ПОЛОЖЕННЯ
про проведення змагань з веслування на байдарках і каное
на 2006 рік
Місце і термін проведення змагань
Чемпіонат та Першість України з ЗФП |
02-05.02.06 р. |
м. Івано-Франківськ Області |
День приїзду |
02.02.06 р. |
|
Зимова Першість України серед ДЮСШ, СДЮШОР 1990-1991, 1992-1993р.н. з ЗФП |
03-05.03.06 р. |
м. Маріуполь (Донецька область) Області, спортивні школи. |
День приїзду |
03.03.06 |
|
Кубок України - 1 етап (дорослі) |
23-25.03.06р. |
м. Херсон Області |
День приїзду |
23.03.06 р. |
|
Кубок України - 2 етап
(дорослі, юніори 1988 -1989 р.н.) |
17-21.04.06 р. |
м. Дніпропетровськ (області) |
День приїзду |
17.04.06 р. |
|
Відкдрита першість України
серед учнів УФК, ВУФК, КСЛІ,
ДЮСШ, СДЮШОР |
24-26.04.06 р. |
м. Дніпропетровськ (УФК, ДЮСШ, СДЮШОР) |
День приїзду |
24.04.05 р. |
|
Чемпіонат України з марафону |
05-07.05.06. р. |
м. Вінниця Області, СДЮШОР, ШВСМ, |
День приїзду | 05.05.06. р. | |
Кубок України — 3 етап
(1990-1991 р.н., 1992-1993 р.н.) |
18-21.05.06р. |
м. Дніпропетровськ області |
День приїзду |
18.05.06 р. |
|
Чемпіонат України та Чемпіонат України серед ветеранів |
12-16.06.06 р. |
м. Дніпропетровськ Області |
День приїзду |
12.06.06 р. |
|
Першість України серед юніорів 1988-1989 р.н. та молоді до 23 років |
17-21.06.06 р. |
м. Дніпропетровськ області |
День приїзду |
17.06.06р. |
|
Всеукраїнські змагання " Стрімки човни" |
07-09.07.06. р. |
Західна зона - м.Ковель Східна зона - м.Дніпропетровськ Південна зона - м. Южний Центральні зона - м. Умань |
День приїзду | 07.07.06. р. | |
Першість України серед юнаків 1990-91 р.н., 1992-1993 р.н. |
23-26.07.06 р. |
м. Київ області |
День приїзду |
23.07.06 р. |
|
Меморіал пам'яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської та Кубок України серед ветеранів |
6-9.07.06 р. |
м. Дніпропетровськ області |
День приїзду |
6.07.06 р. |
|
Всеукраїнські змагання "Весла надій" |
04-06.08.06. р. |
м. Херсон Спортивні школи |
День приїзду |
04.08.06 р. |
|
IV спортивні ігри молоді
України |
10-14.09.06. р. |
м. Дніпропетровськ області |
День приїзду |
10.09.06. |
|
Фінальні всеукраїнські змаганні "Стрімкі човни" |
11-13.08.06. р. |
м. Київ Спортивні школи |
День приїзду |
11.08.06. р. |
|
Всеукраїнські змагання "Пам'ять" |
07-10.09.06. р. |
м. Київ спортивні школи, області, ФСТ |
День приїзду |
07.09.06.р. |
|
Командний чемпіонат України |
24-28.08.06 р. |
м. Дніпропетровськ ФСТ |
День приїзду |
24.09.06. р. |
|
Кубок України серед ШВСМ та ЦОП |
15-17.09.06р. |
м. Дніпропетровськ ШВСМ |
День приїзду |
15.09.06р. |
|
Кубок України на призи ЗТ України В.С. Ковбановського |
22-24.09.06. р. |
м. Комсомольск Полтавська область Області, спортивні школи |
День приїду |
22.09.06. р. |
|
ГОЛОВНІ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ 2006 РОКУ
1 етап Кубка Світу |
Травень
12-14 |
Польща |
2 етап Кубка Світу |
Травень 26-28 |
Німеччина |
Першість Європи та до
23 років |
серпень 03-06 |
Греція |
Чемпіонат Європи |
Липень 06-09 |
Чехія |
Чемпіонат світу |
Серпень 23-27 |
Угорщина |
3 етап Кубка Світу |
Вересень 22-24 |
Китай |