 | 1 | |
27 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | КМС | Київ | СДЮШОР “Локомотив” СК “Скіф”НУФВСУ | 1.51.84 | 2.01.20 | 1 | |||
28 | Свєженцев Павло | 79 | КМС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 1.52.67 | 2.02.41 | 1 | |
29 | Стоянов Дмитро | 24.08.87 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.50.18 | 1.52.18 | 1 | |
30 | Бурковський Станіслав | 08.01.87 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 1.47.25 | 1.59.19 | 1 | |
31 | Томусяк Андрій | 79 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 1.50.66 | 2.02.02 | 1 | |
32 | Молдавчук Роман | 80 | МС | Донецька | Донецьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 1.51.73 | 2.06.40 | 1 | |
33 | Данюк Олесандр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | МЦФУМ ШВСМ | 1.53.07 | 1.59.26 | 1 | |
34 | Кушта Микла | 28.10.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ЦФВУМ | 1.52.07 | 2.00.17 | 1 | |
35 | Сазонов Ілля | 16.08.74 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “Україна” | 1.51.44 | 2.02.77 | 1 | |
Джига Денис | 84 | МС | Дніпропетровська | Новомосковськ | ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Авангард” | 1.48.07 | н\ст. | |||
36 | Глотов Дмитро | 26.06.80 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 1.54.82 | 1 | ||
37 | Шелуженко Віктор | 27.07.87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 1.57.07 | 1 | ||
С-1 500м. Чоловіки Швидкість вітру +2,4 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Чебан Юрій | 05.07.86 | МСМК | Одеська | Южне | ЗСУ | ФСК Хімік ШВСМ | 1.52.49 | 1.56.54 | 1.46.61 | 20 |
2 | Дем’яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 1.51.39 | 1.58.04 | 1.47.14 | 18 |
3 | Максимчук Олександр | 08.02.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗС | ШВСМ | 1.52.59 | 1.59.08 | 1.49.34 | 17 |
4 | Недашковський Віктор | 20.07.84 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 1.53.00 | 2.04.79 | 1.50.26 | 16 |
5 | Шиманський Станіслав | 01.01.85 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 1.53.88 | 1.59.52 | 1.50.91 | 15 |
6 | Камлочук Леонід | 04.07.74 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 1.54.93 | 1.58.95 | 1.51.36 | 14 |
7 | Джалілов Руслан | 24.01.82 | МС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 1.53.47 | 1.59.72 | 1.51.89 | 13 |
8 | Цехош В’ячеслав | 01.10.81 | МС | Волинська | Ковель | ЗС | ШВСМ | 1.53.54 | 2.02.10 | 1.52.28 | 12 |
9 | Голубов Олександр | 22.03.85 | КМС | Одеська-1 | Вілково | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 1.56.90 | 2.00.15 | 1.54.66 | 11 |
Швидкість вітру +3,0 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
10 | Біленький Михайло | 07.06.86 | МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо | ШВСМ | 1.56.74 | 2.00.68 | 1.53.42 | 10 |
11 | Шпак Олексій | 20.06.77 | МСМК | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.55.34 | 2.01.11 | 1.53.67 | 9 |
12 | Кучмей Богдан | 15.03.81 | МС | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 1.59.42 | 2.05.80 | 1.54.11 | 8 |
13 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 1.58.99 | 2.05.89 | 1.55.17 | 7 |
14 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 1.57.14 | 2.07.19 | 1.56.75 | 6 |
15 | Ткаченко Сергій | 18.01.83 | МС | Одеська-1 | Южне | Спартак | ФСК Хімік | 2.03.02 | 2.01.12 | 1.57.06 | 5 |
16 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 1.58.60 | 2.04.32 | 1.57.27 | 4 |
17 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 1.58.35 | 2.03.92 | 2.01.38 | 3 |
18 | Кондратюк Олесандр | 19.03.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ МЦФВУМ | 2.00.58 | 2.00.40 | 2.02.92 | 2 |
19 | Худик Михайло | 19.08.84 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 1.55.65 | 2.07.73 | 1 | |
20 | Затули вітер Павло | 25.09.79 | МСМК | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | 1.58.13 | 2.10.49 | 1 | ||
21 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизськ | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 2.02.30 | 2.04.95 | 1 | |
22 | Присяжнюк Ігор | 12.03.71 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 2.13.08 | 2.04.99 | 1 | |
23 | Колот Вадим | 19.02.83 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 1.57.90 | 2.10.79 | 1 | |
24 | Герасименко Едуард | 06.04.87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | ШВСМ | 2.07.16 | 2.13.90 | 1 | |
25 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 1.59.93 | 2.05.54 | 1 | |
26 | Новіков Сергій | 27.10.79 | МС | Донецька | Харцизськ | Спартак | КДЮСШ-3 | 1.56.60 | 2.10.99 | 1 | |
27 | Крук Петро | 20.03.85 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 1.59.59 | 2.14.25 | 1 | |
28 | Лахіта Віталій | 30.06.86 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 2.09.12 | 2.14.86 | 1 | |
29 | Манченко Ігор | 24.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.01.44 | 2.06.32 | 1 | |
30 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 2.02.25 | 2.15.32 | 1 | |
31 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.02.85 | 2.16.44 | 1 | |
32 | Романович Ігор | 23.03.85 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 2.08.17 | 2.20.24 | 1 | |
33 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ | 2.06.88 | 2.16.49 | 1 | ||
34 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 2.03.43 | 2.18.35 | 1 | |
35 | Гарнік Дмитро | 27.08.84 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 2.19.38 | 2.30.32 | 1 | |
36 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР ДЮСШ “Олімп” | 2.15.40 | 2.35.93 | 1 | |
37 | Шевчук Роман | 87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 2.10.85 | 1 | ||
38 | Коваленко Віктор | 09.08.85 | КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 2.26.19 | 1 | ||
К-1 500м. Жінки Швидкість вітру +3,4 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Балабанова Ганна | 10.12.69 | ЗМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | ШВСМ | 1.55.00 | 1.53.16 | 20 | |
2 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 1.58.75 | 1.56.69 | 18 | |
3 | Семикіна Тетяна | 20.10.73 | ЗМС | Київська | Обухів | ЗСУ | КОШВСМ-1 | 1.57.66 | 2.04.97 | 1.57.05 | 17 |
4 | Присяжнюк Алла | 24.07.78 | МС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 2.02.09 | 2.00.39 | 1.58.99 | 16 |
5 | Дубініна Ольга | 01.06.87 | МС | Київ | ФСТУ | ШВСМ НУФВСУ СК “Локомотив” | 2.02.39 | 2.07.50 | 1.59.41 | 15 | |
6 | Голубоцька Людмила | 14.08.83 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | Локомотив | 2.00.75 | 2.01.87 | 2.00.80 | 14 |
7 | Лісова Катерина | 13.05.86 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ЦФВУМ | 2.01.71 | 2.08.52 | 2.02.43 | 13 |
8 | Паламарчук Юлія | 26.08.84 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ СК “Локомотив” | 1.58.03 | 2.02.96 | 12 | ||
9 | Калініченко Єлизавета | 31.07.85 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПО ШВСМ | 2.13.17 | 2.02.88 | 2.03.22 | 11 |
Швидкість вітру +3,0 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
10 | Фіклісова Наталія | 10.10.74 | МСМК | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 2.05.05 | 2.03.97 | 2.00.59 | 10 |
11 | Слюсар Вікторія | 23.04.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР | 2.03.01 | 2.03.20 | 2.02.31 | 9 |
12 | Смахтіна Євгенія | 10.04.84 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ | 2.09.09 | 2.15.99 | 2.06.04 | 8 | |
13 | Гроцька Наталія | 15.12.87 | МС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ | ЦФВУМ | 2.10.15 | 2.07.31 | 2.06.72 | 7 |
14 | Іщенко Надія | 11.03.87 | МС | Херсонська | Цурюпинськ | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 2.11.19 | 2.13.80 | 2.09.77 | 6 |
15 | Малашевська Ірина | 13.03.83 | МС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | 2.10.84 | 2.19.14 | 2.10.83 | 5 | |
16 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 2.12.80 | 2.20.07 | 2.12.28 | 4 |
17 | Рудюк Оксана | 06.01.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 2.21.61 | 2.23.02 | 2.16.21 | 3 |
18 | Балацир Наталія | 23.12.86 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ | 2.24.56 | 2.26.00 | 2.24.40 | 2 |
19 | Альохіна Ольга | 15.10.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФК | 2.13.65 | 2.30.07 | 1 | |
20 | Чернишова Ганна | 25.03.88 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.25.04 | 2.23.29 | 1 | |
Пивовар Марина | 10.06.86 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ-3 | 1.59.20 Знята за недовагу | ||||
К-2 500м. Чоловіки Швидкість вітру +3,4 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Маркін Борис Єпішкін Віталій | 02.04.79 25.07.81 | МСМК МС | Дніпропетровська Одеська-1 | Дніпродзержинськ Южне | ЗСУ ЗСУ | ШВСМ КСК “Дзержинка” Хімік ШВСМ | 1.32.03 | 1.30.05 | 20 20 | |
2 | Тернових Євген Тіщенко Сергій | 26.05.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ЗСУ | ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік | 1.35.65 | 1.32.18 | 36 | |
3 | Штепа Сергій Нефьодов Денис | 71 82 | МС МС | Полтавська | Полтава | Колос Колос | ПО ШВСМ ДЮСШ “Колос” -“- | 1.34.02 | 1.32.43. | 34 | |
4 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС МС | Херсонська | Херсон Цюрюпінськ | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхт клуб ВМС ШВСМ | 1.34.79 | 1.33.07 | 32 | |
5 | Ясиненко Віталій Вераксич Юрій | 06.01.85 02.02.78 | МС МС | Миколаївська Херсонська | Миколаїв Херсон | ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ | 1.35.47 | 1.34.92 | 15 15 | |
6 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | ШВСМ | 1.37.84 | 1.41.17 | 1.35.32 | 28 |
7 | Демура Павло Корбут Олексій | 24.11.87 18.10.87 | МС МС | Київська | Фастівський р-н | Колос Динамо | КОІСП КОІСП | 1.38.61 | 1.41.93 | 1.36.76 | 26 |
8 | Селецький Павло Пастушок Анатолій | 11.08.86 19.02.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 1.48.29 | 1.45.67 | 1.40.40 | 24 |
9 | Сокрута Олександр Лапін Олег | 27.04.86 25.04.79 | МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив ДОШВСМ ДЮСШ Локомотив | 1.35.12 | Знята лікарем | 22 | |
10 | Коваленко Сергій Братушка Руслан | 16.06.87 11.06.85 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 1.45.25 | 1.45.81 | 20 | |
11 | Шепелєв Сергій Рогожин Дмитро | 21.02.87 05.11.85 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМС ВУФК ШВСМ | 1.48.18 | 1.47.54 | 18 | |
12 | Свєженцев Павло Молдавчук Роман | 79 80 | КМС МС | Донецька | Донецьк | Спартак Спартак | КДЮСШ -3 | 1.46.65 | 1.48.37 | 16 | |
13 | Бойко Олександр Бойко Сергій | 03.11.86 16.11.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР -“- | 1.50.29 | 1.49.66 | 14 | |
14 | Пилипенко Вадим Широхов Володимир | 19.08.88 11.11.85 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.45.85 | 1.51.39 | 12 | |
15 | Коваль Дмитро Дудко Данило | 24.08.83 11.11.84 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ХШВСМ ШВСМ | 2.01.62 | 10 | ||
16 | Молотков Антон Волокіта Максим | 06.03.87 04.07.87 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 1.54.50 | 8 | ||
17 | Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав | 13.06.89 01.01.82 | МС МС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КОШВСМ №1 -“- | 6 | |||
С-2 500 м. Чоловіки Швидкість вітру +3,4 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій | 23.03.84 07.10.84 | МС МС | Миколаївська | Миколаїв | Динамо Динамо | ШВСМ | 1.42.48 | 1.39.96 | 40 | |
2 | Романчук Сергій Бабенко Дмитро | 23.03.80 27.02.83 | МС МС | Чернігівська Одеська | Чернігів Южне | ЗСУ ЗСУ | ДШВСМ ФСК Хімік | 1.45.81 | 1.42.78 | 18 18 | |
3 | Янчук Олексій Солук Павло | 16.01.87 05.01.83 | МС МС | Хмельницька Львівська | Хмельницький Львів | Спартак Колос | ШВСМ ЦФВУМ ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 1.51.27 | 1.43.56 | 17 17 | |
4 | Левченко Олександр Мельничук Костянтин | 16.12.87 05.06.87 | КМС КМС | Миколаївська Тернопільська | Миколаїв Тернопіль | Динамо ФСТУ | ШВСМ ШВСМ | 1.46.27 | 1.51.23 | 1.44.64 | 16 16 |
5 | Касаткін Олександр Сичук Антон | 14.06.83 04.07.87 | МС МС | Полтавська Запорізька | Комсомольськ Запоріжжя | ФСТУ ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 СК “Металург” | 1.49.92 | 1.49.60 | 1.45.52 | 15 15 |
6 | Симонов Кирило Єфімов Дмитро | 06.04.87 22.06.87 | КМС МС | Одеська-2 | Одеса Южне | ФСТУ Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімік -ШВСМ | 1.45.32 | 1.45.82 | 28 | |
7 | Корнелю Володимир Бібік Ігор | 29.04.84 01.10.86 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 1.56.42 | 1.52.44 | 1.49.25 | 26 |
8 | Климнюк Сергій Саблін Дмитро | 14.01.76 07.02.79 | МСМК ЗМС | Київська Полтавська | Вишгород Кременчук | Динамо ЗСУ | ДШВСМ ШВСМ | 1.46.34 | 1.52.50 | 12 12 | |
9 | Малюта Денис Малюта Петро | 86 87 | МС МС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ ЗСУ | ФСК Хімік -“- | 1.48.48 | 2.03.51 | 22 | |
10 | Кузьмич Олександр Савін Дмитро | 19.07.83 11.08.83 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ -“- | 1.56.78 | 1.53.49 | 20 | |
11 | Решетніков Денис Цомпель Вадим | 87 86 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ | 1.54.93 | 1.54.60 | 18 | |
12 | Солтик Сергій Палюх Вадим | 14.12.87 02.09.84 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ Спартак | ХМЦФУМ ШВСМ | 1.58.24 | 1.56.33 | 16 | |
13 | Коваленко Віктор Герасименко Едуард | 09.08.85 06.04.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо Динамо | СДЮШОР ШВСМ | 2.03.11 | 2.13.09 | 14 | |
14 | Павлик Роман Бадалаха Євген | 01.01.85 02.12.87 | КМС КМС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КДЮСШ “Динамо” -“- | 2.10.54 | 2.17.00 | 12 | |
К-2 500 м. Жінки Швидкість вітру +3,3 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Балабанова Ганна Клінова Інна | 69 86 | ЗМС МС | Вінницька | Вінниця Київ | Динамо ЗСУ | ВОШВСМ ДШВСМ | 1.43.66 | 1.41.50 | 20 20 | |
2 | Алдухова Людмила Літинська Оксана | 01.01.84 06.08.83 | МС МС | Київ -“- | ФСТУ ЗСУ | ДШВСМ Локомотив ДШВСМ | 1.48.05 | 1.44.11 | 36 | ||
3 | Голубоцька Людмила Сорокіна Ольга | 14.08.83 28.01.85 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” ДЮСШ “Локомотив” | 1.48.50 | 1.47.43 | 34 | |
4 | Непомняща Ганна Білоус Марія | 18.07.87 22.08.78 | КМС МС | Одеська-1 | Южне Миколаїв | ФСТУ ЗСУ | ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ | 1.50.69 | 1.48.69 | 32 | |
5 | Дубініна Ольга Муравйова Ірина | 01.06.87 12.06.85 | МС МС | Одеська | Київ Южне | ФСТУ Динамо | ШВСМ СК “Локомотив” ФСК Хімік | 1.51.88 | 1.49.52 | 15 15 | |
6 | Коваленко Катерина Тертична Ганна | 13.05.87 05.12.86 | МС МС | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ДЮСШ з веслування ДЮСШ з веслування | 1.54.36 | 1.56.23 | 1.50.48 | 28 |
7 | Борис Ганна Затулі вітер Ольга | 22.07.84 83 | МС МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 1.49.64 | 1.50.69 | 26 | |
8 | Мартиненко Дар’я Слива Олена | 19.10.86 09.10.85 | МС МС | Київ | Динамо ФСТУ | ДШВСМ СДЮШОР ДШВСМ Локомотив | 1.52.22 | 1.57.14 | 1.52.37 | 24 | |
9 | Петрухіна Оксана Герасимова Олена | 27.11.86 01.09.86 | МС КМС | Херсонська Донецька | Херсон Маріуполь | ФСТУ ФСТУ | ВУФК СДЮШОР ДЮСШ “Азовсталь” | 1.55.48 | 1.59.90 | 1.53.05 | 11 11 |
10 | Смахтіна Ольга Капічон Наталія | 11.03.87 25.01.87 | КМС КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ | 1.55.69 | 1.57.64 | 20 | ||
11 | Осмоловська Яна Литвенчук Людмила | 07.10.87 25.10.87 | МС МС | Херсонська Хмельницька | Цюрупинськ Хмельницький | ЗСУ МОНУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ ЦФВУМ | 2.01.05 | 2.02.56 | 9 9 | |
12 | Ба льоха Олена Альохіна Ольга | 15.12.85 15.10.88 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 ВУФК | 1.56.15 | 2.03.95 | 16 | |
13 | Чеханюк Ольга Гнатюк Карина | 17.04.87 18.08.85 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 2.01.93 | 2.09.35 | 14 | |
14 | Шутка Світлана Гончарук Наталія | 25.04.83 01.10.85 | 1 1 | Сумська | Суми | МОНУ МОНУ | Гарт | 2.11.36 | 2.13.82 | 12 | |
К-4 500 м. Чоловіки Швидкість вітру +3,3 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Копистинський Роман Баштовий Сергій Бардаш Олександр Фесун Сергій | 08.12.84 14.10.86 04.04.84 22.02.82 | МС МС МС МС | Вінницька Сумська Київська Тернопільська | Вінниця Суми Тернопіль | Спартак Спартак Динамо ФСТУ | СДЮШОР ім.. Ю.Рябчинської ДЮСШ ДШВСМ ТОШВСМ | 1.23.57 | 1.22.76 | 20 20 20 20 | |
2 | Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Літвицький Володимир Сапаров Андрій | 19.04.85 31.05.85 23.06.85 22.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Южне Одеса Южне Одеса | ЗСУ Динамо Динамо Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімік ШВСМ -“- -“- | 1.26.68 | 1.24.44 | 72 | |
3 | Варивода Євген Бас Микола Дмитренко Костянтин Ошиєвський Роман | 17.11.83 04.02.86 29.05.87 02.06.87 | МС МС КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ШВСМ СДЮШОР ВУФК | 1.29.21 | 1.25.31 | 68 | |
4 | Штепа Сергій Шевченко Юрій Хоменко Сергій Городнюк Денис | 71 86 87 87 | МС КМС КМС КМС | Полтавська | Полтава | Колос ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ “Коос” ПО ШВСМ ПО ШВСМ ПО ШВСМ | 1.26.51 | 1.25.76 | 64 | |
5 | Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав Пирцу Іван Клименко Олександр | 13.06.84. 01.01.84 14.05.87 08.09.87 | МС МС МС МС | Київська -“- -“- | Вишгород -“- Київ | Динамо Динамо Динамо ФСТУ | КОШВСМ-1 КОШВСМ-1 КОШВСМ-1 СК “Локомотив” ДШВСМ СК “Олімп” “Локомотив” | 1.28.79 | 1.32.89 | 1.25.86 | 15 15 15 15 |
6 | Нестеров Дмитро Сінкевич Сергій Мельничук Едуард Твардовський Олександр | 06.11.86 21.09.81 04.03.87 24.01.83
| МС МС КМС КМС | Тернопільська -“- Рівненська Тернопільська | Тернопіль -“- Березне Тернопіль
| ФСТУ ФСТУ Динамо ФСТУ
| ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” -“- ШВСМ ШВСМ ДЮСШ “Буревісник”
| 1.28.40 | 1.26.00 | 14 14 14 14 | |
7 | Моторний Сергій Гайдай Андрій Войцехівський Станіслав Галиченко Євген | 25.02.79 17.10.84 82 30.11.87 | МС КМС КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ МОНУ МОНУ МОНУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР | 1.34.68 | 1.35.00 | 1.29.24 | 52 |
8 | Зубов Дмитро Колесник Максим Жоров Олег Ясиненко Віталій | 03.02.87 08.02.86 11.02.87 06.01.85 | КМС КМС КМС МС | Миколаївська -“- -“- -“- | Миколаїв Миколаїв Миколаїв -“- | ФСТУ ФСТУ МОНУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР -“- -“- | 1.31.26 | 1.35.05 | 48 | |
9 | Селецький Павло Пастушок Анатолій Кушта Микола Данюк Олександр | 11.08.86 19.02.86 28.10.87 05.11.87 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька | Х мельницький | Спартак Спартак МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ МЦФВУМ | 1.35.59 | 1.34.75 | 1.35.98 | 44 |
10 | Черняєв Максим Коновалов Ігор Штихно Віталій Ярмоленко Влад. | 30.05.87 11.12.86 13.10.87 03.08.88 | КМС КМС КМС 1 | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локом”ФСТ “Україна” -“- ДЮСШ-8 СК “Фалькон” -“- | 1.34.73 | 1.37.51 | 40 | |
11 | Завада Віталій Шурпа Ігор Метик Сергій Курченко Роман | 17.07.73 29.10.87 23.12.87 01.09.73 | МС КМС КМС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо Динамо Динамо Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 1.44.79 | 1.42.58 | 36 | |
12 | Пилипенко Вадим Широхов Вадим Венжега Владислав Коваль Михайло | 19.08.88 11.11.85 02.03.87 18.01.87 | КМС КМС КМС 1 | Чернігівська -“- -“- Дніпропетровська | Чернігів -“- -“- Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- ДЮСШ “Локомотив” | 1.41.04 | 1.46.48 | 8 8 8 8 | |
С-4 500 м. Чоловіки Швидкість вітру +3,3 м\с, швидкість течії 0 м\с. | |||||||||||
1 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій Біленький Михайло Шиманський Станіслав | 23.03.84 07.10.84 07.06.86 01.01.85 | МС МС МС МС | Миколаївська Миколаївська Миколаївська Полтавська | Миколаїв Миколаїв Миколаїв Комсомольськ | Динамо Динамо Динамо ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ВУФК ШВСМ ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 1.33.08 | 20 20 20 20 | ||
2 | Ткаченко Сергій Голубов Олександр Круглов Олександр Повх Роман | 18.01.83 22.03.85 15.04.86 06.08.86 | МС КМС МС МС | Одеська-1 | Южне Вилково Южне Южне | Спартак Динамо Динамо Колос | ФСК Хімік ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік -“- | 1.33.86 | 72 | ||
3 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Періг Микола Андрєєв Артем | 21.07.86 16.01.85 24.02.86 02.05.87 | МС МС МС МС | Одеська -“- Івано-Франківська Одеська | Хімік-ШВСМ -“- СК “Альбатрос” Хімік | Динамо Динамо Динамо | ФСК Хімік ШВСМ -“- СК “Альбатрос” ФСК Хімік ШВСМ | 1.34.12 | 17 17 17 17 | ||
4 | Максимчук Олександр Цехош В’ячеслав Кравченко Микола Пожар Денис | 19.11.82 03.01.82 19.11.82 07.01.82 | МС МС МС МС | Рівненська Волинська Херсонська -“- | Рівне Ковель Херсон -“- | ЗС ЗСУ Спартак ЗСУ | ШВСМ ВОШВСМ СДЮШОР “Олімп” ШВСМ -“- | 1.34.37 | 16 16 16 16 | ||
5 | Онуфрієнко Ігор Марковський Андрій Назарук Дмитро Гринько Дмитро | 88 87 87 83 | КМС МС КМС КМС | Волинська | Ковель -“- -“- Луцьк | ФСТУ ФСТУ Динамо Колос | ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” ОШВСМ СДЮШОР “Олімп” ОШВСМ СДЮШОР “Ковельсільмаш” ОШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 1.40.43 | 60 | ||
6 | Середенко Сергій Мельниченко Руслан Калмиков Андрій Хмельов Сергій | 12.08.84 11.01.85 03.09.83 23.02.86 | КМС КМС МС КМС | Херсонська -“- -“- Донецька | Херсон -“- -“- Донецьк | ФСТУ Спартак Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ДЮСШ м.Зугрес | 1.40.96 | 14 14 14 14 | ||
7 | Касаткін Олександр Шпак Олексій Сичук Антон Зеркаль Павло | 14.06.83 77 04.07.87 24.06.80 | МС МСМК МС МС | Полтавська Полтавська Запорізька Полтавська | Комсомольськ Комсомольськ Запоріжжя Кременчук | ФСТУ ФСТУ ФСТУ Динамо | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПО ШВСМ ДЮСШ-3 СК “Металург” | 1.41.51 | 13 13 13 13 | ||
8 | Кузьмич Олександр Савін Дмитро Солтик Сергій Палюх Вадим | 19.07.83 11.08.83 14.12.86 02.09.84 | МС МС КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ ФСТУ МОНУ Спартак | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ ШВСМ | 1.47.83 | 48 | ||
9 | Ситницький Сергій Бундз Роман Ганич Володимир Чуніс Руслан | 01.07.87 01.09.70 01.03.88 20.02.88 | МС МСМК КМС КМС | Рівненська Львівська -“- -“- | Дубно Львів -“- -“- | ФСТУ ЗСУ Колос Колос | РШВСМ ЛШВСМ “Веслярик” ЛШВСМ “Веслярик” ЛШВСМ”Веслярик” | 1.50.69 | 44 | ||
10 | Пасічник Віктор Мацько Дмитро Чуйко Сергій Шишко Максим | 04.03.88 23.02.87 04.05.87 17.10.85 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | Д Д У Д | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 1.52.03 | 40 | ||
К-4 500 м. Жінки Швидкість вітру +2,4 м\с. Теія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Алдухова Людмила Паламарчук Юлія Літинська Оксана Лісова Катерина | 01.01.84 28.08.84 83 13.05.86 | МС МС МС МС | Хмельницька | Київ -“- Київ Хмельницький | ФСТУ ФСТУ ЗСУ МОНУ | ДШВСМ Локомотив ДШВСМ СДЮШОР Локомотив ДШВСМ ЦФВУМ | 1.36.46 | 20 20 20 20 | ||
2 | Коваленко Катерина Тертична Ганна Півовар Марина Затулі вітер Ольга | 13.05.87 05.12.86 10.06.86 13.07.83 | МС МС МС МС | Черкаська -“- Полтавська -“- | Черкаси Черкаси Комсомольськ Комсомольськ | ФІСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ЦОП ЦОП ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- | 1.39.88 | 18 18 18 18 | ||
3 | Смахтіна Ольга Капічон Наталія Смахтіна Євгенія Присяжнюк Алла | 11.03.87 25.01.87 10.04.84 24.07.78 | КМС КМС МС МС | Вінницька | Київ Київ Київ Вінниця | ФСТУ ФСТУ ФСТУ Динамо | ДШВСМ ДШВСМ ДШВСМ СДЮШОР | 1.41.19 | 17 17 17 17 | ||
4 | Петрухіна Олена Герасимова Олена Осмоловська Яна Іщенко Надія | 27.11.86 01.09.86 11.03.87 11.03.87 | МС КМС МС МС | Херсонська Донецька Херсонська -“- | Херсон Маріуполь Херсон Херсон | ФСТУ ФСТУ ЗС ФСТУ | ВУФК ШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ВУФК ШВСМ | . | 1.44.93 | 16 16 16 16 | |
5 | Малашевська Ірина Литвенчук Людмила Чеханюк Ольга Гроцька Наталія | 14.03.83 25.10.87 87 15.12.87 | МС МС МС МС | Хмельницька Хмельницька Волинська Хмельницька | Хмельницький Хмельницький Луцьк Хмельницький | ФСТУ МОНУ Колос МОНУ | ШВСМ ШВСМ ЦФВУМ СДЮШОР “Олімп” ЦФВУМ | 1.53.82 | 15 15 15 15 | ||
6 | Мазовська Оксана Венгер Лілія Ганич Мар*яна Мізерак Христина | 03.09.87 05.01.88 09.01.87 13.03.88 | КМС КМС КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос Колос Колос | ЛШВСМ Веслярик -“- -“- -“- | 1.54.15. | 56 | ||
7 | День губ Юлія Мальована Олена Рудь Олена Рудюк Оксана | 14.92.85 12.12.85 06.08.86 06.01.86 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська Дніпропетровська-2 Дніпропетровська Чернігівська | Дніпродзержинськ -“- -“- Чернігів | МОНУ МОНУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ-1 -“- Локомотив СДЮШОР | 1.54.98 | 13 13 13 13 | ||
К-1 200м. Чоловіки Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Кремер Микола | 01.01.82 | МС | Одеська-1 | Вілково | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 0.36.11 | 0.35.90 | 0.36.00 | 20 |
2 | Сапаров Андрій | 22.06.86 | МС | Одеська-1 | Одеса | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 0.38.07 | 0.37.59 | 0.36.53 | 18 |
3 | Савін Петро | 01.04.83 | МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо | ШВСМ | 0.39.44 | 0.37.32 | 0.36.78 | 17 |
4 | Ткачук Олександр | 08.06.83 | МС | Житомирська | Житомир | Динамо | ОШВСМ | 0.39.12 | 0.36.72 | 0.37.47 | 16 |
5 | Поладян Арсен | 19.01.87 | МС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” ВУФК | 0.38.36 | 0.37.42 | 0.37.71 | 15 |
6 | Благодатськіх Олег | 19.04.84 | МС | Одеська-1 | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 0.39.12 | 0.37.89 | 0.38.49 | 14 |
7 | Сінкевич Сергій | 21.09.81 | МС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 0.39.87 | 0.37.61 | 0.38.70 | 13 |
8 | Войчук Микола | 11.12.87 | КМС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.39.51 | 0.38.07 | 0.48.96 | 12 |
9 | Козак Роман | 12.11.86 | КМС | Львівська | Львів | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР “Добротвір” | 0.38.95 | 0.37.89 | 0.49.16 | 11 |
Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
10 | Тіщенко Сергій | 16.03.87 | МС | Одеська-1 | Одеса | ЗСУ | ФСК Хімік | 0.39.05 | 0.38.63 | 0.37.25 | 10 |
11 | Ніконов Олександр | 24.10.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 0.40.17 | 0.39.16 | 0.37.48 | 9 |
12 | Портюх Іван | 13.08.87 | КМС | Рівненська | Рівне | ФСТУ | ШВСМ | 0.40.61 | 0.38.45 | 0.37.73 | 8 |
13 | Селецький Павло | 11.08.86 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ШВСМ | 0.40.20 | 0.39.26 | 0.37.93 | 7 |
14 | Цуркан Віталій | 09.03.84 | МС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ДЮСОК | 0.39.78 | 0.38.75 | 0.38.09 | 6 |
15 | Клименко Олександр | 03.09.87 | МС | Київ | ФСТУ | ДШВСМ-ПК “Олімп”-Локомотив | 0.40.51 | 0.38.51 | 0.38.25 | 5 | |
16 | Бондаренко Іван | 15.05.87 | МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | МОНУ | ДОШВСМ-ДЮСШ-8 | 0.41.48 | 0.40.12 | 0.38.44 | 4 |
17 | Гайдук Сергій | 27.02.86 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 0.40.84 | 0.39.46 | 0.38.88 | 3 |
18 | Ошиєвський Роман | 02.06.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 0.41.23 | 0.39.10 | 0.39.09 | 2 |
19 | Галиченко Євген | 30.11.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ | СДЮШОР ВУФК | 0.41.73 | 0.39.48 | 1 | |
20 | Стоянов Дмитро | 24.08.87 | 1 | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.40.84 | 0.40.55 | 1 | |
21 | Данюк Олесандр | 05.11.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак | ЦФУМ ШВСМ | 0.42.94 | 0.40.42 | 1 | |
22 | Леденьов Андрій | 13.09.84 | КМС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 0.40.50 | 0.40.51 | 1 | ||
23 | Дмитренко Костянтин | 29.05.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ШВСМ | 0.42.46 | 0.40.77 | 1 | |
24 | Братушка Руслан | 11.06.85 | КМС | Сумська | Суми | Спартак | ДЮСШ “У” | 0.42.69 | 0.41.77 | 1 | |
25 | Клименко Євген | 30.04.79 | МС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 0.41.51 | 0.40.71 | 1 | |
26 | Грабовський Микола | 14.07.87 | КМС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 0.42.39 | 0.41.00 | 1 | |
27 | Самуйленко Віталій | 27.11.74 | КМС | Київ | СДЮШОР “Локомотив” СК “Скіф”НУФВСУ | 0.42.24 | 0.41.07 | 1 | |||
28 | Глотов Дмитро | 26.06.80 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | ДЮСШ “Азовсталь” | 0.42.86 | 0.42.00 | 1 | |
29 | Шепелев Сергій | 21.02.87 | КМС | Херсонська | Херсон | ЗС | СДЮШОР 1 яхт-клубу ВМС ВУФК | 0.41.00 | 0.41.14 | 1 | |
30 | Пилипенко Вадим | 19.08.88 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.42.00 | 0.41.38 | 1 | |
31 | Білоус Федір | КМС | Запорізька | Запоріжжя | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 0.43.87 | 0.42.08 | 1 | ||
32 | Колесник Максим | 08.02.86 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР | 0.41.51 | 0.42.27 | 1 | |
33 | Пономаренко Володимир | 25.05.84 | КМС | Харківська | Харків | ФСТУ | КДЮСШ “Темп” | 0.41.91 | 0.41.63 | 1 | |
34 | Шелуженко Віктор | 27.07.87 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | СДЮШОР | 0.43.68 | 0.42.00 | 1 | |
Жирнов Олександр | 22.04.82 | КМС | Київ | Локомотив | 0.42.36 | н/ст. | |||||
С-1 200м. Чоловіки Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Дем’яненко Валентин | 23.10.83 | МСМК | Черкаська | Черкаси | ФСТУ | ШВСМ | 0.41.49 | 0.40.69 | 0.39.50 | 20 |
2 | Максимчук Олександр | 08.02.83 | МС | Рівненська | Дубно | ЗС | ШВСМ | 0.42.40 | 0.41.75 | 0.40.74 | 18 |
3 | Цехош Вячеслав | 01.10.81 | МС | Волинська | Ковель | ЗС | ШВСМ | 0.41.83 | 0.41.32 | 0.40.97 | 17 |
4 | Камлочук Леонід | 04.07.74 | МСМК | Рівненська | Дубно | ЗСУ | ШВСМ | 0.42.69 | 0.42.72 | 0.41.19 | 16 |
5 | Ткаченко Сергій | 18.01.83 | МС | Одеська-1 | Южне | Спартак | ФСК Хімік | 0.43.64 | 0.43.09 | 0.42.09 | 15 |
6 | Касаткін Олександр | 14.06.83 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.44.26 | 0.43.56 | 0.42.71 | 14 |
7 | Худик Михайло | 19.08.84 | КМС | Тернопільська | Тернопіль | ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ “Буревісник” | 0.43.42 | 0.43.30 | 0.42.90 | 13 |
8 | Джалілов Руслан | 24.01.82 | МС | Дніпропетровська | Зеленодолськ | Колос | ШВСМ ДЮСШ | 0.44.59 | 0.43.56 | 0.43.22 | 12 |
9 | Присяжнюк Ігор | 12.03.71 | МС | Одеська-2 | Одеса | Динамо | ШВСМ | 0.45.60 | 0.43.54 | 0.44.94 | 11 |
Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
10 | Ціпан Вадим | 30.08.86 | МС | Рівненська | Березне | Динамо | ШВСМ | 0.44.31 | 0.44.07 | 0.43.04 | 10 |
11 | Шпак Олексій | 20.06.77 | МСМК | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.44.83 | 0.43.97 | 0.43.33 | 9 |
12 | Гуцалюк Віктор | 20.07.84 | МС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.45.84 | 0.46.32 | 0.43.58 | 8 |
13 | Колесник Олександр | 12.08.86 | КМС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 0.45.19 | 0.44.93 | 0.43.79 | 7 |
14 | Приймак Дмитро | 11.02.88 | КМС | Київ | Спартак | ЦДЮСШ | 0.44.88 | 0.44.82 | 0.44.00 | 6 | |
15 | Ситницький Сергій | 01.07.87 | МС | Рівненська | Дубно | ФСТУ | ШВСМ | 0.44.88 | 0.44.82 | 0.44.22 | 5 |
16 | Шевчук Роман | 87 | КМС | Одеська-2 | Южне | ФСТУ | ФСК Хімік | 0.46.25 | 0.45.17 | 0.44.37 | 4 |
17 | Савін Ігор | 09.12.87 | КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ | ШВСМ | 0.46.64 | 0.44.68 | 0.44.71 | 3 |
18 | Колот Вадим | 19.02.83 | МС | Запорізька | Енергодар | ФСТУ | ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 0.46.00 | 0.44.54 | 0.45.33 | 2 |
19 | Затули вітер Павло | 25.09.79 | МСМК | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | 0.45.16 | 0.45.46 | 1 | ||
20 | Гринько Дмитро | 25.06.83 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 0.46.43 | 0.45.47 | 1 | |
21 | Решетніков Денис | 21.10.87 | КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПО ШВСМ | 0.46.83 | 0.46.82 | 1 | |
22 | Марасін Олександр | 20.09.85 | КМС | Донецька | Харцизьк | Спартак | КДЮСШ-3 | 0.47.22 | 0.45.71 | 1 | |
23 | Рубан Олесандр | 23.08.88 | КМС | Житомирська | Житомир | Спартак | ОШВСМ | 0.46.37 | 0.45.89 | 1 | |
24 | Поручнік Павло | 01.10.86 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР ДЮСШ “Олімп” | 0.47.97 | 0.46.92 | 1 | |
25 | Бібік Ігор | 01.10.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.47.48 | 0.46.99 | 1 | |
26 | Хмельов Сергій | 23.02.86 | КМС | Донецька | Харцизськ | Спартак | ДЮСШ м.Зугрес | 0.46.72 | 0.48.88 | 1 | |
Новіков Сергій | 27.10.79 | МС | Донецька | Харцизськ | Спартак | КДЮСШ-3 | 0.44.67 | н/ст. | |||
27 | Коваленко Віктор | 09.08.85 | КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 0.50.60 | 1 | ||
28 | Матвійчук Микола | 16.04.84 | МС | Рівненська | Березне | Колос | ШВСМ | 0.47.05 | 1 | ||
29 | Романович Ігор | 23.03.85 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | СДЮШОР “Олімп” | 0.47.84 | 1 | ||
30 | Гарнік Дмитро | 27.08.84 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | ШВСМ | 0.51.97 | 1 | ||
К-1 200м. Жінки Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Муравйова Ірина | 12.06.85 | МС | Одеська-1 | Южне | Динамо | ФСК Хімік ШВСМ | 0.47.21 | 0.42.80 | 20 | |
2 | Жук Людмила | 29.04.84 | МС | Черкаська | Умань | ФСТУ | ДЮСШ-1 ОШВСМ | 0.46.53 | 0.43.32 | 18 | |
3 | Голубоцька Людмила | 14.08.83 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ | Локомотив | 0.45.82 | 0.43.85 | 17 | |
4 | Присяжнюк Алла | 24.07.78 | МС | Вінницька | Вінниця | Динамо | СДЮШОР | 0.46.27 | 0.45.14 | 16 | |
5 | Дубініна Ольга | 01.06.87 | МС | Київ | ФСТУ | ШВСМ НУФВСУ СК “Локомотив” | 0.45.48 | 0.45.57 | 15 | ||
6 | Слюсар Вікторія | 23.04.87 | КМС | Миколаївська | Миколаїв | ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР | 0.48.38 | 0.47.46 | 0.46.01 | 14 |
7 | Мартиненко Дар’я | 19.10.86 | МС | Київ | Динамо | ДШВСМ | 0.48.08 | 0.46.79 | 13 | ||
8 | Борис Анна | 22.07.84 | МС | Полтавська | Комсомольськ | ФСТУ | ДЮСШ-3 | 0.47.72 | 0.46.58 | 0.46.99 | 12 |
9 | Калініченко Єлизавета | 31.07.85 | МС | Полтавська | Полтава | ФСТУ | ПО ШВСМ | 0.49.17 | 0.46.96 | 0.48.50 | 11 |
10 | Чеханюк Ольга | 17.04.87 | МС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 0.50.77 | 0.48.14 | 10 | |
11 | Гнатюк Каріна | 18.08.85 | КМС | Волинська | Луцьк | Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 0.51.85 | 0.48.95 | 9 | |
12 | Альохіна Ольга | 15.10.88 | КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ | ДЮСШ-2 ВУФК | 0.48.99 | 0.49.92 | 8 | |
13 | Рудюк Оксана | 06.01.86 | КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ | СДЮШОР | 0.51.51 | 0.51.12 | 7 | |
14 | Полякова Людмила | 30.04.83 | КМС | Вінницька | Вінниця | ФСТУ | СДЮШОР | 0.52.35 | 0.52.32 | 6 | |
15 | Мізерак Христина | 13.03.88 | КМС | Львівська | Львів | Колос | ЛШВСМ “Веслярик” | 0.55.92 | 0.56.68 | 5 | |
16 | Балацир Наталія | 23.12.86 | КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак | МДЮСШ | 0.57.68 | 4 | ||
К-2 200м. Чоловіки Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Маркін Борис Єпішкін Віталій | 02.04.79 25.07.81 | МСМК МС | Дніпропетровська Одеська-1 | Дніпродзержинськ Южне | ЗСУ ЗСУ | ШВСМ КСК “Дзержинка” ФСК Хімік ШВСМ | 0.34.11 | 0.33.13 | 20 20 | |
2 | Баховський Роман Тіщенко Сергій | 07.03.87 16.03.87 | МС МС | Одеська-1 | Южне | Динамо ЗСУ | ШВСМ ФСК Хімік | 0.36.55 | 0.34.40 | 0.33.41 | 36 |
3 | Савін Петро Гавриленко Анатолій | 01.04.83 02.09.84 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | Динамо Спартак | ШВСМ | 0.34.83 | 0.33.70 | 34 | |
4 | Ясиненко Віталій Вераксич Юрій | 06.01.85 02.02.78 | МС МС | Миколаївська Херсонська | Миколаїв Херсон | ФСТУ ЗСУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ | 0.35.23 | 0.34.09 | 16 16 | |
5 | Гайдай Андрій Моторний Сергій | 17.10.84 25.02.79 | КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | МОНУ МОНУ | ШВСМ СДЮШОР | 0.36.11 | 0.35.35 | 0.34.31 | 30 |
6 | Кобевко Сергій Бабечко Юрій | 28.09.86 22.11.84 | МС МС | Херсонська | Херсон Цюрюпінськ | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхт клуб ВМС ШВСМ | 0.35.66 | 0.34.64 | 28 | |
7 | Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав | 13.06.89 01.01.82 | МС МС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КОШВСМ №1 -“- | 0.35.32 | 0.34.89 | 26 | |
8 | Городнюк Денис Шевченко Юрій | 87 86 | КМС КМС | Полтавська | Полтава | ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ | 0.36.04 | 0.35.38 | 24 | |
9 | Коваленко Сергій Ніконов Олександр | 16.06.87 24.10.85 | КМС КМС | Сумська | Суми | Спартак Спартак | ДЮСШ “У” | 0.37.40 | 0.35.07 | 0.35.66 | 22 |
10 | Портюх Іван Мельничук Едуард | 13.08.87 04.03.87 | КМС КМС | Рівненська | Рівне Березне | ФСТУ Динамо | ШВСМ ШВСМ | 0.35.71 | 0.35.64 | 20 | |
11 | Шепелєв Сергій Рогожин Дмитро | 21.02.87 05.11.85 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | ЗСУ ФСТУ | СДЮШОР 1-й яхтклуб ВМС ВУФК ШВСМ | 0.38.69 | 0.37.27 | 18 | |
12 | Селецький Павло Пастушок Анатолій | 11.08.86 19.02.86 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ | 0.37.52 | 0.38.00 | 16 | |
13 | Свєженцев Павло Молдавчук Роман | 79 80 | КМС МС | Донецька | Донецьк | Спартак Спартак | КДЮСШ -3 | 0.38.26 | 0.38.30 | 14 | |
14 | Бойко Олександр Бойко Сергій | 03.11.86 16.11.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР -“- | 0.39.66 | 0.38.97 | 12 | |
15 | Пилипенко Вадим Широхов Володимир | 19.08.88 11.11.85 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 0.40.05 | 0.39.28 | 10 | |
16 | Молотков Антон Волокіта Максим | 06.03.87 04.07.87 | 1 1 | Дніпропетровська-2 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” | 0.48.84 | 8 | ||
Коваль Дмитро Дудко Данило | 24.08.83 11.11.84 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | Спартак Спартак | ХШВСМ ШВСМ | Знятий лікарем | ||||
С-2 200м .Чоловіки Швидкість вітру +2,7м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Климнюк Сергій Саблін Дмитро | 14.01.76 07.02.79 | МСМК ЗМС | Київська Полтавська | Вишгород Кременчук | Динамо ЗСУ | ДШВСМ ШВСМ | 0.38.43 | 0.37.41 | 20 20 | |
2 | Голубов Олександр Олефіренко Олександр | 22.03.85 13.06.82 | КМС МС | Одеська-1 Запорізька | Вілково Енергодар | Динамо ФСТУ | ФСК Хімік ШВСМ | 0.39.83 | 0.37.61 | 18 18 | |
3 | Кравченко Микола Пожар Денис | 19.11.82 07.01.82 | МС МС | Херсонська | Херсон | Спартак ЗСУ | ШВСМ | 0.39.41 | 0.38.87 | 34 | |
4 | Левченко Олександр Мельничук Костянтин | 16.12.87 05.06.87 | КМС КМС | Миколаївська Тернопільська | Миколаїв Тернопіль | Динамо ФСТУ | СДЮШОР ВУФК | 0.40.68 | 0.39.45 | 16 16 | |
5 | Малюта Денис Малюта Петро | 86 87 | МС МС | Одеська-2 | Южне | ЗСУ ЗСУ | ФСК Хімік -“- | 0.39.72 | 0.39.88 | 30 | |
6 | Янчук Олексій Солук Павло | 16.01.87 05.01.83 | МС МС | Хмельницька Львівська | Хмельницький Львів | Спартак Колос | ШВСМ ЦФВУМ ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 0.41.97 | 0.40.41 | 0.40.34 | 14 14 |
7 | Повх Роман Кондратюк Олександр | 06.08.86 19.03.86 | МС МС | Одеська Хмельницька | Южне Хмельницький | ЗСУ Динамо | ФСК Хімік МЦ ШВСМ | 0.40.51 | 0.40.72 | 13 13 | |
8 | Корнелюк Володимир Манченко Ігор | 29.04.84 24.08.88 | КМС КМС | Чернігівська | Чернігів | ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР | 0.41.15 | 0.41.01 | 0.41.01 | 24 |
9 | Ганич Володимир Чуніс Руслан | 01.03.88 20.02.88 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ СДЮШОР “Веслярик” | 0.43.20 | 0.40.76 | 0.41.69 | 22 |
10 | Кузьмич Олександр Савін Дмитро | 19.07.83 11.08.83 | МС МС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ ФСТУ | ШВСМ -“- | 0.41.58 | 0.41.40 | 20 | |
11 | Затули вітер Павло Цомпель Вадим | 25.09.79 17.06.86 | МСМК КМС | Миколаївська Полтавська | Миколаїв Комсомольськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ-3 | 0.41.70 | 0.41.90 | 9 9 | |
12 | Солтик Сергій Палюх Вадим | 14.12.86 02.09.84 | КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | МОНУ Спартак | ХМЦФУМ ШВСМ ШВСМ | 0.44.11 | 0.42.20 | 16 | |
13 | Коваленко Віктор Герасименко Едуард | 09.08.85 06.04.87 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Динамо Динамо | СДЮШОР ШВСМ | 0.44.11 | 0.42.47 | 14 | |
14 | Савін Ігор Назарук Дмитро | 87 87 | КМС КМС | Хмельницька Волинська | Хмельницький Ковель | ФСТУ Динамо | ШВСМ ШВСМ “Ковельсільмаш” | 0.46.62 | 0.43.47 | 6 6 | |
15 | Круглов Олександр Куницький Богдан | 15.04.86 30.11.87 | МС КМС | Одеська-1 Одеська-2 | Южне Южне | Динамо Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімік | 0.48.84 | 1.05.00 | 5 5 | |
16 | Бадалаха Євген Павлик Роман | 02.12.87 01.01.85 | КМС КМС | Київська | Вишгород | Динамо Динамо | КДЮСШ “Динамо” -“- | 0.46.90 | 8 | ||
К-2 200 м. Жінки Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Балабанова Ганна Клінова Інна | 69 86 | ЗМС МС | Вінницька | Вінниця Київ | Динамо ЗСУ | ВОШВСМ ДШВСМ | 0.38.98 | 0.38.13 | 20 20 | |
2 | Голубоцька Людмила Сорокіна Ольга | 28.08.83 28.01.85 | МС МС | Дніпропетровська-1 | Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ | ДЮСШ “Локомотив” ДЮСШ “Локомотив” | 0.40.36 | 0.39.70 | 36 | |
3 | Дубініна Ольга Муравйова Ірина | 01.06.87 12.06.85 | МС МС | Одеська | Київ Южне | ФСТУ Динамо | ШВСМ СК “Локомотив” ФСК Хімік | 0.43.00 | 0.40.85 | 17 17 | |
4 | Глущенко Карина Мамалига Наталія | 03.02.87 20.10.87 | КМС КМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | ФСТУ Колос | ДЮСШ “Локомотив” ДОШВСМ ДЮСШ | 0.44.57 | 0.43.37 | 0.42.64 | 32 |
5 | Осмоловська Яна Литвенчук Людмила | 07.10.87 25.10.87 | МС МС | Херсонська Хмельницька | Цюрупинськ Хмельницький | ЗСУ МОНУ | СДЮШОР 1 яхт-клуб ВМС ШВСМ ЦФВУМ | 0.43.22 | 0.43.89 | 0.43.24 | 15 15 |
6 | Мартиненко Дар’я Слива Олена | 19.10.86 09.10.85 | МС МС | Київ | Динамо ФСТУ | ДШВСМ СДЮШОР ДШВСМ Локомотив | 0.44.14 | 0.43.57 | 28 | ||
7 | Смахтіна Ольга Капічон Наталія | 11.03.87 25.01.87 | КМС КМС | Київ | ФСТУ ФСТУ | ДШВСМ | 0.42.87 | 0.44.31 | 26 | ||
8 | Ба льоха Олена Альохіна Ольга | 15.12.85 15.10.88 | КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак ФСТУ | ШВСМ ДЮСШ-2 ВУФК | 0..44.53 | 0.44.55 | 24 | |
9 | Мазовська Оксана Ганич Мар”яна | 03.09.87 09.01.87 | КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос | ЛШВСМ Веслярик -“- | 0.45.45 | 0.44.57 | 0.44.83 | 22 |
10 | Петрухіна Оксана Середенко Наталія | 27.11.86 23.08.83 | МС КМС | Херсонська | Херсон | ФСТУ Спартак | ВУФК ШВСМ ШВСМ | 0.45.86 | 0.44.82 | 20 | |
11 | Чеханюк Ольга Гнатюк Карина | 17.04.87 18.08.85 | МС КМС | Волинська | Луцьк | Колос Колос | ШВСМ СДЮШОР “Олімп” | 0.46.97 | 0.45.93 | 18 | |
12 | Шутка Світлана Гончарук Наталія | 25.04.83 01.10.85 | 1 1 | Сумська | Суми | МОНУ МОНУ | Гарт | 0.48.66 | 0.47.55 | 16 | |
13 | Полякова Людмила Балацир Наталія | 30.04.83 23.12.86 | КМС КМС | Вінницька | Вінниця | Спартак Спартак | СДЮШОР МДЮСШ | 0.48.93 | 0.49.92 | 14 | |
К-4 200м. Чоловіки Швидкість вітру +2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Кремер Микола Єпішкін Віталій Літвицький Володимир Сапаров Андрій | 01.01.82 25.07.81 23.06.85 22.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Вілково Южне Южне Одеса | Динамо ЗСУ Динамо Динамо | ФСК Хімік ШВСМ -“- -“- -“- | 0.29.91 | 0.29.72 | 80 | |
2 | Копистинський Роман Баштовий Сергій Бардаш Олександр Фесун Сергій | 08.12.84 14.10.86 04.04.84 22.02.82 | МС МС МС МС | Вінницька Сумська Київська Тернопільська | Вінниця Суми Тернопіль | Спартак Спартак Динамо ФСТУ | СДЮШОР ім.. Ю.Рябчинської ДЮСШ ДШВСМ ТОШВСМ | 0.30.86 | 0.30.54 | 18 18 18 18 | |
3 | Сінегрибов Віталій Шмалько Костянтин Олійник Юрій Ярецький Сергій | 19.04.85 31.05.85 13.01.85 10.06.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 | Южне Одеса Южне Одеса | ЗСУ Динамо Динамо Динамо | ФСК Хімік ФСК Хімік ШВСМ -“- -“- | 0.31.76 | 0.31.03 | 17 17 17 17 | |
4 | Варивода Євген Бас Микола Рогожин Дмитро Ошиєвський Роман | 17.11.83 04.02.86 05.11.85 02.06.87 | МС МС КМС КМС | Херсонська | Херсон | Спартак ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ ШВСМ СДЮШОР ВУФК | 0.32.04 | 0.32.09 | 64 | |
Асташев Андрій Загреба Вячеслав Барзуков Андрій Зайченков Микола | 70 70 72 73 | МС МСМК ЗМС ЗМС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | Клуб ветеранів | 0.32.47 | 0.32.06 | 0.32.49 | |||
5 | Штепа Сергій Шевченко Юрій Хоменко Сергій Городнюк Денис | 71 86 87 87 | МС КМС КМС КМС | Полтавська | Полтава | Колос ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ПО ШВСМ ДЮСШ “Колос” ПО ШВСМ ПО ШВСМ ПО ШВСМ | 0.33.45 | 0.31.86 | 0.32.88 | 60 |
6 | Тернових Євген Тіщенко Сергій Баховський Роман Тіщенко Максим | 26.05.87 16.03.87 07.03.87 19.01.86 | МС МС МС МС | Одеська-1 -“- Одеська-2 -“- | Южне Одеса Южне Южне | Динамо ЗСУ Динамо ФСТУ | ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік | 0.32.07 | 0.30.87 | 0.33.19 | 14 14 14 14 |
7 | Гавриленко Андрій Кравчук Ярослав Пирцу Іван Ткачук Олександр | 13.06.84. 01.01.84 14.05.87 83 | МС МС МС МС | Київська -“- -“- Житомирська | Вишгород -“- Житомир | Динамо Динамо Динамо Динамо | КОШВСМ-1 КОШВСМ-1 КОШВСМ-1 СК “Локомотив” | 0.31.54 | 0.34.95 | 13 13 13 13 | |
8 | Моторний Сергій Ясиненко Віталій Вераксич Юрій Гайдай Андрій | 25.02.79 06.02.85 02.02.78 17.10.84 | МС МС МС КМС | Миколаївська -“- Херсонська миколаївська | Миколаїв -“- Херсон Миколаїв | МОНУ ФСТУ ЗСУ МОНУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР | 0.31.45 | 0.49.80 | 12 12 12 12 | |
9 | Козак Роман Сінкевич Сергій Мельничук Едуард Твардовський Олександр | 12.11.86 21.09.81 04.03.87 24.01.83 | КМС МС КМС КМС | Львівська Тернопільська Рівненська Тернопільська | Львівська Тернопіль Березне Тернопіль | ФСТУ ФСТУ Динамо ФСТУ
| ШВСМ СДЮШОР Добротвір ШВСМ ДЮСШ Буревісник ШВСМ ШВСМ ДЮСШ “Буревісник”
| 0.34.94 | 0.32.26 | 11 11 11 11 | |
10 | Бойко Олександр Бойко Сергій Шелуженко Віталій Бурковський Станіслав | 03.11.86 16.11.87 21.07.87 08.01.87 | КМС КМС КМС МС | Вінницька | Вінниця | С С С У | СДЮШОР | 0.34.37 | 0.33.10 | 40 | |
11 | Зубов Дмитро Колесник Максим Галиченко Євген Войцеховський Станіс. | 03.02.87 08.02.86 30.11.87 82 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська -“- -“- -“- | Миколаїв Миколаїв Миколаїв -“- | ФСТУ ФСТУ МОНУ МОНУ | ШВСМ СДЮШОР ШВСМ СДЮШОР СДЮШОР ВУФК ШВСМ СДЮШОР | 0.35.86 | 0.33.93 | 36 | |
12 | Черняєв Максим Коновалов Ігор Сокрута Олександр Джига Денис | 28.05.87 11.12.86 27.04.86 14.11.84 | КМС КМС МС МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ
| ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ “Локомотив”ФСТ “Україна” -“- -“- ДОШВСМ ДЮСШ СК Авангард | 0.32.83 | 0.34.46 | 32 | |
13 | Селецький Павло Пастушок Анатолій Кушта Микола Данюк Олександр | 11.08.86 19.02.86 28.10.87 05.11.87 | КМС КМС КМС КМС | Хмельницька | Х мельницький | Спартак Спартак МОНУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ МЦФВУМ | 0.34.60 | 0.34.76 | 28 | |
14 | Завада Віталій Шурпа Ігор Метик Сергій Курченко Роман | 17.07.73 29.10.87 23.12.87 01.09.73 | МС КМС КМС КМС | Київська | Біла Церква | Динамо Динамо Динамо Динамо | ДЮСШ “Зміна” | 0.37.47 | н\фін. | 24 | |
| |||||||||||
15 | Пилипенко Вадим Широхов Вадим Венжега Владислав Коваль Михайло | 19.08.88 11.11.85 02.03.87 18.01.87 | КМС КМС КМС 1 | Чернігівська -“- -“- Дніпропетровська | Чернігів -“- -“- Дніпропетровськ | ФСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | СДЮШОР -“- -“- ДЮСШ “Локомотив” | 0.37.47 | 5 5 5 5 | ||
С-4 200 м. Чоловіки Швидкість вітру + 2,7 м\с. Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Климнюк Сергій Чебан Юрій Бабенко Дмитро Саблін Дмитро | 14.01.76 05.07.86 27.02.83 07.02.79 | МСМК МСМК МС ЗМС | Київська Одеська -“- Полтавська | Вишгород Южне -“- Кременчук | Динамо ЗСУ ЗСУ ЗСУ-ФСТУ | ШВСМ ФСК Хімік ШВСМ -“- ДШВСМ | 0.35.18 | 0.34.07 | 20 20 20 20 | |
2 | Голубов Олександр Круглов Олександр Олефіренко Олександр Максимчук Олександр | 22.03.85 15.04.86 15.04.82 83 | КМС МС МС МС | Одеська-1 -“- Запорізька Рівненська | Вилково Южне | Динамо Динамо Динамо ФСТУ | ФСК Хімік ШВСМ ФСК Хімік ДЮСШ СОК ОП ЗАЕС | 0.34.74 | 0.34.75 | 18 18 18 18 | |
3 | Романчук Сергій Цехош Вячеслав Кравченко Микола Пожар Денис | 23.03.80 03.01.82 19.11.82 07.01.82 | МС МС МС МС | Чернігівська Волинська Херсонська -“- | Чернігів Ковель Херсон -“- | ЗС ЗСУ Спартак ЗСУ | ШВСМ ВОШВСМ СДЮШОР “Олімп” ШВСМ -“- | 0.35.94 | 0.35.00 | 17 17 17 17 | |
4 | Прокопенко Максим Безуглий Сергій Біленький Михайло Шиманський Станіслав | 23.03.84 07.10.84 07.06.86 01.01.85 | МС МС МС МС | Миколаївська Миколаївська Миколаївська Полтавська | Миколаїв Миколаїв Миколаїв Комсомольськ | Динамо Динамо Динамо ФСТУ | ШВСМ СДЮШОР ВУФК ШВСМ ПОШВСМ ДЮСШ-3 | 0.34.94 | 0.35.25 | 16 16 16 16 | |
5 | Ісаков Юрій Ісаков Олександр Періг Микола Андрєєв Артем | 21.07.86 16.01.85 24.02.86 02.05.87 | МС МС МС МС | Одеська -“- Івано-Франківська Одеська | Южне -“- Ів.-Франківськ Южне | Динамо Динамо Динамо | ФСК Хімік ШВСМ -“- СК “Альбатрос” ФСК Хімік ШВСМ | 0.36.61 | 0.36.01 | 15 15 15 15 | |
6 | Касаткін Олександр Шпак Олексій Цомпель Вадим Зеркаль Павло | 14.06.83 20.06.77 17.06.86 24.06.80 | МС МСМК КМС МС | Полтавська Полтавська -“- Полтавська | Комсомольськ Комсомольськ -“- Кременчук | ФСТУ ФСТУ-ЗС ФСТУ Динамо | ПОШВСМ ДЮСШ-3 ПО ШВСМ ДЮСШ-3 -“- | 0.36.94 | 0.36.65 | 56 | |
7 | Ситницький Сергій Бундз Роман Ганич Володимир Чуніс Руслан | 01.07.87 01.09.70 01.03.88 20.02.88 | МС МСМК КМС КМС | Рівненська Львівська -“- -“- | Дубно Львів -“- -“- | ФСТУ ЗСУ Колос Колос | РШВСМ ЛШВСМ “Веслярик” ЛШВСМ “Веслярик” ЛШВСМ”Веслярик” | 0.37.27 | 0.39.10 | 0.37.04 | 13 13 13 13 |
8 | Середенко Сергій Мельниченко Руслан Калмиков Андрій Хмельов Сергій | 12.08.84 11.01.85 03.09.83 23.02.86 | КМС КМС МС КМС | Херсонська -“- -“- Донецька | Херсон -“- -“- Донецьк | ФСТУ Спартак Спартак Спартак | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ДЮСШ м.Зугрес | 0.38.95 | 0.38.10 | 0.37.67 | 12 12 12 12 |
9 | Кузьмич Олександр Савін Дмитро Солтик Сергій Палюх Вадим | 19.07.83 11.08.83 14.12.86 02.09.84 | МС МС КМС КМС | Хмельницька | Хмельницький | ФСТУ ФСТУ МОНУ Спартак | ШВСМ ШВСМ МЦФВУМ ШВСМ ШВСМ | 0.39.37 | 0.40.92 | 0.38.08 | 44 |
10 | Мацько Дмитро Чуйко Сергій Шишко Максим Чернов Юрій | 23.02.87 04.05.87 17.10.85 27.08.87 | КМС КМС КМС КМС | Миколаївська | Миколаїв | Д Д У Д | ШВСМ ШВСМ ШВСМ ШВСМ | 0.4335 | 0.42.22 | 40 | |
К-4 200 м. Жінки Швидкість вітру +2,7 м/с Течія води 0 м\с. | |||||||||||
1 | Алдухова Людмила Паламарчук Юлія Літинська Оксана Лісова Катерина | 01.01.84 28.08.84 83 13.05.86 | МС МС МС МС | Хмельницька | Київ -“- Київ Хмельницький | ФСТУ ФСТУ ЗСУ МОНУ | ДШВСМ Локомотив ДШВСМ СДЮШОР Локомотив ДШВСМ ЦФВУМ | 0.36.77 | 20 20 20 20 | ||
2 | Коваленко Катерина Тертична Ганна Півовар Марина Затулі вітер Ольга | 13.05.87 05.12.86 10.06.86 13.07.83 | МС МС МС МС | Черкаська -“- Полтавська -“- | Черкаси Черкаси Комсомольськ Комсомольськ | ФІСТУ ФСТУ ФСТУ ФСТУ | ЦОП ЦОП ПОШВСМ ДЮСШ-3 -“- | 0.37.73 | 18 18 18 18 | ||
3 | Куша нова Лариса Мамалига Наталія Голубоцька Людмила Сорокіна Ольга | 08.02.82 20.10.87 14.08.83 28.01.85 | МС КМС МС КМС | Дніпропетровська-1 | Зеленодольськ Зеленодольськ Дніпропетровськ Дніпропетровськ | Колос Колос ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ, ДЮСШ ДОШВСМ, ДЮСШ ДЮСШ “Локомотив” ДЮСШ “Локомотив” | 0.38.73 | 68 | ||
4 | Смахтіна Ольга Капічон Наталія Смахтіна Євгенія Присяжнюк Алла | 11.03.87 25.01.87 10.04.84 24.07.78 | КМС КМС МС МС | Вінницька | Київ Київ Київ Вінниця | ФСТУ ФСТУ ФСТУ Динамо | ДШВСМ ДШВСМ ДШВСМ СДЮШОР | 0.39.37 | 16 16 16 16 | ||
5 | Малашевська Ірина Литвенчук Людмила Осмоловська Яна Гроцька Наталія | 14.03.83 25.10.87 07.10.87 15.12.87 | МС МС МС МС | Хмельницька Хмельницька Херсонська Хмельницька | Хмельницький Хмельницький Херсон Хмельницький | ФСТУ МОНУ ЗСУ МОНУ | ШВСМ ШВСМ ЦФВУМ СДЮШОР ЦФВУМ | 0.40.66 | 15 15 15 15 | ||
6 | Петрухіна Олена Герасимова Олена Середенко Наталія Ба льоха Олена | 27.11.86 01.09.86 23.08.82 15.12.82 | МС КМС КМС КМС | Херсонська Донецька Херсонська -“- | Херсон Маріуполь Херсон Херсон | ФСТУ ФСТУ Спартак Спартак | ВУФК ШВСМ ДЮСШ “Азовсталь” ШВСМ ШВСМ | . | 0.41.77 | 14 14 14 14 | |
7 | Мазовська Оксана Венгер Лілія Ганич Мар’яна Мізерак Христина | 03.09.87 05.01.88 09.01.87 13.03.88 | КМС КМС КМС КМС | Львівська | Львів | Колос Колос Колос Колос | ЛШВСМ Веслярик -“- -“- -“- | 0.42.59 | 52 | ||
8 | День губ Юлія Мальована Олена Рудь Олена Рудюк Оксана | 14.92.85 12.12.85 06.08.86 06.01.86 | КМС КМС КМС КМС | Дніпропетровська Дніпропетровська-2 Дніпропетровська Чернігівська | Дніпродзержинськ -“- -“- Чернігів | МОНУ МОНУ ФСТУ ФСТУ | ДОШВСМ ДЮСШ-1 -“- Локомотив СДЮШОР | 0.43.41 | 12 12 12 12 | ||
К-1 1000 м чоловіки ветерани 35-39 років. | |||||||||||
1 | Шабалін А.А. | 67 | МС | Одеська | Одеса | 4.32.11 | |||||
2 | Гуз Костянтин | 16.11.70 | КМС | Київ | 4.35.61. | ||||||
3 | Купріянов Валерій | 70 | МС | Дніпропетровська | 4.36.66 | ||||||
К-1 1000 м чоловіки ветерани 40-44 років. | |||||||||||
1 | Черевко В.В. | 65 | МС | Одеська | Одеса | 3.58.43 | |||||
2 | Зуєв Олександр | 62 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | 4.06.15 | ||||
3 | Лісовський Сергій | 66 | МС | Харківська | Ч. Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 4.07.06 | ||||
4 | Євченко А. | 62 | МС | Одеська | Одеса | 4.13.18 | |||||
5 | Ностека Олександр | 64 | МС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | 4.26.75 | |||||
6 | Дробанцев Євген | 30.07.62 | МС | Запорізька | Запоріжжя | н/ф | |||||
К-1 1000 м чоловіки ветерани 45-49 років. | |||||||||||
1 | Клочко Віктор | 61 | МСМК | Харківська | Комсомольськ | Веслувальний клуб “Водяний” | 4.01.96 | ||||
2 | Мартиненко Володимир | 57 | МС | Харківська | Балаклея | 4.13.87 | |||||
3 | Іващенко Олександр | 61 | МСМК | Харківська | Ч. Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 4.21.54. | ||||
4 | Вагнер віктор | 58 | МС | 4.27.09 | |||||||
5 | Амбарніков Сергій | 57 | МС | Одеська | Одеса | 4.38.44. | |||||
6 | Волошкевич І | 58 | МС | Одеська | Одеса | 4.41.44. | |||||
К-1 1000 м чоловіки ветерани 50-54 років. | |||||||||||
1 | Дудник Анатолій | 56 | МС | Черкаська | Черкаси | 4.35.56. | |||||
К-1 1000 м чоловіки ветерани 55-59 років. | |||||||||||
1 | Гнедін Микола | МС | Тирасполь | 4.29.99 | |||||||
К-1 1000 м чоловіки ветерани 60 і старше | |||||||||||
1 | Кравчук Володимир | 46 | КМС | Донецька | Маріуполь | 4.25.43 | |||||
2 | Завгородній Юрій | 38 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | 4.58.02 | |||||
К-1 1000 м ветерани жінки 40-44 | |||||||||||
1 | Юмашева Тетяна | 65 | КМС | Харківська | Харків | Веслувальний клуб “Водяний” | 4.58.23 | ||||
С-1 1000 м чоловіки ветерани 45-49 | |||||||||||
1 | Скицько Володимир | 61 | КМС | Черкаська | Сміла | 5.05.50 | |||||
1 | Світличний Сергій | 65 | МС | Харківська | Ч.Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 5.22.91 | ||||
К-2 1000 м чоловіки ветерани 35-39 років. | |||||||||||
1 | Черевко В. Шабалін А. | 65 67 | МС МС | Одеська | Одеса | 3.48.52 | |||||
К-2 1000 м чоловіки ветерани 40-44 років. | |||||||||||
1 | Лісовський Сергій Пивовар Андрій | 66 64 | МС МС | Харківська | Ч.Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | |||||
К-2 1000 м чоловіки ветерани 45-49 років. | |||||||||||
1 | Клочко Віктор Іващенко Олександр | 61 61 | МСМК МСМК | Харківська | Комсомольськ Ч.Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 3.53.18 | ||||
2 | Мартиненко Володимир Дудник Анатолій | 57 56 | КМС
МС | Харківська
Черкаська | Харків
Черкаси | 4.02.86 | |||||
3 | Волошкевич І. Амбарніков С. | 58 58 | МС МС | Одеська | Одеса | 4.12.93 | |||||
4 | Кравчук Володимир Васильєв Георгій | 46 36 | КМС МС | Донецька Дніпропетровська | Маріуполь Дніпропетровськ | 4.31.79 | |||||
К-1 500 м чоловіки ветерани 35-39 років. | |||||||||||
1 | Шабалін А.А. | 67 | МС | Одеська | Одеса | 1.52.76 | |||||
2 | Купріянов Валерій | 70 | МС | Дніпропетровська | 2.07.89 | ||||||
К-1 500 м чоловіки ветерани 40-44 років. | |||||||||||
1 | Черевко В.В. | 65 | МС | Одеська | Одеса | 1.49.76 | |||||
2 | Зуєв Олександр | 62 | КМС | Донецька | Маріуполь | ФСТУ | 1.53.91 | ||||
3 | Ностека Олександр | 64 | МС | Дніпропетровська | Дніпродзержинськ | 1.57.33 | |||||
4 | Дробанцев Євген | 30.07.62 | МС | Запорізька | Запоріжжя | 1.57.54 | |||||
5 | Лісовський Сергій | 66 | МС | Харківська | Ч. Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 2.01.08 | ||||
6 | Пивовар Андрій | 64 | МС | Харківська | Ч. Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 2.03.90 | ||||
К-1 500 м чоловіки ветерани 45-49 років. | |||||||||||
1 | Клочко Віктор | 61 | МСМК | Харківська | Комсомольськ | Веслувальний клуб “Водяний” | 1.51.69 | ||||
2 | Мартиненко Володимир | 57 | МС | Харківська | Балаклея | 1.58.26 | |||||
3 | Іващенко Олександр | 61 | МСМК | Харківська | Ч. Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 1.58.47 | ||||
4 | Амбарніков Сергій | 57 | МС | Одеська | Одеса | 2.04.33 | |||||
5 | Вагнер Віктор | 58 | МС | 2.06.51 | |||||||
6 | Волошкевич І | 58 | МС | Одеська | Одеса | 2.10.57 | |||||
К-1 500 м чоловіки ветерани 55-59 років. | |||||||||||
1 | Гнедін Микола | МС | Тирасполь | 2.03.74 | |||||||
К-1 500 м чоловіки ветерани 60 і старше | |||||||||||
1 | Кравчук Володимир | 46 | КМС | Донецька | Маріуполь | 2.07.15 | |||||
2 | Завгородній Юрій | 38 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | 2.21.08 | |||||
3 | Васильєв Георгій | 36 | МС | Дніпропетровська | Дніпропетровськ | 2.30.49 | |||||
К-1 500 м ветерани жінки 40-44 | |||||||||||
1 | Юмашева Тетяна | 65 | КМС | Харківська | Харків | Веслувальний клуб “Водяний” | 2.22.97 | ||||
С-1 500 м чоловіки ветерани 45-49 | |||||||||||
1 | Скицько Володимир | 61 | КМС | Черкаська | Сміла | 2.19.09 | |||||
С-1 500 м чоловіки ветерани 40-44 | |||||||||||
1 | Світличний Сергій | 65 | МС | Харківська | Ч.Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 2.20.98 | ||||
К-2 500 м чоловіки ветерани 35-39 років. | |||||||||||
1 | Черевко В. Шабалін А. | 65 67 | МС МС | Одеська | Одеса | 1.44.65 | |||||
К-2 500 м чоловіки ветерани 40-44 років. | |||||||||||
1 | Лісовський Сергій Пивовар Андрій | 66 64 | МС МС | Харківська | Ч.Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 1.48.91 | ||||
2 | Настека Олександр Дробанцев Євген | 64 62 | МС МС | Збірний екіпаж | 1.53.51 | ||||||
К-2 500 м чоловіки ветерани 45-49 років. | |||||||||||
1 | Клочко Віктор Іващенко Олександр | 61 61 | МСМК МСМК | Харківська | Комсомольськ Ч.Донець | Веслувальний клуб “Водяний” | 1.48.20 | ||||
4 | Кравчук Володимир Васильєв Георгій | 46 36 | КМС МС | Донецька Дніпропетровська | Маріуполь Дніпропетровськ | 4.31.79 | |||||
К-2 500 м чоловіки ветерани 60 і старше | |||||||||||
1 | Васильєв Георгій Кравчук Володимир | 36 46 | 2.06.71 |
Головний суддя змагань
Суддя Національної категорії С.Г. Лесь
Головний секретар змагань
Суддя Національної категорії С.О. Давидова
Суддя Національної категорії О.О. Чередниченко